Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119051) i2k válasza cyberkind (#119050) üzenetére


i2k
senior tag

A játékban lesz ellenfél, akit mindenképp meg kell ölnöd -- de az majd nem számít.
Viszont: a véletlen ölés is kinyírja az öcsit... tehát, kiütsz (elkábítod) egy ellenfelet (mondjuk a bordély erkélyén) és ha lezuhan a vízbe és megfullad: öcsinek annyi. (stb.)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119052) cyberkind válasza i2k (#119051) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen ezt tapasztaltam mert szegény áldozatom megfulladt, viszont most épp vannak ezek a rákok akik savat köpnek, na ott megölhetem őket, vagy ha van lehetőség az altatónyílra, akkor csak az?

Ja igen, patkányt már öltem. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119053) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#119054) i2k válasza cyberkind (#119052) üzenetére


i2k
senior tag

Állatokat ölhetsz. Csak embereket nem (kivéve, akit a történet előír, ugye).
Minden olyan ellenfelet, akit el kell tenned láb alól: kábítónyíl, és figyeld, hogy hová esik, ha kell, akkor vonszold biztonságos helyre a testet.
Olyan mellékküldetéseket ne vállalj be, ahol ölnöd kell, ha nincs kábító dartod.

//Megjegyzés: én megszívtam a saját "non lethal" végigjátszásom közben --- valahol a közepén becsúszott egy gyilok. Ki is léptem a 'csába a játékból, azóta se indítottam el újra (GOTY).
Előtte a normál végigjátszás sétagalopp volt.

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119055) Vertigo18 válasza Tim82 (#119041) üzenetére


Vertigo18
addikt

Itt is szeretném megköszönni a két Shadowrunt!!! :R :R :R

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#119056) cyberkind válasza i2k (#119054) üzenetére


cyberkind
félisten

Szuper, akkor máris bátrabban mozgok, a kábításra meg azóta figyelek, hogy beesett a vízbe egy illető és eszembe jutott, hogy ez a valóságban halál lenne, így visszamentem megnézni és itt az volt. :D

Ha pl van egy küldi amiben azt írja, hogy öld meg, de az opcionális része az, hogy csak üsd le akkor mit válasszak? Így se öltem meg senkit.

Paranormal Cocktivity

(#119057) cyberkind válasza cyberkind (#119056) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg a legnehezebb fokozaton kezdtem el nulla ismeret nélkül, de sima ügy, szeretek így lopakodni, ezért is tetszik az új Thief. :))

Paranormal Cocktivity

(#119058) Tim82 válasza Vertigo18 (#119055) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#119059) i2k válasza cyberkind (#119056) üzenetére


i2k
senior tag

Leütheted, de ne kerüljön veszélyes helyre a teste (a többi A.I. is veszélyes rá ilyenkor, ha téged észrevesznek) - ez a legfontosabb. Ja, és az "őrültekre" se küldj patkányokat.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119060) cyberkind válasza i2k (#119059) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi a tippeket. :)

Paranormal Cocktivity

(#119061) i2k válasza cyberkind (#119060) üzenetére


i2k
senior tag

Velkámm :B

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119062) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#119063) FunPro


FunPro
senior tag

Miért egy krumplin fifázik mindenki, és miért jöhetnek vele online?

Vagy a szerverek ilyen gányak? :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#119064) Csapoati válasza FunPro (#119063) üzenetére


Csapoati
nagyúr

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119065) cyberkind


cyberkind
félisten

Egy rohadt ellenségen múlt a halálmentes Dishonored elsőre, fogalmam sincs melyik kis rohadék lehet a bűnös. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#119066) i2k válasza cyberkind (#119065) üzenetére


i2k
senior tag

Ismerem az érzést, ami zaklat téged... :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119067) cyberkind válasza i2k (#119066) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem nagy gond ez mert tervezem még kitolni egy párszor ahogy te a Prey-t. :))

Neked nem fogytak el a dolgok a játékban? Nálam minden, se kaja, se lőszer (egyik fegyverbe se), se elsősegélycsomag, semmim se maradt. (Prey-re gondolok)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119068) i2k válasza cyberkind (#119067) üzenetére


i2k
senior tag

A "Prey"-ben nekem nem voltak problémáim az élelemmel, mert gyakorlatilag a "hely" minden négyzet centiméterét feltúrtam a végigjátszások során - a 2. végigjátszástól meg ugye sokat sunnyogtam (ismertem a "helyet") és spóroltam, amivel csak lehetett, míg nem lett elég erőforrásom.
2 komplett végigjátszás alatt is dúskáltam a javakban az aktuális "run" ~felétől...

Azt ugye tudod, hogy
- be lehet darálni dolgokat
- le lehet gyártani dolgokat (lőszert is)...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119069) cyberkind válasza i2k (#119068) üzenetére


cyberkind
félisten

Bedaráltam mindent, gyártottam lőszert is, még az átalakító gránátot is használtam, de kevés volt, mondjuk én nonstop harcoltam mint Rambo.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119070) i2k válasza cyberkind (#119069) üzenetére


i2k
senior tag

"mondjuk én nonstop harcoltam mint Rambo"

Én nem folyton.

//Bedarálás alatt "mindent" értesz? Biztos...?
[Nem tudom, hogy lehet itt lenyíló spoilert beszúrni, így nem írom le pontosan, részletesen, de: minden maradványt be lehet darálni, gondolom, tetted is...
Sokat segít a helyzeteden az is, ha mindenhová be- és eljutsz. A hekkelés ráadásul mellékküldetésekhez is elengedhetetlen (szerettem, hogy a játék dinamikusan reagál ezekre).

//Ahogy írtam is: szinte minden változik a végigjátszások során.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119071) cyberkind válasza i2k (#119070) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, mindent, a legkisebb szaroktól kezdve a legnagyobb dolgokig, de kevés volt, és pont ezért nem tetszik a játék mert elfogyott mindenem nagyon gyorsan, és ennyi, de majd lehet egyszer megint nekiugrok.

Paranormal Cocktivity

(#119072) arty válasza FunPro (#119044) üzenetére


arty
veterán

túl nagyot mertél álmodni a hardveredhez képest (ssa, felbontás...) gondolom :P

---

mafia3 van akinek nem kell a humbliból? agyalok a vásárláson, de a DeusEx már megvan :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#119073) cyberkind


cyberkind
félisten

Helyes, érik az a 1500$-os 2080 és társai. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119074) morfondőr válasza cyberkind (#119073) üzenetére


morfondőr
őstag

Jesus! Fele ennyiért vettem a 1070 Gaming X-et egy évvel ezelőtt! :Y

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#119075) cyberkind válasza morfondőr (#119074) üzenetére


cyberkind
félisten

Van jobb is. ;]

Persze ez csak egy hülye bolt de azért viszonyítani jó. :DD

Paranormal Cocktivity

(#119076) Csapoati válasza cyberkind (#119075) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem nem jó viszonyítani, mert máshol közel sem kerülnek ennyibe a cuccok. Viccnek jó. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119077) cyberkind válasza Csapoati (#119076) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egész bányászkodás egy vicc, aminek örülnek a vga gyártók. :))

Paranormal Cocktivity

(#119078) i2k válasza Csapoati (#119076) üzenetére


i2k
senior tag

ASUS ROG-STRIX-GTX1080TI-11G-GAMING - "csak" 360,000 Ft.

//A 3,2 millió nyilván "pojén", de az élet produkálhat...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119079) Crytek válasza i2k (#119078) üzenetére


Crytek
veterán

Bárcsak a 2080Ti árát látnám már!

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#119080) i2k válasza Crytek (#119079) üzenetére


i2k
senior tag

Mit érnél vele --- úgy se vennéd meg... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119081) cyberkind válasza Crytek (#119079) üzenetére


cyberkind
félisten

:DDD Nem fogsz te annak örülni, talán még a ref változat az NV-től egyenesen csak-csak jó lesz, de hát az meg ref.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119082) Crytek válasza i2k (#119080) üzenetére


Crytek
veterán

Dehogynem. 1 havi fizu..... + most várom a csodát a tőzsdétől is ez a mostani szar meg megy apróra.

Next PC Upgrade: 2022

(#119083) i2k válasza Crytek (#119082) üzenetére


i2k
senior tag

Peti, amennyit a mostani géped vásárlásával is molyoltál, szerintem a 2080 Ti (és ugye előbb csak a sima 2080 jön, mondjuk 2019 év végén... a Ti, meg 2020 őszén) vásárlását 2022-ben fogod megejteni.
De addig ugye kórájhetet is kell venned, minden más új hardverrel együtt, mert az i5-ösöd harmatgyenge lesz a kihajtásához...
Csak mondom... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119084) cyberkind válasza Crytek (#119082) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyen hamar szar lett a 980ti, szerencsére olyan hardvert amilyet szeretnél, te sose fogsz kapni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#119085) Csapoati válasza i2k (#119083) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint i9-et, nem? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#119086) Crytek válasza i2k (#119083) üzenetére


Crytek
veterán

Mondhatod. Itt látszik is ,hogy közöd nincs hozzá. 4K-hoz picsafüst proci kell szóval ez az i5 még bőven kitart.
Én ezekben a tesztekben élek éjjel nappal ezeket nézem mi hogy megy és min...
Procit majd akkor váltok ha olyan játékok lesznek a szinen amik kiirják hülye vagy gyerek 4 magossal ne égessél... Ez pedig nem ma lesz.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#119087) i2k válasza Crytek (#119086) üzenetére


i2k
senior tag

"Itt látszik is ,hogy közöd nincs hozzá."

Te csak tudod...

"amik kiirják hülye vagy gyerek 4 magossal ne égessél... Ez pedig nem ma lesz."

Ja, nem is most... majd 2022 év végén, amikor a 2080Ti-t meg tudod rendelni és a gépbe beszerelni, és elindítani a Crysis 1-et...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119088) Crytek válasza i2k (#119087) üzenetére


Crytek
veterán

2022-ben már a 2080Ti elavult lesz,rég lesz új széria.
Látszik ,hogy az az embereknek fogalmuk sincs mik a gépigényes játékok ,mert ezzel a gyenge Crysissal jönnek mindig. Metro 2033 Redux , Arma 3 na itt kezdődnek a gépigényes játékok. Az Arma 3 szerintem 5 év múlva se fog maxon menni 60 fps-el semmin :)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#119089) i2k válasza Crytek (#119088) üzenetére


i2k
senior tag

Te jössz/ttél mindig a 'Crysis maxon' témával...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119090) cyberkind válasza Crytek (#119088) üzenetére


cyberkind
félisten

Olyan max beállításokra gondolsz mint az élsimítás és társai 4K-n? :D Ha jól emlékszem egy fórumtárs 5k-ban tolja a Metro Redux-ot egy 1080TI-vel és no problem, nyilván a sok szart nem kell bekapcsolni.

Paranormal Cocktivity

(#119091) i2k válasza cyberkind (#119090) üzenetére


i2k
senior tag

"nyilván a sok szart nem kell bekapcsolni."

Crytek nem így gondolkodik. Ő azért vesz VGA-t, hogy mindent maxra húzzon, amit balról jobbra lehet húzni az Opciókban...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119092) cyberkind válasza i2k (#119091) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen tudom, pont ezért írtam, hogy olyan hardvert amit szeretne, soha se fog vásárolni.

Paranormal Cocktivity

(#119093) FollowTheORI válasza i2k (#119091) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

De nem játszik csak 1 dolláros játékokkal... azokhoz csak jó lesz. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119094) Crytek válasza cyberkind (#119090) üzenetére


Crytek
veterán

1080Ti Metro 2033 Redux Természetesen no problem... és ez még nincs is lent az alagutas "keményebb" pályákon.... Szóval ezért kell ide a 1080Tinél is durvább gép. Bár szerintem az engineből adódóan majd azon is be fos csókolni a gép 30 fps környékére...

Next PC Upgrade: 2022

(#119095) cyberkind válasza Crytek (#119094) üzenetére


cyberkind
félisten

nyilván a sok szart nem kell bekapcsolni Még mindig, és nemcsak az engine a gond, hanem a sok felesleges és értelmetlen szar feature is, amire sokan azt mondják, hogy kell, mert élvezhetetlen a játék, meg is fektetem mindjárt a 1070-et fullon mert máshogy szar a Metro.

Bármit és bármikor meglehet fektetni, ez sose fog változni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119096) i2k válasza cyberkind (#119095) üzenetére


i2k
senior tag

A "Wildlands"-et kipróbáltam ma full Ultra-n (1920*1080) (most vissza is léptem, hogy képet lopjak a beállításokról). Olyan fícsörök is vannak az opciókban, amik akciózás közben éppúgy, ahogy egy helyben álldogálva és sasszemet játszva sem látszanak... cserébe bezabál 4 és fél csiga RAM-ot:

//Zárójelben: a Very High opció 2,666 MB-ot. Ha kikapcsolod a Blur-t (személy szerint gyűlölöm ezt az opciót minden játékban): 2,663 MB.

Röviden, amire utalni szerettem volna, egy szóval: parasztvakítás...
Ez folyik a játékok opcióiban.

//Szerk.: kijavítottam a haverral közös fiókról készült képet, ne látsszon rajta a júzer név...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119097) Crytek válasza cyberkind (#119095) üzenetére


Crytek
veterán

Biztosan. De csúcs kártyát nem butítgatni vesznek az emberek...legalábbis én nem. Arra ott vannak a csakis a 60+ ,120+ fps és más semmi emberkék

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#119098) cyberkind válasza Crytek (#119097) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor se változna a helyzet ha versenyhelyzet volna, ugyanis a szoftver sokkal előrébb jár mint a hardver, csúcskártya ide vagy oda, esetleg abból 2, se optimalizálva nincsen, se kihasználva rendesen.

Ez ugyan csak a saját hülyeségem, de amikor állítgatom a dolgokat és nem látom a szememmel, hogy mi változik, na azt kapcsolom is ki a picsába, a motion blur és társait meg azonnal, szóval mindent a szemnek és nem a tudatnak.

Amit te szeretnél az csak akkor jöhetne el, ha nem húzna az ipar a 8k meg a többi szarság felé, mert ez a legszembeötlőbb változás, nem a többi részlet.

A Metro új része se lesz annyira fektetőjáték mint anno ezek voltak, azóta tanultak már abból a hülyeségből.

(#119096) i2k
Igen, ebben a játékban a legfurább ez a dolog, én ezt be se tudom állítani úgy, hogy meglegyen a fix 60 mindenhol, de cserébe nem is annyira szép vagy összetett a játék, viszont minden szar megtalálható ebben.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119099) i2k válasza cyberkind (#119098) üzenetére


i2k
senior tag

Így van. Az Ultra-t vissza is húztam most, "Custom"-ra, mert töröltem (visszavettem) jó pár parasztvakító effektet. Feleslegesek.

Nálam itt-ott megvan a 60 (no nem mintha engem izgatna, ha leesik bőven alá), de közelebb van az 50-hez.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119100) Crytek válasza cyberkind (#119098) üzenetére


Crytek
veterán

Rohanhatnak a tv,monitor gyártók a 8k sőt felőlem a 100k felé is ha az emberek még a 4K-ra se álltak rá....és ilyen árak mellett nem is nagyon fognak egy darabig.

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.