Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) hoffman_ válasza Viszlát (#46650) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor csak én nem látom őket? :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46652) mondomén válasza pohár (#46647) üzenetére


mondomén
őstag

O volt az a rendor aki fogadta a kapitany hivasat es mondta, hogy kell 2 osztag felturni a hajot. Nem volt egy sulyos szerep.:)

(#46653) pohár válasza mondomén (#46652) üzenetére


pohár
félisten

hát hallod, rá nem jöttem volna magamtól... :D :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46654) Viszlát válasza hoffman_ (#46651) üzenetére


Viszlát
addikt

Most ne mondd, hogy 30 év múlva nem fogod elővenni a Bourne trilógiát például. Vagy a Transformers első részét? Ezek nagyon tetszettek neked ha jól emlékszem. :)

De a közelmúltból néhány példa: Intouchables, Hugo, The Help, Midnight in Paris, Moneyball, The Rum Diary, Paul, Margin Call, The Guard, Perfect Sense, The Artist. Ezek ugrottak be így kapásból, amiket simán elő fogok venni 30-40 év múlva is, hogy a HD4 felbontású 12 méteres O+SuperMegaGiga LED tévémen újranézzem . :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46655) dy_nmq válasza littlelion21 (#46646) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

a különlegesség amire gondolsz az az hogy az érdekesebb részek a terminátor2-ből és a tökéletes katonából vannak? :)

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#46656) mephi666 válasza darál0w (#46586) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap néztük este: tetszett nekünk is :K

nálam kap egy 6.5/10-et... szeretem az igaz történet inspirálta filmeket és ahhoz képest, milyen fáradt voltam, nem unatkoztam :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46657) tween


tween
őstag

ajánlanátok minőségi katasztrófás filmeket? lehet ez természeti, vagy ember okozta katasztrófa is .. köszönöm

(#46658) littlelion21 válasza dy_nmq (#46655) üzenetére


littlelion21
addikt

aha :K komoly film lehet...

(#46659) tween


tween
őstag

Frequency (2000) : érdekes, hogy még nem láttam .. 7/10

(#46660) hoffman_


hoffman_
nagyúr

127 Hours
720p

Nem szeretem James Franco-t, valamiért sose volt szimpatikus. Ezt a filmet se akartam szeretni, direkt úgy ültem le elé, de ami jó, az jó, ez bizony 8/10.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46661) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Battleship

tegnap este sikerült beülni rá...

az eleje a bevágott youtube-os videoval odavágott..:D

látványfilm, mint ahogy arra készültünk is, de még szvsz nagyobb baromságokkal, mint ami a TF-ben van...de nem is ez a film lényege ugye...

joval elmarad mondjuk egy TF-től, de azért érdemes rá beülni.

7/10 de csak mert moziban néztem...itthon is tervezem...majd átpontozom. leeht magával ragadott az izgalom :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46662) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

The Divide
hd,dts
hát maki egy film volt ez... nem volt annyira rossz, de nekem sok volt benne az erőszak. túl sok..
asszem, erre mondják azt, h picikét öncélú..
6/10

Office Space
hd,szinkron
:D sokat nem írnék már róla, én most pótoltam be, Milton megvett engem, kilóra.
:D
8/10

(#46663) oriic válasza darál0w (#46661) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerdan megyunk parommal, remelem jo kis latvanyfilm lesz. Tobbre nemis szamitok.

Live-Die-Respawn

(#46664) Viszlát válasza Tibiajax (#46662) üzenetére


Viszlát
addikt

A legjobb film, ami a témában készült. Az összes karakter brutálisan jó, de tény, hogy Milton viszi a prímet. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46665) Pitterix


Pitterix
őstag

Értékelés alapján találó cím: LOL

Az normális, hogy a Bosszúállók eddig 9 pöttyön áll? :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#46666) oriic válasza Pitterix (#46665) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát pár országban már volt díszbemutató(nálunk is) De premier szerdától van. AZ milyen már hogy amcsik előtt láthatjuk a filmet? :DDD

IMDB-n meg valszeg már olyanok pontoztak akik még nem is látták a filmet.

Amúgy magánvélemény, de én soha nem IMDB pontozás alapján nézek meg egy filmet.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46667) littlelion21 válasza Pitterix (#46665) üzenetére


littlelion21
addikt

Igazi geek-álom film, majd beáll.
A T4 is 8,4 csillagon állt 1-2 ezer szavazat után, az eredményt tudjuk.

(#46668) vj0c1 válasza oriic (#46666) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Ja, aztán ahogy elnézem az IMAX 3D-s verzióra most is csak 2 nappal előtte lehet majd csak jegyet rendelni neten, hadd versengjenek érte az emberek, nem? :D

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#46669) pohár válasza oriic (#46666) üzenetére


pohár
félisten

itt még van egy pár új videó is :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46670) oriic válasza pohár (#46669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én már hetek óta nem nézek trailereket belőle, mert lassan annyi van hogy a teljes filmet is meg lehet nézni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46671) chungee


chungee
addikt

Helló all!

Ennek a főcimdalára vagyok kiváncsi.

(#46672) pohár válasza chungee (#46671) üzenetére


pohár
félisten

szerintem kérdezd meg a zenés topikban, több az esély mint itt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46673) chungee válasza pohár (#46672) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#46674) Ps Vita


Ps Vita
őstag

Nektek mi a véleményetek az Avengers(Bosszúállok)-ról? :)
Nekem ez: ;]

[ Szerkesztve ]

(#46675) oriic válasza Ps Vita (#46674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én ezt csinálom, Thor meg Amcsi Kapitány még hátravan hétvégre. :)

Live-Die-Respawn

(#46676) Viszlát válasza chungee (#46671) üzenetére


Viszlát
addikt

Google a barátod: [link] :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46677) meroly


meroly
veterán

Valaki látta már a John Carter-t?
Még sose voltam 3D-s moziban :B , ezt gondoltam megnézni, más értelmes nincs imax3D-ben.

Impossible is nothing

(#46678) pohár


pohár
félisten

Sherlock.Holmes.A.Game.of.Shadows.2011.720p.BluRay.DD5.1-EX.x264.HuN-MWT

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46679) oriic válasza meroly (#46677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha teheted ne 3d-ben nézd. MI párommal úgy néztük, szinte semmi 3d érzet nem volt benne. Sima 2d-s filmnek elmegy, de sokat nem kell várni tőle.

Ne egy ilyen film alapján ítélj meg egy 3d-s filmet majd.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46680) meroly válasza oriic (#46679) üzenetére


meroly
veterán

Akkor tudsz ajánlani valami jó 3D-s filmet a Titanic-on kívül? ;]

Ps Vita: csak maga a film vagy hogy 3D-s is jó volt?

pohár: szerdán mennénk, azt meg 0:01-től játszák :(

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#46681) Ps Vita válasza meroly (#46677) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nekem nagyon tetszett :C ,bár elég alapvető hibákkal küzd(ami magyarázható,hogy a könyv ami alapján készült már 120 éves),de rendkivül szórakoztatott,és nem is az a tipikus Disney-film. :R
Nekem annyira megtetszett,hogy már a könyvet olvasom... :)
A vége meg nagyon ütösre sikeredett :)

(#46682) pohár válasza meroly (#46680) üzenetére


pohár
félisten

csütörtöktől The Avengers

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46683) Ps Vita válasza oriic (#46675) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én nekem a Hulk maradt ki(vagyis láttam,csak már nem emlékszem és nem nagyon figyeltem akkor a filmre)de elvileg az a legrosszab a kedvencem meg az Iron Man(a Marvel univerzumból,abszolut kedvenc a Batman)

(#46684) Ps Vita válasza oriic (#46675) üzenetére


Ps Vita
őstag

Én nekem a Hulk maradt ki(vagyis láttam,csak már nem emlékszem és nem nagyon figyeltem akkor a filmre)de elvileg az a legrosszab a kedvencem meg az Iron Man(a Marvel univerzumból,abszolut kedvenc a Batman)

(#46685) darál0w


darál0w
Jómunkásember

The Darkest Hour

ZS kategoria...de komolyan.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46686) Ps Vita válasza darál0w (#46685) üzenetére


Ps Vita
őstag

Megerősitem... :O

(#46687) meroly válasza darál0w (#46685) üzenetére


meroly
veterán

Rettenet gagyi volt.... pedig az apokaliptikus filmek a gyengéim, de ez szörnyű....

Impossible is nothing

(#46688) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Ncore on nem lehet IMDB pontozás alapján keresni ?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#46689) Ps Vita válasza b4sxe (#46688) üzenetére


Ps Vita
őstag

Ha jól tudom nem,de asszem Indexen van ilyen alkalmazás..

(#46690) oriic válasza meroly (#46680) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Huh, nehezet kérdezel, mert szerintem mostanában olyan hűha de jó 3d filmek nincsenek.
Ami utoljára tetszett az az Avatar volt IMAX verzióban, na ott tényleg jó volt a 3d. (holott az sem végig 3d-s)

(#46683) Ps Vita

Hulk. Melyik? Kettő is van ami új. Az utóbbi egy fokkal jobb volt szerintem.

Live-Die-Respawn

(#46691) meroly válasza oriic (#46690) üzenetére


meroly
veterán

Na igen, azt én is meg akartam nézni, de nem jutottam el. Azért itthon is szép volt ;)

Impossible is nothing

(#46692) oriic válasza meroly (#46691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az biztos hogy mostanában a mozikban nem megy olyan film ami jó 3d-s film lenne. Szerintem várj egy kicsit hátha lesz idén tényleg olyan film ami jó is és nem konvertált.

Live-Die-Respawn

(#46693) Ps Vita válasza oriic (#46690) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem tudom én sem pontosan,csak gondolom a film csatlakozik a z Avengershöz,mint az Ironman meg a többiek

(#46694) Ps Vita válasza oriic (#46690) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem tudom én sem pontosan,csak gondolom a film csatlakozik a z Avengershőz,mint az Ironman meg a többiek.

[ Szerkesztve ]

(#46695) oriic válasza Ps Vita (#46694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen de az Avengersben meg egy 3. féle Hulk lesz, szóval az is érdekes. :D

Live-Die-Respawn

(#46696) Ps Vita válasza oriic (#46695) üzenetére


Ps Vita
őstag

Igen viszont az a színész sztem pont alkalmas arra szerepre és eddig úgy tünik ő lesz a legerősebb "Bosszúálló": [link]

(#46697) rétisün


rétisün
veterán

Az út

eddig valahogy elmaradt, de valamikor nem régen éppen itt írta rá valaki, hogy (szerinte) a legjobb posztapokaliptikus film. nagyon nem nyúlt mellé.....
egy szóval jellemezve: nyomasztó, a másik ami eszembe jutott, míg néztem a kilátástalanság.
nagyon süt belőle a világvége, a zene, a színtelenség, az egész világ ábrázolása nagyon el van találva.

azt hiszem, el fogom olvasni, mert nekem ált. jobban tetszik egy történet könyvben, mint ahogy megfilmesítik, kivéve a nagyon akcióra kihegyezett sztorikat.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46698) Kassadin válasza rétisün (#46697) üzenetére


Kassadin
addikt

A könyv nagyon jó (film természetesen nem annyira részletes), csak ajánlani tudom. :K

(#46699) rétisün válasza Kassadin (#46698) üzenetére


rétisün
veterán

felvettem az elolvasandók közé, sajnos most bőven van időm olvasni (is) :O

kiváncsi vagyok, a könyvben hogy "jön át" ez a nyomasztó, világvége (utáni) hangulat.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46700) Integra


Integra
titán

the road
számomra a 7.3 alul értékelt, többet ér.
iszonyú kegyetlen film, rettenetesen nehéz és nyomasztó, amely ugyanakkor gyönyörű pillanatokat rejt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.