Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45001) Archanon válasza eeXaa (#44987) üzenetére


Archanon
őstag

Imdb-s értékek nem túl biztatóak, de azért elrakom őket a listámra, rövidesen teszek is velük egy próbát. :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45002) Rusher válasza TESCO-Zsömle (#44995) üzenetére


Rusher
őstag

Nemá... :N A legelső trailerből levágtam mi ez....nagyon várom. :K

(#45003) TESCO-Zsömle válasza leslieke (#44997) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem szeressük a horror-t... :(

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45004) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Faster 5/10, egyszer nézhető, de semmi extra nincs benne.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45005) eeXaa


eeXaa
addikt

..biztos vótmá, azé berakom háthanem... trailer nemtom érdemes lessz e megnézni, lassan már az egész filmet leadják trailerben....

(#45006) eeXaa


eeXaa
addikt

(#45007) BeeNiTTo válasza eeXaa (#45006) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

nálam rossz mind a 2 link ,nem jön be

(#45008) leslieke válasza BeeNiTTo (#45007) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nem csak nálad rosszak a linkek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45009) eeXaa


eeXaa
addikt

...na jo... eddig mobilon voltam, de én is észrevettem, hogy valami nem stimmel... ezért is linkeltem 2x, de bíztam benne, hogy csak a mobilomon szarakszik... hát íme még1x a
Prometheus legfrissebb trailere.....

(#45010) tween


tween
őstag

A segítség (2011) : elég felkavaró...8/10

(#45011) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

New Kids Turbo - hát ez kész, végig röhögtem, beteg agymenés az egész, semmi értelme, most nem osztályzok :DDD, de kötelező darab az tuti

Resistencia eterna

(#45012) eeXaa válasza Archanon (#45001) üzenetére


eeXaa
addikt

...aranyszabály! ...sose bízz az imdb-s értékelésekben... a jó filmeket lehúzzák, a középszerűek meg mind ott vannak a top 100-ban :K ... igazából nem is tudom mi alapján pontoznak... :F
.szerintem a Prometheus sem fog 6.3 nál többet kapni, de lehet kegyelemből megadják neki majd a 7. et... :K

[ Szerkesztve ]

(#45013) leslieke válasza eeXaa (#45009) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Na így már jobb. Még mindig várós kategóriában van a film. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45014) eeXaa válasza eeXaa (#45012) üzenetére


eeXaa
addikt

...jahh, mostmár látom.. a júzerek szavazási átlagából vonják ki.... kb olyan mintha egy mozivetités után kijövet mindenkitől kérnének egy számot egy tizes listán... :N

(#45015) eeXaa


eeXaa
addikt

Figyelem! ...mindenki vigyázzon ezzel .....borzasztóan hosszú, unalmas, és semmitmondó... imdb: 7/10!

[ Szerkesztve ]

(#45016) tween válasza eeXaa (#45015) üzenetére


tween
őstag

(#45017) littlelion21 válasza tween (#45016) üzenetére


littlelion21
addikt

hagyjad...."mr. mindenspanyolfilmszar" megmondta, tehát úgy van.

(#45018) eeXaa válasza tween (#45016) üzenetére


eeXaa
addikt

...bocsi... :B nekem nem... én végigszenvedtem... jja persze az operatőri munka viszi a hátán az egész filmet, de nekem mondanivalóban, nagyon tulnyujtott volt... valahogy már a film harmadánál éreztem, hogy többre nem kell számítani az addig látottaknál... van ez így... :K

(#45017) littlelion21 : általánosságban értettem.... most is tartom.... persze van egy két kivétel, nem tagadom... pl. torrente.... :K

[ Szerkesztve ]

(#45019) mondomén válasza eeXaa (#45012) üzenetére


mondomén
őstag

Szerintem ez nem így van. Én szoktam hallgatni az imdb-s pontokra, legtöbbször jól tükrözi a film milyenségét. Persze vannak kivételek, de általában helytálló a pontozás.
Azok közül amiket linkeltél csak egyet láttam, de van egy sejtésem, hogy a többi is örülhet a megszerzett pontnak. ;]

(#45020) eeXaa válasza mondomén (#45019) üzenetére


eeXaa
addikt

:) ...melyiket láttad?

(#45021) mondomén válasza eeXaa (#45020) üzenetére


mondomén
őstag

The Thing
Úgy emlékszem nem mertem pontozni.:)

(#45022) eeXaa válasza mondomén (#45021) üzenetére


eeXaa
addikt

...a régit láttad? ha igen, mikor, és hogy tettszett?

(#45023) Viszlát válasza eeXaa (#45018) üzenetére


Viszlát
addikt

Csak kíváncsiságból, mivel a Torrentét emelted ki pozitív példaként, kíváncsi lennék néhány spanyol filmre, amik alapján ez a véleményed általánosságban.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45024) eeXaa válasza Viszlát (#45023) üzenetére


eeXaa
addikt

...sajnos egyik sem maradt meg a fejemben, de majd utánanézek jobban... régről amúgy szeretem a Bunuel filmek szinte mindegyikét, az Almodovar filmek is elég jó színvonalúak, a Buried tettszett legutoljára, de a többi amiket az elmúlt kb. 5 évben láttam-nemláttam kb, 15 film ...törlősek lettek gyorsan... igazából nem is tudom hogyan tudom visszakeresni őket... :U

(#45025) Integra


Integra
titán

asszem a prometheus az egyetlen film idén, amit úgy gondolom, hogy tényleg elmegyek moziba megnézni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45026) tween


tween
őstag

(#45027) Sotho válasza tween (#45016) üzenetére


Sotho
őstag

Mi benne a döbbenet? :F

Torrente filmek meg a humor legalja, egyiket sem tudtam megnézni. :N

(#45028) eeXaa válasza eeXaa (#45024) üzenetére


eeXaa
addikt

....jja igen nállam a faun labirintusánál szakadt el a húr... meg a The Orphanage volt övön aluli... mellesleg éltem spanyolban egy évet, valamelyst van rálátásom a kulturájukra, lehet, hogy ez is közrejáttszik... :U
...láttam valami középkori háborús filmet, is annak nem jut eszembe a címe, de azt tudom, hogy borzalmasan rossz volt...

[ Szerkesztve ]

(#45029) Viszlát válasza eeXaa (#45028) üzenetére


Viszlát
addikt

Nincs több kérdésem. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45030) leslieke válasza tween (#45026) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Akár még jó is lehet.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45031) Huma válasza Sotho (#45027) üzenetére


Huma
addikt

Torrente nagyon jó vígjáték.

Vannak nála sokkal rosszabbak. Pl:
John English 1-2, Kalandférgek 3, Másnaposok, Bad teacher, Förtelmes főnökök.

(#45028) eeaa:
Neked nem tetszett a Faun Labirintusa? Azon ritka filmek egyike amire azt mondom, hogy igazi mestermű. Amúgy asszem csak félig spanyol. Részben mexikói. Legalábbis nekem úgy rémlik.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45032) eeXaa válasza leslieke (#45030) üzenetére


eeXaa
addikt

... és nem johnny deep a főszereplő!

(#45033) mondomén válasza eeXaa (#45022) üzenetére


mondomén
őstag

Nem láttam a régit és nem is fogom megnézni. Nagyon nem tetszett ez az új, így valószínűnek tartom, hogy a régi sem tetszene.:)

(#45034) Sotho válasza Huma (#45031) üzenetére


Sotho
őstag

Bad teacher azt még nem láttam, cici van benne? :DDD

(#45035) leslieke válasza Sotho (#45034) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felejthető film, max 3/10-et érdemel.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45036) Huma válasza Sotho (#45034) üzenetére


Huma
addikt

Nem igazán. Ha azt akarsz látni akkor nézz inkább valami cápás remekművet. Azokban szoktak bikinis csajok rohangálni.
Vagy pedig tudom ajánlani az internet tartalmának 90%-át kitevő XXX-es filmek egyikét. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45037) pohár válasza Huma (#45031) üzenetére


pohár
félisten

Másnaposok, Förtelmes Főnökök???? :Y :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45038) Solar_Wind válasza Sotho (#45034) üzenetére


Solar_Wind
senior tag

Van egy jó jelenet benne, az autómosós, de azt elég megnézned youtube-on :)

(#45039) Jim-Y válasza pohár (#45037) üzenetére


Jim-Y
veterán

Vannak olyan tipusú emberek, akiknek a túlerőltetett gagyi humor jön be, ez van...

(#45040) Huma válasza pohár (#45037) üzenetére


Huma
addikt

Miért? Szerinted jobbak mint a Torrente?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45041) homeless09


homeless09
őstag

Hugo: 10/10

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#45042) Tibiajax válasza Integra (#45025) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem elmegyek, hanem elmegyünk
;)

(#45043) pohár válasza Huma (#45040) üzenetére


pohár
félisten

hát a Torrente 1 az valami förtelem volt... a 2. rész jobb volt egy fokkal, a 3. része volt a legjobb, de igen, többet nevettem ezeken a filmeket, mint a 3 Torrentén együttvéve

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45044) Huma válasza pohár (#45043) üzenetére


Huma
addikt

Nekem a Másnaposokkal és a Förtelmes főnökökkel az a bajom, hogy erőltetettek és alig van bennük valami kreativitás. Csupán a szokásos tucatvígjátékok egy újabb képviselői.
A Torrente ezzel szemben egyedi alkotás, egy külön műfaj a vígjátékokon belül.
Persze ebből nem következik egyenesen, hogy jó is. Viszont nekem nagyon bejön az a fajta humor amit képvisel.

Amit még jónak tartok az a Tapló télapó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45045) Skizz


Skizz
addikt

Tower Heist

Gyenge. 4/10

(#45046) Jhonny06 válasza littlelion21 (#45017) üzenetére


Jhonny06
veterán

A The Tree of Life egyébként tényleg kurva szar, végigszenveded azt a 45 perc fölösleges agyrohasztó intro-t és aztán se kapsz semmi értékelhetőt.

[ Szerkesztve ]

(#45047) homeless09


homeless09
őstag

Never Back Down : 6,5/10 nem rossz, a téma sablon, a jó mindig feláll és győz.
Never Back Down 2: 3/10 vér gyenge....

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#45048) troland26 válasza Tibiajax (#45042) üzenetére


troland26
őstag

és Thor kis kockás hasa ? Avengers ? :D

(#45049) #54715584 válasza troland26 (#45048) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hehe, gonosz vagy ;] :DDD

(#45050) tween


tween
őstag

Absentia (2011) : látta már valaki?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.