Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42001) rt06 válasza pohár (#41998) üzenetére


rt06
veterán

a szavazasuk is jo
olyannyira, hogy itt is feltennem a kerdest:

Egyszer, s mindenkorra döntsük el: a Drive - Gázt!...
...zseniális film volt.
...fantasztikus film volt.
...eszméletlen jó film volt

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42002) oriic válasza pohár (#41998) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj. :D

Live-Die-Respawn

(#42003) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Srácok ! Az a 2009es Péntek 13 c. filmet mennyire érdemes megnézni ? Mennyire másabb mint a 1980'as eredeti verzió ? Csak azért kérdezem,mert megszeretném nézni, és a segítségeteket kérem,hogy érdemes-e egyáltalán megnézni, vagy inkább maradjak az 1980' verziónál ?

best regards, egy fórumozó blogger

(#42004) Huma válasza rt06 (#42001) üzenetére


Huma
addikt

A szokásos pontozás. 10/10 :D

(#41998) pohár: Nem semmi. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42005) somasz


somasz
addikt

Uraim!
A 3 Idiots rendkívül pozitív csalódás volt számomra, 3 órás, ennek ellenére nem éreztem hosszúnak. Nagyon ajánlott részemről. :Y
Következő indiai filmem most már a Devdas lesz, erről is jókat hallottam...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#42006) Pitterix


Pitterix
őstag

Elhurcolva

Péntek délutáni akciómozinak tökéletesen megfelel.
Kicsit Jackie Chan "fílingem" volt egy jelenetsornál....

6,5\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#42007) darál0w


darál0w
Jómunkásember

[link]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#42008) hoffman_ válasza darál0w (#42007) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ja, durva ez az ember...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42009) Kassadin válasza darál0w (#42007) üzenetére


Kassadin
addikt

Tudjuk. Majd rámegy az egészsége egyszer.

[ Szerkesztve ]

(#42010) hoffman_ válasza Kassadin (#42009) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Szerintem teljesen rendben van. Semmivel se rosszabb, mint 4-kor kelni, és este 6-ig vezetni azt a hülye buszt. Legalább nem csak picsog, hanem le is tesz valamit az asztalra :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42011) Pitterix válasza hoffman_ (#42010) üzenetére


Pitterix
őstag

Annyi pénzért.....

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#42012) hoffman_ válasza Pitterix (#42011) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na igen, ez szintén nem elhanyagolható :D De ezzel én úgy vagyok, hogyha "megérdemlik", akkor nem fogom sajnálni tőlük. Tőlem egy miniszterelnök kereshetnek havi 100 milliót papíron, legálisan, hogyha jól terelgeti az országát. Egy színész is agyonkeresheti magát, ha olyat tud, ami maradandó. Bale meg ezekkel a szerepváltásokkal is sokat nőtt a szememben. Szóval nekem nem probléma :)

Más kérdés, hogy hajnali 3.26-kor güriző éjszakai busz sofőr, aki megvár, mikor látja, hogy rohansz az ő utolsó busza után, szintén megérdemelné a reskpektet, de hát ilyen világban élünk.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42013) GabN73 válasza hoffman_ (#42012) üzenetére


GabN73
addikt

Sőtt, még a házatok előtt is megállnak ha véletlenül lesántultál ... :))

Khm, pont előttünk megyünk el, aztán ha egyedüli leszálló vagyok akkor megállnak előttünk. Falun/kisvároson így megy :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42014) hoffman_ válasza GabN73 (#42013) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hát, ha van olyan buszos, aki feljönne a házamig, hogy felvegyen, akkor annak adok juttatást havi szinten, megesküszöm :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42015) rétisün válasza darál0w (#42007) üzenetére


rétisün
veterán

kösz a tippet :R (rescue dawn)

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#42016) Huma válasza Kassadin (#42009) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy megy. Egy átlag embernek nem lesz komolyabb baja a súlyingadozástól. Nem egészséges, de komolyabb gondot csak akkor okoz ha az illetőnek valami baja van.
Nem mellesleg van pénze a létező legjobb ellátásra ha mégis beüt valami.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42017) hoffman_ válasza Huma (#42016) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Azt én is tartom, hogy nem lesz baja, arról nem is beszélve, hogy van pénze gyógyira, de ez nem normál ember súlyingadozása... Ez akár fél évek alatt 30kg oda-vissza, ez tényleg durva. Megterhelő :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42018) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Hát, meg biztos nem úgy fogy/hízik, hogy amikor fogyni kell akkor nem eszik semmit, amikor hízni kell, akkor meg tömi magát fagyival. Van mögötte egy stáb, diatetikusok, személyi edzők, és adagolják neki a minőségi kaját a célnak megfelelően. El tudnám viselni :))

(#42019) Huma válasza hoffman_ (#42017) üzenetére


Huma
addikt

Persze, hogy megterhelő, de szinte 100% hogy komolyabb (esetleg maradandó) kára nem származik belőle.
Meg ahogy Jim-Y is írta. Van pénze, hogy szakértőket fizessen meg akik gondoskodnak arról, hogy a lehető legkevesebb stressz érje a szervezetét a súlyváltozáskor.

Más: Ma asszem befejezem az American Horror Story-t.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42020) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Pancsi közben filmeken járt az agyam, pl hogy hogyan kell készülni a Dark Knight Rises premierre, aztán erről eszembe jutott a szinkron. Arról meg a Vissza a jövőbe, és hogy annak milyen király volt. Aztán felmerült bennem, hogy Marty hangja a fiatal Rudolf Peti :D Szerintetek?

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42021) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Amúgy azt nem értem, hogy a Bollywoodi filmeket Europa nagy részén miért nem mutatják be szinkronosan, vagy pedig eredeti nyelven és magyar felirattal ? Azok is vannak olyan jók mint a Hollywoodiak, például ott van a Don 1, 2. Igaz, hogy még egyik részét se láttam, de az előzetese alapján egész jó filmnek tűnik. Szóval nem értem én az Európai embereket, hogy az ilyenekkel miért nem foglalkoznak egy kicsit ? Mert szerintem csomó ember vevő lenne az ilyen típusú filmekre

best regards, egy fórumozó blogger

(#42022) Kassadin válasza hoffman_ (#42010) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem igazán értem, ezt mire írod, és azt sem, ki picsogott. Nem hiszem, hogy olyan egészséges dolog ez a nagy súlyfelszedés/ledobálás, álljon bármennyi profi mögötte is. Nem fikáztam a színészt, egyik kedvencem a sok közül.
Mellesleg, szerintem te inkább ne osszál észt nulla munkatapasztalat mellett.

Szerk: Áh, alvásos topik? Hogy jön az ide?

[ Szerkesztve ]

(#42023) Huma


Huma
addikt

Végignéztem a Horror Story-t. Úgy összességében nem volt rossz. Bár az egy kicsit furcsa volt számomra, hogy a szellemek teljesen emberiek tudtak lenni. Gyakorlatilag megkülönböztethetetlenek voltak az emberektől.
A kedvenc karakterem benne a sebészorvos. Nem tom miért, de olyan szimpatikus. :)

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42024) rétisün válasza Huma (#42023) üzenetére


rétisün
veterán

sebészorvos? :F

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#42025) Huma válasza rétisün (#42024) üzenetére


Huma
addikt

A sztárok orvosa. Folyton a szikét pörgette. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42026) Realradical válasza Huma (#42025) üzenetére


Realradical
őstag

A kreatív csávó! :K

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42027) rétisün válasza Huma (#42025) üzenetére


rétisün
veterán

ja igen, a ház első tulaja,ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#42028) GrandeP


GrandeP
őstag

Hostel III.

Első kettőhöz képest, valami borzalmasan gyengére sikeredett...

4/10.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#42029) Realradical válasza rétisün (#42027) üzenetére


Realradical
őstag

Ő lesz az. Persze, hogy szimpatikus Humának. Egy átlag férfimodell. Jót akar, kedveskedni az asszonynak annak meg semmi se felel meg! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42030) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

Megnéztem a Warrior-t hát azt kell mondjam a Drive mellett ez nekem 2011 másik kiemelkedő filmje.

SPOILER Kár hogy a vége olyan amilyen én Tommy-nak drukkoltam végig, szerintem ha ő nyer akkor lehetett volna happyend a vége.
SPOILER vége

9/10

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#42031) mondomén válasza dy_nmq (#42030) üzenetére


mondomén
őstag

Spoiler Ez így teljesen jó befejezés volt. Szerintem megölte volna a filmet egy olyan befejezés, főleg a vég drámát. Ahhoz, hogy újra egymásra találjanak mint testvérek, kellett a verés Tommy-nak. Túl dacos volt, kb. le kellett törni a szarvát hogy megnyugodjon. Mi van ha Tommy nyer? Be megy, leveri a testvérét, majd elmegy a pénzel, nagyon hatásos befejezés...:)

(#42032) Huma válasza Realradical (#42029) üzenetére


Huma
addikt

Nem tom miért, de olyan szimpatikus.
Modoros, jóindulatú, szerény és van egy hobbija. Pont olyan mint én. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42033) Realradical válasza Huma (#42032) üzenetére


Realradical
őstag

:C

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#42034) hoffman_ válasza Kassadin (#42022) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Most már vegyél vissza, kezdem unni, hogy akárhova megyek kötekedsz a semmiért és trollkodsz. Egyrészt fogalmad sincs, mennyi munkatapasztalatom van, kettő neked sincs olyan túl sok, szóval állíts magadon.

És ne keverd a szezont a f*szommal, vonatkoztatsz itt össze-vissza. Köze nincs semminek semmilyen alvástopichoz. A picsogás itt annyit tesz, hogy nem egy olyan műmájer színész, aki illegeti billegeti magát, és pénzt kap érte. Ne ránts mindent rögtön magadra. Illetőleg senki nem mondta, hogy egészséges, amit csinál.

Részemről ennyi, ne is válaszolj.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42035) F34R


F34R
nagyúr

Johnny Engilsh : Reborn

Hát ez kész annyira nem nagyvonalú film , de Rowan Atkinson-on mindig jót röhögök.
Még a Mr. Beans-es időszakból ragadt rám ez a dolog.

Szerintem egy 7/10-t megérdemel. :D

(#42036) dy_nmq válasza mondomén (#42031) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

SPOILER

Az lett volna a happyend ha Tommy nyer(persze nem ugy hogy bemegy kiutes és 2 perc mulva mar az oltozoben van) megbékél a testvérével ad neki penzt vagy valami, igy mindenki jol jar, mert igy csak a testvere jart jol, Tommynak a lényeg csak az lett volna hogy gyöz.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#42037) bAtt001 válasza Huma (#42032) üzenetére


bAtt001
addikt

a beteg és őrült jelzőket kihagytad :U na de nem offolok itt ez nem sorozat topic

(#42038) Huma akkor velem van a baj biztos :DDD összevarrt valami torzszülöttet, ez egy teljesen normális cselekedet, jah és még drogos is mellesleg :)

[ Szerkesztve ]

(#42038) Huma válasza bAtt001 (#42037) üzenetére


Huma
addikt

Nekem normálisnak tűnt. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42039) mondomén válasza dy_nmq (#42036) üzenetére


mondomén
őstag

Spoiler
Épp ez az, hogy nem csak a testvére járt jól. Tommy így tulajdonképp vissza kapta a családját, innentől a pénz a legkevesebb. Ez egy családi dráma, így azt gondolom nevezhetjük a végét happyend-nek. Ha nem sérül le (mert ahhoz hogy nyerjen, nem szabad lesérülnie), akkor nem láthatjuk azt a vívódást a ringben, amit már nem két harcos, hanem két testvér játszik le. Ergó, elmarad a drámai befejezés.

(#42040) darál0w válasza mondomén (#42039) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

a vitapartnered egy klasszikus ketrecharcos film befejezésére várt...még jo, hogy ez dráma :)

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#42041) mondomén válasza darál0w (#42040) üzenetére


mondomén
őstag

Igen, érzem a dolgot.:) Azért megpróbáltam rámutatni a film lényegére.:)
----
Amúgy van Immortals R5. Azt hiszem jó lesz nekem így is.

[ Szerkesztve ]

(#42042) dy_nmq válasza mondomén (#42039) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

SPOILER

visszakapta a családját de igy gyakorlatilag értelmét vesztette az egész élete mert veszitett. Bár már ott elromlott a dolog mikor a faterja berugott ujra, akkor langyult meg a srác. Én csak ezért mondom hogy kár hogy nem happyend A másik szál szerintem eleve gyenge volt "jajj beteg a gyerekem , jajj elveszik a házam" - blablabla. Az meg hogy a felesége meg az edzoje ott örömködtek mikor megnyomoritotta a testvérét az azért kicsit visszatetsző dolog. Akkor lett volna ez dráma ha mondjuk Tommy megöli a testvérét a ringben(amire mondjuk a filmbeli realitást figyelembe véve volt esély - nézzük csak meg hogy a két testvér hogy jutott el a döntöig) - na az lett volna a dráma.

[ Szerkesztve ]

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#42043) rt06 válasza dy_nmq (#42042) üzenetére


rt06
veterán

ooo...wtf?

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#42044) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Csoki!

Keresek egy filmet , kb 10 éve láttam a tv-ben. A sztorija valami olyan volt hogy a Földből kijön egy szikla(elvileg valami ufó lakik benne de ebben már nem vagyok biztos) ami elvileg az embereket teremtette meg minden élőlényt. Asszem ő pusztította ki a dínókat mert gonoszak és buták voltak , és most az a célja hogy az emberekt is kiírtsa. Amúgy a film egy ZS kategóriás mű , de múltkor haverokkal nosztalgiáztunk és mindenki vágta mire gondolok csak a cím nem jutott eszébe senkinek.

Ha valaki tudja megosztaná velem?

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#42045) szajoco válasza Gergosz2 (#42044) üzenetére


szajoco
csendes tag

Ezt kerestem én is nemrég.
[link]
A menüből pedig kimaradt a személyes kedvencem: betyárkörte.
Üdv

Four wheels move the body, two wheels move the soul.

(#42046) Jim-Y


Jim-Y
veterán

Sziasztok!

AvP -hez hasonló filmeket tudnátok sorolni? Valami hasonlót szeretnék most nézni, de a teljes AVP sorozatot láttam már, az Alienek is megvoltak.. üdv

(#42047) pohár


pohár
félisten

hát ez a Pite 2. még mindig überelhetetlen, max a Másnaposok 1. része érhet a nyomába :K
abszolút kedvenc

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42048) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Johnny English 2

Hát jó kis délutáni mozi volt, volt pár vicces jelenet. :) Az a szöszi... :O :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#42049) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Sima Predator megvolt már? Van több, az 1 alapmű, meg a 2 is kell még. A 3 már szemét, nem Predator-film.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42050) Integra válasza hoffman_ (#42049) üzenetére


Integra
titán

az antal nimród predators c. filmjére gondolsz?

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.