Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16001) #54715584


#54715584
törölt tag

A Perfect Getaway

Nem rossz film, mire kezdene leülni az egész, akkor pörögnek fel az események, a tájak gyönyörűek, és úgy tűnik, hogy Hitman bácsi mégiscsak tud színészkedni.

(#16002) littlelion21


littlelion21
addikt

(#16003) Tibiajax válasza littlelion21 (#16002) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én köszi, nem

(#16004) I_Am válasza Tibiajax (#16003) üzenetére


I_Am
veterán

Én tudnék jó elképzelést egy filmre valót. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16005) atike válasza I_Am (#16004) üzenetére


atike
nagyúr

Szintén...

(#16006) Tibiajax válasza Arnold2 (#15985) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na, csak most nézem, h írtál nekem
öö de, ugy volt, és ugy is lehet még, no para ;) Ezt én csak ugy mellékvágányon büffentettem fel jó Bitboysnak, én ezt majd moziba akarom mindenképp megtekinteni. S mivel barátnőm sajnos kizárva, a film jellege miatt, ezért gondoltam a topiclakokra. Persze, mással is szivesen megyek, szoval ez ne tartson senkit vissza. De Bitboys meg én akkor már tuti a parapszihiáter filmre :K

[ Szerkesztve ]

(#16007) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Prince of Persia: The Sands of Time Meglepően jónak tűnik, vicc nélkül.


Face8814
Belenéztem, de sajna felirat híján nem pörgettem le végig. Egy biztos, így sokkal de sokkal jobb az egész film. Brutál a kép és a hang is. Amint meglesz a felirat már nézem is végig.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16008) BITBOYS válasza BITBOYS (#16007) üzenetére


BITBOYS
addikt

Filmdroid szerint: A trailer eléggé látványos, először Michael Bay neve merült fel a rendezésre, ha Mike Newell ilyet tudott készíteni, Bay mit csinált volna az alapanyaggal?

Ezt a kérdést nem tudom mire vélni :F

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16009) I_Am válasza BITBOYS (#16007) üzenetére


I_Am
veterán

Azt kell mondjam számomra is igen kellemes meglepetéssel szolgált a trailer. :R

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16010) Eagle16


Eagle16
addikt

Changeling - Elcserélt életek

Hű...Clint Eastwood újabb remekműve (a Gran Torino mellett). Nagyon tetszett, mindenkinek ajánlom. Bővebben nem is tudok írni róla, most néztem meg 10 perce, ilyenkor még nem megy... 9/10

Akit érdekel, ez egy nagyon jó oldal a témában: [link]
(valódi fényképek és az akkori újságok)

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16011) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Isten városa 9/10
Egy remek 2 órás film, Rio de Janeiro nyomornegyedének fiataljairól.

(#16012) hemaka


hemaka
nagyúr

SAW 6, csak a szokásos brutalitás, meg egy-két csattanó, de a hatodik résznél már nem szólnak akkorát. 6/10

(#16013) I_Am válasza hemaka (#16012) üzenetére


I_Am
veterán

Szerintem legtöbben azért nézik, hogy megint milyen őrült játékok és trükkök vannak kitalálva a filmben és mindezek milyen szálon kapcsolódnak egymáshoz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16014) #54715584 válasza I_Am (#16013) üzenetére


#54715584
törölt tag

Így van :) Én is kíváncsi vagyok a végére, bár a Jigsaw szálat már elvarrták...

(#16015) I_Am válasza #54715584 (#16014) üzenetére


I_Am
veterán

De például a rendőr kislánya bezárva a szobába szál még nyitva. Szerintem azt a befejezéshez tartogatják.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16016) #54715584 válasza I_Am (#16015) üzenetére


#54715584
törölt tag

Már nem is emlékszem erre :U

(#16017) brownus


brownus
veterán

(#16018) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

kiraktak egy dts sávos Heat-release-t, érdekes, amit a gyerek ír rola..
there is no need to convert DTS from DTS-HD, you simply extract the core, can be done with tsMuxeR for example. Heat BD has only TrueHD (ac3 640kb core) though, CHD transcoded TrueHD to DTS, but even if they used Surcode DTS encoder, it wont be as good as the core from an actual DTS-HD audio.
Tehát, ezek szerint ha adott az ac3 core, abból tudnak egy dts-muxot is kreálni?.. nem lesz ez olyan szarból várat sztori kicsit? mp3bol vissza wavra és örüljünk az minőségjavulásnak?..
én szmsz nem hallottam még erről, de kiváncsi leszek az eredményre

[ Szerkesztve ]

(#16019) I_Am válasza Tibiajax (#16018) üzenetére


I_Am
veterán

Jól beszélsz, veszteséget visszaállitani nem lehet. Viszont már vannak olyan eljárások, hogy a veszteség gyakorlatilag kisimitható a hangoknál ezáltal hangot képzel a helyére. (amugy nem egyszerű eljárás, de például masteringnél a click-eket is igy veszik ki akármiből, tehát a helyük az előttük lévő és a mögéjük érkező hangsávokból visszaállitható, mert üresek. ;))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16020) hemaka válasza #54715584 (#16014) üzenetére


hemaka
nagyúr

Még nem igazán varrták el, legalábbis ha még nem láttad a 6. részt. :)

(#16021) Integra válasza BITBOYS (#16007) üzenetére


Integra
titán

nekem is tetszik

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16022) Face8814 válasza BITBOYS (#16007) üzenetére


Face8814
őstag

Pedig már van felirat!
Pü.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#16023) #54715584 válasza BITBOYS (#16007) üzenetére


#54715584
törölt tag

WoW :K
Május 28?? :Y

(#16024) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Jennifer's body - unalmas, horrornak látszó film. "Remek színészi játékok" :). Megan Fox meg egyre csúnyább (bocs Tibi). 4/10.

Moon - eleinte érdekesnek tűnt, de aztán valahogy mégsem volt az igazi. Kicsit unalmassá vált számomra film. Az ötlet azért nem rossz. 6/10

Zombieland - egyszerűen fenomenális. Nagyon beteg, nagyon vicces. Woody Harrelson - Bill Murrey zseniális, egyből eszembe jutott a tökös tekés. Látvány is ott van a helyén. Ajánlom mindenképp megnézésre. 8/10.

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#16027) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

nézem a Heat-et...
00:28:50-től...
30 évesen jutottam el, hogy egyszerüen belekönnyezek, mennyire belül érzem ezt a képsort.
a hangulatát, Rypdalt a háttérben, L.A pulzáló skyline-ját..
összeroppanok, annyira eltalált vele ez a piszok Mann

ps. sorry, csak most ez így kijött

[ Szerkesztve ]

(#16028) Oliverda válasza Tibiajax (#16027) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#16029) puttputt


puttputt
őstag

Hetvenöt
Egy kissé elgagyizott "telefonbetyáros-horroros-szeletelős".
Kihozhattak volna belőle sokkal-sokkal többet (,de talán ők is érezték, hogy felesleges).
Vontatott történet, előre kitalálható sztori, "favágás".
Telefonbetyároknak és mobilszolgáltatóknak különösen ajánlott. :DDD
Értékelés: 10/5

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16030) #54715584 válasza puttputt (#16029) üzenetére


#54715584
törölt tag

El is felejtettem azt a filmet...elalváshoz pont jó, nem? :)

(#16031) puttputt válasza #54715584 (#16030) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, ahhoz tényleg jó. :)
A végét amúgy itt is próbálták kicsit "szokásosan megkomplikálni", de ezzel inkább komikus lett, mint elgondolkodtató. :D
Meg lehet azért nézni egyszer...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16032) hemaka


hemaka
nagyúr

Vakító fehérség, semmi extra, egyszer nézhető. 5/10

(#16033) #54715584 válasza hemaka (#16032) üzenetére


#54715584
törölt tag

Semmi olyasmi, hogy Kate néni tök jó csaj benne, még a vetkőzős-villantós jelenet után sem? :DDD

(#16034) Tibiajax válasza hemaka (#16032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..egyébként tényleg villant valamit benne Kate? vagy ez csak hype
:)

[ Szerkesztve ]

(#16035) hemaka


hemaka
nagyúr

Hát ha a bugyi meg a top akkora nagy szám, akkor villantott. Bár nem estem hanyat. :)
Meg tegyük hozzá egy Scarlett Johansson-nak jobban örültem volna. :K

[ Szerkesztve ]

(#16036) Tibiajax válasza hemaka (#16035) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Scarlettnek szebb/nagyobb cicijei vannak, ez tény.:)
nekem viszont Kate aranyosabb, sokkal. én őt választanám kettejük közül

(#16037) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Babelről van valakinek infója? Érdemes meglesni?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16038) B€zs€ válasza BITBOYS (#16037) üzenetére


B€zs€
tag

Szerintem teljes mértékben érdemes! Nálam 10/9 film! Ha a 21 Gramm -ot láttad és tetszett ez is tetszeni fog! Ajánlom még a rendezőtől a Korcs szerelmek című filmet is

„ Sose becsüld alá az emberi hülyeség hatalmát! ” Blöff

(#16039) BITBOYS válasza B€zs€ (#16038) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi :R
Korcs szellemek sztorija nem egyszerű.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16040) puttputt


puttputt
őstag

Egy kis "musthave" Firefox usereknek:

[link]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#16041) Face8814 válasza BITBOYS (#16037) üzenetére


Face8814
őstag

Szigorúan ajánlott kategória! Nálam a TOP alkotások közt a helye!
Egyébként itt figyel a gépen 1080p-ben DTS-el 18GB-on! :B

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#16042) Pitterix


Pitterix
őstag

Végre megjött és még mindig 10\10!!!

Tibi, Megan nem lett csúnyább! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#16043) diablo1984 válasza Pitterix (#16042) üzenetére


diablo1984
veterán

korkrétan a linkeden mit kellene nézni?

Foxy-ra meg annyit, hogy okosabb sem lett..... :U

(#16044) z00li válasza hemaka (#16020) üzenetére


z00li
senior tag

Hi!

Én is túl vagyok a Saw 6-on. Nem lett rossz, nekem tetszett. Nagyon úgy néz ki, hogy lesz még folytatása. Valahol a neten láttam olyan feltételezést, hogy az első részből a doki lehet még a segítője. Én kíváncsian várom, bár lassan lezárhatnák a sztorit! :K

Üdv: Z

(#16045) Pitterix válasza diablo1984 (#16043) üzenetére


Pitterix
őstag

Ezt: Transformers - A bukottak bosszúja (2 DVD) - LIMITÁLT FÉMDOBOZOS VÁLTOZAT (Steelbook)!

Remélem behozza másnak is az oldal, nemcsak nekem....

Én sosem állítottam, hogy okos, vagy okosabb lett a "rókácska". :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#16046) Tibiajax válasza Pitterix (#16042) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:K

(#16047) Eagle16 válasza Pitterix (#16045) üzenetére


Eagle16
addikt

Elég jó ára van, ahhoz képest hogy dupladvd, fémdoboz, meg minden.
Szerintem is nagyon jó fim, a napokban nézem meg újra, de most már az IMAX-os verziót.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#16048) Rusher válasza Eagle16 (#16047) üzenetére


Rusher
őstag

Mit takar egész pontosan, hogy IMAX verzió? Miben másabb?

(#16049) Tibiajax válasza Rusher (#16048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

[link]

Digitally re-mastered into the unparalleled image and sound quality of The IMAX Experience® through proprietary IMAX DMR® technology, "Transformers Revenge of the Fallen: The IMAX Experience" will debut concurrently with the nationwide release in conventional theatres beginning June 24, 2009. "Transformers Revenge of the Fallen: The IMAX Experience" will feature select scenes filmed with IMAX® cameras. Director Michael Bay has seamlessly integrated the IMAX footage with state-of-the-art CGI to create an unprecedented look and feel for this highly anticipated sequel. The movie sequences shot in traditional 35mm will be digitally re-mastered into the unparalleled image and sound quality of The IMAX Experience® with IMAX DMR® (Digital Re-mastering) technology. The IMAX DMR scenes will appear in the traditional “letterbox” shape, while scenes shot with IMAX’s cameras will expand vertically on the IMAX screen.

[ Szerkesztve ]

(#16050) Eagle16 válasza Rusher (#16048) üzenetére


Eagle16
addikt

Egy-két jelenet (például az erdőben harcolós) teljes képernyőben fut le (1280x720 - 1920x1080). Tehát többet látsz a képből, nem lesz akkor fekete csík alul és fölül. Ilyen volt a The Dark Knight is. És elvileg az IMAX-os verzióban van plusz 30 másodpercnyi jelenet.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.