Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46701) Ps Vita válasza rétisün (#46697) üzenetére


Ps Vita
őstag

Meg jött hozzá a kedvem..
Köszi :R

(#46702) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Men in Black 1-2

Így közeledvén a 3. részhez újranéztem őket. Még mindig nagy kedvencek, remélem a 3. is ilyen jó lesz.

Live-Die-Respawn

(#46703) rt06 válasza oriic (#46690) üzenetére


rt06
veterán

hulk-bol a masodik, annak a vegen tunt fel stark a kocsmaban

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46704) MarioAna válasza Integra (#46700) üzenetére


MarioAna
senior tag

tényleg ilyen, én amikor megnéztem és utána kimentem az udvarra, rendese örültem, hogy zöld a fű :B .

más:
Van valami jóféle vígjáték mostanában? :/ In Bruges, The Guard-hoz hasonló, nagy monológos-szöveges, rasszista poénos, ilyesmi...sírva röhögőst direkt nem mondok, mert nem igazán van olyan, a Spanom Csaja óta nem fordult ez velem elő :D .

(#46705) rétisün válasza MarioAna (#46704) üzenetére


rétisün
veterán

torrente?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46706) Integra válasza MarioAna (#46704) üzenetére


Integra
titán

az, hamar rájön az ember, hogy mi a fontos az életben, és milyen faszságokat kergetünk.. most kezdek én is helyre billenni, ritkán lát ilyet az ember..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46707) oriic válasza rt06 (#46703) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg, el is felejtettem. Akkor azt veszik alapul, csak más színésszel. :)

Live-Die-Respawn

(#46708) MarioAna válasza rétisün (#46705) üzenetére


MarioAna
senior tag

mindegyiket láttam :K . Jay és Néma Bob vonalon is ami van azok megvoltak.

(#46709) rétisün válasza MarioAna (#46708) üzenetére


rétisün
veterán

trancsírák?

jay és néma bob jó kis filmek, elő is kéne vennem őket.....

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46710) Kassadin válasza MarioAna (#46704) üzenetére


Kassadin
addikt

Heartbreak Kid/Bad Santa/Superbad

Szvsz mindhárom jó vígjáték. :K

(#46711) oriic válasza rétisün (#46709) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+1

Jay és Néma Bob filmek meg alapok. Kivéve talán a fekete fehér rész, azt nem csíptem ha jól emlékszem.

Live-Die-Respawn

(#46712) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Titánok haragja moziban láttam. 5/10, még jó, hogy ingyen volt a jegy.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46713) rt06 válasza leslieke (#46712) üzenetére


rt06
veterán

nem ilyen volt: a titanok haragja?

orichalcos (#46711):
a fekete-feher az elso resz, a clerks
erdemes megjegyezni, hogy nem azert feketefeher, mert elborult a rendezo agya, s szerinte ettol jobb, hanem mert igy tudtak kihozni a rendelkezesre allo penzbol, ugyanis a film kevesebb, mint 30k dollarbol keszult (valahol olvastam 10k-t is, de box office szerint 27k)
amugy mar csak azert is erdemes megnezni, mert kevin smith jopar poent korabbi filmekre epit (imho a clerks 2 poenok legalabb negyede nem, vagy nehezen ertelmezheto e nelkul a film nelkul)

aztan jott a mallrats (ez talan a legkevesbe ismert), chasing amy (ez a leszbikusos), dogma (ez a jezusos), jay and silent bob strikes back (ez amit mindenki latott), majd nemi kiterovel a jersey girl (semmi egyezes a tobbi resszel, csak a helyszin, new jersey), s legutobb a clerks 2

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46714) pohár válasza rt06 (#46713) üzenetére


pohár
félisten

csak az egyiket kellett volna oda photoshopolni :))
amúgy jó :D

:DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46715) b3Ro válasza Ps Vita (#46684) üzenetére


b3Ro
senior tag

"a Marvel univerzumból,abszolut kedvenc a Batman"

Csak az a bibi, h Batman a DC Comics üdvöskeje :) Marveltol nekem Pokember a favorit

[ Szerkesztve ]

(#46716) madgie válasza pohár (#46714) üzenetére


madgie
titán

Óne :DDD

(#46717) rétisün válasza rt06 (#46713) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, hogy így öszefoglaltad, utána is nézek, megvan-e mind :))

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46718) lorcsi


lorcsi
veterán

[link]
elég jó rajzok :K

(#46719) Tibiajax válasza Tibiajax (#46662) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

keresem a hivatali patkányokból azt a jó kis dáj máderfákörös zenei eposzt, amit a mezőn nyomnak a nyomtató szétverésnél:) valaki ossza már meg az arcommal, melyik ez, jutubon egyelőre sikertelen vagyok

(#46720) leslieke válasza rt06 (#46713) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet, hogy az jobb lett volna. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46721) Tibiajax válasza Tibiajax (#46719) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ok, megvan már

(#46722) littlelion21 válasza lorcsi (#46718) üzenetére


littlelion21
addikt

"Merlin Monro", "Jane Reno" ;]

Egyébként tényleg ügyes.

(#46723) koxx válasza Tibiajax (#46721) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Tibi, torrente4 mehet szombaton v. vasárnap (estefelé)? [link]

[ Szerkesztve ]

(#46724) gyuromoj


gyuromoj
veterán

G.I. Joe: Retaliation Exclusive Theatrical Trailer #2 [HD]

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46725) Integra válasza koxx (#46723) üzenetére


Integra
titán

avengers is most kezd :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46726) pohár válasza gyuromoj (#46724) üzenetére


pohár
félisten

tyű bazze, Londont elég szépen szétkapják :D

koxx... első vetítés, lejárt diák nem játszik? én is lejárt diákkal járok moziba :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46727) koxx válasza Integra (#46725) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Hm tényleg, 3 filmet néznék meg most, Pite4, Torrente4, Avengers.
Ez viszont... :((( "Egész héten (szerda kivételével): 1490 Ft. , 3D filmek: 1890 Ft."

(#46728) Kassadin válasza gyuromoj (#46724) üzenetére


Kassadin
addikt

Hm, hát látványosnak látványos lesz, az tény. Kíváncsi vagyok, hogy felülmúlja-e az első részt.

(#46729) Integra válasza koxx (#46727) üzenetére


Integra
titán

én max az avengers, másra úgy sincsen időm, de lehet, hogy azt is megvárom mozicsatornára.. egyedül a prometheus imax a biztos, és ha jól láttam, a titanic 3d-nél már végre adják eredeti nyelven és nem csak szinkronizálva, ami reményre ad okot, hogy a prometheus-ból is lesz eredeti nyelven..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46730) littlelion21 válasza gyuromoj (#46724) üzenetére


littlelion21
addikt

...éés a kisgyerek nagyon örül odabent... :)

(#46731) Ps Vita válasza b3Ro (#46715) üzenetére


Ps Vita
őstag

"Kedvencem meg az Iron Man(a Marvel univerzumból,abszolut kedvenc a Batman)"
csak az a bibi,hogy ott volt egy vessző,de tényleg picit félreérthető..

(#46732) rétisün


rétisün
veterán

sort kerítettem végre az avatarra....

fél óra után, az első benyomások: gyönyörű színes világ, csili-vili minden, kiváló grafika, nekem valahogy az egész gagyinak hat ezekkel kék macskaszerű lényekkel. abszolút nem tűnik természetesnek (élethűnek?) és nem azért, mert ilyen lények nincsenek is, meg azért a grafikára nem lehet panasz....az jobb, mint a crysis 2 :DDD

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46733) Kassadin válasza rétisün (#46732) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudod értékelni azt a filmet. Ehh. >.<

(#46734) xlife11


xlife11
senior tag

Tűkön ülök az Avengers miatt, de a helyi moziban nem is biztos hogy játsszák, még foglalás sincs, az új program sehol, a jegyekről meg nem akarok lemaradni.Hihetetlen milyen béna a rendszer itt szombathelyen.Minden más mozinak megvan a programja már. :U

(#46735) pohár válasza xlife11 (#46734) üzenetére


pohár
félisten

"Minden héten legkésőbb szerdáig kerül fel az aktuális műsorhét, ami csütörtöktől-szerdáig tart."

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46736) Bavid


Bavid
senior tag

Sziasztok egy kis off, de segítségre lenne szükségem, szeretnénk megnézni az Avengers-t moziban csütörtökön vagy pénteken, de feliratos verziót szeretnénk, mivel a magyar hang számomra vicc. Budapesten belül tudtok róla hogy lesz ilyen vetítés? Próbáltam rákeresni de nem találtam semmit. :(

(#46737) xlife11 válasza pohár (#46735) üzenetére


xlife11
senior tag

Hívtam őket vasárnap, azt mondták még aznap(!) fent lesz.Ehhez képest értheted a csalódottaságom, főleg ha nem tudok helyetfoglalni mert éppen Kresz vizsgán leszek

(#46738) Ps Vita válasza xlife11 (#46734) üzenetére


Ps Vita
őstag

Most foglaltam első napra Imax háromdébe,és már nem birom a várakozást..

(#46739) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Avengers nincs feliratosan sehol, még 3D-ben sem. A cinemacity honlapja egy rakás szar. Elegem van a fosul szinkronizált, gagyi 3D filmekből, és a magyar mozikat is rühellem. Megvárom az 1080p@dts és letorrentezem, ennyi, kapják be :((( :((( :((( Feladom a mozizást, ellehetetlenítik.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46740) pohár válasza hoffman_ (#46739) üzenetére


pohár
félisten

eredeti nyelven 3D-ben megy a MOM-ban :U :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46741) hoffman_ válasza pohár (#46740) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az eredeti nyelv és a felirat nem ugyanaz. Már többször előfordult, hogy original filmre mentem, mert nem volt máshogy, és nem voltam hajlandó magyarul. Ez sajnos ott vérzik el, hogy bár megy az angol, de nyelvvizsga és nyelvismeret ide, vagy oda, nem vagyok olyan spíler, hogy egy eredeti nyelven lenyomott filmet teljesen értsek, jó ha 60% megy - ez pedig, valljuk be, kevés.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46742) Tibiajax válasza koxx (#46723) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) figyuszka. Tibi bácsi péntek este avangers. ez már fix. bár amit hoffman írt, h nem talál sehol normális verziót, kicsit elszomorított.. na majd mindjárt utánnanézek én is
hétvége max szombat este lenne jó, bár most kétszer egymás utáni este mozi.. nemtom..
legyen a jövö hét..
Corvin oksa

(#46743) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#46744) pohár válasza hoffman_ (#46741) üzenetére


pohár
félisten

jaa, én azt hittem neked mindegy hogy van-e felirat vagy nincs :N

Debrecenben megy 2D és 3D-ben is, óóóje
amúgy nem tudom itt mit fostok a szinkrontól, ha az Iron Man és a többi Marveles tetszett, akkor ez is fog...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46745) xlife11 válasza Ps Vita (#46738) üzenetére


xlife11
senior tag

Én is foglalnék már, csak rakják ki a nyomorult programot.Holnap még annyira nem késő, de ma lenne a legoptimálisabb

(#46746) oriic válasza gyuromoj (#46724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jónak tűnik, Londonnak nagyon kampec.

És megmondtam hogy a Tatu gyerek nem szerepel majd csak az elején. :D

Holnap Csatahajó, hétfőn Avengers, alig várom már. :) Bár előbbit Sugárban nézzük, kicsit félek is tőle, milyen minőségű lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46747) FireKeeper válasza pohár (#46744) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

engem csak kicsit összezavar, hogy a vasembert és a hulkot szinkronnal, viszont az amerikak kaptányt és a thort meg eredet nyelven nézem

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#46748) Tibiajax válasza pohár (#46744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, h nem tetszett..

mocskos pénzsóvár kommersz magyar mozivezetések.. halál mindegy, hogy milyen minőségben nyomják a filmeket, lényeg hogy háromdé legyen és menjen a pórnép
üljenek, zabálják a kukoricát meg a kaólát, hallgassák az igénytelen, ordító hangot, bámulják a koszos, huszadrangú balkánra eljutott analóg kópiát az ócska vetítőkön, vigadjanak hogy nem kell olvasni csak nézni aztán jóvan
mit nekünk thx mozi. szinkront, háromdét mindenkinek, irány a mozi, a nagy kaland

úgylátom, tényleg nincs sehol feliratosan az avangers, ugyhogy sztem Tibcsi sem megy el semerre pénzt rakni a mocskos multik zsebébe, megvárjuk szépen itthonra, a saját mozimba

(#46749) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ha valakit érdekel, ma elkezdődött a Die Hard 5 forgatása az MTV székháznál.

Live-Die-Respawn

(#46750) koxx válasza Tibiajax (#46743) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

:Y de jó lenne találkozni a Mesterrel :)

a többit majd még megdumáljuk

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.