Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45951) Kassadin válasza Huma (#45949) üzenetére


Kassadin
addikt

A látványon kívül semmilyen mögöttes tartalom nincsen benne.

Viszlát: Kategória alapján szabad csak ítéletet hozni? :F

[ Szerkesztve ]

(#45952) Viszlát válasza Kassadin (#45951) üzenetére


Viszlát
addikt

Szóval, hogy is mondjam, illetve kérdezzem... és? :)

Ha a Cast Away kapcsán írod ezt, akkor az tényleg gáz, no de az Avatar egy akció-kaland... :F

Mod a modod után: nem, csak úgy gondolom, jó, ha a helyén kezeli az ember a dolgokat. Az Avataron mögöttes tartalmat számon kérni számomra olyan, mintha a Coca Colától azt várnád, hogy javítson a látásodon. Érted. :)

Huma: meguntam, mivel ez egy fórum, ez az egy lehetőségem van (a szépen kérés mellett, amire láthattad milyen szintű reakciók érkeztek). :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45953) #54715584 válasza Viszlát (#45952) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hehe, kövezzetek meg, de én a Speed Racert is élveztem :DDD
A sztori elcsépelt, szokásos "nulla".
A szemem is fájt már a második óra végére, de élveztem az összes színt, a látványt és a hangkeverést is. :DDD
Ezzel szemben az Avatar sem kötött le, 3 részben néztem meg. Hugh Jackman robotos filmjét is elkaszáltam az első 15 percben, a Tron sem jött be igazán, de a zene és a látvány miatt végignéztem...

Ellentmondásos vagyok, mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45954) mephi666


mephi666
nagyúr

american reunion:

írta valahol/valaki, hogy semmi eredeti nincs benne meg unalmas rókabőr... hát nem tudom, mit nézett, mert mondjuk a másnaposok2-re ezt mondanám, de ez nem az... kiszámítható itt-ott, de azért a poénok ütnek benne rendesen :DDD ...jó volt együtt látni a régi szereplőgárdát, a poénok is sírvaröhögősök voltak és rókabőrszagot sem éreztem... (röhögtem helyenként, mint a fakutya, amikor képes vagyok fapofával végignézni erőltetett/klisés vígjátékokat) erre mondanám, hogy "megélhetne simán pár következő rész is" :K ...a forró rágógumi sorozat is elment majdnem 1 tucat részig ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45955) Huma válasza Kassadin (#45951) üzenetére


Huma
addikt

Ezzel majdnem egyet is tudok érteni.
Csak azt felejted ki a képletből, hogy rengeteg pozitív tanítást hordoz a film. Ami fontos lehet egy felnövekvő generációnak. Szóval akár tanmesének sem utolsó.
Pl:
-bátorság
-együttérzés
-erkölcsösség
-bemutatja, hogy a kapzsiság rossz
-rávilágít arra, hogy néha egy közember is sokat tehet az igazságért
-stb

Ezeket a dolgokat hogy-hogy senki sem veszi észre?
Jó hogy nem egy nagy durranás sztoriügyileg, de azért távolról sem a legalja és van mondanivalója.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45956) Viszlát válasza #54715584 (#45953) üzenetére


Viszlát
addikt

Nekem meg tetszett a Breaking Dawn, szóval sehol se vagy, öreg. :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45957) #54715584 válasza Huma (#45955) üzenetére


#54715584
törölt tag

De észreveszik, csak már annyira elcsépelt ez a téma, hogy nem izgat sok embert.

A Tintinben például kinek tűnt fel a kapitány viselkedése, az, hogy milyen ember valójában? Én ezért nem tudtam csak szenvedve végignézni.

Viszlát: én inkább nem mondom meg, mi tetszett benne :DDD (De úgy egyébként meg nem tetszett a film :N )

[ Szerkesztve ]

(#45958) Kassadin válasza Viszlát (#45952) üzenetére


Kassadin
addikt

Minden filmtől/könyvtől/stb. elvárom, hogy adjon nekem valami élményt, ne fapofával nézzem/olvassam végig. Nevetést, félelmet, szórakozást, izgalmat, bármit. És ha ezen felül még van mondanivalója is, akkor már nyert ügye van nálam. Amiből mindkettő hiányzik, azokat nem tudom hova rakni és nem is szoktam ajánlani senkinek se.

Huma: Az Avatar szent és sérthetetlen számodra, vagy miért nem lehet kritikát megfogalmazni a filmmel kapcsolatban?

[ Szerkesztve ]

(#45959) Viszlát válasza Kassadin (#45958) üzenetére


Viszlát
addikt

Ez tiszta sor, maximálisan egyetértek! De te csak a mögöttes tartalmat róttad fel. Nekem sem volt katarzisom a mondanivalótól, viszont fantasztikus látványvilága volt (igaz, Imax 3d moziban láttam). A beavatásos, lebegő sziklás résznél majd becsináltam, tekintve, hogy sajnos pár éve félek a magasban. Nem akarom ragozni, csak árnyalni szerettem volna egy kicsit a dolgot. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45960) Huma válasza Kassadin (#45958) üzenetére


Huma
addikt

"Az Avatar szent és sérthetetlen számodra, vagy miért nem lehet kritikát megfogalmazni a filmmel kapcsolatban?"

Ezt nem tom honnan vetted. Felőlem lehet kritizálni. Csak kissé már unalmas, hogy mindenki ugyanazzal a sablon szöveggel jön:
"Az Avatar túl egyszerű és nincs semmi mondanivalója"
Természetesen sokszor olyanok mondják ezt akiknek szent meggyőződésük, hogy a tojást gyárban gyártják.

(#45959) Viszlát:
Miért félsz a magasban? Mi volt a kiváltó ok?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45961) Kassadin válasza Viszlát (#45959) üzenetére


Kassadin
addikt

Tehát egyszer megnézed, szép volt, ennyi. Hogyan lehetséges, hogy már több éve láttam a Bad Boys-t és a mai napig emlékszem belőle a poénokra? Látod, pontosan ez a különbség aközött, hogy ad neked-e valamit a film vagy nem.

Huma: Nekem nem adott semmit, és akció létére, khm, abban se bővelkedett, szóval azért annak is van valami alapja. A tojást nem a gyárban gyártják? :F

bok92: Természetesen. Horrorban számomra a Zombieland és a Shaun of the Dead a csúcs. Mást így hirtelen nem tudok, majd írnak a srácok, ha tudnak.

[ Szerkesztve ]

(#45962) bok92


bok92
addikt

Üdv!
Tudnátok ajánlani egy jó filmparódiát? :B (Scary movie-n kívül... :DDD )

(#45963) littlelion21 válasza Huma (#45960) üzenetére


littlelion21
addikt

te nem ugyanezt csinálod az Inception-nel?

(#45964) mephi666


mephi666
nagyúr

mod: hopp, ez a focis topikba akart menni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45965) pohár válasza mephi666 (#45964) üzenetére


pohár
félisten

láttam ám :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45966) Huma válasza littlelion21 (#45963) üzenetére


Huma
addikt

Nem. Én az emberek többségével szemben a helyén kezelem a dolgokat.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45967) bok92 válasza Kassadin (#45961) üzenetére


bok92
addikt

Köszi! A zombielandot láttam, és tényleg jó,viszont az utóbbit még nem. :)
Hát remélem,hogy még ajánlanak, mert eléggé izzik itt a levegő... :DDD

monstre: Köszi, de mint már említettem azt már láttam... :B

[ Szerkesztve ]

(#45968) Viszlát válasza Kassadin (#45961) üzenetére


Viszlát
addikt

Mondjuk azért, mert az egy akció-vígjáték, így nem árt ha vannak benne emlékezetes poénok? :)

Megnéztem moziban, aztán egy 46"-os TV-n és egy ismerős HD projektorán, amikor kijött Blu-ray változatban. És a mai napig emlékszem egy-két jelenetre, a látvány, a megvalósítás miatt.

Az egy másik kérdés, hogy a filmtől kapott élményeket hogyan rangsoroljuk magunkban. Jómagam is hajlamos vagyok azokat a filmeket többre tartani, amelyek erkölcsi, érzelmi, értelmi értékeket hordoznak, ezáltal ilyen jellegű élményben részesítenek engem. Ahogy látom, te magad is ilyen vagy. A különbség kettőnk között az - és nem kioktatni akarlak, kérlek ne értsd félre - , hogy az élmény kevésbé magasra rangsorolt jellege miatt nem nézem le magát a filmet. Magyarán, azért, mert nem okozott katarzist, csak szimplán gyönyörűséges volt, még nem állítom azt, hogy értéktelen és nem nyújt semmit egyszeri időtöltésen túl.

Huma: fogalmam sincs, szimplán öregszem valószínűleg. Többnyire kontrollálható, de ettől még jelen van a gyomorszorító érzés.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45969) #54715584 válasza Kassadin (#45961) üzenetére


#54715584
törölt tag

Juj! :DDD
A Zombieland nem horror, hanem komédia, de hogy horror? :DDD

bok92: Zombileand :K

Ehheeee :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45970) Kassadin válasza #54715584 (#45969) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem mondod. Talán olvasnád el, mire válaszoltam.

[ Szerkesztve ]

(#45971) littlelion21 válasza Huma (#45966) üzenetére


littlelion21
addikt

És ezt ki mondja? te? Pfff...a pofám leszakad.

az itteni "pályafutásod" alapján nagyjából az utolsó ember vagy akiről mindez elmondható.

De mindegy, hagyjuk.

(#45972) #54715584 válasza Kassadin (#45970) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mivel keresztbeszerkesztgetjük egymást, már későn kapcsoltam :P

(#45973) Huma válasza littlelion21 (#45971) üzenetére


Huma
addikt

"És ezt ki mondja? te?"

Bizony én! :DDD

"nagyjából az utolsó ember vagy akiről mindez elmondható."

Gondolom erre bizonyítékod is van nem csak rágalmazol. :U

(#45968) Viszlát:
Az emberek nagyrésze fél a magasban. Ez természetes. Ha tudod kontrollálni akkor nincs semmi baj.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45974) chubii válasza bok92 (#45962) üzenetére


chubii
senior tag

Űrgolyhók ? :DDD Lehet nem olyan jó, mint a scary movie, de egy próbát megérhet

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#45975) oriic válasza chubii (#45974) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legjobb jelenet

Live-Die-Respawn

(#45976) Huma válasza oriic (#45975) üzenetére


Huma
addikt

:D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45977) #54715584 válasza oriic (#45975) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pppffff :DDD
Hát igen, régen a szinkronok is jobbak voltak :DDD

(#45978) chubii válasza oriic (#45975) üzenetére


chubii
senior tag

Erre a jelenetre nem is emlékeztem. Jót derültem rajta, köszi ! :)

[ Szerkesztve ]

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#45979) MmDorian válasza Kassadin (#45906) üzenetére


MmDorian
őstag

én erre Alice miatt adnám meg még a 12-t is... :DDD

spoiler

sikerült rájönnöd hogy a csávó tuladjonképpen mit is csinált ?

(#45980) mephi666 válasza Viszlát (#45968) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, igen, az élmény... egyetértek a kommenteddel 100%ig... tudni kell helyén kezelni a filmeket... én is úgy vagyok vele, hogy "az a legjobb, ha ad valamit a film" ...és itt nem feltétlenül arra kell gondolni, hogy tanulságos, hatalmas erkölcsi mondanivalóval rendelkező legyen, mert nálam ez pl totál hangulatfüggő... hangulatfüggően nézek filmeket: meló után, ha könnyedebb szórakozásra vágyok, általában hangulatos/látványos filmeket nézek, amik totál elterelik a munkáról a figyelmem, szórakoztatnak, kikapcsolnak... más lelkiállapotban, frissen pedig inkább a komolyabb filmeket választom... teljesen hangulatfüggő az egész és emiatt lehet mondjuk egy amerikai pite, egy alien2, vagy egy gran torino is kiemelkedő pontszámú nálam :K ...holott mindhárom teljesen más műfaj és nem lehet egy lapon említeni sem őket... ilyen egyszerű az egész

az avatar sztorit tekintve egy szép gyerekmese, de cameron-ék egy olyan látványorgiával tálalták, hogy nem lehet rossz filmnek tekinteni... de ugyanígy szeretem mondjuk a golyózápor-t, vagy akár a kárhozottak királynőjét, ami ritka nagy hulladék sztori alapján, viszont ha úgy nézed, hogy az egész film egy nagy klipp (és szereted ezt a zenei műfajt), akkor 10/10 :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45981) homeless09


homeless09
őstag

Amerikai Pite: A találkozó

Csillagos 10-es, hatalmas film :DDD :DD Esküszöm már csak Stiffler miatt is megérte megnézni
SPOILER

(Aaahhh Fincs mamájaa- itt nagyon felnyerítettem :DDD nameg sok más szituációban is :DDD )

/SPOILER

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#45982) Huma


Huma
addikt

Megnéztem a The Change up-ot.
Kellemes csalódás volt. Az ilyen testcserés filmek nagyon elcsépeltek. Ennek ellenére a 2/3-ig nagyon szórakoztató volt. Utána viszont elaposodott.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45983) pohár válasza homeless09 (#45981) üzenetére


pohár
félisten

SPOILER

mikor megláttam a nőt, na mondom ezkiez... azt mondja hogy Paul Finch a fiam, na ebből tudtam hogy dugás lesz, és ezzel szívatják majd egymást a hülyék :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45984) littlelion21 válasza Huma (#45973) üzenetére


littlelion21
addikt

Csak hogy értsd: az erősen szubjektív, önmagáról alkotott ilyetén vélemény nem sokat ér.
Mindenki meg van arról győződve hogy az ő ízlése jó vagy jobb az átlagosnál (itt is 1-2 titán).
Ahogy az Emmerich, Bay-rajongó is. Pont ezért komolytalan az egész.
Majd ha a saját szememmel látom/tapasztalom hogy megfelelően kezeled helyén a dolgokat, vagy egy általam nagyrabecsült személy állítja ezt (akár innen a topic-ból), akkor esetleg elhiszem, de nem azért mert azt mondod magadról.

bizonyíték...rágalmazás...lol.
Ez nem bíróság, ez az én szubjektív véleményem, ami itt az elmúlt hónapokban kialakult, többek között az ilyen vélemények (és egyéb vergődéseid, amit inkább meg sem keresek) hatására:
"Ez a film azoknak lett kitalálva akik nulla IQ-s akciófilmeken szocializálódtak. Miután megnézik elönti az az érzés őket, hogy most valami nagyon bonyolult filmet láttak, de ők milyen okosak mert egyből mindent megértettek." (az Inception-ről)
Azóta sem tudom mi alapján minősítesz kollektíve másokat, de ezzel nagyon rossz úton jársz.

Elnézést a hosszú off-ért.

[ Szerkesztve ]

(#45985) Huma válasza littlelion21 (#45984) üzenetére


Huma
addikt

"Ez nem bíróság, ez az én szubjektív véleményem"

Látod, ez a probléma. Szubjektívan ítélsz. Én igyekszem az objektivitásra törekedni.

"Azóta sem tudom mi alapján minősítesz kollektíve másokat, de ezzel nagyon rossz úton jársz."

Gondolom ismered a "Nem zörög a haraszt ha nem fúj a szél." mondást. Hidd el, hogy van alapja annak amit írtam.

Amúgy ha már referenciákat követelsz tőlem akkor egy kérdés. Hol van a tiéd?
Miből gondolod, hogy alkalmas vagy arra, hogy eldöntsd, helyén kezelem a dolgokat vagy sem. És honnan veszed, hogy az általad nagyra becsült személy alkalmas rá?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45986) littlelion21


littlelion21
addikt

Syriana [2005]

Egy érdekes (és sajnos még mindig aktuális) téma meglehetősen sótlan feldolgozása, a politikai játszmák össztüzében hamar egyedül találja magát a néző, és csak az unalom néz vele farkasszemet. Clonney-nak ezért a szerepért Oscar-t? Ha csak a film szereplői közül kellene választani, akkor is kb. Ő érdemelné meg utoljára...

50%

szerk:
Dr. Manhattan: áhh, tényleg felesleges, de tudom az én hibám.
Egy erre járó modi törölje az off-okat pls, köszöntem.

[ Szerkesztve ]

(#45987) bok92 válasza chubii (#45974) üzenetére


bok92
addikt

Na majd belenézek.... :DDD

(#45988) homeless09 válasza pohár (#45983) üzenetére


homeless09
őstag

igenigen nekem is egyből ez ugrott be :D

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#45989) Viszlát


Viszlát
addikt

A régiek talán még emlékeznek a saját, zártkörű PH-s filmlistánkra. Sajnos, annak ellenére, hogy közel 100 regisztrált tag van az oldalon, igencsak csekély az aktivitás. Ezért szeretnék buzdítani mindenkit, hogy leheljünk életet bele, értelmet adva ezáltal néhány fejlesztésnek, ami időszerű lenne lassan.

Aki még nem regisztrált, vagy elfelejtette a jelszavát, PazsitZ-t keresse, ő tud segíteni. (Az új regisztrálóknak javasolt a PH-s nevet használni, az átláthatóság érdekében).

Az oldalnak van saját topik nyitva, ami még kihaltabb, mint maga az oldal, de ha esetleg valakit érdekel a kialakulás története, itt olvasgathat. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45990) Huma válasza Viszlát (#45989) üzenetére


Huma
addikt

Nem rossz. Ott a helyem. :)

Viszont egyvalami nagyon hiányzik. A kereséseknél nem lehet szűrőket bekapcsolni.
Pl ha szeretnék nézni egy 2000 és 2008 közötti jó vígjátékot akkor nem tudok rákeresni.
Úgy lenne az igazi, ha ilyen lehetőség is lenne benne.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45991) Kassadin válasza Viszlát (#45989) üzenetére


Kassadin
addikt

Minden hibája ellenére én ezt a topikot favorizálom eszmecserére, szóval én biztos kihagyom.

(#45992) F34R


F34R
nagyúr

Sok jó TV spot van már Avangers-ből és Battleshiopből is , e kettő annyira a látványra fog menni hogykiég a szemem a történet végére.

nagyon várrrróós :D :D

(#45993) Torry válasza F34R (#45992) üzenetére


Torry
addikt

Jaja, kötelezően mozis mindkettő. :C

(#45994) pohár válasza F34R (#45992) üzenetére


pohár
félisten

ugye hogy ugye? nagyon várom már mind a kettőt :K
rosszabb vagyok mint egy kisgyerek szenteste :DD

bár a 3D-től félek kicsit, párszor inkább a látvány rovására megy, mint az előnyére válna :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45995) Viszlát válasza Kassadin (#45991) üzenetére


Viszlát
addikt

:F

Ez az oldal ebből a topikból született, ennek a topiknak a nyúlványa. Senki nem akart átcsábítani sehova, jómagam is annyit csinálok, hogy beírom oda is az értékelést ha megnéztem valamit.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45996) Torry válasza pohár (#45994) üzenetére


Torry
addikt

Én ha tudom mindenképpen 2d-ben nézem. IMAX 3d az elmosódott háttérrel szerintem tragédia, a digitális 3d meg csak akkor jó, ha arra lett építve a film.

(#45997) pohár válasza Torry (#45996) üzenetére


pohár
félisten

a Battleship tán nem lesz 3D-s, legalábbis a CC várható sikerfilmek részén van:

premier: április 18.

hehe, most nézem, hogy a vidéki mozikban még a büfé (meg a jegyár) is olcsóbb, ezt nem gondoltam volna :U

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45998) pohár válasza pohár (#45997) üzenetére


pohár
félisten

na, úgy néz ki, hogy az Avengers is lesz több verzióban:

Április 26-a, azaz a magyar premier napja már nincs túl messze, addig mindenki eldöntheti, hogy 2D-ben, 3D-ben vagy IMAX 3D-ben akarja-e megtekinteni a filmet, amit az eddig inkább képregényíróként és tévésorozat-készítőként brillírozó Joss Whedon írt és rendezett.

itt kicsit elgondolkodtató hogy a 3D-s verziót válassza-e az ember, vagy se, mert itt aztán lesznek rendesen 3D-s megmozdulások (akárcsak a Battleshipben)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45999) gabó


gabó
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy a következő filmrészlet melyik filmből van?
"éjfélt ütött már az óra térjetek már nyugovóra" közben a csóka sétál az utcán és gyertyákat oltja el az utcai lámpákban.

[ Szerkesztve ]

Nekem8

(#46000) hoffman_ válasza pohár (#45997) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Még mindig tartom, hogy ez a film egy trágya*. Ha megnézed a trélert, akkor Transformers@Terminator@Inception érzésed van, de durván ám. Az Avangers nálam ugye nagyon komoly várólistás, de az is egy az egybe Transzformersz. Nem tudnak mást/újat, neaggyisten jobbat csinálni. Felettébb bosszantó.

* természetesen Rihanna miatt kötelező nézés

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.