Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46801) littlelion21 válasza darál0w (#46773) üzenetére


littlelion21
addikt

A könnyem is kicsordult a gyönyörűségtől, zabálom az ilyeneket. :R

Thor [2011]

A többi Marvel-adaptációhoz hasonló színvonalú, se íze-se bűze nyári blockbuster, mely kínosan vigyáz arra nehogy valami egyénisége legyen.
De hogy ehhez egy Kenneth Branagh kellett....szégyellje magát.

55% - ha az Avangers-től is ennyit kapok, tuti visszakövetelem a jegy árát.

[ Szerkesztve ]

(#46802) mephi666 válasza hoffman_ (#46791) üzenetére


mephi666
nagyúr

én kb 1hónapja csaptam "alien napot", amikor ezt gyűrtem, rendezői változatban, angol felirattal :K ez az a sorozat, amit szerintem 60évesen is elő fogok venni és újranézem... a matrix volt még anno nagy kedvenc, de nem nagyon van ingerenciám újranézni már évek óta... (első rész még 12-13éve lett meg video cd-n, eredeti hanggal, felirat nélkül és megszerzés után szó szerint 1hónapig minden este megnéztem... azóta is néztük párszor: a 2. és 3. részt mondjuk sokkal kevesebbszer, de "kinőhettem" ...pedig lehet nem lenne hülyeség csapni egy matrix-napot: csak kellemesebben mutatna 40"-on 1080p-ben, mint anno 14"-os monitoron meg tv-n :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46803) rétisün válasza mephi666 (#46802) üzenetére


rétisün
veterán

meghoztad a kedvem az alienek újranézéséhez, úgyis jön lassan a prometheus :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46804) hoffman_ válasza mephi666 (#46802) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Juuj, ez nagyon burzsuj verzió :D Király vagy :) Én is 1080p-ben nézem, csak szerényebb a "doboz"... Amúgy most pihen sajna, mert a kölcsönzőm igényli, hogy itthon tartsam a cuccot egy pár napig, és hát annyi hely nincs a polcon, kéne új szekrény :DDD De nagyon rá vagyok indulva a többire is, és rohadtul kíváncsi vagyok, hogy a Predatorok kapnak-e valamilyen szerepet ebben a szériában, mert ha nem, akkor külön érdekes lesz, hogy miként/miért mosták össze a kettőt. Jó cucc, annyi szent!

Mátrixból a 3-at nem is láttam. Az 1-et, 2-őt többször, az első rész tényleg epic, de ennyi nekem, nem több. A széria elég csúnya lejtőt ment egyébként, szerintem.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46805) mondomén válasza hoffman_ (#46804) üzenetére


mondomén
őstag

A 4. résszel vigyázz, az sem baj ha kihagyod szerintem. Pocsék lett, ez főleg a végére igaz. Bár, ha akarsz egy jót röhögni, akkor hajrá.:) Adott egy borzalmas ötlet, amit a lehető legbénábban és röhejesebben vittek vászonra. Nem is értem mit gondoltak a készítők.

(#46806) hoffman_ válasza mondomén (#46805) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem hagyok félbe semmit, szerintem bevállalom, majd adott esetben elszeparálom a első 3 okozta emlékektől és benyomásoktól :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46807) mephi666 válasza hoffman_ (#46804) üzenetére


mephi666
nagyúr

kommentek közé beírtam szerény angol tudásommal (szoktak küldeni időnként emailt, hogy értékeljem a megvásárolt cuccokat és 100fontot nyerhetek, amit náluk elverhetek... ez van még kinézve, de 15fontnál többet nem akaródzok költeni)

#46805: azért szerintem annyira nem szörnyű... mindenesetre érdekes az egész alapkoncepció, de sokadik nézésnél már bevette a gyomrom... főleg, hogy director's cut-ban néztem és akkor esett le, hogy addig csak a moziváltozatot láttam, ez meg bőven tett hozzá... nem ér fel nálam a 2. részhez és inkább egy klisés akcióhorror-ba kezdett átmenni az egész, viszont az alien-ek megvalósítása perfektül sikerült... nagyon várom, hogy mit hoznak ki a prometheus-ból (addig csak barátnőt kell rávennem a mozira: távol állnak tőle az alien-filmek, de ha már önszántából meccset is nézett velem, semmi sem lehetetlen ;] )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46808) mondomén válasza mephi666 (#46807) üzenetére


mondomén
őstag

Egyébként a 3/4-éig nem volt különösebb bajom vele (azon kívül, hogy egy erőltetett folytatásnak tartottam). Viszont ami a végét illeti. :Y Komolyan csak pislogtam, hogy mi ez már. Lehet lemaradtam valamiről? Pedig megállítottam mikor kimentem wc-re.
Viszont most nézem milyen fain doboza van a BD-nek. Elviselném azért a polcon.:))

(#46809) tween


tween
őstag

Drive - Gázt! (2011) : 5/10

Sherlock Holmes: Árnyjáték (2011) : 8/10

(#46810) mondomén válasza tween (#46809) üzenetére


mondomén
őstag

Felcserélted a pontokat. Javítsd kérlek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#46811) Tibiajax válasza mondomén (#46810) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

;] igen, elírta véletlen..

[ Szerkesztve ]

(#46812) Kassadin válasza tween (#46809) üzenetére


Kassadin
addikt

5/10 Drive. Ejj. :( :DDD

(#46813) tween válasza mondomén (#46810) üzenetére


tween
őstag

az, hogy a zene elviszi a hátán, attól még középszerű ..

(#46814) rt06 válasza tween (#46813) üzenetére


rt06
veterán

hatize...a zene igaz egy fontos resze, de kozel sem az viszi a hatan

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46815) mondomén válasza tween (#46813) üzenetére


mondomén
őstag

Te így gondolod. De legalább a zene tetszett.:)

Amúgy én is megnéztem a Sherlock Holmes-t. Ez is tetszett, pont annyira mint az 1. része. Az erdős résznél nem sokat pislogtam.:)

(#46816) Tibiajax válasza tween (#46813) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:)mondjuk a Drive pont minden, csak nem középszerű
de mondjuk ha egy popcorn látványkafilm tetszett meg ennyire, akkor igazából már érthető is minden

(#46817) xlife11 válasza mondomén (#46815) üzenetére


xlife11
senior tag

Nekem az első rész után unalmas volt :DDD

(#46818) mondomén válasza xlife11 (#46817) üzenetére


mondomén
őstag

Nekem abszolút nem. Már elvonási tüneteim voltak Sherlock-ból (mióta ledaráltam az angol sorozatot. ami egyébként kötelező!). Plusz R.D. Jr.-t nagyon bírom, szóval én esélyt sem adtam az unalomnak.:)

(#46819) gyuromoj


gyuromoj
veterán

AVANGERS SPOILER ON!!!

THE AVENGERS ENDING CREDITS SCENE

AVANGERS SPOILER OFF!!!

Valaki majd mondja már el hogy mit is mondanak benne :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46820) oriic válasza gyuromoj (#46819) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nemár hogy most ezt belinkelted. Itt még senki nem látta a filmet, legalább holnap estig várhattál vona. Ok hogy jelezted spoilert, de így hatalmas a kísértés hogy rákattintsak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46821) gyuromoj válasza oriic (#46820) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elnézést kérek akkor mindenkitől, de így legalább nem kell megvárni a hosszú stáblistát. :B
Amúgy mivel én nem értettem semmit és látni is alig lehet valamit, nem volt akkora spoiler nekem. :)
Én is majd csak pénteken nézem meg, ha minden jól megy.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46822) Tibiajax válasza gyuromoj (#46819) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha valaki találna valami infot esetleges feliratos vetítésről valahol, inkább azt linkelje be,
nagyobb hasznát vennénk..
Kösszencs

délelőtt telón érdeklődtem már a cinemacity-nél, ott annyit mondtak, csak szinkronos és eredeti hang/no felirat-os verziók fognak futni Mo-n

[ Szerkesztve ]

(#46823) koxx válasza tween (#46813) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Pontosan :K

(#46824) hoffman_ válasza Tibiajax (#46822) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ha esetleg belebotlasz egy feliratos evendzsörz-be(nem fogsz :() akkor kérlek nekem is passzold a fülest, menne a virtuális sör+pacsi kombó! :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46825) Integra


Integra
titán

szombaton torrente magyarországon :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46826) BITBOYS válasza gyuromoj (#46800) üzenetére


BITBOYS
addikt

Apa ég! Ezek miatt kapja az aranymálnákat, ultrafos :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46827) hoffman_ válasza BITBOYS (#46826) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hülye vaaaagy?? :D Legjobb! De jó, hogy reagáltál rá, elsiklottam volna fölötte... Királyosság, ezt én nagyon várom :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46828) koxx válasza Integra (#46825) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#46829) Tibiajax válasza koxx (#46828) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D
kurvinyka jelmezverseny..menj már a fszmba :DDD :DDD

(#46830) BITBOYS válasza hoffman_ (#46827) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne égess már :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46831) rt06 válasza Tibiajax (#46829) üzenetére


rt06
veterán

whiskey-hurka akcio

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46832) BITBOYS válasza Tibiajax (#46829) üzenetére


BITBOYS
addikt

Tibi, Te indulhacc a hasonmásversenyen :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46833) pohár


pohár
félisten

jegy lefoglalva, péntek 14:45 Avengers

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46834) mondomén


mondomén
őstag

Csalódni fogunk a Hobbitban? A 48 fps nem jött be a népnek a Cinemaconon.

Nem tudom milyen lehetett az anyag amit levetítettek, de ha hasonló mint mikor a tv-n bekapcsolom ezt a Natural Motion-t, akkor megértem az aggodalmukat (szappanopera hatás...).:) Vagy ezt nem így kell elképzelni?
Mindenesetre én már nagyon várom.

(#46835) gyuromoj válasza pohár (#46833) üzenetére


gyuromoj
veterán

Jó neked. Én most toborzok embereket Békéscsabára (Szarvasról mennénk), hátha érdekel mást is rajtam kívül. Ha másra nem is, de erre talán használható az FB.
Valaki megy világpremierre holnap este/éjszaka?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46837) BITBOYS válasza mondomén (#46834) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem pont olyan lesz, de én már megszoktam és kurvajó..épp itt volt az ideje bevezetni, nem fog a vásznon szaggatni a kép :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46838) pohár válasza mondomén (#46834) üzenetére


pohár
félisten

jaja, asszem az a szappanoperahatás... bár tudja a halál, majd kiderül
ha az lesz, akkor felejtős, hú de rühellem ezt a sima mozgást, pfej

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46840) mondomén válasza BITBOYS (#46837) üzenetére


mondomén
őstag

Hát szerintem meg merénylet a filmek ellen.:) Sportnál el tudom képzelni, hogy jó lehet. Viszont filmeknél ezzel így elveszik az a "filmes érzés".

szerk.
Bár ha nem fejlesztenek a megjelenítőn, akkor gondolom marad a régiben. De nem tudom, kevés vagyok ehhez. :))

[ Szerkesztve ]

(#46841) xlife11 válasza BITBOYS (#46837) üzenetére


xlife11
senior tag

24fps-nél már folyamatos a kép, felesleges volt ennyire megemelni.

(#46842) BITBOYS válasza mondomén (#46840) üzenetére


BITBOYS
addikt

Meglátjuk, mindenesetre én mellette vagyok :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46843) BITBOYS válasza xlife11 (#46841) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez az, már folyamatos a kép...játékoknál is jobb ha több az fps. 25 a minimum, szerintem ez kevés egy ennyire összetett képminőségnél. Így lett legalább a duplája :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46844) #54715584 válasza pohár (#46838) üzenetére


#54715584
törölt tag

Milyen az a szappanopera hatás? El nem tudom képzelni.

(#46845) gyuromoj válasza mondomén (#46834) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szerintem simán adható neki egy esély, főleg hogy ez lesz az első ilyen film és szerintem kis hazánkban nem sok(vagy egyáltalán nem) lesz olyan hely ahol így meg lehet majd nézni.
Én személy szerint kíváncsi vagyok rá nagyon és egyetértek (#46843) BITBOYS hozzászólásával.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46846) BITBOYS válasza #54715584 (#46844) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ne a Dallasra gondolj :D Brazil szappanoperát nem nézel? Milyen ember vagy Te :DD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#46847) mondomén válasza gyuromoj (#46845) üzenetére


mondomén
őstag

Ezért írtam, hogy ha nem fejlesztenek, akkor minket annyira nem érint a dolog.
Esélyt meg adok neki, ha nem olyan mint a tv-s dolog. Annak már adtam egy esélyt és nem tetszett. :D

[ Szerkesztve ]

(#46849) rt06 válasza mondomén (#46847) üzenetére


rt06
veterán

van errol valami technikai leiras? mert ugye jelenleg is 48 kepet latsz a moziban, csak ezt 24 kulonbozo kepkocka ketszeri mutatasaval erik el
meg erdekelne az is, miben volt rossz, mert a linkelt cikk alapjan akar az is lehet, hogy maga a filmreszlet volt szar, nem a vetitesi technika

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.