Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45101) vj0c1 válasza vzsryl (#45098) üzenetére


vj0c1
aktív tag

És a 3D-s történetről senki nem tudja mi a helyzet akkor? Igazándiból nem tudom itthon is szándékozzák-e majd iMAX 3D-ben is adni, de ha megteszik, akkor azért remélem van annyi vér a pucájukban, hogy nem afféle Baljós árnyak "3D"-s szitut adnak ki a kezükből, ezért érdekelne nagyon a dolog. Ha konvertált, akkor ziher hogy marad a sima 2D-s változat.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45102) pohár válasza TESCO-Zsömle (#45099) üzenetére


pohár
félisten

azt hiszem rosszat linkeltél :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45103) vj0c1 válasza pohár (#45102) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Abból a szempontból mindenképp jó a link, hogy megkaptam a választ a kérdésemre, azaz konvertált 3D lesz, nem rendes.
Köszi a helpet, Zsömle!

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45104) eeXaa válasza zolynet (#45093) üzenetére


eeXaa
addikt

...nna egy Jarmusch film... tuti beszerzem.. köszi!

(#45105) TESCO-Zsömle válasza pohár (#45102) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem linkeltem rosszat. RiOs nem szereti a zárójelet linkelni.

Mikor beillesztem ezt:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Avengers_(2012_film)

Átírja erre:
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Avengers_%282012_film%29

leslieke: Dettó.

vj0c1: A hiba a Mátrixban van. Nm.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45106) RexpecT


RexpecT
addikt

John Carter 6/10 - Egyszerű popcorn mozi, a film közbeni flashbackekre érdemes lett volna hosszabb időt szánni, így egy kicsit lógott a levegőben a főhős...

(#45107) Huma válasza RexpecT (#45106) üzenetére


Huma
addikt

Én még nem láttam, de mindenképp nézős.
Gyerekkoromban olvastam róla. Nosztalgia.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45108) hoffman_ válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Keblemre cimbora :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45109) RexpecT válasza Huma (#45107) üzenetére


RexpecT
addikt

Nem olvastam a könyvet, de biztos vagyok benne, hogy sokkal jobb mint a film.

A Hobbit 3D-s bemutatója viszont nagyon tetszett, pedig már láttam 2D-ben legalább vagy hatszor :).

(#45110) pohár válasza TESCO-Zsömle (#45105) üzenetére


pohár
félisten

de hol volt szó az Avengers-ről? az Expendables 2-ről volt szó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45111) mondomén


mondomén
őstag

Alien

A Prometheus traileren felbuzdulva pótoltam eme hiányosságomat.
Ez egy jó film, élveztem szinte minden percét. Bár biztos sokkal jobban ütött volna, ha nem tudok semmit az alienről mint olyanról. Így elmaradt az az izgalom, feszültség amit a szájbaköpő (nem tudom a nevét) és a hasból kirobbanó valami okozhatott volna. Ettől függetlenül így is megállta a helyét nálam. Már meg is vettem a jegyet a második részére.:) Ha jól láttam a második része még elég jó pontokat kapott, de a harmadik és negyedik már nem teljesített ilyen jól. Mindegy, végig nézem őket, így teljes a dolog.
A Prometheus-t meg ezek után kicsit előrébb raktam a várólistámon.:)

(#45112) Huma válasza zolynet (#45093) üzenetére


Huma
addikt

Megnéztem. Tetszett.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45113) RexpecT


RexpecT
addikt

Egyébként Pesten is ennyire üresek a mozik?
Amikor én néztem a filmet akkor kb. 10-12 ember volt bent rajtam kívül, pedig ez még nem is rétegfilm.

(#45114) #54715584 válasza mondomén (#45111) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mondhatni a második rész a legjobb. Nekem tetszett mind a 4. :K

(#45115) pohár válasza RexpecT (#45113) üzenetére


pohár
félisten

a Haywire-ön (igaz munkanap volt, kora délután), velem együtt NÉGYEN voltunk a teremben :Y
kicsit néztem is hogy mi a franc...

ne félj, áprilisban teli lesznek a mozik, új Pite (április 5., egy nappal az amerikai premier előtt), The Avengers (április 26., bő egy héttel a kinti premier előtt), Battleship (április 19., egy hónappal az amerikai premier előtt :Y), szóval lesz mit nézni rendesen :K

nem tudom hogy sikerült ezt összehozni hogy nálunk minden itt lesz hamarabb, mint kint :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45116) vj0c1 válasza pohár (#45115) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Battleship, és Avangers mindenképp nézős, de csak 2D-ben. Baljós árnyak "3D" után... :/

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45117) TESCO-Zsömle válasza pohár (#45110) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

(#45118) troland26 válasza pohár (#45115) üzenetére


troland26
őstag

ez érdekes mert nekem valami olyasmi rémlik , hogy Mo-n később lesznek a premierek a sok kalóz feltöltés miatt ( mintha tavaly hallottam volna , hogy néhány stúdió/forgalmazó szorgalmazta volna , hogy kis hazánkba később legyenek a bemutatók , mivel tőlünk származik a legtöbb illegális feltöltés a premierek ideje alatt )

[ Szerkesztve ]

(#45119) TESCO-Zsömle válasza troland26 (#45118) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a mennyiséggel volt bajuk. A probléma az volt, hogy mi voltunk a leggyorsabbak. :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45120) pohár válasza TESCO-Zsömle (#45117) üzenetére


pohár
félisten

ááááááááááááááá :W :DDD

ez picit benéztem, fú :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45121) troland26 válasza TESCO-Zsömle (#45119) üzenetére


troland26
őstag

ahaa ..csak volt valami :) ..ennek ellenére semmi szankció :)

(#45122) TESCO-Zsömle válasza pohár (#45120) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45123) Jhonny06 válasza RexpecT (#45113) üzenetére


Jhonny06
veterán

Eléggé. Ha hétvégén valami húzónévre ülsz be este, akkor az tele van, de egyébként nagyon gyér a forgalom (hozzáteszem, hogy a növekvő jegyárak mellett kurva szar a hazai mozik színvonala, úgyhogy nem is csodálom). És itt nem arról van szó, hogy szemét van a földön, bárcsak az lenne. Gagyi hang/kép, ráadásul a kis forgalom miatt sokszor olyan terembe szól a jegy, ahol akkora vászon van, hogy még otthon, TV-n is nagyobb élmény nézni a filmet. Nem is emlékszem, hogy mikor voltunk utoljára egy olyan filmen, amin 20-30 embernél többen voltak.

[ Szerkesztve ]

(#45124) RexpecT válasza pohár (#45115) üzenetére


RexpecT
addikt

Akkor mégsem lesz filmtörvény?
Illetve a kalózfelvételek miatt is volt valami, hogy itthon a csúsztatva mutatják be az új filmeket.

Jhonny06:
Én kétszer néztem meg az Avatart 3D-ben akkor szinte teli volt mindkétszer a terem :).

[ Szerkesztve ]

(#45125) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Ezt láttátok már? [link] valamiért beugrott hogy ezt a filmet én ugy 10 éve láttam és nagyon tetszett. Ajánlom a stílus kedvelőinek.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#45126) pohár válasza RexpecT (#45124) üzenetére


pohár
félisten

na igen, én is ezen filóztam, hogy vajon mikor jöhetnek akkor ezek a filmek... de így lövésem sincs, ezeknél a húzóneveket szerintem nem merik meghúzni, vagy nem tudom... mi ennek csak örülhetünk :C

Jhonny06... 2012-nél (igaz moziünnep alatt) teltház volt keményen, Másnaposok 1-2. úgyszintén, Prince of Persia (majdnem teltház), Tranyó 3, a 2. részt Pesten néztem feliratosan, azért arra is jöttek rendesen

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45127) #54715584 válasza RexpecT (#45124) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ha ezt betartanák, bezárhatnának a mozik... Hiszen ha kint van a DVD / Bluray, akkor senki sem menne moziba...
Addigra meg már a tékákban is elérhető eredeti nyelven HD-ben...

(#45128) darál0w válasza RexpecT (#45124) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

de ez akkora baromság...a mozis képanyag sosem magyar volt...általában ruszki. :U

hangot meg még nagyanyám is tud felvenni. :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45129) RexpecT válasza darál0w (#45128) üzenetére


RexpecT
addikt

Igaz :K . Mondjuk aki CAM-os filmet néz az meg is érdemli ;] .

(#45130) Jhonny06 válasza pohár (#45126) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondom, ezek húzónevek (moziünnep alatt meg pláne). Úgy összességében nincs forgalom..

(#45131) zolynet válasza Huma (#45112) üzenetére


zolynet
addikt

a Helsinki story nagyon megfogott
nem mondom h átértékeltem a dolgaimat magam körül de egy kicsit mégis

Life is too short to stay stock!

(#45132) RexpecT


RexpecT
addikt

Take Shelter 8,5/10

(#45133) oriic válasza Jhonny06 (#45130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tényleg ha már szóba jött. Idén lesz moziünnep?

Live-Die-Respawn

(#45134) Kassadin válasza pohár (#45037) üzenetére


Kassadin
addikt

Másnaposok második része kb. teljesen erőltetett, Förtelmes Főnökökben talán 5, ismétlem, 5 poén, ha van... Vígjátéktól messze állnak.

(#45135) oriic válasza eeXaa (#45009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megyünk moziba szerintem erre. :)

Live-Die-Respawn

(#45136) littlelion21 válasza dy_nmq (#45125) üzenetére


littlelion21
addikt

Méltatlanul elfeledett, az egyik legjobb Tv-film amit valaha láttam.

(#45137) leslieke válasza mondomén (#45111) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A második rész a legjobb a négy közül.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45138) hoffman_ válasza oriic (#45133) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mozifanatikusok éjszakája? Nem hiszem. Tavaly se volt már, mikor a Cinrmacity elkezdte suttyomban felvásárolni a mozikat, most meg már majdnem minden az ő tulajdonuk. Elég tetű egy banda, ha rajtuk múlik, akkor mint látjuk, nincs ilyen buli. Meg a jegyek is drágulnak, és az eddig jó mozikat is faszán gallyra vágják.

mod:

Másnaposok 1 = Másnaposok 2, mind a kettő jó, akinek meg nem tetszik, annak egyik se fog. Horrible Bosses meg az elmúlt pár év egy üde színfoltja, nem csak hogy vígjáték, de azon belül is a jobbik fajta.

Még ha valakinek nem is jön be, egyik fenti cím se, akkor sem értem a közük nincs a vígjátékhoz megjegyzéseket...

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45139) pohár válasza hoffman_ (#45138) üzenetére


pohár
félisten

teljesen egyetértek a vígjátékos okfejtéseddel, én nagyon élveztem mindhárom filmet

ááá csak remélni tudom, hogy a Pite hozza az első 3 rész valamelyikét színvonalban, akkor baj nem lesz, és mindenki visítozni fog a moziban :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45140) darál0w


darál0w
Jómunkásember

John Carter

khmmmm....látványos, de unalmas...2 orás vontatott "kalandfilm" a Marson. nem érte meg az árát én azt mondom....ezt elég lett volna itthon is megnézni :U

5/10

jaaa...és valamiért tök olyan érzésem volt, mintha a Cowboys & Aliens filmet néztem volna...kb az is ilyen remek alkotás. :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45141) Kassadin válasza hoffman_ (#45138) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem tudom, mi alapján vonod le a következtetéseid, de az első részen sokat tudtam nevetni, a második részen meg nem(talán erőltetett volt?). Förtelmes főnökök alapjáraton nem egy rossz film, de nem hagy maradandó nyomot senkiben sem. Sok poén meg nincsen benne, maximum sokat mosolyogtam. Nézd meg mondjuk a The Heartbreak Kid-et, vagy a Bad Santa-t, és rájössz hogy mi a különbség vígjáték meg vígjáték között. A Bad Teacher is vígjáték, aztán milyen sokat lehet nevetni rajta, nem? ;]

[ Szerkesztve ]

(#45142) tween válasza darál0w (#45140) üzenetére


tween
őstag

mikor elkezdtem olvasni a hozzászólásod pont a C&A filmre gondoltam és láss csodát ... :DD

(#45143) Viszlát válasza Kassadin (#45141) üzenetére


Viszlát
addikt

"Förtelmes főnökök alapjáraton nem egy rossz film, de nem hagy maradandó nyomot senkiben sem."

Az ilyen kijelentésekkel lehet baromi nagy bakot lőni. :D Minden film hagy valakiben nyomot, mert az igények és a humor is ezerféle. A Louis de Funès filmek például a tinédzser rokon számára halál unalmasak, abszolút humortalanok, miközben nem egy generáció röhögte magát hülyére rajtuk.

Vagy elég csak megnézni itt a fórumban néhány értékelést a "The Guard" kapcsán. Aki szereti ezt a fajta humort, annak nagyon bejött (pl nekem, már kétszer megnéztem), aki meg nem, annak lassú, unalmas vacak volt.

Szóval 1000%, hogy a Förtelmes főnökök is hagyott valakiben maradandó nyomot. :K

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45144) Kassadin válasza Viszlát (#45143) üzenetére


Kassadin
addikt

A vígjátékok kategóriában belül értettem, mert nem egy nagy eresztés szerintem, akármennyire is elakarják itt hitetni egyes emberek. Bizonyára a Bad Teacher is hagyott valakiben nyomott, csak nem tudom, mifélét. ;]

Ettől függetlenül jogos a felvetésed, a triviális dolgokkal meg tisztában vagyok anélkül is, hogy leírnád. :P

(#45145) #54715584 válasza Viszlát (#45143) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, hogy szó szerint idézzek: "Úgy megujjaztam magam, hogy beletört a körmöm" ;]

(#45146) Archanon válasza Viszlát (#45143) üzenetére


Archanon
őstag

Louis de Funès filmjeit én egészen kicsi korom óta imádom. :R Be is van tárazva egy nagyobb pack újranézésre, de biztos van olyan is, amit még nem láttam.

Egy jóféle vígjáték... :)) Egyszerűen annyira fájdalmas ökörség, hogy nem lehet reálisan pontozni se. Persze ehhez kedvelni kell az ilyenfajta... nem is tudom... "direkt erőltetett"?... poénokat. :) Meg kéne nézni ennek a 4 francia őrültnek a többi filmjét is.. :U Eddig még csak a linkelt, plusz A stadion őrültjei volt meg, de mindkettő nagy állatság.

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45147) eeXaa válasza Viszlát (#45143) üzenetére


eeXaa
addikt

"Szóval 1000%, hogy a Förtelmes főnökök is hagyott valakiben maradandó nyomot."
....mint például bennem... szerintem egy jó film, legalábbis, egy krisztrucker v. minél mindenképp... persze előfeltétel, hogy legyen egy jó ge.i főnököd, ...akkor rögtön értékeli az ember az ilyesfajta tréfát :K ...hiába a zseniális párizsból szeretettel-t sem mindenki értékelte itt..

(#45148) darál0w válasza tween (#45142) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

történet egyébként teljesen más...de mégis hasonlít rá :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45149) hoffman_ válasza Kassadin (#45141) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Leginkább saját tapasztalat alapján, de a barátaim is egytől egyig így vélekednek, ezért mertem erre alapozni. A Heartbreak Kid-et adom, tényleg baromi jó szerintem, de én ezzel együtt is "csak" egy lapon tudom említeni a fentiekkel. Bad Santa és Bad Teacher még nem volt meg, szóval azokra nem tudok alapozni :N
Különbözünk, nincs ezzel semmi baj, de attól a vígjáték még nem lesz dráma :P

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45150) Kassadin válasza hoffman_ (#45149) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha nem akarod pazarolni az idődet, akkor a Bad Teacher-t messze elkerülöd.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.