Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119201) BoneDragon válasza duvi (#119200) üzenetére


BoneDragon
veterán

A gyártónak se éri meg cserélni a mostani áraknál, inkább vissza adják a kártya pénzét. Mindenhol igy megy jelenleg. Szerencse, hogy a kedves bányászok (szeretettel üdvözlöm a fórumtársakat is) tönkre tették az amúgyis haldokló PC gaminget.

(#119202) duvi válasza BoneDragon (#119201) üzenetére


duvi
nagyúr

Szomorú, hogy ennyi gerincük sincs a gyártóknak. Pedig így is hülyére keresik magukat :(

(#119203) reelc válasza duvi (#119202) üzenetére


reelc
veterán

Ebben a témában azért megemlíteném a memóriagyártókat is .
Az elszállt árakkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#119204) cyberkind válasza reelc (#119203) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, csak a ram miatt pár 10 dollár emelés van, amíg a kevés vga miatt meg több száz, egyébként ebben benne van az NV is, mert ha minden igaz október-november körül leállt a Pascal gyártása.

Paranormal Cocktivity

(#119205) djculture válasza reelc (#119203) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom hogy valaha lesz e változás ebben? Vagy egyre rosszabb lesz... Mert memória-t is a telefonok meg hordozható kütyük televiziók már minden szar használ.

[ Szerkesztve ]

(#119206) cyberkind válasza djculture (#119205) üzenetére


cyberkind
félisten

Rosszabb, ez ugyancsak saját vélemény de ha a Samsung-tól így is veszik a ramot ezerrel (sőt még kevés is), akkor minek adnák olcsóbban, a vga-nél még változhat ha bedől a bányászat.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119207) reelc válasza cyberkind (#119204) üzenetére


reelc
veterán

Én nem vagyok pro gamer mint az itteniek, hogy 4K-ban 60fps meg ilyesmi.
Nekem a GTX 750 teljesen jó.
Viszont régi a rendszerem, még DDR2-es, és ha alaplapot-procit-memóriát kellene cserélnem, ez utóbbi lenne a leghúzósabb tétel. Engem ez érint érzékenyebben, hogy a másfél évvel ezelőtthöz képest tripla áron van a memória, és a fent említett 3-asból ez lenne a legdrágább tétel.
Hidd el elég dühítő ez is, hogy emiatt kell majd irreális árat fizetnem az upgradeért.
Ami nem azért lesz, hogy jobban fusson minden, hanem mert lassan 10 éves lesz az alaplap, kb. eléri az élettartama végét. Elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#119208) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Ez csak rosszabb lesz. Kiváncsi leszek az új szériás vga árakra, de tuti hogy bőven 200 felett fog indulni és maradni pl a 2070. Hülyék lennének vissza vinni a régi árakra. :D

(#119209) cyberkind válasza reelc (#119207) üzenetére


cyberkind
félisten

Ne is mondd, nagyon jól emlékszem amikor a tuningos 3200-as G.Skill ramból 16gb 30 körül volt, most meg már 70-80 vagy még több, remélem az Intel is az egekbe emeli a dolgokat meg úgy mindenki, valamiért nagyon megy a terelés a konzolra.

(#119208) BoneDragon
Igaz én az MSRP-t tippeltem 1k dollárra a 2080-nál, de ha az nem is, a végfelhasználói ár még több is lesz.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119210) Źşë' válasza Crytek (#119140) üzenetére


Źşë'
addikt

úúúúgy hiányoztál ebből a topikból, meg úgy az egész phról, keblemre ölelnélek most :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#119211) csaba951


csaba951
veterán

Samsung már dolgozik az új memória gyártósoron. De még 1-1,5 év mire termelésbe tudják állítani. Sajnos addig biztosan minden ára emelkedni fog, amibe memória kell. :(

(#119212) cyberkind válasza csaba951 (#119211) üzenetére


cyberkind
félisten

Elhiheted, hogy azután se 100-150$ lesz 16gb magas órajeles ram.

Paranormal Cocktivity

(#119213) i2k válasza csaba951 (#119211) üzenetére


i2k
senior tag

A VGA-k ára sem fog csökkenni... ráadásul, az nvidia hülye lenne idén, vagy akár a következő üzleti évben versenyképes VGA-t, amikor kényelmes pozícióból nézheti a termékeinek fogyását. Még úgyis, hogy állítólag az AMD VGA-k jobbak a kojnbányászatra.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119214) reelc válasza i2k (#119213) üzenetére


reelc
veterán

Memória fronton mi a helyzet amúgy?
DDR5 várható 1-2 éven belül? Normális memória, nem VGA-ba való.
Talán egy kicsit az normalizálhatná a DDR4 árakat, nem?

(#119215) cyberkind: Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#119215) cyberkind válasza reelc (#119214) üzenetére


cyberkind
félisten

2020 után igen.

(#119213) i2k
Ha lenne esze az NV-nek, akkor kiadná a Pascal 2.0-t, 30% pluszteljesítménnyel és ennyi, persze akkor a Titan Volta-t feleslegesen fejlesztették.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119216) i2k válasza reelc (#119214) üzenetére


i2k
senior tag

A DDR5 szabvány már elfogadva.
Memory, DDR5+, and JEDEC – #24 - mérnökök egymás közt:
-- 8:35 -- When DDR started, 144 MT/s (megatransfers per second) was considered fast. But, DDR5 has and end of life goal of 6.5 GT/s on a 80+ bit wide single ended parallel bus.

Szerény véleményem szerint: 2019 év elején esetleg jöhetnek az első fecskék, horror áron.
De mivel a DDR4 sem uralja a piacot még, nem építenék fejben sem DDR5-ös rendszert, és nem várnék csodát sem az érkezésével a piaci árakkal kapcsolatban.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119217) reelc válasza i2k (#119216) üzenetére


reelc
veterán

Köszi.
DDR4 nem uralja a piacot még? Pedig azt hittem, az a legelterjedtebb. Volt rá ideje, és úgy 2 éve ára is volt hozzá normális.
Mondjuk amikor váltanék DDR2-ről, én már a DD4-re ugranék, a DDR3-at kihagynám.

(#119218) i2k válasza cyberkind (#119215) üzenetére


i2k
senior tag

Nem hülyék ülnek egyetlen nagy piaci szereplő székében sem.
Az nvidia annál hosszabb időre tervez, semmint a kommersz és ipari szereplők számára is olcsóbbá tenné a befektetett milliárdjai által kifejlesztett, és csiszolt piac-uraló termékeit.
Hiába szerzett kisebb (újabb) szeletet az AMD, semmi és senki sem szorongatja igazán a mogyoróit.
Az Intelnél dettó.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119219) i2k válasza reelc (#119217) üzenetére


i2k
senior tag

Hát, ha elfogadjuk a 2017-es adatokat, amiket egy gyors, felületes kereséssel lehet Kuglizni, akkor kb ez a helyzet: DDR4: 60% --- DDR3: 40%

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119220) cyberkind válasza i2k (#119218) üzenetére


cyberkind
félisten

Az NV így is a határon mozog a csiszolgatással, a Pascal helyett egy régebbi road map-on a Volta volt megjelölve, a Pascal csak bejött a képbe, mivel a 900-as szériával teljesen kikúrták az Amd-t, most meg itt a bányászat, nyugodtan csinálhatnának egy Pascal refresh-t ahogy annak a rendje, de valamiért nem úgy néz ki, viszont ha ez azt vetíti előre, hogy a Volta annyival jobb bányászatra mint a Pascal és a többi, akkor lesz igazán rossz világ mindenkinek, mert akkor az Amd kártyái is csak ezután jönnek a sorba, ha egyáltalán jönnek, tehát még ennél is kevesebb marad a hagyományos felhasználásra.

Az Intel-lel nem lenne baj ha akkorát robbantanának mint anno az i7-el, de nincs rá szükségük, és ez nem nagyon fog változni, hiába lesz jobb az újabb Ryzen mint a régebbiek.

Paranormal Cocktivity

(#119221) FunPro


FunPro
senior tag

Amúgy én nem temetném a pc gaminget.

Túl nagy üzletággá nőtte ki magát, nem fogják csak úgy hagyni. Igazából, a bányászatnál jóval nagyobb üzlet, csak most a bányászat az újdonság.

Előbb-utóbb elkezd csökkeni a kriptovaluta értéke, és végül elérünk arra a pontra, hogy csak a keménymag tudjon megélni a bányászatból!

Mondjuk a konzolokból kompakt pc evolúcióra is egyre nagyobb esélyt látok...

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119222) ayo


ayo
addikt

Engem legjobban az zavar, hogy az új játékok gépigénye meg baromi magas leginkább a gyatra portoknak köszönhetően. Nem elég hogy fizetsz érte sok pénzt, hanem még annyira nem is megy jól a gépen. Remélem pár éven belül változni fog ez, mert ezt így nem sokan fogják tudni követni.

http://jateknaplo.blog.hu

(#119223) i2k


i2k
senior tag

"Tavaly még csak a felhasználók nagyjából fele használt 1920 x 1080 pixeles monitort, mára azonban 76,47%-ra nőtt ez az érték.
A második legnépszerűbb az 1366 x 768 pixeles felbontás a maga 8,2%-os részesedésével, míg a harmadik a 2560 x 1440 pixeles érték, amit a felhasználók 3,4%-a használ. Az UHD felbontású monitora csak a játékosok 0,49%-ának van. Többmonitoros rendszereknél azonban már a 3840 x 1080 pixeles teljes felbontás a legnépszerűbb – ezt 34,26% használja."

Érdekességeket is tartalmaz a Steam hardveres felmérése

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119224) cskamacska válasza csaba951 (#119211) üzenetére


cskamacska
addikt

A Samsung persze hogy dolgozik, azon hogy eszetlen nagyot szakítsanak. :DDD Nem a két szép szemünkért verték le a memória árakat 2012 környékén, kinyírva az összes kisebb szereplőt, hogy aztán a Samu, kvázi a kezében tartva a piacot, ne kezdjen el diktálni árak tekintetében. :)

Lehetne bizakodni, hogy valami nemzetállami vagy nemzetközi ügynökség elkapja őket, akár pár év után, de mikor Vajúdnak a hegyek, s egeret szülnek: szabadon engedték a Samsung vezetőjét sűrű bocsánatkérések, és cipőcsókok közepette, mivel a multik már cyberpunk módon az államok fölé nőttek, akkor elég kétes hogy bármi is megállítja ezeket. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#119225) i2k válasza i2k (#119223) üzenetére


i2k
senior tag

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119226) tomsolo válasza cskamacska (#119198) üzenetére


tomsolo
őstag

Soha nem vennék Gigabyte-ot. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#119227) Csapoati válasza tomsolo (#119226) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez pedig azért van így, mert...?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119228) Renok válasza Csapoati (#119227) üzenetére


Renok
senior tag

Háhh, pont ezt akartam írni én is, csak végül elengedtem a dolgot. :K

(#119229) tomsolo válasza Csapoati (#119227) üzenetére


tomsolo
őstag

Az összes eddigi termékük amivel dolgom volt gari lejárat + 1 nap = kampó.

Jó voltak szorgalmasabbak is amik 1 héttel előtte. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#119230) Csapoati válasza tomsolo (#119229) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem meg számolatlan Gigabyte cuccom volt és egyik se adta meg magát. Akkor az átlagunk az, hogy a Gigabyte is átlagos, nem? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119231) maross válasza Csapoati (#119227) üzenetére


maross
veterán

kinek mi, en boldogan elvoltam a giga gtx970-nel, es most is boldogan elvagyok a giga 1080-nal :). Gyakorlatilag a legolcsobb volt mindketto az aktualis hazai kinalatbol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#119232) i2k


i2k
senior tag

BITCOIN: 9702.00 / -945.00
Mééééééég, plíííííz!

https://www.portfolio.hu

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119233) eami válasza i2k (#119232) üzenetére


eami
addikt

van rengeteg más coin is, csak ennek az esése nem jelent semmit.

(#119234) i2k válasza eami (#119233) üzenetére


i2k
senior tag

Az összes megpusztulhatna, igazán.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119235) Źşë' válasza maross (#119231) üzenetére


Źşë'
addikt

én még most is elvagyok a gtx970el, szinte minden simán elmegy vele 50-60fpsel fhdban hozzáteszem maxon, élsimítással nem számolva :))

#119226) tomsolo én asussal vagyok így- vgak ill. LG-vel anno tvk és odd-k -esetében :) természetesen én is a rossz tapasztalat után, bár szerencsére még gari idő lejárta előtt döglött be belőlük a cucc, LG-ből Flatron tv folyamatos szervizt igényelt ill még odd-s korszakból volt 2 meghajtó ami iszonyat szarul olvasta a lemezeket... de a legjava LG odd-vel ez volt a tapasztalatom haveri közben akkoriban - persze változnak az idők, meg megvan mindegyik terméknek a maga rossz szériája stb.. btw most egész jó monitorokat gyártanak(?!) kedvezőbb árú és remek tudású darabokról olvasgattam teszteket

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#119236) akoska07 válasza ayo (#119199) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csere lett volna a best, de azóta átgondoltam és most inkább másra költöm a pénzt.

Még mindig a csere a legjobb megoldás !!!

Aztán eladod a zsír új kártyát és többet költhetsz arra amit kigondoltál. :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119237) ZsZso válasza i2k (#119232) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Volt az elmúlt pár hónapban 6k körül is és helyrebillent. 1k -t kis túlzással minden nap mozog. Szerintem inkább az van, hogy érzik az ilyen cím erős clickbait és ha esik akkor ellövik az összeomlanak a kriptovaluták szöveget.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#119238) cskamacska válasza tomsolo (#119226) üzenetére


cskamacska
addikt

És ha választanod kéne a Gigabyte vidkártya, és az örök konzol plebejusság között? :P

Már lassan két hete esett, de megesett:

Péntek este éppen egy barát Men of War Assault Squad 2-hez(csak PC) készített Steam Workshop küldetésének tesztjéhez vártuk hogy összegyűljön a koop brancs, és Steam chaten felmerült, hogy esetleg majd ki lehetne próbálni a Darwin Project-et(csak PC és Xbone) illetve a zakciós Sudden Strike 4-et(csak PC és PS4, de konzolon gyötrelmes mert ugye RTS). SuSt4-et egy másik barát Steam Broadcast streaming videóval be is mutatta, ha már ott voltunk.

Csütörtök este pedig Just Cause 3-hoz válogattam jobb képességű káosz modok közül, mert túl nyugalmasnak tűnt a vidék egy polgárháborús övezethez képest.

MoWAS2 azóta is csak moddal van játszva, a Call to Arms-hoz meg lassan elvből nem nyúlok, csak ha kikupálják a MoW2 Mod-ot.

Jut eszembe, Sudden Strike 4-et kell refundolni, amolyan -75%-tól bundliban jó lesz-ig játék. Ráadásul drágán kezdett, Kalypso jól megkérte az árát annak a kevés és nagyon anakronisztikus tartalomnak.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#119239) Crytek válasza cskamacska (#119238) üzenetére


Crytek
veterán

Érdekes dolog ez a steam értékelés. Sudden Strike 4-ről jót pl nem is olvastam de most látom steamen meg kb ajnározva van. Mondjuk forditva is igaz rettentő sokszor, hogy valami le van húzva pedig király cucc. Ezért sem hallgatok egyetlen egy ilyen user/tesztoldali értékelésre sem.

Next PC Upgrade: 2022

(#119240) ayo válasza akoska07 (#119236) üzenetére


ayo
addikt

Szerintem is a csere a legjobb megoldás, csak hogy az a lehetőségem nincs: pénzvisszafizetés vagy levásárlás van.

Ma holnap bemegyek elkérem a lét, aztán megnézem a többi boltot, hol mennyibe mennek az 1050 Ti kártyák és akkor jövőhét szerintem döntök. Legjobb lenne egy jobb kártya, de igazán most semmi se éri meg.

http://jateknaplo.blog.hu

(#119241) Csapoati válasza ayo (#119240) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A legeslegolcsóbb 1050 Ti most a Rufusznál 60 ezer, úgy számolj. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119242) djculture válasza Csapoati (#119241) üzenetére


djculture
félisten

Az a baj hogy azt mondják ez a kategória 100 lesz a következő szériában már.. Nekem is venni kellene a régi gépbe valamit de tudja a fene mikor lenne jó. Fél év alatt most is emelkedett még ez a belépő használható vga szint ára is 20%-ot.

[ Szerkesztve ]

(#119243) ayo válasza djculture (#119242) üzenetére


ayo
addikt

gondolom ez is olyan, hogy akkor a legjobb, ha már megvetted :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#119244) djculture válasza ayo (#119243) üzenetére


djculture
félisten

Nem biztos, mint ahogy neked is ha tönkremegy.

(#119245) arty válasza cyberkind (#119209) üzenetére


arty
veterán

"Ne is mondd, nagyon jól emlékszem amikor a tuningos 3200-as G.Skill ramból 16gb 30 körül volt, most meg már 70-80 vagy még több, remélem az Intel is az egekbe emeli a dolgokat meg úgy mindenki, valamiért nagyon megy a terelés a konzolra."

Két dolog lehetséges: vagy a g.skill-gyíkember vagy az intel-nvidia-gyíkember lobbi állhat emögött, ők akik leginkább terelnék a népet a konzolokra, látványosan: hiszen jól felfogott ÉRDEKÜK!!!4 ;)

(logikusabb, hogy az amd-gyíkember, egyébként minden pécés területen piacvezető, nagybefolyású, ésráadásul gyanúsan konzolérdekelt gigakorporésön mozgatja hátulról a szálakat!!4)

---

konzolraterelés... :W
véletlenül sem a saját elmédben fogalmazódik meg menekülőútként, szépen lassan... ;) téged T-E-R-E-L-N-E-K!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#119246) ayo válasza djculture (#119244) üzenetére


ayo
addikt

ahogy írják mindenhol csak drágább lesz a ram és a vga is, szóval szerintem ha most megveszed, akkor valószínű jobb, mintha várnál vele. ha elromlik az mindig szívás, csak most nagyobb.

http://jateknaplo.blog.hu

(#119247) bullseye válasza arty (#119245) üzenetére


bullseye
addikt

Idővel tényleg kiderülhet, hogy a konzolgyártók állnak az Ethereum mögött, mert így akarták migráltatni a PC-s játékosokat a jobban tejelő konzolokra. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#119248) FollowTheORI válasza arty (#119245) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Egyébként már nem is tudom melyik youtouber mondta nemrég, hogy a konzol árak és akciók is megszűntek sok helyen emiatt... nyugaton, amerikában... stb.
Egyszerűen a kereslet ott is úgy megugrott hogy akciók nélkül is viszik a gépeket... :)

Jól betett az egész gamer biznisznek ami most van.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119249) FollowTheORI válasza djculture (#119242) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Az az egy részmegoldás van, hogy aki most VGA-t vesz kénytelen valahogy pénzt termelni vele hogy "árába" visszakerüljön... vagy beletörődik, hogy most minden 2-3 évvel visszavetődött ár/teljesítményben.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119250) arty válasza bullseye (#119247) üzenetére


arty
veterán

az akkora lóvé, hogy látnunk kellene az éves jelentésekben :D
és ne konzolgyártózz! konkretizáld: sony és nintendo! (az ms-t kizárhatjuk, nekik kell a pécé, mer' win-office, winsztór! ;) )

attól tartok, ők csak röhögnek a markukba... 2011 után 2017 lett a második legnagyobb forgalmú éve a konzolgyárosoknak.

(#119249) Followtheori - vicc, ha nézem az etherum MAI árát, a vgam vásárlásakor ~1 hónap alatt kitermelhettem volna AKKORIBAN az AKKORI árát (persze ehez vasfegyelem kellett volna: akkor kitermelni és máig várni a coin eladásával... nyilván nem ment volna :( 1 nap termelés után feladtam, féltettem a vga-m ill a többi új alkatrészem is :/ )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.