Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46251) Archanon válasza Huma (#46248) üzenetére


Archanon
őstag

Szerintem egy 7-est pl. simán megér, igaz, elég régen láttam (2x is)...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#46252) Huma válasza Archanon (#46251) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem is jó volt. Sok embernek azzal volt baja, hogy milyen jó misztikusnak indul aztán...
A többi spoiler lenne. Sajnos rengeteg olyan ember van akinek 0 a képzelőereje.

Az ilyeneknek valók az olyan mindent szájbarágós, bugyuta filmek mint pl. az Inception. Bezzeg az Avatar! (Meg sem kérdem Viszlátot, hogy ezt a jellegű poént eddig hányszor sütöttem el)

(#46253) Tibiajax:
Most hogy dagi lett, már nem tetszik?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46253) Tibiajax válasza Jhonny06 (#46247) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..amikor még szerelmes voltam belé

(#46254) koxx válasza Huma (#46250) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem vagyok előítéletes, meg fogom nézni a filmet és beszámolok róla. :)
Hmm, kb 1 hete.

(#46255) Huma válasza koxx (#46254) üzenetére


Huma
addikt

"Nem vagyok előítéletes."

Mindenki az. :)

Engem nagyon irritált a néger szereplő. Kellett vagy fél óra míg túltettem rajta magam.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#46256) Jhonny06 válasza Tibiajax (#46253) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért még most is elkapnád.. :)

[ Szerkesztve ]

(#46257) Viszlát


Viszlát
addikt

American Reunion (3/10): a fene enné meg, ez rém gyenge volt. :( Egyszerűen hihetetlen számomra, hogy a 100 éves Universal nem engedheti meg magának, hogy fogadjon egy (vagy kettő, vagy három) normális, vagy legalább elfogadható írót. Oké, hogy az elsőt Adam Herz hozta össze egyedül, de nem hiszem el, hogy senki nem látta egy ekkora stúdiónál, hogy ez túl nagy falat neki, képtelen volt hihető karaktereket összehozni, átültetni 13 évvel idősebb helyzetbe a régi humort. Annyi de annyi mindent ki lehetett volna aknázni, ehelyett kaptam a képembe egy kliséhalmazt, eredetiség zéró (pedig anno ugye pont emiatt volt sikeres). Talán Finch volt a leggázabb, abszolút nulla, semmit se tudtak kezdeni vele, ezért ráhúztak egy szörnyen vérszegény műdrámát.

Két pontot akartam csak adni, de jár egy plusz pont a kórista csaj és Oz békülése alatt felcsendülő dalért, ugyanez szólt az első részben a mólós jelenetnél, nagy kedvencem volt akkor.

Szóval csesszék meg. Amúgy meg velem van a baj, mert az egész mozi röhögött, taps is volt a végén. :U Egy vigasztal, tudom ciki, de legalább ingyé' volt...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46258) #54715584 válasza koxx (#46254) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nézd meg :K

(#46259) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Battleship
Huuha, mit is írhatnék róla, talán kettébontom két részre a filmet, így könnyebb.
Látvány, szerencsére nem 3D-ben ment a moziban, de akinek bejön a 3D élmény annak még többet dobhat a feelingen ha épp úgy nézi meg, számomra egészen jó volt, majdnem tökéletes.
Már majdnem megijedtem, hogy Bay papa megbújt valahol a kulisszák mögött.
Sztori, nah itt elbukott minden.
Összecsapott két órányi valami, melynek az első fél órája már már siralmasan unalmas volt, majd egyszer csak beindult, és ment, és ment a rombolás...
Sajnos az Independence Day óta nem láttam olyan ufós, inváziós filmet melyre szívesen emlékeznék.
5/10

Mission Impossible - Ghost Protocol
Nos hagy némi kívánni valót maga után ez a film.
Nem a küldetés volt lehetetlen, hanem az egész film.
Tom Cruisenak ebben a filmjében a hajában volt az erő, mert a maga kis 60 kilójával bizony nem akadt ellenfele a pályán...
Tele kérdésekkel, bakikkal...vicc kategória ha egy kicsit odafigyelsz a részletekre.
5/10

The Darkest Hour
Ez mi volt?
Ha valamit elkezdünk jól akkor miért hanyagoljuk el a végére?
Az elején még igen jó volt a látvány (legalább az)...az utolsó kétharmadnál mi történt, eddig bírta a kassza...?
A szereplő gárda siralmas, kik ezek?Mit akarnak?Ugye nem látjuk Őket többet?
Sztori...ezt meg végképp hanyagoljuk...nem akarok spoilerezni, de a végére a fejemet fogtam, és drukkoltam magamnak, hogy bírjam ki, kikapcsolás nélkül.
3/10

[ Szerkesztve ]

...

(#46260) oriic válasza Devid_81 (#46259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battleship

Ugye te sem gondolod komolyan hogy bárki a történet miatt nézi majd meg a filmet? :DDD

Előre lehetett tudni hogy olyan lesz mint a TF filmek. Idióta történet, brutál látvány. :)

Egyébként merre laksz hogy láttad már moziban?

Live-Die-Respawn

(#46261) TESCO-Zsömle válasza oriic (#46260) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem látod az adatlapját?

Ott lakik a két csillag közt, kicsit közelebb a jobboldalihoz. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#46262) Jhonny06 válasza Viszlát (#46257) üzenetére


Jhonny06
veterán

Na ugye.. :)

(#46263) #54715584 válasza TESCO-Zsömle (#46261) üzenetére


#54715584
törölt tag

HüJe :DDD

(#46264) oriic válasza TESCO-Zsömle (#46261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vágom én, szóval Csillaggyermek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46265) #54715584 válasza oriic (#46264) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor most mennyi is a csillagidő? Be kell írni a hajónaplóba :DDD

(#46266) oriic válasza #54715584 (#46265) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kapitány a Hajónaplóba:

Csillagidő -311287.6 A filmtopicban érdekes arcok pihennek.

Napló vége. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46267) Devid_81 válasza oriic (#46260) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Én kérlek itt csillogok jelenleg Londonban (még egy kis ideig), itt 11-óta már megy. :D

...

(#46268) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Magnum bajsza nem mindenkin segít... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46269) Jhonny06


Jhonny06
veterán

SPOILER

Contraband (2012)
720p, DTS

Amikor az elején kiderült, hogy a szokásos "a feleségem öccse elcseszett valamit és ki kell húznom a szarból" sztorira építik a filmet, akkor kicsit szkeptikus lettem, de simán megállta a helyét. Inkább az átlagos irányba húz, mint a kiemelkedő felé, meg sok klisés dolog van benne (valótlan happy end), de emellett pörgős, pont elegendő játékidő, jó színészek (Mark Wahlberg a Shooter óta nagy kedvenc). A Haywire még nem volt meg (nagyon várom!), ennél valószínűleg jobb lesz, de nem lehet egy rossz szavam se. 7/10.

(#46270) Integra


Integra
titán

lol, most esett le, hogy milyen hanggal indítja be a herculest murdock az a-team-ben, mikor menekülnek a reptérről... mekkora már:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46271) Viszlát


Viszlát
addikt

To Rome with Love trailer

WA újra formában, csak a fürtöskétől tartok egy kicsit. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46272) madgie válasza Viszlát (#46082) üzenetére


madgie
titán

Tegnap az asszony ezt nézte, nem hittem el, hogy ilyen színészekkel lehetséges ilyen híg f@st összehozni. 7th Heaven szintű papírmasé karakterek és felszínes párbeszédek. Tényleg csak Pfeiffer értékelhető, ő egy az egyben olyan, mint a kiégett, tanár rokonunk. (váll összehúzva, annyi feszültség, amennyi a város szélén lévő trafóállomásban sincs)

A film maga értékelhetetlen, konkrétan egy levél B6 kellett mellé, pedig én nem is néztem végig, a negyedétől inkább neteztem mellette.

(#46273) somasz válasza Integra (#46270) üzenetére


somasz
addikt

Amikor haverral néztük, fölpattantam, lecsaptam a space-t, youtube föl és megmutattam neki a számot, akkor már leesett neki is. Nagyon nagy... :C

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#46274) oriic válasza somasz (#46273) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Milyen számról is van szó?

Live-Die-Respawn

(#46275) Integra válasza somasz (#46273) üzenetére


Integra
titán

kíváncsi vagyok, hogy vajon hány embernek esett le. kb minden star wars fannak, bár idővel, nekem is vagy negyedikre esett le :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46276) littlelion21 válasza Integra (#46275) üzenetére


littlelion21
addikt

Jól hallottam? :)

(#46277) pohár válasza Integra (#46275) üzenetére


pohár
félisten

egy linket esetleg tudsz adni?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46278) Integra válasza littlelion21 (#46276) üzenetére


Integra
titán

jaja :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46279) Viszlát válasza madgie (#46272) üzenetére


Viszlát
addikt

Utólag már én is úgy véltem, hogy túlságosan jószívű voltam a négy ponttal.

Amúgy ha belegondolsz, az igazi színészeknek voltak a legkisebb szerepeik, leszámítva Michelle Pfeiffert és Hilary Swank-ot. De Niro, Berry, Belushi, Elizondo csak másodperces jelenetekben voltak.Egyébként meg egy Charlie Sheen dublőr, egy lófejű szingli, egy nyálgép, egy vegasi nyálgép, egy megbukott szőke orvostanonc és az Ally McBeal forgatásáról visszamaradt Bon Jovi* vitték (volna) a prímet. Ilyenkor látszik igazán, hogy mennyire más a TV és a mozi...

* tudom, hogy az Bostonban játszódott, de a poén kedvéért, na.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46280) somasz válasza Integra (#46275) üzenetére


somasz
addikt

Akkor ezt benéztem, bocsi, én erre gondoltam. Havernak nem volt elsőre ismerős a szám.

Link az ominózus jelenetről, vagy hogy hanyadik percben van?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#46281) littlelion21 válasza somasz (#46280) üzenetére


littlelion21
addikt

(#46282) somasz válasza littlelion21 (#46281) üzenetére


somasz
addikt

köszi! :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#46283) #54715584


#54715584
törölt tag

The Divide

No én is eljutottam ehhez a remekműhöz.
Hát ez egy kib@szott beteg film és egyszerre zseniális is.
Nagyon tetszett, de régen láttam ilyen beteg filmet.
Azt hiszem most vmi gagyi vígjátékot fogok nézni :)

(#46284) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A kincses bolygó

Ezt már régen is szerettem, most is tetszett. :) Kár hogy mostanában nincsenek már ilyen rajzfílmek. :(

Live-Die-Respawn

(#46285) darál0w


darál0w
Jómunkásember

J. Edgar

hát ez halál unalmas lett...estére ne készítse be senki, mert alvás lesz a vége...

4/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46286) leslieke válasza darál0w (#46285) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ma este akartam megnézni. :(((

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#46287) #54715584 válasza oriic (#46284) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jaj, imádom a Kincses bolygót, már vagy 10x láttam, nagyon bejövős :K

Flypaper
Nagyon tetszett, jó poénok voltak benne, jól megcsinálták :)

(#46288) pohár válasza darál0w (#46285) üzenetére


pohár
félisten

hát pedig ez lesz, már itt figyel pár napja a gépen, jobb amúgy sincs :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46289) oriic válasza #54715584 (#46287) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na találtam még egyet.

Titan A.E

Ez is rohadt jó volt nekem. :) Kell még ilyen rajzfílm.

Volt valamilyen rajzfílm régebben, valami robotos kissrácos.

szerk:

Megvan:

http://www.imdb.com/title/tt0129167/

Ez is tetszett régebben, meg is nézem.

Nem tudtok még ilyen rajzfílmeket? Pár hónapja pl láttam a Hercegnő és a békát, az is bejött. :)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#46290) pohár válasza oriic (#46289) üzenetére


pohár
félisten

Derült égből fasírt? anno jókat nevettem rajta :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46291) oriic válasza pohár (#46290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előzetese se tetszett már. Nem, most direkt ezekre a sima rajzolt animációkra vagyok rákattanva. :)
Például a fennt említettekre, vagy pl erre:

[Herkules]

Live-Die-Respawn

(#46292) b4sxe válasza umek7 (#46221) üzenetére


b4sxe
aktív tag

MEGNÉZTEM! Elég érthetetlen furcsa film volt... :DDD

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#46293) Viszlát válasza oriic (#46291) üzenetére


Viszlát
addikt

Éppen pár hete panaszkodtam, hogy hol vannak már a régi jó mesék. A Herkulesnek ráadásul a zenéje is brutál jó, mai napig kedvenc (és meglepő módon akkor még a magyar változatnak is megadták a módját).

Yeah!

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46294) madgie


madgie
titán

A 300 megy a rötölöklubon. Jézus, az a szinkron vérciki :(((

(#46295) #54715584 válasza oriic (#46291) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem a Mulan mindkét része bejött nagyon.
Imádom a Dínót is.
Nagyon jó az Anasztázia is.
Eszeveszett birodalom 1-2, Irány Eldorádó, Robotok, Csodacsibe, Lilo és Stitch
Ezek is régebbiek.

[ Szerkesztve ]

(#46296) Integra válasza madgie (#46294) üzenetére


Integra
titán

nenézzétek, megy a real-sporting :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#46297) madgie válasza Integra (#46296) üzenetére


madgie
titán

Még háttérzajnak is borzasztó (dehogy nézem). Mondjuk BD-n az eredeti hang kivételével majdnem az összes annyira borzasztó, mint a magyar.

[ Szerkesztve ]

(#46298) oriic válasza #54715584 (#46295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mulan, Anasztázia még kimaradt köszi, meglesem őket.

Eszeveszett Birodalom 1-2, Irány Eldorádó, Atlantisz 1-2, Lilo és Stich ezek mind megvoltak és imádtam mindegyiket. A többi amit említettél biztos jók, de azok más stílusú animációk, nem rajzoltak.

Live-Die-Respawn

(#46299) mondomén válasza oriic (#46289) üzenetére


mondomén
őstag

Én a Cápamesét is nagyon csípem.:)

--------------------------------------

Intouchables

Ez milyen jó film már. Végig vigyorogtam az egészet. A fekete srác mekkora forma volt.:) Biztos újra nézem még párszor.
Mikor betolakodott a koncert alatt és arrébb tessékelt mindenkit, a nő meg a sor végén állva maradt és csak pislogott. Hát azon pusztultam, nagyon jó volt. :DDD Mindenképp nézze meg aki még nem látta.
Amúgy a zenék is nagyon tetszettek. Tökre megörültem mikor megszólalt a Feeling Good, egyik kedvencem.:)

(#46300) pohár válasza madgie (#46297) üzenetére


pohár
félisten

ez nem a magyarok hibája, azt a filmet egyszerűen nem lehet normálisan leszinkronizálni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.