Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14001) brownus válasza brownus (#13879) üzenetére


brownus
veterán

wolverine 2 script http://filmbuzi.hu/archives/2009/08/14/megvan-a-wolverine-ketto-iroja/

ha megint egy fos pg13at kaparnak össze és filmeznek le...

(#14002) dragonfx


dragonfx
veterán

Tegnap megnéztem a Vörös Homok című filmet

Más kategóriára gondoltam, szerintem unalmas.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#14003) BITBOYS válasza dragonfx (#14002) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az biztos, hogy elbaszták. Sokkal többet ki lehetett volna hozni a történetből és akkor talán...

Barna: A stúdiók pénzt akarnak, a pénz pedig PG-13-at :(

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14004) brownus válasza BITBOYS (#14003) üzenetére


brownus
veterán

ugyan, a tdk is pg13 lett még is egy élvezhető, zsír akció film lett.

a rendezőt kell elcserélni, mert a forgatókönyv írok jók. de mondhatnám akár a t4-et, az is pg13 de még így is 1000x jobb mint a rozsifilm

(#14005) brownus


brownus
veterán

hehe: ;]

riddick -> :D

[ Szerkesztve ]

(#14006) littlelion21 válasza brownus (#14001) üzenetére


littlelion21
addikt

"a magyar címmel nem alázzuk most meg ezt a remek filmet" - ez nagyszerű, de nagyarcú human barátunk legalább az író nevét leírhatná helyesen....

mod: I'm actress Megan Fox :D

[ Szerkesztve ]

(#14007) Tibiajax válasza brownus (#14004) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát nemtom.. nálam a t4 is elég volt egyszer, bőven..

Bridge to Terabithia
Kedves kinnrekedt hazánkfia! :)
Messziről - és kissé megkésve - küldöm üdvözlő soraimat, remélem, nem fogsz emiatt megorrolni rám, egy itthoni lelkes rajongódra. Kicsit félve kezdtük el nézni kezed első nagyfilmes munkáját, tartva a gyerekességtől, tartva a túlzott újvilágos életérzésektől.. Volt is egy pont, ahol szinte be is következett a félelmem, ám nagy örömömre ezen sikerült túlesnetek és még időben visszafogtátok azt, melyek bennünk, jó magyar film-makecokban gyomorémelygést és stop-ot eredményez villámsebesen.. Örültünk annak, hogy picit Te is inkább a Shyamalan-féle vonalat választottad, inkább folyamatosan sejtetni a misztikumot, míg végül megmutatni ugyan, de soha nem elötérbe helyezni azokat. Ennek én személyesen nagyon örültem, sokkal hihetőbbé tud válni így egy film, sokkal elfogadhatóbb, és képes vagy eggyé válni azzal a világgal, amit be akarsz mutatni, amit Te a vászonra képzeltél. A két ifju föszereplő tökéletes választás volt, de a többiek is rendben voltak, külön köszönet a bájosan szép tanítónéniért, a fiú iránta érzett áhítatának beleszövéséért, és Leslie mosolyáért. Mind tökéletes.
Várjuk a következő munkádat, mutasd meg a hálivudijaknak, miket tudunk mi, magyarok.
Minden jót, Tibi & Adró

9/10

[ Szerkesztve ]

(#14008) brownus válasza Tibiajax (#14007) üzenetére


brownus
veterán

de abból ha jól emlékszem majd jön a dir.cut. r film, nem?

(#14009) BITBOYS válasza brownus (#14008) üzenetére


BITBOYS
addikt

jaja, + 30-40 perccel megtoldva.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14010) Tibiajax válasza brownus (#14008) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nálam sztem az sem fogja megmenteni.
igy visszagondolva, hogy eltelt már bizonyos idö és beérik (vagy nem) nálam egy film, borzalmasan nagy zéró. Nem fogom megnézni ujra, még hdban sem, mert..nem..
egyébként, ugy rémlik, mintha azt modntad volna, majd csak a dc-t fogod megnézni..:) ezek szerint mégsem tudtál ellenállni?

(#14011) brownus válasza Tibiajax (#14010) üzenetére


brownus
veterán

nem, gyenge voltam:)

(#14012) Skizz


Skizz
addikt

Taken

Vahh... 10/10

(#14013) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ezt imádni fogjátok: Law Abiding Citizen-előzetes - A Butler rendet rak

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14014) #54715584 válasza BITBOYS (#14013) üzenetére


#54715584
törölt tag

hehe :D
"I bring the whole system down on your head" + "I just get warmed up" :DDD

(#14015) BITBOYS válasza #54715584 (#14014) üzenetére


BITBOYS
addikt

Engem is feldobott :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14016) Face8814 válasza littlelion21 (#14006) üzenetére


Face8814
őstag

Észrevettétek, hogy Megan babynek folyamatosan tágul az orlika mikor nagyon magyaráz ebben a videóban? :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#14017) #54715584 válasza Face8814 (#14016) üzenetére


#54715584
törölt tag

Én azért sem mondok semmit :N

(#14018) #54715584 válasza BITBOYS (#14015) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hogy mennyi közös van bennünk :DDD
Te, mindketten 1823 napja regisztráltunk :K
Háta ha még egy napon is születtünk volna? :D

[ Szerkesztve ]

(#14019) carrot


carrot
tag

The lost battalion 7/10, nem rossz ha érdekel vlkit egy régi-új háborús film.

(#14020) mephi666


mephi666
nagyúr

ób@sszameg... megnéztem a pillangó hatás 2-t... mindjárt sírok... és nem a történet miatt, hanem amiatt, hogy mi a fenét csináltak az 1. rész után :W :W :W

spoiler: a forgatókönyv valami ritka hitvány volt... csak annyit vettek át az első részből, hogy vissza-visszaugrált a fickó megváltoztatni a dolgokat... aztán sorban elb@szott mindent... kliséhalmaz is volt rendesen... 100%osan ki lehetett találni minden eseményt... film elején tudtam, hogy a csaj nem tudja elmondani hogy gyereket vár, annyit húzták... a telefon is kiszámítható volt... aztán amikor kocsiba ültek: na mondom, baleset lesz, az tuti... meg mellé a füves dolog: örök klisé, hogy ha pár ámerikái fiatal elmegy lazulni, 1iküknél tuti van fű... és ez csak az első 5perc volt... :( szégyen az egész... beszereztem hétvégére a 3. részt is... arról jobb a vélemény... majd kiderül...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14021) #54715584 válasza mephi666 (#14020) üzenetére


#54715584
törölt tag

ez is olyan, mint a war of the world vagy a pulse vagy egyéb más ilyen filmek folytatása...alacsony költségvetésből STV próbálnak pénzt kihúzni az emberekből, nulla színészekkel és sztorikkal...
ezért érdemes utánaolvasni a filmeknek, hogy az embert ne érje csalódás, bár még így is beleesik az ember a csapdába... :(

(#14022) Thunderzolee

Tudtok valamit a hazai mozik hangrendszeréről?
Plázákéról. Cinema City, Palace, egyéb..

Van ismertető leírás, weboldal?

Mit takar valójában a "multiplex" elnevezés/követelmény?

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14023) #54715584 válasza Thunderzolee (#14022) üzenetére


#54715584
törölt tag

tuti van, régebben olvastam ezekről, megkeresem neked

(#14024) Integra


Integra
titán

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14025) #54715584 válasza Integra (#14024) üzenetére


#54715584
törölt tag

:F

(#14026) Thunderzolee válasza #54715584 (#14023) üzenetére

Hát köszi!

Lurdy ház egyes termében van Pest leghangosabb rendszere. Tudtommal. :F
Csakhogy a Lurdy ház nekem nem esik útba sehogy sem..
De a többi?
Panaszt tehetek, ha nem tartom elég hangosnak a termet?
Hová üljek, h a legjobban "érezzem" a szubhangokat?
Miért középen van a lépcsősor a termekben (legtöbb teremben), ha elvileg ott lenne e legjobban élvezhető "térhang"?
Miért kell a lépcsősor piros világításának égnie a film alatt? Egyes sötét jeleneknél vörösben úszik az egész mozivászon..
Van olyan, h a mozigépész elfelejti "feltekerni" a hangerőt?

Panaszt tehetek, ha ingadozik a film hangminősége? Visszakérhetem a jegy árát, és eltekinthetek az előadás további megtekintésétől?

Egy egyszerű példa az "Amikor a Föld megállt" c. film alatt:

Ugyebár azt tudjuk, h a filmek tekercsekből állnak. Van az a jelent az említett filmben, mikor két vadászrepülőt küldenek a Central Parknál levő Gömbhöz, és két Sidewinder rakétát lőnek ki a gömbre, de az a nagy robot a fejéből/szeméből kijövő lasersugárral "elfogja" a repülöket, illetve a rakétákat, és a földhöz/földön álló harckocsihoz csapja őket.
Ennél a résznél van egy ilyen tekercsváltás, ha jól vettem észre.
Legalábbis ezzel magyaráztam magamnak azt a jelenséget, h azoknál a pár másodperces jelenteknél, amikor ezek a tárgyak felrobbannak, egyszerűen megszűnt az addig száznemtudom hány decibellel szóló 5.1-es hang, és helyette a tekercs sima, és jóval halkabb alap mono hangsávja szólt.
Ez megtörtént az első repülő megsemmisülésekor is, pont mikor felrobban, arra az 5 másodpercre "ment el a hang", majd visszajött, de a második repülő felrobbanásakor ismét elment a hang szintén úgy 5 másodpercre. Mindkét esetben átváltot a hang jóval halkabbra, és ha jól vettem észre, mono is lett hirtelen.
Mikor először láttam a filmet moziban, csak csendben emésztettük magunkat a barátnőmmel, (Ő is hangerő-mániás), aztán később egy másik társasággal ismét megnéztük a filmet, akkor már feltűnt a mozivászon sarkában megjelenő optikai jelekből, h tekercsváltás van.
Azt meg tudom, h a tekercsen hogyan működik a hang:
Az 5.1-es digitális jelfolyam a perforáció kockái közti területen van kódolva, amit ha nem talál a "gép", akkor átvált a képkocka és a perforáció közötti területen megtalálható analóg mono/sztereo, (esetleg Dolby Surround) hangra. (Az SDDS a perforáció külső szélén van, a DTS pedig "lemezről" szól, az időkódolást segítő információ pedig szintén a perforációnál van "elrejtve".)
Ezekből tehát logikus, h a tekercsváltásnál sérült volt a kópia (a tekercs végén, illevte a következő tekercs eeljén), így az 5.1-es hang ezért váltott át a jóval szegényebb dinamikájú analógra.

Csakhogy mindez az egyik leglátványosabb (és hangosabb) jelenetnél volt. Ez szívás. Azért a Westendtől többet várnék a Palace kártyával is több mint ezer forintos jegyárak mellett. Biztos nem nekem tűnt csak fel mindez.
Tudom, nem kellett volva kétszer is elmennem oda, egy másik moziban
valószínűleg nem lett volna sérült a kópia. :(

Integra:
Hehhehh... ez jó poén. :C

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14027) #54715584 válasza Thunderzolee (#14026) üzenetére


#54715584
törölt tag

A hsz első fele: hát én kerek 1 órája keresem az infót, de sehol sem találom azokat az oldalakat, amiket régen... :(
De ha guglizol a kifejezésekre, akkor a (házi) mozi beállításokat megtalálod, hogy hol a legjobb a hang, rengeteg ilyen apró infót találtam, hangrendszerekről, beállításokról, hangerőről mozikról, melyik jó, melyik nem, túl hangos vagy halk, de magáról a hangrendszerről semmi :(((

A hsz-ed második fele: az egyik verzió lehet az, amit te is mondtál, de az nem minden tekercsnél működik
Pl: nagyon sok helyen már külön van a kép és a hangszalag, bár itt is ragasztási hibáról van szó, de ezért jó a kép, és nem jó a hang
Egyébként "cellux"-szal ragasztják a tekercseket egy gép segítségével, nem tudom ez mennyiben ronthat a minőségen, elvileg semmit

(#14028) #54715584


#54715584
törölt tag

egy kis egyveleg :)

St Trinians még csak most menni amerika? :Y
The burning plain - régi-új letűnt színészek és nők...
All about Steve - Sandra Bullock nagy fejjel és kis mellel :D
Whiteout - Kate Beckinsale zuhanyzik az előzetesben és úgy tűnik borotvált :D
My one and only - hát aki ezt megnézi moziban...régi-új letűnt színészek és nők 2...

(#14029) Thunderzolee válasza #54715584 (#14027) üzenetére

"..már külön van a kép és a hangszalag"

Ez biztos? :F
Az nem a DTS? Azzal a különbséggel, h a hang lemezen van, nem szalagon?

Azt tudom, h celluxal ragasztják, majd egy izén "áttolják", ami a perforációnál kijukasztja az össze-, és leragasztott részeket. :K
Annyival ronthat a minőségen, h meghibásodik (talán karcos lett) a digitális jelfolyam a perforáció kockái közt, máris átvált analógra a hang. Elég, ha csak 5 másodpercre.
Csak idegesítő volt, h pont a legjobb jelenetnél. :(((
Ráadásul legszívesebben kimentem volna, ha tudom, h visszaadják a jegy árát.

Már arra gondoltunk, h biztos azért, mert régi a hangrendszer, és kímélés céljából ha túl nagyot szólna egy-egy jelenet, automatikusan bekapcsol egy limiter, és leszabályoz. Régebben diszkókban dolgoztam, ott használtunk a DJ-k ellen ilyen processzor- limitert. :DDD

Egykor járt nekem a Cinema újság. Még az internet előtti időkben. :D
Abban néha volt egy-egy cikk az akkoriban nyíló plázákban levő mozik technikájáról, és mivel érdekelt a téma nagyon, ezért emlékszek rá úgy-ahogy.
De kéne egy weboldal,ahol felfrissíthetem a dolgokat.
Viszont neten alig találtam.

Egyszer régen egy vidéki moziban (Veszprém) néztünk meg egy filmet, ami egyszerűen olyan halk és sztereo volt, h nem hittem el, mivel a leírásban Dolby Digital hang szerepelt. A mozi hangrendszerét valamikor előtte korszerűsítették, és a Star Wars 1-el be is mutatták anno, valóban kellő hangerőt is tudott produkálni.
Tehát nem értettem, miért nem szólt úgy ez a film is, plána ha a moziműsorban szerepelt, h DD lesz. A film végén aztán megkérdeztem a jegypénztárban, h akkor most hogy is volt ez. Először nem értették, h mi a bajom, hiszen volt hang a film alatt végig, majd az előkerített mozigépészt megkérdezték, és vigyorogva közölték, h nem jött meg a lemez a filmhez. Gondolom a DTS lemez. Nem nagyon voltam vicces kedvemben, ha erre figyelmeztetnek, akkor nem ott nézzük meg a filmet. :(((

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#14030) #54715584 válasza Thunderzolee (#14029) üzenetére


#54715584
törölt tag

no majd megint megkérdezem az operatőr ismerősömet, ő biztosan tud jókat mondani a témában, ő dolgozott moziban is :)

a lemezen a hanganyag szokott érkezni a szinkronstúdiókba, nem arra gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#14031) Tibiajax válasza Thunderzolee (#14029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Ne nagyon számíts kiemelkedő hangra, ha beülsz egy fővárosi plázamoziba. Sajnos, az idő múlásával, nemhogy javulna, egyre romlik az összbenyomás. Nekem általában olyan érzetem van, hogy kb a hangerőt jól feltekerik, és jónapot. Annak idején a multiplexek ugy lettek külön bemérve akusztikailag, én ugy tudom, magukat a rendszereket is ugy installálták, hogy az a lehető legoptimálisabb legyen, direkte a multiplexekre írt szabvány szerint. Namost, ez volt jo 10 éve. Azóta, lemerem fogadni, senki nem nyult hozzájuk, hangerö gombot ismerik és annyi. Persze, ott van még maga a kapott kópia hangsávja is, szoval már ott eleve elbukhat a dolog, h az vmi hitványabb másolat. Szoval, ha jo hangot akarsz, akkor ma még az IMAX, vagy ahol nemrég megnéztem a Közellenségeket, az óbudai eurocenter nagyterme, baromi jol szolt, reccsentek roppantak, szakadtak a hangok ahogy kell, a mélyek meg végre ütöttek,
Igaz, egy nagyon jo analog kópia volt, a kép is nagyon szép volt.

(#14032) #54715584 válasza Tibiajax (#14031) üzenetére


#54715584
törölt tag

Anno mikor még moziba jártam, volt pár jó mozi.
2000 környékén a campona, 2003-2005 között meg a duna plazaban és a mom parkban szóltak jól a filmek a nagytermekben.
A mammutban és a corvinban meg vagy jó volt a hang vagy nem...
Bár már 3 éve nem járok moziba, nem tudom most mennyire lehet rossz.
Nekem megfelel otthonra az 5.1, már ha jó a hangkeverés.

(#14033) #54715584


#54715584
törölt tag

(#14034) mephi666


mephi666
nagyúr

na: pillangó hatás 3 - 7/10

spoiler: jó kis fordulatos film volt... több köze volt az 1. részhez, mint a másodiknak, igaz ebben is voltak bugyutaságok... a film végén levő logikátlanság zavart legjobban: alapból meghalt a húga... aztán visszament érte és megmentette... csak ekkor meg a szülei haltak meg... aztán az utolsó ugráskor a szüleit megmentette... a húgát meg bezárta (wtf: nem halt volna meg magától, mint alapból?)
sejthető volt, hogy a húga lesz a "mumus", de kicsit reménykedtem, hogy inkább ő, saját maga :) ha valami jó fordulattal, logikusan összehozzák, meglepett volna nagyon... még akkor is, ha erre számítottam picit...

na: mindenesetre jobban tetszett a 2. résznél, habár köszönőviszonyban sincs az elsővel... attól félek, hogy erre az ugrálásra építve jön még csomó hasonló film :( látszódott, hogy nem lett átgondolva az egész annyira, mint az 1. résznél és ez a minőségen sokat ront...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14035) puttputt válasza mephi666 (#14034) üzenetére


puttputt
őstag

Én úgy láttam őket, hogy 1-3-2... Ez is sokat rontott, mert talán a 1. nevezhető a legjobbnak (amiben még gyerekek... ugye az az első?)..., a többi gyengébb utánzat..., igaz igazad van, a 3. jelentősebben elkülönül.
Nem tudom... elvileg arról volt szó, hogy a már kijutott lányért ment vissza, nem? De, ha egyáltalán nem jut ki a szobából, akkor nincs kiért visszamenni... Bár, elég zavaros a vége, ez tény.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#14036) mephi666 válasza puttputt (#14035) üzenetére


mephi666
nagyúr

spoiler: (ha valaki nem látta volna esetleg az első részt)

régen láttam az elsőt... abban beteg volt a kissrác és csomószor emlékezetkiesése volt... naplót vezetett és ez alapján meg tudta változtatni folyamatosan a múltat a "kiesett részeknél"... persze ez következményekkel volt mindenre... folyamatosan egyre jobban elb@szott mindent... a nőt többször is elveszítettek, akiért odavolt meg ilyenek... aztán a film legvégén arra jutott, hogy a lehető legkésőbbre visszament és elküldte a kiscsajt a picsába, hogy utána szóba se álljon vele és kerülje el minden baj :) elmaradt kicsit a hepiend, de ez volt a legbékésebb megoldás...
mellesleg az apja valami diliházban volt, mert ő is meg tudott így változtatni dolgokat de beleőrült/nem hittek neki...

az első rész kegyetlen jól összevolt rakva... "elvont/kombós" filmekből nálam olyan szinten van, mint a matrix/memento/gépész/13. emelet/stb :) a másik 2 részben meg értelmetlenül jönnek ki a dolgok... :( az első részben az egész múlt átíródott folyamatosan, a 2.-3. részben pedig mindenki emlékszik mindenre :( az első részben meg asszem úgy élte meg a srác a dolgot, hogy 1pillanat alatt végigjátszódott a fejében az átíródott múlt és közben volt mindig egy kib@szott nagy rohama... itt meg néztek, mint a sülthal...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14037) tibi666


tibi666
senior tag

most nézem a taken című filmet.
nagyon tetszik. tudtok ehhez hasonló, jó címeket mondani?

köszönöm!

(#14038) bandus válasza tibi666 (#14037) üzenetére


bandus
veterán

nem egy kategória, de tetszeni fognak, nálam akárhányszor nézősek:
the prestige
lucky number slevin

;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14039) Manitou


Manitou
addikt

Ma megnéztem a Mirrorst, nem mai film már, de még nem láttam. Nehezen kezdtem neki.
Végülis nézhető volt. olyan 7,5/10-re értékelem.

(#14040) mephi666 válasza bandus (#14038) üzenetére


mephi666
nagyúr

lucky number slevin nálam 10/9-es film :) (alapból nem adok 10/10-et filmnek... majd a halálos ágyamon eldöntöm, ha lesz időm, hogy melyik film volt 10/10-es az életemben :DD )

aki nem látta, az szerintem nézze meg mindenképp... kellően pörgős, csavaros film... méghozzá nem is akármilyen szereposztással...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14041) tibi666 válasza bandus (#14038) üzenetére


tibi666
senior tag

és ami a takenhez hasonló stílusú?

köszi ezeket is, utánanézek. :)
most a usual suspectset fogom nézni.

(#14042) tibi666 válasza tibi666 (#14041) üzenetére


tibi666
senior tag

bírom az ilyen kemény főhőssel rendelkező filmeket. pl. a die hard szériát is imádom. :)

(#14043) Xmodule


Xmodule
őstag

Dragonball Evolution Igazabol azt gondoltam, hogy valami eszmeletlen gagyi filmet csinalnak belöle. Igy is lett:( 2/10 kb 1 poen volt benne amitöl mosolyra randult az arcom. Ennyi.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#14044) bandus válasza tibi666 (#14041) üzenetére


bandus
veterán

kemény főhős? tűzben edzett férfi?
gengszterfilmek? casino, nagymenők?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14045) tibi666 válasza bandus (#14044) üzenetére


tibi666
senior tag

az elsőt nem, a másik kettőt már láttam. :)

(#14046) #54715584


#54715584
törölt tag

D-9.com :DDD
"If you are human, please click on the Human icon above" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14047) mephi666 válasza tibi666 (#14041) üzenetére


mephi666
nagyúr

usual suspects :R hatalmas film... remélem tetszeni fog... 2-3szor láttam, de tényleg nagyon nagy... utána levezetésnek nézd meg a sziki-szökevényt ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14048) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Spoiler

A GI józsiba a csajt a végén sittre vágják?Mert a jelenet ugy tünik, mintha vmi börtönféleség lenne egy repülőgép anyahajón.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#14049) #54715584


#54715584
törölt tag

mondjatok már oldalakat, ahol avi vagy wmv trailerek vanak fent, gugli most nem segít
jöhet priviben

(#14050) No-kia


No-kia
őstag

nah menéztem a deja vu-t hát elég komplett film, találtam benne pár ellentmondásos, vagy inkább érthetetlen jelenetet, ngyon jó film, második nézésre sokkal több részletet vettem észre, nekem tetszett, van ehhez hasonló film?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.