Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45801) darál0w válasza pohár (#45793) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Diktátor hatalmas...meg kell nézni...meg a Battleshipet is... :K

Amerika Pite 4

ez a film csak azoknak nem tetszik, akik az előző 3 filmet sem kedvelték...oriási. végig röhögtem az egészet, egyszer majdnem be is hugyoztam...:D

kukoricát röhögés közben széttéptem, kolát összeroppantottam...katasztrofa bazdmeg...:D:D

amint kijön megnézem angolul is...bár így magyarul is ültek a poénok :K

egy valami van, ami abszolut nem tetszett...a Repülők-ös poén...na arra vagyok kíváncsi igazán angolul :)

egyértelmű 10/10

ui : Stiffler figurája megunhatatlan...ezt még vénf@sz koromban is szeretni fogom az 100% :D

ui 2 : remélem egyszer a TV-ben is 18-as karikával fog menni, mert ugy adja igazán :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45802) rt06 válasza darál0w (#45801) üzenetére


rt06
veterán

"kukoricát röhögés közben széttéptem"

ehhe, mar azt hittem, a rohogestol kukoricat hanytal ;p

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45803) darál0w válasza rt06 (#45802) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lehet jobb lett volna, mert előttem a gyerek nagyon virgonc volt...dobálta előrefele a kukoricát, beszélgetett....gondoltam ha még folytatja, akkor nyakonvágom...de végül csak a magamra öntött kolát ráztam rá " véletlenül", majd illedelmesen bocsánatot kértem. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45804) MmDorian válasza Jhonny06 (#45776) üzenetére


MmDorian
őstag

örülök hogy nem csak nekem nem tetszett. elmentünk haverékkal,megnéztük, nekik tetszett, pedig ők is pitebuzik, ahogy én is.a legviccesebb a csávó volt mögöttem aki non-stop röhögött...

másik, ki az aki egy mozi végén tapsol ?! :F a terem fele legalább tapsolt a végén. kinek? miért? vagy én vagyok túl öreg?:DDD ez lett a divat ?!

szóval American Reunion 5/10, de csak a vége miatt.

[ Szerkesztve ]

(#45805) darál0w válasza MmDorian (#45804) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

jééé....itt is tapsoltak...én meg kiröhögtem őket.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45806) Jhonny06 válasza darál0w (#45801) üzenetére


Jhonny06
veterán

"ez a film csak azoknak nem tetszik, akik az előző 3 filmet sem kedvelték"

Cáfolnám, lásd: feljebb. :)

(#45807) rt06 válasza darál0w (#45803) üzenetére


rt06
veterán

[link]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45808) darál0w válasza rt06 (#45807) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

na ilyet majd legközelebb :D

#45806) Jhonny06 nem értelek...teljesen bele illett a sorba...sőt megkockáztatom, hogy még ki is emelkedett :)

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45809) #54715584 válasza MmDorian (#45804) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az Inception után is tapsoltak, amikor én néztem :)
Repülőn is szoktak :DDD

(#45810) MmDorian válasza darál0w (#45808) üzenetére


MmDorian
őstag

unalmas, erőltetett, egy-két poéntól eltekintve.

spoiler lehet!

volt a trailerbe, hogy a kiscsaj mondja Jimnek, hogy 'i want you to come so bad', magyar így hangzott: 'tökre jó lenne ha jönnél'...értem én hogy ez cask angolul jó igazán, de azért ennél valami ütősebbet is ki lehetett volna találni.

spoiler vége

azért lehet hogy angolul megér majd egy próbát, de azt majd csak a virágárustól fogom kölcsön venni.

jaigen, azért a pités vér bennem van. legutolsó jelent végén a zene, na ott elmosolyodtam.

[ Szerkesztve ]

(#45811) darál0w válasza MmDorian (#45810) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ezért akarom én is megnézni angolul...de nekem így is adta...

nem értelek titeket, dehát ez van...különbözőek vagyunk :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45812) littlelion21 válasza #54715584 (#45809) üzenetére


littlelion21
addikt

wtf? mi ez, vidám vasárnap?

(#45813) leslieke válasza #54715584 (#45809) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Landolás után még ok a taps, de film után miért kell?

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45814) darál0w válasza leslieke (#45813) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

landolás után is miért kell?

be voltak szarva, hogy nem sikerül? aki fosik ne üljön repülőre nem? :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45815) #54715584


#54715584
törölt tag

Az Inception moziban nagyon ütött, leesett az állunk, nagyon jó volt a film is, gondolom ezért :)
Filmszemlén is szoktak tapsolni :DDD

(#45816) pohár válasza darál0w (#45801) üzenetére


pohár
félisten

na látod, én is végignyerítettem a filmet :D bár egy jelenetet hiányoltam belőle, ami viszont a trailerben benne volt, történetesen azt mikor Stifler kérdezte a bikinifelsőjüktől megfosztott csajoktól hogy merre futott aki ellopta, ezt kivágták :(
de hátha jön a Blu-ray-jel az extended cut is :K

ezt a tapsolást én sose értettem, szerencsére Debrecenben nem volt hozzá még szerencsém

SPOILER

Stifler mama cumija után volt még más is? ugye nem? :D

meg Heather pasival is jól kezdte Stifler: ki ez a köcsög? :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45817) darál0w válasza pohár (#45816) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nem...végefőcím jött, pár fényképpel, de azok nem voltak érdekesek :)

ha kijön, majd tartok egy maratont :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45818) gyuromoj


gyuromoj
veterán

SPOILER

Hulk, SMASH

SPOILER

kemény zúzda lesz itt :C :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45819) b3Ro


b3Ro
senior tag

Mission Impossible - Ghost Protocol

Eleg volt vegig nezni.... A latvanyosabb filmek koze tartozik, de en nem szeretem az olyan filmet, amiben meg az is megvan irva h mikor es hogy pislogj.

Spoiler

1. amikor a bortonbol jon ki, es bunyozik a krúz, akkor mi az mar, h siman leuti a rohamrendort, akinek roham bili van a fejen :F
2. amikor a felhokarcolon a kaszkador foszereplo ugyeskedik, majd zuhan vagy 5 emeletet... kovetkezo kepkozka, ugyan annal az emeletnel rugdalozzik az ablak karara :F
3. a homok viharban elszalad elolle a gonosz emberke, tomi meg tul szalad... erre fogja magat siman visszafordul es szalad utanna :F hogy mikor nem is latja
4. befejezem, mert mar nagyon bosszant

5/10--- a altvany miatt

(#45820) mephi666 válasza b3Ro (#45819) üzenetére


mephi666
nagyúr

engem a 2. résztől kezdve hagy teljesen hidegen a mission impossible: motorral 180fokos fordulatokat teszünk 200nál, tükörből lövünk hátrafelé meg hasonlók... ja, meg a végén, amikor belerúg a parton a homokba, a pisztoly meg függőlegesen beleugrik onnan a kezébe, ott végem volt :(

#45821: meg egy napon született velem :DDD (na jó, nem ugyanabban az évben) ...viszont a mi-sorozat a 2. résztől kezdve nagyon nem jön be nekem... de ezt leszámítva azért túlsúlyban vannak a jó filmjei: utolsó szamuráj, különvélemény, top gun, interjú a vámpírral, stb... nekem mondjuk a vanília égbolt is tetszett...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45821) pohár válasza b3Ro (#45819) üzenetére


pohár
félisten

nem használ sose kaszkadőrt, csak szólok

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45822) mondomén válasza b3Ro (#45819) üzenetére


mondomén
őstag

(#45823) b3Ro válasza pohár (#45821) üzenetére


b3Ro
senior tag

Ne az tenyleg szep teljesitmeny.... A film attol meg nem tetszett

(#45824) eeXaa


eeXaa
addikt

... In Time: ...hát mit ne mondjak ..gagyi... nagyon jó ötlet, és még a kis nyálgép sem lenne nagy baj, de a rendezés, kivitelezés teljesen elrontja az összhatást.. ha jól tudom volt büdzsé rendesen... ennek ellenére sikerült egy erősen B kategoriás filmet csinálni... tv sorozat szinten... 4/10

(#45825) bagyulajuve válasza b3Ro (#45819) üzenetére


bagyulajuve
addikt

a 2. pont tényleg fura volt, és volt még benne több ellentmondás is, de számomra a 4 MI film közül még ez a legnézhetőbb

Resistencia eterna

(#45826) Apollyon


Apollyon
Korrektor

The Darkest Hour

Klassz volt nekem tetszett, bár néha befigyelt a szar színészi teljesítmény, de inkább csak statisztáknál, beugró színészeknél. Mindenképp érdemes megnézni, a feeling egész jól átjön ahogy mutatják a porba rombolt városképet, szeretem az ilyen világvége témákat.
Akad egy pár logikai ellentmondás a film alatt, de elfér..

Van a filmben egy telefon, kivágtam a képét, valaki meg tudná mondani milyen telefon ez?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45827) bok92


bok92
addikt

Berlin Calling

Maga a film nem egy nagy eresztés, de zene ezt igen jól kompenzálja... :K

(#45828) Jojo5


Jojo5
őstag

The Hunger Games - Az éhezők viadala
Cinemacity Aréna/Hunsub

Érdekesnek ígérkezett a film, pár kritikát olvastam róla, de még így, hogy kifutó egy ideje örülök, hogy elmentem végül rá.
Összességében lekötött a film, viszont 1-2 dolgot igazán megmagyarázhattak\kifejtettek volna, de mindent egybevéve nagyon tetszett és ajánlom mindenkinek aki 1 kicsit is szeret gondolkodni és nem egy mindennapos "öldöklős" filmet szeretne látni... :K

8,5/10

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#45829) eeXaa válasza Apollyon (#45826) üzenetére


eeXaa
addikt

...sztem valamilyen motoralah esetleg szímensz..

[ Szerkesztve ]

(#45830) #04441088


#04441088
törölt tag

Melyik oldalakon szoktatok filmkritikakat olvasni? Filmbuzit,filmdroidot ismerem... :R

(#45831) mondomén


mondomén
őstag

Alien - összes

Az elsőről már írtam korábban. A négy közül ez tetszett a legjobban, ennek még megvolt a maga varázsa.

A második rész már korántsem tetszett annyira, nem ragadott magával úgy mint az első. Valami hiányzott belőle és a szereplők sem voltak valami szimpatikusak nekem (Ripley-t leszámítva ugye).

A harmadik viszont bejött. Tetszett a hely hangulata.. A színek, a mocsok, a tetvek, a bűz ami áradt a filmből nagyon hangulatossá tette számomra. Szerintem lehetett sejteni, hogy ki a rendező. A Hetediknél is valami hasonlót éreztem, szinte ugyan ez a képi világ köszön vissza ott is. Ezt közvetlen az első alá lőném be.

Nah, elérkeztünk a negyedik részhez. Elfogadtam, hogy klónozták, valamennyire tetszett is, hogy tenyérrel csapkod lyukakat az űrhajóra. Nem is volt baj egészen a film végéig. Mi a tököm volt az a végén. Most komolyan már, Alien meg E.T szerelem gyereke. Hülyén néz ki, hát persze, hogy hülyén is hal meg. Jól lezárták a sorozatot...
Ennél már csak az lett volna jobb, ha kiderül, hogy Ripley Disszociatív személyiség zavarban szenved és végig ő volt az Alien.

[ Szerkesztve ]

(#45832) Viszlát


Viszlát
addikt

Intouchables (9/10): ez nagyon rendben volt, megy a listára. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45833) hoffman_


hoffman_
nagyúr

We Bought a Zoo (Az igazi kaland - hurrá magyar fordítás) 9/10
1080p, dts, english

Közvetlen a Seven Pounds után egy nappal néztem, akarva akaratlanul is összehasonlítgattam. A filmeket nem nagyon lehetett, az érzéseimet inkább. Azt is nagyon szeretem, kapott egy erős 8-ast ugye, ennek fényében ennek a pontján sokáig gondolkodtam. Azt hiszem ezt a pontot bátran meg merem adni neki: _nekem_nagyon_nagyon_tetszett_.

A történet alapja ismerős, de rendben volt, viszont a ráépített mese nagyon jól össze volt rakva. Hibába kerestem, nem igazán találtam benne hibát, nem tudtam kikezdeni. Nagyon élveztem :) Egyedül is akár, de barátnővel/családdal szuper.

témaváltás

American Reunion alias Pite 4
euro(végre megint 1es terem)

Hát, ja :D Akinek nem tetszett, azt én nem tudom hova rakni, egy az egyben hozta azt, amit vártam. Ugyanaz a feeling, ugyanaz a Stifler, illetőleg szerintem a poénok is teljesen rendben voltak, összességében egyáltalán nem éreztem erőltetettnek. Királyul megcsinálták, aki szerette az elődöket, annak papíron imádnia kéne. Pontozni ilyet nem illik, mert ezt a szennykupacot én veszettül imádom, szóval egy Pite 4 - 10/10 azért durván nézne ki, így ezt kihagyom :D A lényeg az, hogy ugyanolyan, ugyanolyan jó, ugyanolyan elborult, ugyanolyan szar, ugyanannyira imádom. Jól sikerült!

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45834) Viszlát válasza hoffman_ (#45833) üzenetére


Viszlát
addikt

"We Bought a Zoo (Az igazi kaland - hurrá magyar fordítás) 9/10"

De jó, hogy említed! Meg van az esti program. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45835) gyuromoj


gyuromoj
veterán

American Reunion

Ezt nagyon eltalálták. Régen nevettem ennyit egy filmen és nem csak én hanem az egész mozi. Stifler és Jim hozták magukat mint az előző részekben. Rajtuk kívül még Jim apja volt említésre méltó és persze a rengeteg eye-candy. :DD Minden forintot megért számomra. Ha kijön 1080p-ben, akkor eredeti nyelven is megnézem. A vége alapján egy esetleges folytatás benézhet, ha anyagilag sikeres lesz.

10/10

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45836) pohár válasza gyuromoj (#45835) üzenetére


pohár
félisten

ha tartják a szintet (és a szereplőket), why not? :))
én csak örülnék neki

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45837) Pitterix


Pitterix
őstag

Fertőzés

Nem volt rossz, sem unalmas, de gondolom ezzel csak én vagyok így....
Bírom a vírusos filmeket, de lehetne most már nem "heppiendes" valamelyik.
A majmok sosem ússzák meg, az emberek nagy része igen, ez ganéság.
Érdekes, hogy mindig, minden élethelyzetben vannak hülye emberek és akadnak követőik is.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#45838) rt06 válasza Pitterix (#45837) üzenetére


rt06
veterán

nem csak te
a sztorija nem nagy szam, de a megvalositas (mind az osszevalogatott szineszek, mind a fenykepezes) szamomra kiemelte a filmet a tavalyi ev termese kozul

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#45839) BLeP_i


BLeP_i
tag

Holnap 16:10-től az m1-en lesz az Endemica Hungarica.

A Kárpát-medence néhány, eddig még soha nem filmezett, igen ritka fajáról fog szólni, melyek a világon egyedül csak itt fordulnak elő.
A trailer-ek alapján egy must see! :)
Kicsit több mint fél óra, ajánlom mindenki figyelmébe!

http://vister.hu

(#45840) pohár


pohár
félisten

Kémkölykök 4D: IMDB 3,3, többre nem is számítottam igazándiból :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45841) hoffman_ válasza Viszlát (#45834) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na, remélem tetszeni fog :)

más:

Srácok, ezt most találtam fészen, talán még nem volt. Kapaszkodjatok, mert ez _nagyon_ durva, 18+os kattintás.

Top comm: "IM IN THE WEIRD PART OF YOUTUBE AGAIN!!!" - hát, igen.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45842) darál0w válasza hoffman_ (#45841) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt már :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45843) hoffman_ válasza darál0w (#45842) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Elég baj :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45844) Apollyon válasza hoffman_ (#45841) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ez már inkább szánalmasan béna :D

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#45845) pohár válasza hoffman_ (#45841) üzenetére


pohár
félisten

anyámborogass, ezek a japánok tényleg nagy hülyék :DDD

tegnap unalmamban és filmhiány miatt elkezdtem nézni a tvájlájt új részét... első 45 percet végigszenvedtem annak reményében, hogy végre izgalmasabb lesz vagy valami, de a csodás nászútnál meguntam ezt a [moderálva], 5 perc alatt végigtekertem a filmet és töröltem a francba, ekkora [moderálva], komolyan mondom :W

inkább megnézek egy Uwe Boll filmet :D

húgom meg itt ujjong hogy novemberben jön a 2. rész és hú meg fú hogy de várja meg de izgalmas meg á, hát azt hittem hasbaszúrom magam valamivel :W

[ Módosította: 7 ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45846) hoffman_ válasza Apollyon (#45844) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én alapvetően nagyon csípem a japánokat, meg a kultúrájukat, zseniális, de amit ezekkel el tudnak követni az emberiség ellen, az néha engem is lepadlóz :D

pohár:

Néznél inkább rendes filmeket te is, olyan leszel, mint dara, minden 3 pontos szart megnézel :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45847) pohár válasza hoffman_ (#45846) üzenetére


pohár
félisten

rávitt a kényszer, de komolyan :D
az előző részek még csak csak, de ez a fosadék... :U

estére be van tárazva a Váltságdíj, remélem jó lesz :K

jut eszembe, láttad már a Hotel Ruandát? ha nem, ajánlom figyelmedbe

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45848) littlelion21


littlelion21
addikt

I Saw the Devil [2010]

Hűűha...

90%

(#45849) Pitterix válasza hoffman_ (#45841) üzenetére


Pitterix
őstag

Jó lesz az! :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#45850) littlelion21


littlelion21
addikt

Erre kíváncsi leszek: [link]
/Kár hogy úgy van szűrőzve mint egy Bruckheimer-produkció./

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.