Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) VladimirR válasza DemonDani (#3998) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert gondolod, hogy az eredeti befejezes jobban megmagyarazza a cimet?
csak mert pont az alternativ az, ahol valoban koze van a befejezesnek ahhoz, hogy miert is legenda a foszereplo doki

(#4002) DemonDani válasza VladimirR (#4001) üzenetére


DemonDani
addikt

Nekem legendásabb a feláldozós rész. Most ez ilyen, egy legenda akkor legenda ha nem létezik, részemről. Ergo ha halott akkor legenda :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4003) VladimirR válasza DemonDani (#4002) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bar nem olvastam a konyvet, de ott egy "picit" mas miatt legenda a doki, s ahhoz jobban passzol az alternativ befejezes

[ Szerkesztve ]

(#4004) lorcsi


lorcsi
veterán

véletlen vacsi alatt ment a tv..kereskedelni szemét..magyar filmmel fűszerezve: Egy bolond százat csinál
majdnem visszajött a kaja, nem is kellett sokat nézni csak vagy 5 percet
ócska poénok lépten nyomon, ugyanazok a szereplők a sokadik magyar "sikerfilmben" meg a tv műsorokba is csak ezeket lehet meghívni hányás az egész és csodálkoznak hogy nincs nézettség :F..ok mondjuk mostanra már van benne annyi pénz johy jó reklámmal többen nézik, de akkor is 0 színvonal

(#4005) DemonDani válasza VladimirR (#4003) üzenetére


DemonDani
addikt

Van ilyen könyv?! :DDD
Szal mind1, nekem tetszetősebb volt. Volt logika az alternativban is, csak kicsit fura a hentes, zombi lény meglágyult szívvel.

Ha valaki végig nézi a filmet akkor a végén a zombikról, egy gyilkos, ösztön lény, képet alkot. És akkor ez a hatalmas csavar a végén... Nekem kicsit túl nagy. Valahogy jobb az a Happy meg nem is Happy End :DDD (mármint a film szempontjából.)

Amugy erről le lehetne húzni vagy 4 órát :D Legnagyobb negatívuma a filmnek hogy túl rövid :)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4006) VladimirR válasza DemonDani (#4005) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, van, abbol keszult a film (ahogy olvasom, inkabb csak az otlet jott onnan, a filmnek nem sok koze van a konyvhoz)

(#4007) Integra


Integra
titán

bázzzeeeeeeeeeeeeee
ponyvaregény az m1-en!!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4008) VladimirR válasza Integra (#4007) üzenetére


VladimirR
nagyúr

puska kellett volna, a csudaba?

(#4009) iguana


iguana
őstag

Iron Man
Nem nekem valóak ezek a képregény átiratok. Csak az x-man tetszett eddig, a többi kuka.
Ez is az. Effektek tetszettek (transzormerszes-rubikkockás-összevisszapörgő bizbaszok).
És ennyi a film :)

Bemutatók a film előtt:
Hulk
jajj! Azt hiszem, ezt még akkor sem fogom megnézni, ha egy tanyán élnék 10 év múlva és valamelyik kertévé leadná.

Wanted
Ez már túl sok nekem. Agyon effekt, repülnek, ugrálnak, robbannak. Azért lehet, hogy megnézem majd. (angelina szerintem borzalmasan néz ki benne, hihetetlenül csonti, mintha rászáradt volna a bőr :( )

I.E. 10000
Öcsémmel végig untunk, majdnem kimentünk a teremből.
Értékelhetetlen kategória. Megváltás volt a "the end". Gyorsan utána ledobtunk pár sört, aztán mentünk biliárdozni, hogy feledtessük a kínlódásunkat.

The bucket list
Csak ajánlani tudom, nagyon tetszett, Jack Nicholson és főleg Morgan Freeman zseniális.

[ Szerkesztve ]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#4010) Wolverine válasza VladimirR (#4008) üzenetére


Wolverine
félisten

Jól emlékeztem, a szinkron botrányosan idióta pocsék volt. (évek óta kizárólag felirattal néztem a ponyvaregényt...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4011) Bibby válasza Wolverine (#4010) üzenetére


Bibby
addikt

Szerintem jó a szinkronja, eléggé eltalált szövegek vannak benne.
A puska kellett volna a csudába... olyanra nem emlékszem. Lehet hogy ez valami újraszinkronizálás?

Ελευθερια η θανατος

(#4012) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Meet the spartans: ultraszar, nehogy megnézze valaki is. Iszonyatosan fájdalmas "poénok", tiszta gusztustalanság az egész. 1x nem nevettem fel rajta, csak 1-2 jelenet van, amin elmosolyodhat az ember. Talán életem legszarabb filmje. Hogy lehet ilyet egyáltalán csinálni. :F 1/10

Nemzet aranya 2: na ez nagyon tetszett. Izgalmas, kalandos, látványos, jó történettel. Jobb, mint az első rész. 8/10

Resistencia eterna

(#4013) adalbert1 válasza VladimirR (#4008) üzenetére


adalbert1
veterán

Csak nem más szinkronnal adták? :Y
Puska kellett volna baszd meg. :))

(#4014) adalbert1 válasza lorcsi (#4004) üzenetére


adalbert1
veterán

Ez engem is zavar, eredeti ötlet a kommersz magyar filmek nagy részében nulla, régi akkoriban jó filmeket dolgoznak fel, csak meg kell nézni, mi lett a Hyppolit a lakájból is...
A Kern, Koltai, Csányi, Gesztesi is unalmasak már, nem igaz, hogy nem tudnak frissebb arcokat szerepeltetni.

(#4015) VladimirR válasza adalbert1 (#4013) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem tudom, ezert a kerdojel

(#4016) adalbert1 válasza VladimirR (#4015) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk az M1 ha jól emlékszem nem szokott belenyúlni úgy a filmekbe mint a retek meg a tv2... Ha jól emlékszem amikor előszőr adták ott a Trainspottingot olyan 2000 környékén az is eredeti szinkronnal ment (mondjuk ott inkább a képi világ a durva). Az más kérdés hogy Réz András ajánlójától fejre lehetett állni előtte. :)

(#4017) Wolverine válasza adalbert1 (#4013) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz nem vágtak a szinkronon, minden b+ elszállt ott, ahogy illik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4018) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Nagyon sok filmet nem érdemes szinkronnal nézni, a legtöbb magyar szinkronszínész szar, meg azok is idióták akik kiválasztják melyik karaktert ki szinkronizálja. Néha teljesen érezni, hogy nem is foglalkoztak azzal, hogy ne rombolják szét a karaktert valami förtelmes szinkronhanggal ami teljesen nem illik a karakterhez... A fordításokról nem is beszélve...

Legutóbbi és talán elég ismert példa a szar szinkronra a Prison Break (A szökés), amit én az USA premiertől kezdve néztem, aztán megláttam pár hónap múlva itthon szinkronnal... Hát T-Bag szinkronját annyira tökéletesen elkúrták, egy zseniálisan eljátszott szerepet, egy olyan szinkronhanggal ami teljesen hazavágja a karaktert, akitől angolul összefosod magad, magyar szinkronnal meg egy nyálas buzi...

Érdekes módon a rajzfilmeken valahogy mindig jó a szinkron és a fordítás is... HMM...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#4019) Wolverine


Wolverine
félisten

Új Indy trailer (a Videos - Trailer menüben); igaz, én ezt láttam elsején a Vasember előtt moziban :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4020) Integra válasza Wolverine (#4019) üzenetére


Integra
titán

királyság:)
de hol a busban van végre egy csengőhang???:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4021) Jégkokó válasza bagyulajuve (#4012) üzenetére


Jégkokó
veterán

Hát nekem a bazi nagy film jobban tetszett, mint az elötte lévő sok horrora akadva film. De ahogy megnéztem ennek az előzetesét ez is jónak igérkezik. Majd megvárom, hogy szinkronosan is kijöjjön és akkor majd megnézem.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4022) BobChemistry


BobChemistry
őstag

na, megnéztem ujra az Ironmant, és most megvártam a végét :D

de nem emlékszek arra a részre, amikor magyarul kiabáltak volna a tálibok
ez hol/mikor volt?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#4023) DemonDani válasza Jégkokó (#4021) üzenetére


DemonDani
addikt

Ezek a filmek eléggé elvontak. Nem mindenkinek jönnek be, van aki értekelhetetlennek tartja ezt a szemetet, de én pl meg vagyok érte halva XD
Az biztos, hogy ez már egy új műfaj, mert több mint vígjáték. Tömör röhögés volt az a bő 1 óra, mikor végignéztük suliban órán. Ott sem tetszett mindenkinek de aki értékelte az röhögött. :DDD

Most a Superhero Movie-t várom :K Az is ütős lesz ;]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#4024) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Nekem bejött nagyon az Iron Man, és a szinkronja se volt rossz szerintem. Sajnálom, hogy lemaradtam a vége főcím utáni jelenetről. :( Tudom, hogy egy filmnek akkor van vége amikor a végefőcím is lement, de azért tehetnének a film készítői egy szivességet :(((
Lehet megnézem még 1x, ezúttal akkor hamár homár eredeti hanggal.

Feel Good Inc.

(#4025) Wolverine válasza BobChemistry (#4022) üzenetére


Wolverine
félisten

A magyar szinkronban átírták lengyelre a Cinematrix blog szerint... eredeti angol nyelven kell megnézni. (mondjuk én végigvártam a stáblistát, és nem volt ott az utolsó jelenet Furyval :((()

Ja, van egy új Dark Knight trailerünk is :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4026) VladimirR válasza Jégkokó (#4021) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bazi nagy film az az epic movie?
mert szerintem abban ey kivetelevel minden poen benne volt a trailer-ben, nem is igazan erdemes tobbet megnezni belole
abban igazad van, hogy a scary movie 3-4 mar nagyon leeresztett, de az epic movie is ide sorolhatoszerintem
es bar a meet the spartans is sok helyen eroltetett, idonkent gyenge, megis jobb, mint az iment felsoroltak, valahogy tobb benne az otlet (megha nemelyiket tulzasba is vittek)

(#4027) BobChemistry válasza Wolverine (#4025) üzenetére


BobChemistry
őstag

ja, akkor én azért nem találtam, köszi

kiváncsi vagyok, mikor jelenik meg DVD-n...
ezzel is tuti az lesz mint a Bourne ultimátummal
tőlünk nyugatra két hónappal hamarabb kiadták - és rajta volt a magyar 5.1 szinkron...

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#4028) Wolverine válasza VladimirR (#4026) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, az az.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4029) LucifeI2 válasza VladimirR (#4026) üzenetére


LucifeI2
őstag

Az Epic movie-ba szerintem erőltetebb poénok voltak, mint a Macskafogó 2-be. Nagyon fárasztó már, alig tudtam nevetni pár poénon.

(#4030) diablo1984


diablo1984
veterán

a meet the spartans-t megnéztem tegnap, hát a scary múvik is olyanok voltak, hogy ismerni kellett minden részét, amiből összetevődött, hogy értse az ember a benne lévő poénokat, de erre hatványozottan igaz!
de ez szerintem nagyon gyengére sikerült, története semmi, csak poénok/vagy mik/ benne végig, gyengus szegény!
viszont a superhero movie-ra kíváncsi vagyok, hogy eltaláltabb-e! :B

(#4031) #54715584 válasza lorcsi (#4004) üzenetére


#54715584
törölt tag

az egy bolond szazat csinal sztem az egyik legjobb mostani magyar film...
mi pl vegigrohogtuk, es az elso 5 percbol nem tudsz meg semmit, a poenok nem ocskak, kifejezetten tetszett, tobbszor is lattuk

death at the funeral
hat halali egy film :) vegigrohogtuk
eleg jol megcsinaltak a filmet, a szituaciokat pedig jol megoldottak, keves jo angol film van, de ez vetekszik az eltakaritonovel :)
8/10

home of the brave
tipikus amerikai ontomjenezos agymosos film
tulsagosan dramai
3/10

mr brooks
vegulis tetszett a film, de ugy tunik, hogy costner bacsi kezd belassulni, egyre kevesebb akcio, de tobb feszultseg
nem volt olyan rossz, de nem is volt olyan jo ebben a sorozatgyilkos szerepben
es amin meglepodtem: demi moore...hoppa :)
4/10

i know who killed me
hat nem tudom hova tenni ezt a filmet lindsay kisasszony miatt, vegulis a vegeig nem ertettuk a szitut, ugyhogy csak ezert 5/10

jane doe
teri hatcherhez kepest nem rossz film, akcio van benne boven, idezi a 80-as evek akciofilm vilagat, csak sajna a szinkron...hat igen...az nem :)
6/10

rent a wife
sokszor lattuk mar a sztorit, felberelunk egy felesegnekvalot...
semmit extra, megis vmiert jo vegigulni
6/10

black christmas
brutalis egy horror, persze karacsonykor jatszodik, de annyira megsem jo
20 perc utan sikerult kikapcsolni
3/10

megy a gozos
mondhatni a sztori egy az egyben indul a bakterhaz
nem tetszett, 15 perc utan kikapcs

asszem hirtelen ennyi fert a hetvegebe :)

[ Szerkesztve ]

(#4032) Tibiajax válasza bagyulajuve (#4012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nemzet aranya 2
Még most is röhögök. Komolyan, nálam a vígjátékok kategóriája napról napra bővül, bár az első része is már benne volt..
Monstre. [link] ;)

(#4033) #54715584 válasza Tibiajax (#4032) üzenetére


#54715584
törölt tag

aaaah, nem er lelon ia poent :D
"hu de kurva zold itt minden"
:D

(#4034) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Még nem láttam a Kis Vukot (és ezzel még sokan vagyunk így;]) de máris tervezik a folytatást.
És itt a Vasember utolsó jelenete is:).
Új Hulk trailer.
Fűrész 5.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4035) #54715584 válasza Dilikutya (#4034) üzenetére


#54715584
törölt tag

neeeeeee
olvastam en is
kis Vukot ugyanilyen formaban neee...
nem tanulnak? bukott az elso jet hetben, nem tudom mit varnak es honnan lesz ra penz?

furesz 5...hmm...meg a 4et sem adtak ki magyarul DTS-sel dvd-n...
de ha megis, akkor szoljatok azonnal :D

(#4036) Tibiajax válasza Dilikutya (#4034) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Kérek egy kis vuk menüt!
-----
Más. Skacok, vki nem gyün el a Vasemberre a héten, vmelyik moziba (ha lehet vmelyik akciós napján)? :) Én menni akarok, de még nem tudom, melyikbe.

És egyben ezuton kérném meg kedves forumtáraimat, a vasember-spoilerekkel a szokásosabbnál is elővigyázatosabban :R köszi.

(#4037) Integra válasza Dilikutya (#4034) üzenetére


Integra
titán

szájába adnám a.....
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4038) #54715584 válasza Tibiajax (#4036) üzenetére


#54715584
törölt tag

mozibaaaa?
mi tortent veled? :)

(#4039) Tibiajax válasza #54715584 (#4038) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Meguntam a 19colos hd képet, most nagy képet nagy hangot akarok a vasembernek, úgy lesz jó az.
Na, gyertek, most nézem hol mikor lesz akcios nap

(#4040) Tibiajax válasza Tibiajax (#4039) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Na, szerda, corvin, 20.00, 750.-/koponya, jó is lesz. Vki jön még esetleg, írjon oszt koccanhatunk majd.

(#4041) Integra


Integra
titán

úristen
mekgájver mozifilm lesz.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4042) Wolverine válasza Tibiajax (#4040) üzenetére


Wolverine
félisten

Felejtsd el; ha jó az angolod, inkább MOM Park, 19:00, eredeti nyelv, felirat nincs. A magyar szinkront átalakították, ahogy spoilereztük korábban...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4043) Tibiajax válasza Wolverine (#4042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Fasza.
Megy vmennyire angol, de annyra azért nem.. brátnőnem még anniyra sem..
Nagyon gáz a szinkron?

(#4044) #54715584 válasza Tibiajax (#4039) üzenetére


#54715584
törölt tag

ezert van nekunk is plazmank meg hazimozirendszerunk :)
regen meg kivetitonk is van, de hat annyira nem vagyunkj vastagok, hogy minden legyen :D

(#4045) Tibiajax válasza #54715584 (#4044) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ne nagyképűsködj.. :D
---
Mindegy, Pompi szerint nem lett annyira gáz a szinkron, én pedig mutatok hajlandóságot hinni neki..

[ Szerkesztve ]

(#4046) #54715584 válasza Tibiajax (#4045) üzenetére


#54715584
törölt tag

en meg hitelre vettem :D

(#4047) Arnold2 válasza Tibiajax (#4045) üzenetére


Arnold2
őstag

És Arnold2 szerint sem lett olyan gáz,de mivel nincs a neve alatt ott hogy (HÁZIGAZDA),már emberszámba sem veszik.
Bár nincs viszonyítási alapom,(nem láttam angolul)de szerény véleményem szerint meg lehet nézni magyarul is.

[ Szerkesztve ]

(#4048) Tibiajax válasza Arnold2 (#4047) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#4049) Integra


Integra
titán

töltsétek fiatalok, töltsétek, mert ez akkora mix...........
szépen lájtosan indul, de már az elején is mély progressive, aztán 40ik perc környékétől indul a menet... :)
Gandini_&_Liagre_-_friskyRadio_Artists_of_the_Week_-_18-03-2008.mp3

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4050) Tibiajax válasza Integra (#4049) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ez kapcsolatos valamivel a Film világából?.. :U
:D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.