Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45201) littlelion21 válasza pohár (#45200) üzenetére


littlelion21
addikt

kell...most! :D

btw, néhány hónapja volt szerencsém megtekinteni a Rampage c. alkotását, egész nézhető volt.

[ Szerkesztve ]

(#45202) pohár válasza littlelion21 (#45201) üzenetére


pohár
félisten

6.3????? :Y :Y
élete filmje :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45203) rt06 válasza pohár (#45202) üzenetére


rt06
veterán

es nem csak ugy felpontoztak, annyit tenyleg meg is erdemel (sosem h8ittem, hogy valaha ilyet fogok mondani rola)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45204) BLeP_i válasza #54715584 (#45193) üzenetére


BLeP_i
tag

Nekem erről a filmről mindig az MNK szólás-mondás jut eszembe, mégis egy csomó csaj csipázza.

http://vister.hu

(#45205) #54715584 válasza mephi666 (#45195) üzenetére


#54715584
törölt tag

B+ :D
Blurayen az Alien ANthology :Y
Sztem az AVP2-t felejtsd el, valami iszonyatos lett.
Gondolom ezen csak angol hang van, de a magyar felirat rajta van?
Ami B régiós, azon van mindig megfelelő felirat is minden országba, vagy hogy működik ez? :)

(#45206) mephi666 válasza #54715584 (#45205) üzenetére


mephi666
nagyúr

avp1-2-re teszek magasról... szeretném elfelejteni is mindkettőt, ha tehetném :DDD

b-régiósak a lemezek, viszont változó, melyikre kerül felirat és melyikre nem... ezeken pl magyar felirat sincs: lejátszó tud valami bdlive funkciót, amivel még nem szórakoztam... elvileg netről lehet adott filmekhez más nyelvű feliratokat is leszedni meg különböző extrákat, de nem volt még időm rá, hogy ezzel szórakozzak (inkább csak belöktem az első 2 részt és néztem angol hanggal+felirattal... nem nagyon jelentett problémát)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45207) TESCO-Zsömle válasza #54715584 (#45205) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Predators =/= AVP. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45208) leslieke válasza mephi666 (#45206) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Az AVP1 még a nézhető kategóriába esett nálam, a kettő már nem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45209) TESCO-Zsömle válasza leslieke (#45208) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az AVP tipikusan az a film, aminek jót tett a modern CGI, de többet is ki lehetett volna hozni belőle.

Az AVP2 meg egy sima sötét-horror lett. Hiába tekertem fel a fényerőt a TV-n, a film bő 60-70%-ában xart se látni... :(

Pedig a hybrid jobb sztorit is megérdemelt volna debütálásra...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45210) darál0w


darál0w
Jómunkásember

ez milyen lehet? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45211) hoffman_ válasza darál0w (#45210) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Dolf Lundgrren, tuti jóskás :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45212) darál0w válasza hoffman_ (#45211) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mondjuk az eredeti sem sokkal jobb imdb szerint :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45213) zetecR válasza Viszlát (#44406) üzenetére


zetecR
addikt

Végülis melyiket érdemes megnézni?
A svédet az az amit?
Szórakozni akarok... :D

(#45214) leslieke válasza zetecR (#45213) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A svéd verziót. Szerintem.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45215) Viszlát válasza zetecR (#45213) üzenetére


Viszlát
addikt

Engem nagyon zavart a svéd verzióban a gyenge színészi teljesítmény, az amerikai messze verte. Szóval tőlem egy szavazat az amerikaira. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45216) leslieke válasza Viszlát (#45215) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A középút: meg kell nézni mindkettőt. :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45217) zetecR válasza leslieke (#45216) üzenetére


zetecR
addikt

Ja, csak az elég sok idő. :B

(#45218) F34R


F34R
nagyúr

Eló már megint mi jött velem szemben :DDD [link]

(#45219) Jhonny06 válasza zetecR (#45213) üzenetére


Jhonny06
veterán

A svéd az eredeti, de iszonyatosan lapos, fárasztó, unalmas és mindezek mellé még baromi hosszú is. Még nem láttam a most megjelent verziót, de már trailer alapján is sokkal jobbnak tűnik (mondom ezt úgy, hogy egyáltalán nem vagyok oda a filmért önmagában, szerintem gyenge, nem értem, hogy miért van így felkapva).

(#45220) rt06 válasza Jhonny06 (#45219) üzenetére


rt06
veterán

semmivel nem eredetibb, mint az amerikai valtozat - marcsak azert sem, mert mindketto ugyanazon konyvet dolgozza fel

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45221) littlelion21 válasza Jhonny06 (#45219) üzenetére


littlelion21
addikt

Jó az, a 2009-es Év tv-filmje díjat megérdemelné... :)
És ahhoz képest hogy svéd, pofátlanul jenki-thriller panelekből építkezik.

(#45222) leslieke válasza Jhonny06 (#45219) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A svéd hamarabb készült, mint az amerikai. Meg annak már megvan a következő két része is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45223) rétisün


rétisün
veterán

na, megvolt: new kids turbo

aki szereti az alpári, bunkó humort(?) annak ajánlott :C így hirtelen talán a torrente filmek jutnak róla eszembe, csak ez betegebb, és még annyi értelme sincs.
igaz looser-mozi :D

pontozás nincs, mert egyfelől értékelhetetlen, másfelől jó pár duma alighanem klasszikussá nemesedik majd a haveri körben, amolyan argo, üvegtigris és a többi magyar klasszikus módra.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45224) Jhonny06 válasza leslieke (#45222) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, ezért írtam, hogy az az eredeti.

(#45225) Sotho


Sotho
őstag

The girl who kicked the hornet's nest.
Ezrk a ronda svéd szinészek :D 7/10

spoilerAmikor a szögbelövővel átküldte a fószer bokáját felszisszentem :D

[ Szerkesztve ]

(#45226) oriic válasza leslieke (#45208) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ első nekem tetszett, a 2. is, de csak a rendezői változat. AZ úgy már egész tűrhető volt. A mozis verzió az meg...

Live-Die-Respawn

(#45227) #54715584


#54715584
törölt tag

(#45228) leslieke válasza #54715584 (#45227) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ne is mond, ezt nagyon vártam én is.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45229) Manitou válasza rétisün (#45223) üzenetére


Manitou
addikt

Meglestem ezt a new kids turbot, hát érdekes egy film volt :D

(#45230) rétisün válasza Manitou (#45229) üzenetére


rétisün
veterán

tulajdonképpen érdekesnek is nevezhetjük :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45231) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Jövő héten két filmet "ingyen" nézhetek meg moziban, melyik kettőre érdemes beülni? :F

Az éhezők viadala (The Hunger Games)
John Carter
Csempészek (Contraband)
Az erő krónikája (Chronicle)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45232) ben11 válasza leslieke (#45231) üzenetére


ben11
őstag

A könyvek miatt az egyik nekem tuti Az éhezők viadala lenne.
A másik meg Az erő krónikája, mert nem egy tipikus Hollywood film.

(#45233) Viszlát válasza leslieke (#45231) üzenetére


Viszlát
addikt

Ezek közül a John Carter és a Chronicle volt meg, szóval ezeket NE! :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45234) Huma válasza Manitou (#45229) üzenetére


Huma
addikt

Én most végeztem vele. Tényleg "érdekes" volt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45235) #54715584


#54715584
törölt tag

Stone-t látta már valaki? :)

(#45236) eeXaa válasza #54715584 (#45235) üzenetére


eeXaa
addikt

...nagyon jó szinészek, unalmas film... nem jó 3.5/10

(#45237) csƵ


csƵ
őstag

Régóta tervezem, hogy megnézzem a Drive-ot. Ma rászántam magam, mert amúgy nehezen tudom magam rávenni, hogy megnézzek egy filmet.
Írták páran, hogy lassú és vontatott. EZ?! Hát én egy cseppet sem unatkoztam. Kicsit elvont volt és a zene nagyon jól passzolt hozzá. A főszereplő stílusa meg pont bele illett a képbe.
A frász sem gondolta, hogy ennyi brutalitás lesz benne.
Pontozni nem szeretek. De mindenképpen a kedvenc filmjeim közé verekedte be magát.

[ Szerkesztve ]

(#45238) leslieke


leslieke
Jómunkásember

(#45232) ben11, (#45233) Viszlát

Köszi a válaszokat. Az Az éhezők viadala (The Hunger Games) biztos befutó lett, másikat még megálmodom. :D

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45239) bAtt001 válasza leslieke (#45238) üzenetére


bAtt001
addikt

csak nehogy a john cartert álmodd, imax-ben megnéztem, nem jött be. teljese másra számítottam, ez inkább gyerekeknek való mese nem hiába disney... :)

(#45240) littlelion21


littlelion21
addikt

The Thing [2011]
ezt a filmet minek kellett leforgatni? Másodjára látjuk ugyanazt. Nagyon szeretne olyan lenni mint a 82'-es Carpenter-féle változat, sok helyen szinte jelenetre lekopírozták, csak a színvonalat nem sikerült, de azt nagyon nem. Kb. ez történik, ha egy (pályája csúcsán lévő) J.C. helyett egy kókler ül a rendezői székben.
A lassan adagolt feszültséget kisstílű olcsó ijesztgetésekkel meg fosszar CGI-vel próbálták (mondanom sem kell: sikertelenül) pótolni.
De legalább kapunk alien-hajó belsőt. Jajjdejó'.

35% (de csak azért mert sikerült aránylag stílusosan összekapcsolni a "folytatással")

(#45241) adalbert1 válasza eeXaa (#45236) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is csodálkoztam hogy három ilyen színésszel sikerült egy ilyen gyenge filmet forgatni...

Közben megnéztem a The Girl with the Dragon Tattoo 2 folytatását (az első könyvből készült változatok közül az amerikait láttam, egyből ugyanazt a storyt nem volt kedvem nézni, így inkább ráugrottam a 2 folytatásra): nekem jobban tetszik az amerikai film hangulata (még akkor is, ha ugye a folytatások annyira nem összevethetőek, mintha a két első könyvből készült filmet néztem volna).
Daniel Craig karaktere sokkal jobb, jól hozza az agilis újságírót, ezzel szemben a svéd megfelelője egy eléggé bamba fazon... A lány tényleg sokkal lazább, de az amerikai változatnál azt hittem hogy nem bug hanem feature az hogy olyan görcsösen koncentráló fejeket vág, így szerintem az egál. Viszont a zenék és a hangulat egyértelműen az amerikai változat felé billentik a mérleg nyelvét, kíváncsi vagyok hogy a másik két könyvet is feldolgozzák-e hasonló színvonalon.

(#45242) leslieke válasza bAtt001 (#45239) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A Csempészek (Contraband) a legesélyesebb.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45243) Sotho


Sotho
őstag

A Dangerous Method. Remek film, 8/10 adok rá. :)

[ Szerkesztve ]

(#45244) tween


tween
őstag

(#45245) #54715584 válasza tween (#45244) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jaj nagyon nem jó a fordítás :(

(#45246) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

fú de ráizgultam a marslakókban erre a kis fekete fufrus leányra... kész vagyok

(#45247) Jhonny06


Jhonny06
veterán

(#45248) TESCO-Zsömle válasza Jhonny06 (#45247) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztifflermamája... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45249) TESCO-Zsömle válasza Jhonny06 (#45247) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dupla... :(((

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45250) #54715584 válasza Jhonny06 (#45247) üzenetére


#54715584
törölt tag

ÓóóóóóóJJJJJJeeeeeeee :DDD
Jesszum OMG WTF akarom ezt a filmet, akármekkora retardált poénok vannak benne :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.