Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34001) harylmu


harylmu
őstag

Harry Potter és a félvér herceg / Harry Potter és a halál ereklyéi part I

Ezeket mostanában néztem és kb. semmi érdekes nem történt benne. Az utolsó részt (part II) még nem láttam, de kb. most tudom hogy mi fog benne történni. Meg se nézem moziba, inkább megvárom még kijön dvd-n ( :D ). Mindkettő 7/10

Se7en

Este néztem, elgondolkodtató filmecske. Tetszett. 8/10

Unknown

Na ez olyan, mint a Bourne rejtély, csak nem annyira jó. Egynek elmegy, mert vannak benne kifejezetten remek megvalósítások, de semmi extra. 7/10

[ Szerkesztve ]

(#34002) sasa134


sasa134
addikt

The Lincoln Lawyer

korrekt kis krimi(?) volt ezen az esős vasárnap estén. Lassan indult be, de onnantól fordulatos, néhol izgalmas mozi. Ajánlom (amúgy is borzalmas uborkaszezon van...) 7/10

Avanti Roma

(#34003) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

jajj gyerekek de krva jó kis film volt ez a The Thing.. hát igen. ezek voltak azok az igazi feeling-horrorok
tegnap este 11-kor szépen beraktam, csend, sötét ahogy kell, kristálytisztán megszolalt a is zenei aláfestés és indult a hideg feszültség
ez kell.
hd,dts
9/10

Integra. természetesen az eredeti

[ Szerkesztve ]

(#34004) Integra válasza Tibiajax (#34003) üzenetére


Integra
titán

már megy moziban vagy rosszalkodtál?! :)
előzmény film vagy remake?!?!?!?!?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34005) mephi666 válasza Integra (#34004) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem erre gondolt :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34006) Inception


Inception
tag

Lesz idén mozi ünnep :F

(#34007) adalbert1 válasza Komplikato (#33987) üzenetére


adalbert1
veterán

Eddig nem tudtam hogy van eredeti is, szerintem ha lesz rá alkalmam meglesem - Carpenter filmjeit amúgy is szeretem, amit eddig láttam tőle az mind jó volt.
Ez a 2005-ös változat volt, és hiába van több ismertebb név is benne, nem tud túllépni egy átlagos akciófilmen (főleg hogy akció se sok van benne - viszont a feszültség is hiányzik).

(#34008) bAtt001


bAtt001
addikt

pandorum

megint megnéztem mert egyszerűen hiányom van a jó sci-fikből :( szerencsére a nagy fordulatot már elfelejtettem az előző megtekintés óta így megint meglepődtem rajta kicsit. nagyon jó film, az egyik kedvencem lett mára. már meg is van a következő áldozatom, az i,robot formájában. ezt is sokadszorra fogom nézni de egyszerűen ami jó az jó.
pandorum -> 9/10

(#34009) tween


tween
őstag

A néptelen Föld (1985) : tetszetős darab 7/10

(#34010) Integra válasza mephi666 (#34005) üzenetére


Integra
titán

ha erre, akkor persze nem mondtam semmit :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34011) Tibiajax válasza tween (#34009) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, Te is?.. :)

(#34012) tween válasza Tibiajax (#34011) üzenetére


tween
őstag

szeretem ezt a stílust és mikor megláttam nálad, nem hagyhattam ki :)

(#34013) pohár


pohár
félisten

Sorsügynökség - 8/10

egész jó volt a film, a végén még izgultam is hogy mi lesz Damonnel, pedig ilyet ritkán csinálok :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34014) Nova96


Nova96
őstag

Üdv szüleimnek kéne valami jó sok film. Amit megnéznek vígjáték vagy romantikus.
Nekem bármilyen film jöhet kivéve horor:
Másnaposok 1,9,2012, Sucker Punch,tegnap ezeket néztem meg.. Előre is köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#34015) Kassadin válasza Nova96 (#34014) üzenetére


Kassadin
addikt

[link]

Ez a két film ötvözi a két kategóriát.

[ Szerkesztve ]

(#34016) F34R


F34R
nagyúr

Sanctum

61%

Érdekes egy film , ehhez hasonló van egy rahedli már régóta , mindegy azért nem volt olyan rossz.

(#34017) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Green Lantern 8/10.

Szerencsére nem ismerem az eredeti történetet, mert állítólag sokban eltér. Valószínűleg ez is közben járt abban, hogy tetsszen a film. Nagyon szeretem a szuperhősös moviekat, és ez pont hozza azt a történetet, amit csípek. Az értékelések, kritikák miatt sikerült nagyon kellemesen csalódnom, mivel mindenhol lehúzták.
Kb. középmezőnyben tudom elhelyezni a Thor, és az Iron Man közé. A Thor egy 7/10-es film, viszont az Iron Man 9/10-es, szerintem. De sajnos elfogult vagyok a kategóriával szemben.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34018) doc


doc
nagyúr

legyszi ajanljatok valami jo filmet, sci-fi es thriller elonyben, nyugodtan lehet regebbi film is ha jo es meg nem lattam :D

(#34019) darál0w válasza doc (#34018) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Limitless

fuhh de csunyavagy...mármint ez az avatar :D:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34020) Psychonaut válasza doc (#34018) üzenetére


Psychonaut
addikt

Source Code
De a fent ajanlott Limitless sem rossz, egyszer elvezetes.

(#34021) oriic válasza doc (#34018) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]?

Live-Die-Respawn

(#34022) GabN73 válasza vzsryl (#34017) üzenetére


GabN73
addikt

Hmm, pedig sokan nagyon lehúzták :(

Aviator7/10

Volt amikor kicsit unalmassá vált és nem kötött le. Egyszer még újranézem, hátha...

(#34023) doc válasza Psychonaut (#34020) üzenetére


doc
nagyúr

pont tegnap neztem meg a Source Code-ot, SPOILER: en remeltem mikor 'megfagytak' hogy nem lesz happy end, ez igy jo ahogy van, bar jobb erzes volt nezokent hogy azert megis :DDD
Limitless es Event Horizon is megvolt mar
azert koszi hogy igyekeztek :D
vegigolvastam az utolso oldalt a topicbol, ezeket gyujtottem ki: Sucker punch, The quiet Earth, A furgon

egyebkent nemreg neztem meg a 'Last man on Earth' c. sacc 50-60 eves (meg fekete-feher) filmet, nagyon jo, ajanlom mindenkinek, nalam 7/10 (kicsit eroltetett volt az 'indok')

daralow: nem beszolni, ennek az avatarnak jelentese van :P

[ Szerkesztve ]

(#34024) Psychonaut válasza doc (#34023) üzenetére


Psychonaut
addikt

Sucker Punchtol remelem nem varsz semmi komolyat, csak latvanyorgiat. :D

(#34025) doc válasza Psychonaut (#34024) üzenetére


doc
nagyúr

azt se' tudom mi az, csak lattam emlegettetek :D

(#34026) Psychonaut válasza doc (#34025) üzenetére


Psychonaut
addikt

(#34027) vzsryl válasza GabN73 (#34022) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tudom, de nekem bejönnek az ilyen buta szuperhősös filmek. :)
Spiderman, Punisher és Fantastic 4 filmek nem tetszenek, de az X-men, Iron Man, Hulk filmek igen. A viccesebb, életigenlőbb, vagányabb, tömegeknek jobban fogyasztható szuperhős moviekat bírom. Szerintem ez a lényege egy ilyen filmnek. A Batman-t szándékosan nem írtam. Az egy külön kategória. Nem tudom a többi képregény filmhez hasonlítani. Szerintem erősen túl vannak hypeolva, főleg a Dark Knight, de ettől függetlenül nagyon jó filmnek tartom mindkettőt.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34028) Ijk válasza vzsryl (#34027) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem igen vagyok oda ezekért a képregény adaptációkért, nem ezek jelentik számomra a 10/10-et, a Dark Knight számomra egy középszerű akciófilm (ha nem halt volna meg Heath Ledger, akkor közel sem lenne ennyire túlértékelve). Mondjuk a Watchmen a nyitányával rögtön magasra tette a lécet, és maga a film is elég jó, már-már groteszk amilyen kontrasztot ad a gagyi jelmezes, színes képregényhatással és a végig komor hangulattal és a történettel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#34029) Tibiajax válasza Ijk (#34028) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Dark Knight számomra egy középszerű akciófilm
hát azért..hát azért.....

(#34030) kenwood3 válasza Psychonaut (#34026) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez nem néz ki rossznak azt hiszem meg van az esti filmem :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#34031) vzsryl válasza Ijk (#34028) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A gyerek lelkemnek tetszenek a szuperhős filmek, és tetszeni is fognak örökké. :)
A Dark Knight-al kapcsolatban teljesen ugyanez a véleményem, csak nem akartam ennyire durván fogalmazni, mert még régi barátok is idegesek lettek, amikor ilyeneket mondtam nekik. Szóval ebben a topicban nem akartam flame-t kelteni. Mindegy, majd Te elviszed a balhét helyettem... :)
Na, a Watchmen is egy újabb kategória. Nálam 9/10-es.
Egyébként az X-men First class-on kívül nem értékeltem más képregény adaptációt 10/10-re, és azt is csak azért, mert többször is lúdbőröztem közben. Ilyen hatást szerintem még nem ért el nálam egy film sem. És mire adjak 10-est, ha nem erre? :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34032) Integra válasza Ijk (#34028) üzenetére


Integra
titán

"Én nem igen vagyok oda ezekért a képregény adaptációkért" - ennyi a lényeg.
a többi ezek után számomra legalábbis tök hidegen hagy. persze elfogadom, csak nem tartom fontosnak. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#34033) madgie válasza Tibiajax (#34029) üzenetére


madgie
titán

Nekem is jobban bejött a Begins, de Liam Neeson nem halt meg (Hála Istennek!), így nem kapott hype-ot. Tudom, ez gonosz volt, Ledger nem alakít ám rosszul (sőt).

(#34034) Tibiajax válasza Integra (#34032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

villámgyorsan letudtad : D

(#34035) Kassadin válasza doc (#34018) üzenetére


Kassadin
addikt

Sci-fi: Moon
Thriller: Fight Club

(#34036) moha21 válasza vzsryl (#34031) üzenetére


moha21
addikt

Nálam elég gyenge lett az új x-man.. 10/6,5 mondjuk. 1-2 az jó volt, 3 elmegy befejezés, farkas egész jó, de sok kihasználatlan karakter. Ebben az újban az akció a 0-hoz konvergált.

Az új HP2 ( nem hazipálesz ) viszont jó. 10/ 8,5

Transformers 3 : hát meg lehet nézni, de nekem vontatott. 10/7

Pap: szar 10/4 :D

Batman-nél nekem is inkább a begins az új jó, főleg az eleje, de utána "leül", ha lehet ezt mondani. 10/7

Sunshine: Na az egy elég beteg film lett, kár kicsit el lett baszva a zombis jelenettel. Amúgy elég pszichotikus film.

(#34035) Kassadin : Moon +1 van egy jó atmoszférája neki, nem tucatfilm.

Iron man 1 az zsír a kettő alulról sem közelíti. :(

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#34037) oriic válasza moha21 (#34036) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép hogy alig történik benne valami mégis leköti az embert végig. Mármint a Moon. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34038) Kassadin válasza moha21 (#34036) üzenetére


Kassadin
addikt

Én csak jó filmeket szoktam ajánlani. ;)

(#34039) moha21 válasza oriic (#34037) üzenetére


moha21
addikt

Jaja, gondolkoztam melyikre gondolsz, mert a sunshine-ban sem pörög túl minden :D A Moon jóféle, de többször nem igazán nézhető.

(#34038) Kassadin : Jaja, én most találtam rá a topic-ra, azt reagáltam, de én is szedek egy kosárravalót majd.)

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#34040) vzsryl válasza moha21 (#34036) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nálam a zene és Magneto vitt mindent. A CGI, az ellentmondások sok embert zavartak, de engem nem, szóval nem érdekel más véleménye. :)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#34041) Nova96 válasza Nova96 (#34014) üzenetére


Nova96
őstag

Up nekem ajánlótok filmet :DDD Ott van a második résznél hogy csak horor nem jön be többi jöhet. :R :R

(#34042) doc


doc
nagyúr

Moon tenyleg jo, mar lattam :)
Most meg megneztem a Quiet Earth-ot, nagyon jo kis film, bar a vege az elegge WTF :F

(#34043) heihachi


heihachi
addikt

Elkezdtem nézni a Halálfutam című filmet, de minden porcikájában gagyi, szóval félúton abba is hagyom :D Sebaj, holnap úgyis korán kell ébredni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#34044) tween


tween
őstag

(#34045) oriic válasza heihachi (#34043) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2 részes amúgy. :DDD

Live-Die-Respawn

(#34046) Komplikato válasza doc (#34018) üzenetére


Komplikato
veterán

A fiók
Elég érdekes film. Picit hajaz a Gépészre, picit a Pillangóhatásra ... bár lehet neked nem tetszik majd. :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#34047) Tibiajax válasza tween (#34044) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mm..ez ígéretesnek tünik. kösz
mondjuk lehet nem most lefekvés és villanyoltás előtt kellett volna linkelned.. kösz!!
xd

Going the Distance
hd,szinkron
na, ez most korrekt volt, egészen élveztem. két dolgon kell túltenned magad az elején, a szokásos jellegtelen mai szinkronhangokon és a fsz jellegtelen irritáló gyereken. Ms.Barrymore és a többiek szerencsére jók, a dramaturg is, kedvenc városomban játszódik, kellemes kis mozi és még nevetni is tudtam
jó volt, köszke kovsol az ajánlást.
8/10

(#34048) tween válasza Tibiajax (#34047) üzenetére


tween
őstag

egy lány ismerősömnek is linkeltem, ő is hasonlóan reagált: " köszi,nagyon jó és pont nyitva a szekrényajtóm! fel nem kelek becsukni!" ... :DDD szegény...

(#34049) darál0w válasza tween (#34044) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt már valami hasonlo mumusos nem?

bugimen vagy valami ilyesmi névvel...:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#34050) tween válasza darál0w (#34049) üzenetére


tween
őstag

igen,a Boogeyman (2005), csak az elég alulértékelt megoldás volt..

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.