Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46401) gyuromoj válasza HXY (#46399) üzenetére


gyuromoj
veterán

Hali!

Pont lattam es nem nyertek semmit.
:R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#46402) #54715584 válasza dy_nmq (#46400) üzenetére


#54715584
törölt tag

2 hónap és biztosan lehet kölcsönözni ;]

Zobik a zűrben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46403) #54715584 válasza #54715584 (#46402) üzenetére


#54715584
törölt tag

Zombik, nah :U

(#46404) Kassadin válasza Tibiajax (#46381) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi volt abban a szürkeségben, hogy szórod rá a 8 pontot, báttya? Majd nekiülök valamikor én is, bár már most érzem, hogy elfogult vagy. Taken meg jó, tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#46405) Malachi válasza b3Ro (#46386) üzenetére


Malachi
addikt

mi ez? nem a The Rum Diary véletlenül?

(#46406) stevve


stevve
nagyúr

Ugyan ez viszonylag kötetlen topik, a beszélgetés maradjon off-mentes. Legfeljebb 2 bubis... :DDD Na jó, ez rossz volt. :(((

[ Szerkesztve ]

(#46407) b3Ro válasza Malachi (#46405) üzenetére


b3Ro
senior tag

Az. Most nezem, h elirtam, az off nem kell.... :)

(#46408) rt06 válasza stevve (#46406) üzenetére


rt06
veterán

megkerdezhetem, hogy ezt hogyan kell erteni? marmint melyek voltak azok a durvan off, nem a filmek vilagaval kapcsolatos hozzaszolasok, ami miatt moderatornak kell szolnia?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#46409) pohár válasza rt06 (#46408) üzenetére


pohár
félisten

lehet a széfes marhaság miatt :D
bár nem értem miért itt kellett megkérdezni...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46410) koxx válasza rt06 (#46408) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

pl ezek [link] a többi törölve lett
pohár: a széfes kérdés bőven elfért volna az on topicban is :)

[ Szerkesztve ]

(#46411) littlelion21


littlelion21
addikt

Tower Heist [2011]

Színtelen szagtalan illékony anyag, alkalmatlan bármiféle inger kiváltására.
Bizonyos értelemben rosszabb mintha rossz film lenne.

40%

[ Szerkesztve ]

(#46415) HXY válasza gyuromoj (#46401) üzenetére


HXY
addikt

köszi!!!:R

(#46417) Huma válasza Integra (#46416) üzenetére


Huma
addikt

[moderálva]

Megnéztem a The Bothersome Man-t. A végét nem teljesen értettem.
Most a Donnie Darko-t tervezem újranézni. Csak nem tudom, hogy a rendezői változatot vagy a simát nézzem. Úgy olvastam, hogy a rendezőiben csak 20 perc felesleges rész van. Van aki már látta mindkét verziót?

[ Módosította: Barthezz2 ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46418) mephi666 válasza Huma (#46417) üzenetére


mephi666
nagyúr

ez a "rendezői változatban 20perc felesleges rész van" dolog elég érdekes... mert mit tekinthetünk feleslegesnek? megnéznek 2 epizódot a barátok közt-ből a szereplők és ezt mutatják? ;] ...mert ha nem így van, szvsz már nem lehet felesleg... ennyi erővel a watchmen-re is lehetne mondani, hogy "50 perc felesleg van az ultimate-ben a moziváltozathoz képest" ...érdekes ez és nekem speciel felkeltette az érdeklődésem, mert mostanában akartam én is újranézni a donnie darko-t, de eddig nem hallottam director's cut-ról... úgy érzem, hogy nem lesz felesleges az a 20perc

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46419) eeXaa


eeXaa
addikt

...kár hogy az ilyen viták törölve, ill. módosítva vannak.... pedig sokan vonhatnának le ezekből is következtetéseket... :U

(#46420) Huma válasza mephi666 (#46418) üzenetére


Huma
addikt

Valszeg én is a rendezői változatot nézem meg.

ennyi erővel a watchmen-re is lehetne mondani, hogy "50 perc felesleg van az ultimate-ben a moziváltozathoz képest"

Szentségsértés! :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46421) koxx válasza Huma (#46417) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Donnie Darkot újranézni? nekem 1x is bőven sok volt, de ízlések és pofonok... :) bár régen láttam, de sztem most sem tetszene.

[ Szerkesztve ]

(#46422) mephi666 válasza Huma (#46420) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezt mondom: normál esetben a rendezői változat tesz a film értékéhez... eddig nem találkoztam még olyannal, aminél azt mondtam volna, hogy "felesleges volt a plusz x perc" ...inkább hiányérzetem szokott lenni, ha egy bővített változat után megnézem a mozisat

mai film: blue velvet
láttam már jópár lynch filmet, de ez eddig kimaradt... nem akartam elkapkodni a megnézését, mert elronthatta volna az élményt, most pedig elég friss vagyok hozzá, elmeállapotom is rendben és "kirakósozhatnékom" is van :DDD lynch-et imádom ilyen szempontból, mert a filmjei elég rendesen képesek hatni rám: hónapok/évek elteltével is ott motoszkálnak a fejemben... nagyon ritka az ilyen... és nem csak az "agyalós" filmjei ilyenek, mert a straight story is azonnal kedvencem lett :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46423) Huma válasza koxx (#46421) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem van egy nagyon kellemes kis hangulata. A mondanivalója is jó.

(#46422) mephi666:
Én is csak úgy olvastam egy kommentben. Azt írta, hogy az alapverzió teljesen jó és a rendezői változathoz csak hozzácsapták a kirostált, felesleges részeket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46424) Viszlát


Viszlát
addikt

The Way (8/10): nagyon kellemes kis film volt. Semmi extra igazából, néhány alapvető emberi tulajdonság és érzés, egy viszonylag speciális (hálistennek nem túllihegett) helyzetben, csipetnyi só, bors és voilá.

New York, I love you (8/10): mindössze annyi derült ki, hogy ott is emberek élnek. :) De mindez szórakoztató, stílusos köntösben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46425) Tibiajax válasza Viszlát (#46424) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a párizsi verziót is láttad?

(#46426) mephi666


mephi666
nagyúr

blue velvet:
nem csalódtam: fényképezés, zene, vágások, kamerabeállítások meg minden teljesen rendben volt... minden egyes jelenetet élveztem a filmben :K szeretem lynch filmjeit, de ez meglepően érthető volt pl egy mulholland drive-hoz képest... :B mondjuk nem lesz a kedvencem tőle, de ennek ellenére mindenképp újranézős: 10/7.5

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46427) Viszlát válasza Tibiajax (#46425) üzenetére


Viszlát
addikt

Olvastam róla, de még nem láttam. Mindenképpen nézős az is.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46428) Tibiajax válasza Viszlát (#46427) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

tessék megnézni

(#46429) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

Mondjátok, szoktak bizonyos régebbi filmeket időszakosan újravetíteni moziban?

Anno elmulasztottam a 2009-es StarTrek-et, és szeretném bepótolni, de fogalmam sincs, hogy mikor/hol kéne ilyesmit keresnem. Igazából az összes StarTrek film érdekel, szóval bármelyikre szívesen beülnék, de a legjobban a fent említettet szeretném megnézni.

Előre is köszönöm. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46430) koxx válasza TESCO-Zsömle (#46429) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem jellemző sajnos :/ most hirtelen egy film jut eszembe amit nagyon szívesen megnéznék pl egy IMAX-ben az pedig a Heat.

(#46431) Viszlát válasza TESCO-Zsömle (#46429) üzenetére


Viszlát
addikt

Kisebb mozikban elő szokott fordulni Pesten. Érdemes a port.hu-t nézegetni időnként, sőt, ha jól emlékszem, be lehet állítani emailes figyelmeztetést is.

Szerk: mondjuk a Star Trek nem az a műfaj úgy alapvetően, amit újra műsorra tűznek valahol, ez sajnos tény.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46432) mondomén válasza koxx (#46430) üzenetére


mondomén
őstag

Na azt én is. Már csak ezért a jelenetért is.:)

(#46433) littlelion21 válasza Viszlát (#46424) üzenetére


littlelion21
addikt

writer/director: Emilio Estevez?? Hmm...

mondomén: na ez még jól tud szólni egy arra alkalmas hangrendszerrel...

[ Szerkesztve ]

(#46435) tween válasza littlelion21 (#46433) üzenetére


tween
őstag

jól szól, tesztelve ;)

(#46436) Viszlát válasza littlelion21 (#46433) üzenetére


Viszlát
addikt

És még játszik is a filmben. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46437) leslieke


leslieke
Jómunkásember

After.Life Nem ez Liam Neeson legjobb filmje. 5/10.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46438) Huma válasza Viszlát (#46424) üzenetére


Huma
addikt

Megnéztem a The Way-t. Kellemes kis film volt. Tetszett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46439) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Pár film amit mostanában láttam:

Cowboys & Aliens

Rosszabbra számítottam, de azért egynek elment. Olivia Wilde elég ultra, de az In Time-ban jobban nézett ki, de tök mindegy, ő egy ultimét woman. A sztori egy kicsit béna volt, meg ahogy ott előjött a tűzből... Ó LOL :U Sebaj, egyszer érdemes megnézni. 5/10

Mission: Impossible - Ghost Protocol

Mindig is bírtam az M:I filmeket a sok hi-tech cuccok miatt, így ez is tetszett. Tom Cruise-t is bírom színészként (való emberként nem éppen), bár eléggé megöregedett már. A sztori itt sem ütős, de mint mindegyik rész, ez is abszolút lekötött. 7/10

The Divide

Gyá, imádom ezeket a világvége témákat :D Az eleje meg vége miatt érdemes volt megnézni mind a két órát, mert a feeling ottvan, bár azért kissé túlzásokba estek néha, de nem tudnám elképzelni vajon én milyenné válnék hasonló szituban. A kislány sorsáról mutathattak volna többet is.

Keresztapa
Ezt még jó pár hónapja kezdtem el nézni, az első két részt meg is néztem egyben (külön-külön), az első rész kicsit jobb volt, végig tökre lekötött, a 30-as 40-es évek totál átjött, később ugye az 50-es évek, hát behaltam amikor az első részben az éttermes jelenetnél leesett hogy az Al Pacino :D Az autók elképesztően jók voltak, simán mennék velük ma is. A harmadik részt viszont 20 perc után kinyomtam, olyan borzasztóan unalmas volt... :/

American Psycho (2000)

Ez hatalmas klassz volt, a fenti összes közül ez tetszett a legjobban. Bale aztán nem semmi színész, tök jókat lehet mulatni néhány flessén, az egész film őrület, nagyon jól össze van rakva, bár a végét máshogy írtam volna meg. 8/10

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46440) Kassadin válasza Apollyon (#46439) üzenetére


Kassadin
addikt

Mi volt a túlzás a Divide-ban? A beteg részek?

SPOILER

Be volt ő is rakva ilyen gépbe, rákötve csövekre, mint a többi gyerek. Szerintem nem kérdés, hogy mi lett a sorsa. Valószínűleg nem rágta át magát a fémen. :DDD

(#46441) pohár


pohár
félisten

:D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46442) Viszlát


Viszlát
addikt

The Divide: rém gyenge. Ezt én nem betegnek nevezném, szimplán csak erőltettetnek. Kapásból három film is beugrik, ami milliószor jobb ebben a témában.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46443) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Haywire kint, bekészítve estére.

(#46444) pohár válasza Jhonny06 (#46443) üzenetére


pohár
félisten

én még moziban néztem, egész jó volt :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46445) pohár


pohár
félisten

Underworld Awakening HUN 1080p

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46446) oriic válasza pohár (#46445) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azzzonnal is megyek nézni. :R

Live-Die-Respawn

(#46447) leslieke válasza Jhonny06 (#46443) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ezt beszerzem én is. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46448) Kassadin válasza Viszlát (#46442) üzenetére


Kassadin
addikt

Mármint amit jobbnak tartasz, azok betegebbek, vagy csak szimplán jobban adják át a világvége hangulatot?

A The Road szvsz eléggé nyomasztó film lett. A The Book of Eli meg inkább az akcióról szól. Most így hirtelen ez a két film ugrott be, biztos rengeteg létezik még.

mephi666: Az mekkora film, tényleg. :K Régebben mindig is ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#46449) mephi666 válasza Kassadin (#46448) üzenetére


mephi666
nagyúr

pl ez sem hiába kapott 8 pontot :K ...nekem a road tetszett legkevésbé, ha ezt a 3 filmet nézzük: azon rengeteget unatkoztam meg kidolgozatlannak éreztem csomó helyen... a book of eli sokkal jobb volt, de ez überelte azt is (szerintem össze lehetne szedni hirtelen vagy 10 posztapokaliptikus filmet)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#46450) madgie válasza mephi666 (#46449) üzenetére


madgie
titán

Nekem a Book of Eli tűnt gagyinak a The Road után... különbözőek vagyunk :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.