Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119651) i2k válasza cskamacska (#119650) üzenetére


i2k
senior tag

Fordítást kérek... a kis hurkalé zárt szájjal pofázik...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119652) oriic válasza i2k (#119651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Katt rá a képre. :D

Live-Die-Respawn

(#119653) FollowTheORI válasza i2k (#119651) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Beszólt valaki korábban a streamen gondolom a csajnak, és arra válaszolt a csaj hogy így nem lehet beszélni egy nővel és a kisrác meg azt mondja, hogy nem nő vagy, hanem egy T(witch)k*rva... egy Tstreamer... kb ennyi a lényeg. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#119654) tomsolo


tomsolo
őstag

Nem tudom más is kapott, de van egy 25%-os kuponom a Divinity Original Sin 2-höz.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#119655) i2k válasza oriic (#119652) üzenetére


i2k
senior tag

Azért írtam... a srác motyog a nem létező bajsza alatt...
Nyilván, az is közrejátszhatott, hogy hullafáradt voltam, de szart se értettem a gagyogásából.
Most meg már mondjuk nem is érdekel... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119656) i2k válasza FollowTheORI (#119653) üzenetére


i2k
senior tag

FollowTheORI: Köszönöm, így mégis csak könnyebb. :B

tomsolo: Szerintem, mindenki kapott - én is. (De az sem kizárt, hogy csak azok, akiknek az 1. rész megvan...)

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119657) cyberkind


cyberkind
félisten

Ez a A Way Out zseniális! :))

Paranormal Cocktivity

(#119658) akoska07 válasza cyberkind (#119657) üzenetére


akoska07
nagyúr

Miért ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119659) cyberkind válasza akoska07 (#119658) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

Ez csak a trailer, de így tolni a játékot rohadt jó, én speciel a bejelentés óta várom. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119660) gyimger válasza cyberkind (#119659) üzenetére


gyimger
őstag

Ez engem is érdekelne. Co-op only?
Mi is volt az a játék... a Prisoner of war! Azt szerettem. :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#119661) akoska07 válasza cyberkind (#119659) üzenetére


akoska07
nagyúr

Néztél más videót is ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119662) cyberkind válasza gyimger (#119660) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez csak only coop, de van benne netes coop is, és ha minden igaz csak egyvalakinek kell megvennie és mehet a menet.

(#119661) akoska07
Most is a VR stream-et nézem. :D

Paranormal Cocktivity

(#119663) gyimger válasza cyberkind (#119662) üzenetére


gyimger
őstag

Nem rajongok az ilyen megoldásokért.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#119664) cyberkind válasza gyimger (#119663) üzenetére


cyberkind
félisten

Szándékosan van így csinálva, engem ez sima single-ként totál hidegen hagyna.

Paranormal Cocktivity

(#119665) akoska07 válasza cyberkind (#119662) üzenetére


akoska07
nagyúr

Néztem róla én is videót.
Ami nem trailer.

Dög unalomba fullad a rohangálás és az őrök felöklelése.

A zseniális kifejezés nem gyengén kva nagy túlzás.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119666) cyberkind válasza akoska07 (#119665) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem ugyanúgy tetszik amikor megláttam először, ahogy a lego játékok is így ketten rohadt jók, valszeg neked az is uncsi lenne.

Qrvára nem túlzás. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119667) akoska07 válasza cyberkind (#119666) üzenetére


akoska07
nagyúr

Keress rá YT.

Láttam róla friss videót.

És csak arról szólt,hogy egy épületben kb 4000 rendőr van (kb lehetetlen) akit felöklelsz menekülés közben,jó esetben van animáció amiben le is ütöd.

Kb 10 percig ez még jó buli is lehetne.
De utána dög unalomba fullad.

Ha nem érdekelt volna a játék nem néztem volna meg semmit róla.
De ez kb 2fontot ér annak akit érdekel is.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119668) cyberkind válasza akoska07 (#119667) üzenetére


cyberkind
félisten

~Másfél órája nézem, még a börtönben vannak de halad szépen a sztori ahogy kell, nagyon jó és ötletes megoldásokkal, nem tudom te mit néztél de nagyon nem ezt, mert nem sok köze van az őrök lökdöséséhez.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119669) akoska07 válasza cyberkind (#119668) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vannak benne átvezető videók ?

Vagy nem tudom mit nézel.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119670) cyberkind válasza akoska07 (#119669) üzenetére


cyberkind
félisten

[link]

Tessék, nézd meg te is mit nézek.

Paranormal Cocktivity

(#119671) gyimger válasza cyberkind (#119666) üzenetére


gyimger
őstag

A Lego játékok tényleg meglepően jók :))

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#119672) cyberkind válasza gyimger (#119671) üzenetére


cyberkind
félisten

Régen még egyedül is toltam és szerettem, de most már csak coop-ban. :))

Paranormal Cocktivity

(#119673) akoska07 válasza cyberkind (#119670) üzenetére


akoska07
nagyúr

Unalmas konzolos cucc.

Szvsz neked ezért tetszik.

Szerencsére nem vagyunk egyformák.

És igen,kb az átvezető videók amik próbálnak hozzá tenni a játékhoz,mint sztori.

X hsz-el feljebb ugyanezt írtam. :)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119674) cyberkind válasza akoska07 (#119673) üzenetére


cyberkind
félisten

A konzoljátékok jók, nagyon jók. :K

Paranormal Cocktivity

(#119675) akoska07 válasza cyberkind (#119674) üzenetére


akoska07
nagyúr

A konzolosoknak. ;)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119676) cyberkind válasza akoska07 (#119675) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudod te mi a jó, de majd talán egyszer belefogsz valami nagyon jó játékba is mint a The Last of Us vagy bármi más exkluzív. :K

Paranormal Cocktivity

(#119677) akoska07 válasza cyberkind (#119676) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lyally ne. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119678) cyberkind válasza akoska07 (#119677) üzenetére


cyberkind
félisten

DE! :P Használhatnád már a tv-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119679) akoska07 válasza cyberkind (#119678) üzenetére


akoska07
nagyúr

NEM :D

Mijentv-t ? :D

---------

Amúgy pont ma döntöttem el,hogy nem adom el,nem cserélem le.

Jön majd a PS 4.8 vagy 4.95 vagy mittomén mi lesz a neve :D

Majd azt behúzom.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119680) ruti


ruti
Közösségépítő

mekkora kőbalta csata zajlik itt a nagyurak között :)

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#119681) cyberkind válasza akoska07 (#119679) üzenetére


cyberkind
félisten

Amit letakartál, hogy ne porosodjon. :D

PS5 1-2 év.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119682) akoska07 válasza cyberkind (#119681) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az továbbra is le van takarva,várakozik vmi értelmes konzolos izére. :DDD

4K HDR kukázható lesz mire az kijön. :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119683) gyimger válasza cyberkind (#119676) üzenetére


gyimger
őstag

Ajaj, én meg a Last of Us-on untam magam halálra. Kezdek kételkedni :D

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#119684) cyberkind válasza gyimger (#119683) üzenetére


cyberkind
félisten

Te se szereted az igazán jó játékokat, mit mondjak amit unhatsz, Uncharted 4? ;]

(#119682) akoska07
Addigra vehetsz is újat. ;]

Paranormal Cocktivity

(#119685) akoska07 válasza cyberkind (#119684) üzenetére


akoska07
nagyúr

Hát nem ezt mondom én is . :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119686) ayo válasza akoska07 (#119667) üzenetére


ayo
addikt

én egyedül attól félek az ilyen játékoknál, hogy ezeknél mindig előre megírt bemutatókat adnak. Azokat nézve tök menőség, aztán játszva már nem is annyira fun.
E3 idején szokták ezeket úgy tolni, hogy előre megterveznek mindent mint egy színdarab és akkor azt adják le mint "gameplay": AC Unity vagy mondjuk a Wildlands is ilyen volt.
Ennél a játéknál meg még inkább számít az összhang mint a példák esetén szóval szerintem eléggé rezeg a léc, de hát majd meglátás

http://jateknaplo.blog.hu

(#119687) cyberkind válasza ayo (#119686) üzenetére


cyberkind
félisten

Az AC Unity-ban a coop egy rakás kaka, és az ilyen coop-nak mint ami abba is került, nulla értelme van, a sztorit nem lehet vinni kb értelmetlen az egész, ugyanígy a Far Cry 3-4-nél, az 5-nél sikerült rájönniük, hogy ez normálisan akár működhetne is, nálam a lego játékok pont a coop miatt sikeresek, ha pedig online coop lenne elég sok játék lenne amit coop-ban lehet rendesen játszani, így ez sajnos elég kevés.

A Wildlands szintén nem rossz coop-ban.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119688) akoska07 válasza ayo (#119686) üzenetére


akoska07
nagyúr

Sajnos nem tudom linkelni a videót amit legutóbb láttam a játékról. :R
Pedig most nagyon kellene ide,az gameplay volt.

Abban nekem csak az jött le amit fentebb leírtam.
És ez egy rövid iő után nagyon unalmas lesz.
Az átvezető videók pedig csak néhány játéknál igazán jók (konzolon).

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#119689) ayo válasza cyberkind (#119687) üzenetére


ayo
addikt

Nem rosszak, de azt a gameplay-t nem fogod leadni, mint ahogy ők mutatták be a "valódi" játékélményt. Annyiban jók azok, mint a legós játékok, amiket írták, hogy kevésbé vagy ráutalva a másikra, ennél a játéknál viszont a videók alapján baromira, ami bizonyos esetekben lehet mókás, de igen csak leszűkíti a lehetőséget.

(#119688) akoska07: nekem E3 alapján is már az jött le, hogy ez egy 1x kijátszod és eldobod kategória. Persze ha nagyon menőre sikerült és ezernyi egyedi megoldás van, lehet újra neki lehet menni, de gondolom itt az adott szituáció megoldásánál elő fognak jönni a legtöbb lehetőségek, tehát inkább csak egyszer végig még a story-n. Szerintem az unalom max. abban lehet, hogy erős co-op és direkt arra megy, hogy nem tudod mi lesz és ezért végig kell nézned az adott szitu helyzeteit. Ezt meg lehet tolni jól is meg szarul, de ehhez játszanom kéne, hogy érezzem milyen :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#119690) cyberkind válasza ayo (#119689) üzenetére


cyberkind
félisten

Mit értesz valódi alatt? Én a kezdetek óta tudtam, hogy ezt csak ketten toljuk ki, és ha valaki béna akkor nem haladunk, engem ez nem lepett meg, ezt vártam, és pont ezért vártam ezt a játékot.

Paranormal Cocktivity

(#119691) ayo válasza cyberkind (#119690) üzenetére


ayo
addikt

épp amit fentebb írtam, amikor nem előre megtervezett gameplay-t látsz, hanem te meg én szenvedünk :)

szerintem ez lokál vagy online haverral jó, idegennel mikrofon nélkül már nem hiszem hogy fun

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#119692) cyberkind válasza ayo (#119691) üzenetére


cyberkind
félisten

Én barátnővel meg haverral tervezem ezt tolni többet is, nem idegennel, eszembe se volt így, lehet ezért se volt egyértelmű amit írtam, vad idegennel biztos szar, de szerintem pont nem ez a coop, amiben van coop csak ismerőssel játszom, amit te írsz nálam az a multi. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#119693) ayo válasza cyberkind (#119692) üzenetére


ayo
addikt

meglátjuk mit tud, a koncepció jó, csak nekem ezeknél mindig megvan a kétely, hogyha ennyire egymásra van utalva a játékos akkor mennyire lesz jó vagy rossz. meg hát maga a játék mennyire lesz izgalmas. én tuti majd csak olcsón nézek rá, mert szerintem ez ár / játékidő arányban nem a legjobb lesz, bár eddig 5 óra 10 percet írtak, ami azért majdnem 2x több mint az előző játékuk, de 1 felhasználóból nehéz átlagolni :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#119694) ooooobi


ooooobi
senior tag

Most hogy ingyenes a Hitman episode 2, stemdb-röl sikerült is hozzáadni a fiókomhoz, de játékban mégse tudom kiválasztani, meg akarja vetetni velem, van ennek valami trükkje? Ha nézem a csomagoknak a kinyitott okdalát steamen akkor ott zöldel mutatja ezt is meg parizst is, ami már régebben meg volt. :U

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#119695) KubanitoS válasza ooooobi (#119694) üzenetére


KubanitoS
veterán

Azt írják, hogy ha már telepítve volt a játék, akkor le kell törölni és újrarakni ahhoz, hogy észrevegye a második epizódot is.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#119696) i2k


i2k
senior tag

A Way Out Review - Worthabuy?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#119697) Źşë' válasza ooooobi (#119694) üzenetére


Źşë'
addikt

huhh, próbálgattam huzzáadni, de a dlc oldalon semmit nem írt még pár napja... annyit olvastam h még vannak gondok a hozzáadással, erre ki is ment a fejemből és most meg már nem is lehet hozzáadni :DDD legnagyobb promocucc volt eddig :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#119698) Dilikutya válasza Źşë' (#119697) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jól sikerült akció. Elvileg április 3-ig van amúgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#119699) Cheesus


Cheesus
senior tag

Steam-es Ubisoft játékokat csak Steam-en lehet venni ugye?
Nagyon gondolkodom már, hogy a Far Cry 4-et, meg egy-két kisebb címet ideje lenne már beszerezni.

https://www.twitch.tv/csehla

(#119700) Źşë' válasza Cheesus (#119699) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ha megjelenik az 5. rész a summer saleben talán lesz 10€alatt picivel a 4. rész, és a gold meg 12-14€körül

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.