Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45051) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Valami iszonyatosan jó vígjátékot tudna vki mondani? Vagy valami tuning autós :) Rózsaszín párduc nagyon tetszett, csak már jópárszor végignéztem, már unalmas :)

(#45052) Tibiajax válasza #54715584 (#45049) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem gonosz, csak troll

(#45053) sasa134


sasa134
addikt

Jack and Jill

nagy reményekkel ültünk le eléje de csak egy átlagos vígjátékot kaptunk, sőt néha rettenetesen idegesítő volt a film.. Ez nem az én világom, nem ültek a poénok sem. 4/10

Avanti Roma

(#45054) Huma válasza sasa134 (#45053) üzenetére


Huma
addikt

Nagy reményekkel? Én eddig még csak rosszat olvastam róla. Ezért szoktam inkább pár percet rászánni és utánaolvasni valaminek mielőtt megnézem.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45055) Viszlát válasza Huma (#45054) üzenetére


Viszlát
addikt

Aztán betévedsz egy ilyen helyre mint ez a topik, ahol néha a béka segge alatt van a színvonal és jól megszívod. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45056) Huma válasza Viszlát (#45055) üzenetére


Huma
addikt

Azért vannak itt olyanok akik felfelé rángatják a színvonalat. Mint pl jómagam. :DDD
Vannak akiknek többet adok a véleményére. Ez műfajonként változó lehet. Pl XY-nal egyforma ízlésem van vígjátékok terén, de a drámák terén nem értünk egyet.
De lehet, hogy YX-el viszont pont fordítva állok. Így ha drámáról van szó akkor inkább az ő véleménye mérvadó számomra.

Amúgy általában két helyen is utánanézek, valamint figyelembe veszem a kommentelők fogalmazási készségét is.
Akik úgy fogalmaznak, hogy -"ez fos volt mert csak"- illetve -"ez az évszázad filmje tőőőtsétek"- azoknak nem nagyon adok a véleményére. :D

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45057) Viszlát válasza Huma (#45056) üzenetére


Viszlát
addikt

Nincs tökéletes recept, mert vannak olyanok, akik választékosan írják a hülyeséget. Pl jómagad. ;) :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45058) pakfong válasza Huma (#45056) üzenetére


pakfong
tag

Olyat nem csináltál még, hogy csakúgy nekiugrassz egy filmnek mindenféle előismeret nélkül? Mert szerintem így van varázsa egy filmnek, főleg ha még jó is.

Tegnap a Femme Fatale-t néztem így, amikor megjelent megvolt feliratosan, de nem vitt rá a lélek, hogy megnézzem. Nem is baj, most idősebb fejjel egész tűrhető film volt, fiatalabban nem biztos, hogy tetszett volna. Szerintem 7/10-es.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#45059) troland26 válasza Viszlát (#45057) üzenetére


troland26
őstag

szerintem a hülyeség is szubjektív ..én pl jókat szoktam derülni Huma kritikáin :)

(#45060) Huma válasza Viszlát (#45057) üzenetére


Huma
addikt

Ezt kikérem magamnak. Nem írom választékosan őket. :((( :D

(#45058) pakfong:
Persze. Azért előfordul velem is ilyen. De nem jellemző.
Régebben gyakori volt, de bámulatos készségem van, hogy cím alapján szemeljek ki nagyon rossz filmeket, így leszoktam róla.

(#45059) troland26:
Autogram 1000Ft.
Limitált verzió 5000Ft. :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45061) Viszlát válasza pakfong (#45058) üzenetére


Viszlát
addikt

Szerintem is ez a tuti. Mielőtt melóba elindulok, bemegyek a kölcsönzőbe és magamhoz veszek 50-60 filmet, aztán majd meglássuk. :) Sok a vacak, de jó pár olyan kincsre bukkantam így rá, ami egyébként elkerülte volna a figyelmemet, mert nem reklámozták, vagy akár nem is játszották pl itthoni mozikban...

troland26: hehe, ellent mondasz aztán mégse. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45062) Tibiajax válasza Viszlát (#45057) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:D :D

én amugy most az előbb olvastam egy hszt Humától, amivel egyetértettem
meg is lepődtem, h mivan?..

[ Szerkesztve ]

(#45063) tween válasza Tibiajax (#45062) üzenetére


tween
őstag

Tibi! adjak lázmérőt? :DDD ez már természetellenes :D

(#45064) troland26


troland26
őstag

legyen on is ..Tegnap megnéztem a Neruda postása c. filmet ...azoknak ajánlom akik szeretik a hétköznapi történeteket egy kis drámával és romantikával fűszerezve..7,5/10 :)

[ Szerkesztve ]

(#45065) Huma válasza Tibiajax (#45062) üzenetére


Huma
addikt

Remélem ezen mondatommal érdemeltem ki az egyetértésedet:
"Azért vannak itt olyanok akik felfelé rángatják a színvonalat. Mint pl jómagam." :D

Más:
Meg akartam kérdezni, hogy az új Három muskétás milyen, de olvasom hogy középszerű. Kár érte.
Nincs valami újabb, jó kalandfilm?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#45066) pohár válasza Huma (#45065) üzenetére


pohár
félisten

nem olyan vészes, egyszer nézhető, esti programnak kiváló

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45067) troland26 válasza Huma (#45065) üzenetére


troland26
őstag

Egyébként ezt nem értem..van egy film amire esetleg kíváncsi lennék , de sok negatív kritikát kap/kapott...biztos , hogy a negatív kritikák ellenére megnézném ( pláne , ha tényleg előzetesen érdekelt a film )...legfejebb , ha tényleg rossz nyugtázom

(#45068) pohár


pohár
félisten

én 10 perc múlva az Anonymous-nak fekszek neki, valaki látta már?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45069) troland26 válasza pohár (#45068) üzenetére


troland26
őstag

na ..szerintem én is megnézem ..egész érdekesnek ígérkezik..20 perc és nézhetem :)

(#45070) Viszlát válasza pohár (#45068) üzenetére


Viszlát
addikt

Láttam, érdekes volt :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45071) pohár válasza troland26 (#45069) üzenetére


pohár
félisten

nálam már csak 7, ez így zsákbamacska még, de az IMDB-n nem húzták le nagyon, így rossz már nem lehet annyira :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45072) sasa134 válasza Huma (#45054) üzenetére


sasa134
addikt

Valaki (vagy többen ha jól rémlik) itt is hüledeztek róla... Más meg lehúzta.
Nem nagyon szoktam adni az ilyesmikre, főleg a "hivatalos" filmkritikákat nem szeretem...

Mindegy, én általában amúgy úgy vettem észre, szigorúbban pontozok mint az itteni emberek java.
A lényegen nem változtat, a film szar. :DDD

Avanti Roma

(#45073) Archanon válasza eeXaa (#45012) üzenetére


Archanon
őstag

Jó, hát eddig nem sokszor kellett csalódnom azok alapján, de tudom, hogy nem mérvadó.
MyAnimeList-es értékeléseket is óvatosan kezelem...

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45074) leslieke válasza Huma (#45065) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem nézd meg az új Három muskétás-t és ítéld meg magad, hogy középszerű-e. Egyébként nézhető film lett.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45076) leslieke válasza Thom! (#45075) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Prometheus Light! :DD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45077) DelArco


DelArco
aktív tag

Moneyball
Nem rossz film egyszer érdemes megnézni szvsz. Nem nagyon szeretem a baseballt és ha már azt nézek akkor inkább Major League. Ha pedig valós eseményekre alapozó film és sport akkor Rememer the Titans. Azért ez a pénzes adok veszek része érdekes volt illetve Brad Pitt -et jó színésznek tartom.
Nekem egy 6,5/10-et megér.

Youth hides the key to salvation

(#45078) #54715584 válasza Huma (#45065) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem, nem középszerű, valószínűleg rajtam átsiklottál :) Mindenképpen nézd meg, ha jól akarsz szórakozni. :K

(#45079) eeXaa válasza Huma (#45031) üzenetére


eeXaa
addikt

...nemtom ahogy a mindigasárgatéglán, aliszinwonderlad, sem mondott semmit így ez sem... pedig szeretem az ilyen tipusú filmeket... pl. The Labyrinth Nagy kedvenc.. egyszerüen a megvalósítás, a sztori veri ki a biztosítékot...

(#45080) pohár válasza Viszlát (#45070) üzenetére


pohár
félisten

hú, ajánlom mindenkinek megnézésre, nagyon tetszett! :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45081) troland26


troland26
őstag

Anonymous nos kb 10 perce végeztem vele , ezért elég friss az élmény . Tetszett a film nem tudom valóban lehet-e valóság alapja , de majd utánna fogok nézni . Igazából a történet érdekessége és nem a látvány , hangulat vagy a szereplők miatt adok neki egy 7/10-et .

pohár : egyszerre végeztünk :)

[ Szerkesztve ]

(#45082) pohár válasza troland26 (#45081) üzenetére


pohár
félisten

a pontozás nálam is lemaradt, nekem is megér 7/10-et, a sztori érdekes (bár az igazságalapját én se tudom), mindent egybevetve megérte azt a 2 órát végigülni :K

áh, én már 10 előtt végeztem kicsivel, csak eddig a ME3 multit toltam :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45083) homeless09


homeless09
őstag

Johnny English Újratöltve: 4/10 Egyszerűen nem kötött le.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#45084) pakfong


pakfong
tag

Mit nem találni imdb-n, szégyentelenek :)
[link]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#45085) Viszlát válasza pakfong (#45084) üzenetére


Viszlát
addikt

Az még hagyján, de ez: [link]... :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45086) eeXaa válasza pakfong (#45084) üzenetére


eeXaa
addikt

...nagyonjóóó... beszerzem :)

(#45087) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sokunk számára jó hír így hétfőn: Mégsem lesz tinifilm az Expendables 2

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#45088) leslieke válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Helyes döntés volt részükről.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45089) Archanon válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


Archanon
őstag

Na, ennek örüljünk. :R

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45090) darál0w válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45091) tween válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


tween
őstag

:R

(#45092) TESCO-Zsömle válasza BITBOYS (#45087) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ahogy azt köll! (Hofi)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45093) zolynet


zolynet
addikt

Night on Earth - Éjszaka a Földön (1991)
8/10

Aki szereti a drámákat, annak kötelező, aki meg olyan hangulatban van az meg nem fog csalódni. Tetszett az egész film felépítése, a szereplők, a történeteik.
Winona Ryder 20 évesen sem nézet ki másképp mint most,
ugyanaz a babaarc. :)

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#45094) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek az itthon április 26-án mozikba kerülő Bosszúállók című film csak konvertáltan, vagy valódi 3D-s kamerával készült? Én magam sajnos az utóbbit kétlem, de azért kíváncsi vagyok ki mit mond.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45095) pohár válasza vj0c1 (#45094) üzenetére


pohár
félisten

ápriliiiiis?? majd szeptemberben lesz a moziban...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45096) vj0c1 válasza pohár (#45095) üzenetére


vj0c1
aktív tag

A legutóbbi szinkronos előzetesek, és ez a link is április 26-ot mondanak.

[ Szerkesztve ]

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#45097) pohár válasza vj0c1 (#45096) üzenetére


pohár
félisten

hm, érdekes... akkor változhatott, mert nekem augusztus-szeptember rémlik erősen :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45098) vzsryl válasza vj0c1 (#45096) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Jól mondják, mert úgyis lesz. :K

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#45099) TESCO-Zsömle válasza pohár (#45095) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Release date(s): April 11, 2012 (world premiere)

A Resident Evil meg a Dredd jön majd szeptemberben...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#45100) leslieke válasza TESCO-Zsömle (#45099) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Arra a 2 filmre kíváncsi vagyok.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.