Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#33001) F34R válasza darál0w (#32997) üzenetére


F34R
nagyúr

akkor ha időben találják meg akkor nincs ez a herce-hurca mert kiderül hogy nem az övéről van a gomb elvben nem lehet bűnös a csaj.

(#33002) Psychonaut válasza madgie (#33000) üzenetére


Psychonaut
addikt

Latom lecsaptal V-re. Jobb, mint a zacsi. :K

(#33003) F34R válasza Psychonaut (#33002) üzenetére


F34R
nagyúr

pedig az titokzatos volt sosem tudni ki van alatta :DDD

The Dark Knight Rises :K

[ Szerkesztve ]

(#33004) rt06 válasza Psychonaut (#32999) üzenetére


rt06
veterán

erdemes lehet megnezni, ugy remlik (regebben lattam mindkettot) egesz mas a ket film

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#33005) darál0w válasza F34R (#33001) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mert más gombja nem eshetett le a nyílt utcán?
hülyeség...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#33006) madgie válasza F34R (#33003) üzenetére


madgie
titán

Itt se tudod, mi van a maszk mögött :P

[ Szerkesztve ]

(#33007) Psychonaut válasza F34R (#33003) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hmm, bejovos ez a poszter, a filmet meg varom mar. :K

(#33008) eeXaa


eeXaa
addikt

Tears of the sun: ...igazából nagyon nehéz értékelni ezt a filmet... nagyon sztori függő (nemtom igaz-e, de lehetne az is) egyszerüen nem tudok olyat mondani, hogy ez nem jó, az nem jó, mert valahogy értelmét vesztené, ......felesleges okoskodásnak tünne az én izlésemhez mérni... ...annyi biztos hogy egyszer nézhető :K

Predators: extra10/10 iszonyatosan király film, már v. huszadjára nézem, de mindig ugyanolyan jó, várom a folytatást... :K

(#33009) lvnt válasza eeXaa (#33008) üzenetére


lvnt
őstag

Jól érzem, hogy már csak azért is provokálni akarod Kassadint az extra 10/10 filmjeiddel? ;]

(#33010) eeXaa válasza lvnt (#33009) üzenetére


eeXaa
addikt

...dehogyis... :N ...csakis pozitív szándék vezérel pontozáskor :K
...amúgyis a Grindhouse, Machete-n kívűl, másra nem adtam asszem :U :F

[ Szerkesztve ]

(#33011) GabN73 válasza lvnt (#33009) üzenetére


GabN73
addikt

Nézd a jó oldalát, ha csinálsz egy filmet ami bejön neki, legalább lesz ember aki 10/10 pontot ad rá :DDD

(#33012) lvnt válasza eeXaa (#33010) üzenetére


lvnt
őstag

Mármint 10/10-zet vagy extra 10/10-zet? 10/10 volt még neked a Taken és a From Paris with Love, ha jól emlékszem. Egyébként rendben, már azt hittem, hogy szegény Kassadin idegeivel játszol. :)

GabN73: :DDD

(#33013) Kassadin válasza eeXaa (#32985) üzenetére


Kassadin
addikt

Úristen, ne fárassz már...Iróniát fel kellene ismerni.

Annyi pontot adsz a gagyi filmekre amennyit akarsz(végül is a te saját véleményed), nekem ez csak azt bizonyítja hogy nincsen semmi viszonyításalapod, nem néztél még meg elég filmet. Peace.

[ Szerkesztve ]

(#33014) GabN73


GabN73
addikt

The Road 8,5/10

Nyomasztó. Végig. Ez a jó benne, de valami akkor is hiányzik... újranézős.

(#33015) pohár válasza eeXaa (#33010) üzenetére


pohár
félisten

Machete 10/10??? te jóóóó isten
én alig bírtam végigszenvedni, akkora faszság az a film :W :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33016) madgie válasza pohár (#33015) üzenetére


madgie
titán

No-no, Machete óriási királyág, de egy percig nem kell komolyan venni :K

(#33017) eeXaa válasza Kassadin (#33013) üzenetére


eeXaa
addikt

...napi 2 filmet nézek átlagban az elmúlt 5 évben... kevés :F. ...Pont azért kaptak ezek a filmek ennyit mert már kurvasokat lâttam... :U
...az ironizálásaidat, meg a kutya nem veszi komolyan, én is ironizáltam, de látom nem jött le.. na mindegy.... ;)

(#33018) GabN73 válasza madgie (#33016) üzenetére


GabN73
addikt

Jah, a picsák jók benne, meg a közepéig kb. A végét szt elrontották, kicsit túlzó volt a háború :D

Bender... Irónia... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33019) pohár válasza madgie (#33016) üzenetére


pohár
félisten

nem vettem én komolyan, de hogy szemen lövik a csajt és semmi baja, hát takarodjanak már :D
viszont Jessica Alba úúúúúúúdebasz :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#33020) eeXaa válasza madgie (#33016) üzenetére


eeXaa
addikt

...Hàt jja... iszonyatosan bomlott, szinte minden másodperc egy vicc, aranyat ér minden egyes kockája amire forgatták....

(#33021) madgie válasza GabN73 (#33018) üzenetére


madgie
titán

Túlzó? SPOILER: Gyöngyszem az a jelenet, amikor a motorra szereli a minigunt :D Ilyen filmekben mindig kell ilyen túlzónál is túlzóbb, direkt sz*r CGI-t használó borzalom, ahol az a cél, hogy könnyesre röhögje magát az ember. Lásd még mondjuk a Planet Terrort, ahol megint SPOILER Rose McGowan csinálja a fesztivált az amputált lábára erősített M16-tal :D

pohár: Michelle Rodriguez kemény csaj, de agya nem sok van, ami sérülne :DD Fél szemmel is istennő... a maga módján :))

[ Szerkesztve ]

(#33022) Psychonaut válasza GabN73 (#33018) üzenetére


Psychonaut
addikt

Mi az, hogy kicsit tulzo volt a vege? Ugy erzem, te nagyon nem ertetted azt a filmet. Minden egyes kockaja tulzo, direkt. Ez egy ilyen film. :K

SZERK: na tessek, lemaradtam, madgie leirta ugyanezt. :D

[ Szerkesztve ]

(#33023) GabN73 válasza madgie (#33021) üzenetére


GabN73
addikt

Hát nem tudom, legalább csinálták volna meg rendesen, kb felér egy Angry Drive féle animációval :DDD Meg a vér nem tetszett benne

(#33024) Psychonaut válasza GabN73 (#33023) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na jo, de a Drive Angry komoly filmnek keszult, nem egy stilus es onmaga parodiajanak. :U

(#33025) Kassadin válasza eeXaa (#33017) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor csak sz*r filmeket nézel, hogy minden gagyi film 10 pont nálad?

GabN73: Az direkt ilyen filmnek lett csinálva. Ha jól tudom régen is volt ilyen filmkategória hogy slash, na ez is valami olyasmira hajaz. De ha hülyeséget írtam, majd kijavít valaki úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#33026) GabN73 válasza Psychonaut (#33022) üzenetére


GabN73
addikt

Értem én hogy túlzó az egész film, de nekem a vége nem jött be, számomra már túl túlzó volt.

Valaki szerint a Bourne-ultimátum túlzó, számomra pedig az nem... :U

(#33027) Kassadin válasza GabN73 (#33026) üzenetére


Kassadin
addikt

Ez a Machete direkt lett ilyen szarul megcsinálva...Nem véletlenül gány az összes cgi, nem is szabad komolyan venni, szerintem ez csak tisztelettel áldoz a régi hasonszőrű filmek emlékére. Amúgy szerintem eszméletlen jó film, habár nekem a Grindhouse jobban bejön. Kurt Russel egy állat. :DDD

Mi a Bourne-ultimátumban a túlzó?

[ Szerkesztve ]

(#33028) GabN73 válasza Kassadin (#33027) üzenetére


GabN73
addikt

Neten láttam egy pár helyen hogy "ez hülyeség, egy újsággal szétverni embereket, hülye film, semmi realisztikus nincs"
Bár nem tudom hogy melyik hülye írhat ilyet... :U

(#33029) Kassadin válasza GabN73 (#33028) üzenetére


Kassadin
addikt

Én csak kérdeztem, olyan régen láttam azt a filmet azt se tudom már miről szól.
Megnyugtatlak létezik még pár film, amiben semmi realisztikusság nincsen. :P

[ Szerkesztve ]

(#33030) GabN73 válasza Kassadin (#33029) üzenetére


GabN73
addikt

(#33031) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Rég jártam erre, sajnos a topictali mozi, teljesen kimaradt. Edzőtáborban összeszedtem egy térdszalagszakadást. Lévén, hogy nyár van, előadásokra se kell járni, jó sok időm lesz filmezni.

A cikkek már készülnek, elöljáróban:

300 sokadszorra - 9/10

Paul - 8/10(fenomenális)

Inception újra - 9/10

Big Fish - 8/10 (a Tim Burton filmek jók nálam, ez így is maradt, annyival megfejelve, hogy ez volt a legjobb)

Ja, és tegnap néztem újra a Deadly Hollows 1-et. Egész jó volt megint. Pénteken nézzük moziban a végét.

Kellemest Skacok, próbáljatok nem kitikkadni ebben az iszonyú hőségben :K

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33032) Kassadin válasza GabN73 (#33030) üzenetére


Kassadin
addikt

Kuru-kuru-kuru-kuru-kuru-kuru. Yáh.
XDD
Amúgy sunáznám.

(#33033) lvnt válasza Kassadin (#33032) üzenetére


lvnt
őstag

Melyik állapotában? Nő vagy tatu? :D

hoffman_: Jobbulást! Szar dolog a szalagszakadás. :(

(#33034) GabN73 válasza Kassadin (#33032) üzenetére


GabN73
addikt

Itt a másik kedvencem... Tehát ezekben sincs semmi túlzó?

-Nincs mert ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33035) Kassadin válasza lvnt (#33033) üzenetére


Kassadin
addikt

Rózsaszín tatuban. ;]

GabN73: Semmi túlzó nincsen benne.
Amúgy ezt a filmet meg kellene néznem, tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#33036) GabN73 válasza Kassadin (#33035) üzenetére


GabN73
addikt

Ebben mondjuk tényleg nincs, bár lehet hogy a cgi miatt találtam csak túlzónak a Machetét is... :U

A Fast Five számomra egy 4/10, de viszont a Smokey and the Bandit... ejj...Nah az még autós film volt :DDD

(#33037) Kassadin válasza GabN73 (#33036) üzenetére


Kassadin
addikt

Annyi hülyeség van ebben a filmben hogy az hihetetlen, de hát az indiai filmipar már csak ilyen. Enyhén túlzó dolgok vannak benne, és akkor finoman fogalmaztam. :DDD
Ez a film annyira sz*r, hogy már jó kategória szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#33038) Arnold2 válasza GabN73 (#33034) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha tehetitek nézzétek meg, nagyon király. A valódi címe Endhiran. Azt hiszem írtam is róla itt a topicban :)

(#33039) Tibiajax válasza hoffman_ (#33031) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

semmi nem lett a találkozóbol, nyugi. semmiről nem maradtál le..
én meg nem is erőltetem, aki akart ugyis elment már rá, még a dátumunk előtt
én a hétvégén nézem meg, imax. más nagyon nem érdekel most

(#33040) Kassadin válasza Arnold2 (#33038) üzenetére


Kassadin
addikt

Imdb 6.6? Valamit tudhat a film akkor.

(#33041) GabN73 válasza Arnold2 (#33038) üzenetére


GabN73
addikt

Bázz, azt hittem hogy valami gagyi film ... :)) :))

(#33042) hoffman_ válasza Tibiajax (#33039) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hm, ez azért nem jó hír. Nem is a film miatt, a topictali azért jó dolog lenne. Kíváncsi vagyok a véleményedre amúgy nagyon. Látatlanban azt mondanám, hogy nem fogod komázni. Ne legyen igazam :)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#33043) Arnold2 válasza GabN73 (#33041) üzenetére


Arnold2
őstag

Hááát, ööö :U

Azért tessék ám a helyén kezelni ezt az alkotást. Valamint a majd 155 perces futamidő ami tarkítva van random zenés klippekkel nem kezdőknek való vidék :)

(#33044) Integra válasza pohár (#33015) üzenetére


Integra
titán

a hiba a te készülékedben van, tudni illik róla, hogy eleve trash múvinak készült, igazi b osztályos. egy pillanatig sem akart több lenni. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33045) Kassadin válasza Integra (#33044) üzenetére


Kassadin
addikt

Jó hülye vagyok én is -.-. Trash a film kategóriája, nem slash. :DDD
Kicsit keverem a szezont a fazonnal, mert létezik hack 'n' slash csak az diablo 2 például.

(#33046) Psychonaut válasza Kassadin (#33045) üzenetére


Psychonaut
addikt

Vannak slasher filmek is, lehet azzal keverted.

(#33047) Kassadin válasza Psychonaut (#33046) üzenetére


Kassadin
addikt

Megbuggyantam a melegben.

(#33048) mephi666


mephi666
nagyúr

itthon döglünk most szabadságon a nagy melegben és tegnap+ma megnéztük 720p-ben a harry potter-ek eddigi részeit... barátnőm eddig félt tőle, mert látatlanban hülyeségnek tartotta az egészet, de nagyon rákattantunk :DDD

igazából nem akarok kitérni a sztorira: átlagban 10/8.5-re értékelem az egészet... +/- 1 pontra vannak ettől a részek... érződik, hogy elég sok rendezőn átmentek a filmek, de szerencsére nem voltak kiugróan rossz részek :K az első 2 rész elég gyerekes (ahogy sokan megjegyezték már), de ezeknek is megvan a maga varázsa és jók voltak ezek is...

ami miatt nagyon tetszik az egész: atmoszféra 10/10-es... fényképezés, zene, minden nagyon rendben... ahhoz képest, hogy kb. 2.5óra 1-1 rész, egyáltalán nem unalmas... leköti/elvarázsolja az embert...

holnapra kocka trilógiát tervezünk :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33049) Kassadin válasza mephi666 (#33048) üzenetére


Kassadin
addikt

Kocka az jó film, én is szeretem. :K

(#33050) BITBOYS válasza F34R (#33003) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nagyon várom a folytatást, remélem hozza majd az Imax hatást, nem úgy mint a TF3

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.