Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5001) Jadro válasza Dilikutya (#4999) üzenetére


Jadro
veterán

David Schwimmer Harrison Forddal is játszott a 6 nap 7 éjszakában. Szerintem az jó kis film. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5002) Dilikutya válasza Jadro (#5001) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen, de ott nem annyi volt a szerepe, hogy szépen néz 10mp-ig ;]. Mert a Farkasban csak annyi:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5003) Dilikutya válasza icons (#5000) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nos, a felirat nem legális, tudd meg. Segíti a warezt, és fujj. A supersubtitles-t épp mostanában végezték ki.
Egyébként megoldható, ha megvan a felirat, subtitlecreatorral seperc alatt DVD kompatibilis lesz, majd muxman-nel össze kell rakni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5004) Integra válasza Dilikutya (#5003) üzenetére


Integra
titán

komolyan lekapcsolták???
nem is tükrözik máshova már?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5005) adalbert1 válasza Dilikutya (#5003) üzenetére


adalbert1
veterán

Van még olyan mirror, ami megy.

szerk.:
Integra : a feliratok.hu-ról el lehetett érni más oldalt is, mint a supersubtitels-t?
Amit még tudok, az a feliratok.com, de ott is csak pár link van kidobva...

Tudja amúgy valaki, hogy mi volt az oka annak, hogy több mirror is megszünt a supersubtitels-höz?

[ Szerkesztve ]

(#5006) Integra válasza adalbert1 (#5005) üzenetére


Integra
titán

valszeg mindig lesz, ez nem egy nagy oldal:) a feliratok.hu is mióta él és élni fog

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5007) Dilikutya válasza adalbert1 (#5005) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tényleg. Tegnap még nem ment.
Integra igen, napokig nem jött be egy mirror se. Most újra megy egy, de valami balhé volt. Mintha ezzel elérnének bármit is....

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#5008) Integra válasza Dilikutya (#5007) üzenetére


Integra
titán

igen, tükrözik +20 oldalra :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5009) VladimirR válasza adalbert1 (#5005) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez az oka

(#5010) adalbert1 válasza VladimirR (#5009) üzenetére


adalbert1
veterán

Kösz, közben már privátban is megkaptam a linket hamarabb...

Az egészben még mindig azt nem értem, hogy miért fáj nekik ennyire maga a felirat? Ha tegyük fel pistike nem tud angolul, és nem fér hozzá a felirathoz, akkor mennyivel nagyobb annak az esélye, hogy megveszi dvd-n, vagy elmegy moziba?

Annyiban meg tényleg igazuk van a kérdezőknek, hogy azokkal a cuccokkal mi van, amiket ki se adtak itthon, és valszeg. nem is fognak? Tegyük fel jó gyerek pistike, megveszi külföldről, ismét csak magyar felirat nélkül marad...

Még mindig nem értem, hogy miért a dc>torrent>felirat hármast kell b*szogatniuk, érdekes módon smswebes lefoglalásokról ritkán hallani...
Azoknak az üzemeltetőit kellene lecsukni 5+ évre + vagyonelkobzás, akkor talán megnyugodnának a jogvédők kedélyei is.

(#5011) VladimirR válasza adalbert1 (#5010) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a feliratot is vedi a szerzoi jog, annak terjesztese, megosztasa, publikalasa, vagy akar csak forditasa is tilos

kulfoldrol vasarlasnal lehet akar magyar feliratod is (nem tudom, most mi a helyzet, de pl a firefly-t sokaig csak ausztraliabol lehetett magyar felirattal venni)

utolso bekezdeseddel maradektalanul egyetertek, 5-10 ev kotelet az smsweb-nek, meg annak a sok kocsognek, aki napi szinten spam-el, hogy "szia, a multkor kerted ennek a honlapnak a cimet, tessek, most megtalaltam: occsowarez.hu, udv: gizi"

[ Szerkesztve ]

(#5012) Jadro


Jadro
veterán

Próbáltam megnézni a Rrrrr-t de ez most nagyon nem jön be. Lehet hogy csak nem kapom el a hangulatát, de nem tudom végignézni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#5013) Arnold2


Arnold2
őstag

Megnéztem pár filmet:

Kiss Kiss Bang Bang
Nekem bejött.Nagyon fasza kis film. Val Kilmer alakítása elnyerte tetszésem, viszont Robert Downey Jr. alakítása nem volt olyan egetrengető.
Jókat lehet röhögni rajta, s a történet is jó.
Ha kezedbe kerül nézd meg.

Doomsday
Te ATYA ÚR ISTEN. Nemhogy egy útolsó Bentley reklám, de az még hagyján mert tényelg szép kocsi (a filmben még elpúsztíthatatlan is...) de egy ekkora marhaságot. Ha nem tudod eldönteni hogy megnézd e, ne tedd. Klisé hegyek, hülyeség hülyeség hátán, s néhol még gusztustalan is (bár nálem ez nem minusz pont)
A speciális effektek meg szoszó bár talán az ilyen kivitelezés 10 évvel ezelőtt durrant volna nagyot.
Ne!!

The Onion Movie
Nem volt rossz,bár jó tudni róla hogy igazából nincs egy összefüggő története, hanem egy lazán összekapcsolt gegparádé.
Igazából nézhető alkotás, de én nem nevettem annyit amennyire a készítők szerették volna (magyarán nekem nem volt annyira vicces)
De mégis,ha akarsz egy jót mosolyogni,akkor megér egy dobást.
Jaa: ebben van a Cockpuncher !!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#5014) Arnold2 válasza VladimirR (#5011) üzenetére


Arnold2
őstag

Csak kérdés: akkor is védi ha én magam hallás után fordítom le és teszem közzé?

(#5015) adalbert1 válasza VladimirR (#5011) üzenetére


adalbert1
veterán

Megint tanultam valami újat.

Az már más kérdés, hogy nem lehet olyan nagy méretű a legtöbb feliratos adatbázis + maguk a feliratok, hogy ne tudják nyugodtan ide-oda pakolászni, ezzel ellehetetlenítve az ellenük való ügyködéseket...

Az ausztrál példa is teljesen okés, ott is jópár dolgot kiadnak magyar felirattal.
Viszont amit nem, és soha az életben nem is terveznek kiadni itthon, mert esetleg annyira réteg dolog, hogy meg sem érné?

(#5016) LucifeI2


LucifeI2
őstag

The Happening

Alapötlet nem volt rossz, aztán amikor az a "növényszerető ember" felvetette, hogy mi is lehet ez a "happening", hát ott már kezdtem nagyokat nézni. Sokat nem lehet róla írni spoiler nélkül.

Elején még tetszett, kiváncsi voltam a filmre. Vége rossz volt nagyon.

(#5017) lorcsi


lorcsi
veterán

tegnap megnéztem az Orvlövészt
alapjába véve jó volt, nem aludtam be rajta :D
de túlságosan sok klisé volt benne ez eléggé elbaszta

(#5018) diablo1984 válasza #54715584 (#4986) üzenetére


diablo1984
veterán

uhhh, az ilyeneket várom nagyon! :K

(#5019) #54715584 válasza diablo1984 (#5018) üzenetére


#54715584
törölt tag

:D
parom es a haverjaink is, bar ok nem mindig szeretik az ijen ijesztegetos filmeket... :)

(#5020) diablo1984 válasza #54715584 (#5019) üzenetére


diablo1984
veterán

én mindig, csak a folytatásokat cseszik el valahogy ezeknek pl: fehér zaj! az is egyik kedvencem a műfajból, de mondjuk a fűrész az nem, mert az inkább brutális mintsem, hogy izgalmas, de lehet, hogy én látom rosszul....

(#5021) #54715584 válasza diablo1984 (#5020) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem bejon a furesz :)

(#5022) diablo1984 válasza #54715584 (#5021) üzenetére


diablo1984
veterán

trancsírozósnak igen, de valahogy a misztikus dolgok, mint a fehér zajban is és ebben a mirrorsban is ami van, számomra mégjobbak, mint pusztán az emberi agresszivitás és trancsírozás!

persze amúgy mindegyik fűrész részt láttam, de így visszagondolva rá, tényleg csak a brutalitás jön át belőle, ha az szolídabb lenne, már a 2.rész után bukta lett volna....de szerintem így is részről részre gyengül a színvonal, túl sok szerepe van a kiszámított véletlennek benne, ami már kissé számomra sok!

(#5023) Wolverine válasza diablo1984 (#5020) üzenetére


Wolverine
félisten

Jaj. A Fehér zaj szerintem se misztikus, se ijesztgetős, se élvezhetően jó :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5024) diablo1984 válasza Wolverine (#5023) üzenetére


diablo1984
veterán

nekem az egy tetszett, maga a háttere jól kigondolt volt, de mondjuk a valóságba átjövő árnyak kissé erőltetve voltak, a 2-ben meg egy az egyben az erőltetett részt vitték tovább, mondjuk másra nem is tudtak volna alapozni, mert eléggé kihaltak a főszereplők az egyben, meg lelőtték a téma poénját rendesen, de az egy tetszett nekem, még most is azt mondom!
megvana feelingje, a hangrendszeren feltekerve a hangerőt, a csajok befostak tőle! :D

(#5025) Integra


Integra
titán

:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5026) Integra


Integra
titán

de niro és pachino együtt
én vagyok csak egyedül ezzel, vagy más is úgy gondolja, hogy ez a film nem lesz az igazi?
a trailer alapján absz arra hegyezik a dolgot, hogy a két nagy öreg a heat után újra együtt, a sok beállítás és kameramozgatás alapján ez tűnik fel.. de lapos is az egész ugyanakkor valamiért:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5027) #54715584 válasza Integra (#5026) üzenetére


#54715584
törölt tag

en azert probalok pozitivan hozzaallni :)

(#5028) deniro2 válasza Integra (#5026) üzenetére


deniro2
senior tag

Robert De Niro és egy sziciliai település egy filmben, váó. ;] :)
Bocs, nem bírtam megállni. :B

(#5029) bandus válasza Integra (#5026) üzenetére


bandus
veterán

én nagyon várom, érdekes lesz, hog ymost nem egymás ellen :K

tegnapelőtt végre megnéztem a remény rabjait :R nem véltlen a helyezése az imdb-n :R

amiket pedig nagyon várok az a hancock és a dark knight, ezeket biztos megnézem moziban, pedig annyira nem rajongok érte :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5030) Tibiajax válasza bandus (#5029) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"tegnapelőtt végre megnéztem a remény rabjait.." ideje volt már.. :o
:)

(#5031) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Este akartam nézni vmi jót, leszivtam gyorsba az uj hulkot ezért, mert azt írják kommentbe, "hú, ennek már jónak tünik a minősége.. végre.."
Sajnos, nem volt az.

(#5032) adalbert1 válasza bandus (#5029) üzenetére


adalbert1
veterán

Ja, nagyon nagy film... A listáról láttál azért másikat is? :D

A Dark Nightot én is nagyon várom, kíváncsi vagyok hogy mit hoznak ki belőle, ha hangulatra követi az előző mozit, akkor nagyon nem tudnak melléfogni vele.

Én nem tudom mit nézzek ma este, leszedtem pár dolgot hd-ban, de már mindet láttam... Igaz van amit 12 éve, így lehet hogy azzal kezdem.

(#5033) bandus válasza adalbert1 (#5032) üzenetére


bandus
veterán

:D

érdekes lista, azokra a a nagyon régi filmekre nem vagyok kíváncsi :)
ezért viszotn lehet, hogy meg leszek kövezve, de nekem a keresztapa filmek nem nyerték el a tetszésemet. a gyűrűk ura trilógia a könyv után is nagyon tetszet, de én a keresztapát is hamarabb olvastam mint láttam, és ez valahogy nem az igazi.
pulp fiction, goodfellas zseniális :K

cska így hirtelen pár vélemény, a lista filmjeiről :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5034) adalbert1 válasza bandus (#5033) üzenetére


adalbert1
veterán

A keresztapák közül talán a 3-ik ami gyengébb (magában az is jó film, viszont az előző 2 magasan veri)... Én úgy emlékszem amennyire lehet követik a regény történéseit...
Ha a régebbiekre nem vagy kíváncsi, akkor a top20-ból ajánlom még ezt.

(#5035) Integra


Integra
titán

meghalt don s. davis :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5036) Wolverine válasza Integra (#5035) üzenetére


Wolverine
félisten

És már rengeteg RIP elhangzott érte a Stargate topicban :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5037) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Eddig nem láttam ezt macskanőt, de a kép és a filmbeli színei szépek. Ilyen szempontból jó film. Na meg Halle Berry is jól mutat :)

- http://pazsitz.hu -

(#5038) Integra válasza PazsitZ (#5037) üzenetére


Integra
titán

az egy kurva szar film, ennyit tudok rá mondani.
de hally berry egy istennő. imádom.
főleg most hogy szült, hogy megszépült...
áááá, akarom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5039) Face8814


Face8814
őstag

Ma láttam az új Batman trailerét.
Hááát.... Nekem a Batman = a Tim Burton féle első két résszel. A többi egy fos.
Remélem ez az új megközelíti a korábbi ( Michael Keaton féle ) részeket, bár az előzetes alapján nem sok jót remélek..... :U

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5040) bandus válasza Face8814 (#5039) üzenetére


bandus
veterán

pedig szerintem messze a begins a legkomolyabb, leghangulatosabb. ez adja vissza igazán gotham city hangulatát, amik még a képregényekből köszöntek vissza.

ha tehetitek nézzétek meg a gotham knight rajzfilmet, nagyon jóra sikeredett, nem véletlenül 7.5 az értékelése az imdb-n :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5041) Wolverine válasza Face8814 (#5039) üzenetére


Wolverine
félisten

Minden tiszteletem Tim Burtoné - de a Batman: Begins klasszisokkal hívebb a képregényhez, és korántsem mellesleg ritka jól sikerült film, ami bizony minden korábbi próbálkozásnál jobban sikerült. A The Dark Knight a kiszivárgott előzetes alapján szvsz szintén jó lesz; de majd meglátjuk...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5042) Face8814 válasza bandus (#5040) üzenetére


Face8814
őstag

"ha tehetitek nézzétek meg a gotham knight rajzfilmet, nagyon jóra sikeredett, nem véletlenül 7.5 az értékelése az imdb-n"

Ma reggel megtettem.
Ez az 5 vagy 6 külön történet más más rajzstílusban elég érdekes. Az első elég szánalmas volt, a többi elmegy. Mindenesetre töröltem... :DDD

A Begins-el kapcsolatban elég vegyes érzelmeim voltak. Az első két rész hangulatát nem tudta felülmúlni. Számomra az hasonlít a legjobban a képregényhez, illetve a rajzfilmváltozatokhoz.

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5043) DemonDani


DemonDani
addikt

RRRrrrr!!!

Hihetetlen! Agyamat eldobtam! Aki teheti nézze meg! XDDddd :DDD
Nem kertelek, értékelek! ;]

9/10(erős)

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5044) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Mindenképpen talán (Definitely, Maybe)
Uhh, de szar film volt.. Brownus barátom ajánlotta, 2.felében én már vizszintben voltam, alig vártuk h elhallgassson már. Istenem, mennyire nem a mi világunk az amerikai limonádé. És milyen jó is így.
Barna, legközelebb vmi jobbat már légyszi.. :D

hopp.mod.
Azért vannak jó amcsi filmek is. Este megcsináltam a jó kis Cobretti-t (Cobra-Stallone/szinkront applikáltam a hd alá) és megnéztem, isten tudja hány év után. És mennyire jó volt megint :) Az a jó kis 80-as évek filingje ott van keményen, jó zenék, jópofa figura, igaz, ez igazából egy krimi lenne. De ez legalább szórakoztat, hiába amcsi..

[ Szerkesztve ]

(#5045) Wolverine válasza Face8814 (#5042) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól függ, milyen Batman-képregényt veszel alapul... a rajzfilmek meg általában lightosabb verziók.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#5046) Integra válasza Wolverine (#5045) üzenetére


Integra
titán

a warner féle újkori batman rajzfilmet imádom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5047) Versus82


Versus82
aktív tag

tegnap láttam wanted ot, röviden: szar. többet nem is írok mert megint felhúzom magam.

''In stand up position I think I'll kill You...''-CroCop ........ Üt, rúg, hazabattyog....

(#5048) Face8814 válasza Integra (#5046) üzenetére


Face8814
őstag

Azok tényleg nagyon jók, illetve még az Igazság Ligájás történetek is kitűnőek.
Bár hozzáteszem én inkább mindíg Marvel párti voltam, de a DC-től Batman mindíg is a szivem csücske volt.

De hogy on is legyek, nemrég megnéztem az Azumit. Aki szereti a japán vonalat annak ez egy kötelező alkotás. :C Nálam 8/10.

Szintén ide kívánkozik ( bár az anime topikban már utaltam rá ) az Appleseed 1 illetve 2 és a Ghost in The Shell 1 és 2. Mind a négy alkotás 10/10. :R az amerikai animek a fasorba sincsenek ezekhez képest

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#5049) brownus válasza Tibiajax (#5044) üzenetére


brownus
veterán

bocsesz;)

mamaszitával megnéztük szombaton a pandát ari volt, mesékben 9/10.

lars and the other girl, hát ez egy 7/10 -est kap mert az ötlet jó volt, csak a film vége felé jobban is kiemelhették volna, hogy kezd gyógyulni a srác, meg az irl lánnyal való kapcsolatát is jobban be kellett volna mutatni. de voltak kurva nagy poénok, spoiler: amikor bemutatja a nőt a tesójának, meg a sógornőjének, hát én szakadtam a röhögéstől.

(#5050) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!

Tudnátok olyan helyet mondani, ahol dvd filmet tudok rendelni? Olyan hely kellene, amivel kapcsolatosan vannak pozitív tapasztalatok.

Előre is köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.