Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110301) i2k válasza oriic (#110300) üzenetére


i2k
senior tag

Akkor valami modi, nagyúr, vagy kopogtató szellem törölje az érintett hozzászólásomat - a szellemes riposztokkal együtt, ha kérhetném.
Uff.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110302) tomsolo válasza djculture (#110292) üzenetére


tomsolo
őstag

pontosan az ilyen tanyasi tukóknak kell vbloggolni hogy a Jóisten sokasítsa meg a leiratkozói számát

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110303) cyberkind válasza tomsolo (#110302) üzenetére


cyberkind
félisten

Sok bajotok van nektek. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#110304) Źşë' válasza tomsolo (#110302) üzenetére


Źşë'
addikt

szeleteljé hallod! szikrázzon a talaj a lábad alatt!! :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110305) tomsolo válasza cyberkind (#110303) üzenetére


tomsolo
őstag

Már az egy oximoron hogy aki linkeli benne van a nevében a kultúra szó :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110306) Źşë' válasza tomsolo (#110305) üzenetére


Źşë'
addikt

"tanyasi tukóknak" - egyébként nagyvárosi a srác, mint ahogy te jómagad is gondolom az lehetsz :DDD már ha érzed az iróniát, sztem egyébként nagyon jó a beszélőkéje, és simán felülmúlja a mai humoristákat, könyékből jön neki a marhaság :D sztem jól áll neki :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110307) tomsolo válasza Źşë' (#110306) üzenetére


tomsolo
őstag

No offense,

de tanyasi tukó - > tanyasi tukóknak vbloggol.

Ehhez képest még az orrlukak alapos és mélyreható tisztítása is hasznosabb cselekmény. :R

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110308) Dilikutya válasza Źşë' (#110306) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tegyük hozzá, ezzel a felülmúlással nem tettük túl magasra a lécet. Mert mi van ma itthon? A showder Klubból kinőtt standup bohócok, meg a Sas-kabaré még mindig. Ez nem szint, ennek a megugrása sem az.
Rühellem a tagot, de most csak végignéztem ezt, hogy hol a szint, meg az irónia. Az irónia nem ez. Ráadásul tényleg megrekedt egy 10 éves, vagy valami 80-as évek közepi tanyasi türhő szintjén, nagyjából itt lehet vicces, ha csöcsöt meg térdig érő brokit lát az ember. Komolyan, a végén már röhögtem, ahogy ez a kretén őszintén röhög azon, hogy annak a lénynek ott leng a pöcse.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110309) tomsolo válasza Dilikutya (#110308) üzenetére


tomsolo
őstag

Nemrég felvételiztettünk és egy fickó beleírta a cv-jébe hogy: több éve karbantartott youtube csatornám itt és itt található.

Na jó nézzük: hát épp egy egész üveg koch tormát próbált betolni a nyomorultja - persze ebben is szar volt, mert félúton feladta :) - és a többi videóban is hasonló magasságú tapasztalásokról adott számot. Mikor rákérdeztem, miért nem olyan videókat készít ahol inkább azt a tudását csillogtatja amivel pénzt kereshetne, kajak besértődött.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110310) tomsolo


tomsolo
őstag

Na a Humble is referral disznó lesz:

Humble Monthly Referral
For a limited time get €4.5 Humble Wallet Credit* with every referral. When they subscribe, you'll get Humble Wallet Credit automatically. Invited users must be first time subscribers.
* Get more for every referral for a limited time.

Total Referral Invitations 0 / 30

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110311) djculture


djculture
félisten

Nem sok mindent vártam tőle de ez a For Honor kurva jó lett...

(#110312) bullseye válasza djculture (#110311) üzenetére


bullseye
addikt

Valaki hívja a rendőrséget, tuti feltörték djculture accját, ha megdicsért valamit! ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110313) Zolás válasza djculture (#110311) üzenetére


Zolás
addikt

Tíz percig bírtam, nem látom a nagy fílinget benne.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#110314) i2k válasza tomsolo (#110309) üzenetére


i2k
senior tag

Mert Juhtyúkon hülyének lenni, vagy azt tettetni könnyebb és szárazabb érzés a gyorsan hírnévre szert tenni szándékozó, alapvetően t(sk)ó beállítottságú emberkéknek, mint valami konform módon, társadalmilag elfogadható norma szerint elfogadhatót, netán kiemelkedőt alkotni pár percben... és csak egyszer.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110315) Frod válasza bullseye (#110312) üzenetére


Frod
addikt

Pláne, hogy a For Honor-t, ami azért mégiscsak na.... :DDD

Do you see the white shadow?

(#110316) cskamacska válasza tomsolo (#110309) üzenetére


cskamacska
addikt

"Nemrég felvételiztettünk"

Azért remélem nem Human Resource Extraction Overseer minőségben tetted. :P

Humbliék meg szarjanak farfekvéses sünkolóniákat, hogy a zinternet nyomorát ilyen MLM baromságokkal fokozzák. :U Az a 4 euró per ref meglepően vastag ráadásul, spamolásból most aztán nem lesz hiány egy darabig. :o

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110317) micafighter válasza bullseye (#110312) üzenetére


micafighter
nagyúr

:C

(#110318) tomsolo


tomsolo
őstag

Egész érdekesnek tűnik

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110319) S1M0N válasza tomsolo (#110318) üzenetére


S1M0N
senior tag

Tényleg annak tűnik, ment is a kívánságlistámra. :R

(#110320) arty válasza i2k (#110314) üzenetére


arty
veterán

ha annyira könnyű, miért nem "gazdagszunk" mindannyian ebből? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110321) i2k válasza arty (#110320) üzenetére


i2k
senior tag

Szerintem azért, mert minket még úgy neveltek, hogy ne tegyük közszemlére... :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110322) djculture


djculture
félisten

Most giga hülye az már biztos : [link] Megláttam azóta röhögök.. Balázs Puli haját azóta is keresi. :DD

[ Szerkesztve ]

(#110323) Dilikutya válasza arty (#110320) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én azért nem hinném, hogy pl. ezzel a tuskósággal a zsozéatya gennyesre keresné magát. Még Sas Jóska is majdnem börtönbe ment a több évtizedes tapasztalatával, és ez még annál is primitívebb humor. Direktben senki se hirdetne nála, ami meg az AdSense-ből bejön, az kb. aprópénz az ő nézettségénél még.

"Űté' a kádban aztán röhögtél rajta, hogy fingasz." Kb. ez a szint. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110324) cyberkind válasza Dilikutya (#110323) üzenetére


cyberkind
félisten

Itthon nagyon kevesek vannak akik ebből jól is keresnek, én kb egyet tudok biztosra, sokatok kedvence a Szirmai. :D

Paranormal Cocktivity

(#110325) Agyzuzo válasza cyberkind (#110324) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Dancsót még többen nézik. Ami számomra felfoghatatlan, az Unfield. Közel fél millió feliratkozó, jóval több mint Szirmainak, de egy videóját nem bírtam még végignézni, Molnár Krisztián bebaszós live-ja bármikor kenterbe veri oda-vissza.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110326) oriic válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet sok a feliratkozó, de a nagy pénzt elsősorban nem azok alapján kapják a tehetősebb YouTuberek.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110327) cyberkind válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez az Unfield a tipikus mai fiatalok betevő internetes kenyere, én szintén semmit se néztem tőle és persze nem is fogok mert szar, de mondhatnám ezt a Luckey gyereket is, sok szar van sajnos a neten még itthon is pedig mi nem vagyunk nagy ország. :(

Paranormal Cocktivity

(#110328) bullseye válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


bullseye
addikt

Erre most belenéztem ebbe a Unfieldbe. Miért kellett ezt? :DDD

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110329) szami777 válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


szami777
addikt

Én meg a Molnár Krisztiános videóba.
Még mindig keresem a szavakat... :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110330) cyberkind válasza szami777 (#110329) üzenetére


cyberkind
félisten

Láttad te azt a live-ot amiben 5 percig 20k-ért a pucér Holdat riszálta? :D

Paranormal Cocktivity

(#110331) djculture


djculture
félisten

Molnár Krisztián a legalja mindennek, 3 napja hozzászólt egy a csövest megverték a metrón a bkv alkalmazottak hírhez de ott aztán minden volt. Az a csávó írja hogy agyonkéne mindet verni meg ilyenek, aki ül a wc-n és lefilmezi ahogy kulázik és utána felkerül a napi szarra.. Az már tényleg olyan szint ami azt mutatja valaki iq nulla.

[ Szerkesztve ]

(#110332) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Én csak a The VRt és Szirmai Greget nézem.Teljesen korrektek ;)

(#110325) Agyzuzo
Unfield a 8-14 évesek körében nagyon menő.Minecraftos Csabinyo (vagy hogy írják) a másik.Meg még sorolhatnám, de minek:)

[ Szerkesztve ]

(#110333) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Azt se tudom kikről beszéltek. :D Egyedül Szirmait ismerem, mert asszony imádja (nekem túl harsány a stílusa) és néha jókat mond a filmekről.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110334) Frod válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


Frod
addikt

Köszönöm, hogy kimondta valaki. Felfoghatatlan számomra, hogyan van majd félmillió ember akinek ez a szintje amit az unfield gyerek csinál. Persze nyilván tesz rá magasról, hisz elvan belőle - pár napja kapott ingyen 300k-s procit (ezt a videót pont feldobta a youtube, esküszöm csak a konfig miatt néztem meg :DDD )

Do you see the white shadow?

(#110335) Dilikutya válasza cyberkind (#110324) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az a másik irritáló ivarszerv. Ráadásul ő már fullba nyomja a kretént, a Media Markt-ban láttam bögrét is tőle.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110336) Dilikutya válasza cyberkind (#110327) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az Unfield miről szól? Ránéztem, de teljesen összevissza témák, totál érdektelen. Valami béna gyerek vloggolja a nyomorát? Mondjuk az a mikrofon nem épp kezdő cuccnak tűnik. A Molnár Krisztián meg az a kirohadt fogú dagi gyerek? Azt se ismertem eddig, de most is kár volt megnézni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110337) cyberkind válasza Dilikutya (#110336) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom, se nem a kedvencem és nem is vagyok 14. :D Kikinek meg a live-jai "érdekesek" tudnak lenni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110338) szami777 válasza cyberkind (#110330) üzenetére


szami777
addikt

Nem, elég volt az az 1 videó bőven, amit néztem. :DDD
Azért azt sajnálom, hogy nem kötik feltételekhez a youtube csatorna létrehozását., IQ teszt ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110339) cyberkind válasza szami777 (#110338) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a korhoz kötést sajnálom de mivel média kell a friss és tudatlan alapanyag. :D

Paranormal Cocktivity

(#110340) arty


arty
veterán

különösen a barbinak öltözött zsozé után már nagyon féltem unfield-től, de meglepődtem!
sose nézném magamtól, de azt mondom ügyes gyerek, a számok vele vannak.
nem csak üres trágárkodás 7x24-ben, hanem van NÉMI(!) műsor is! :D

én is elég randán beszélek, de videon már a thvr is ~elviselhetetlen, ezeket a kádbanfingósokat (ahogy valaki itt találóan billogozta ezeket a barmokat) percekig bírom.

és asszem ezek voltak egy topikban emlegetve Szirmaival, meg a standuposokkal?!??!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110341) Frod válasza arty (#110340) üzenetére


Frod
addikt

"...hanem van NÉMI(!) műsor is!"
Azért az ilyen 'meddig bírod nevetés nélkül' reakcióvideók minden csatornánál a tartalom legalja - ott meg elég sok van belőle.
A káromkodós részt viszont aláírom, mivel a közönségük javarészt 18 alatti (tippre gondolom) én is mindig kicsit szomorúan nyugtázom, hogy kontrollálatlanul nyitják ki a szájukat. Öregszem na.

Do you see the white shadow?

(#110342) arty válasza Frod (#110341) üzenetére


arty
veterán

pont néztem egy olyat is :) igen, az elég 0, de a többibe azért rak időt. nyilván nem durván sokat, csak amennyit érdemes.

a jól elhelyezett trágárság lehet poénforrás vagy csak ráerősíthet a mondanivalóra, de a zsozénál NINCS mondanivaló, ott a folyamatos trágár kötőszó adja a mondatot, amiben nincs is más! :D ez nem tartalom, ez tényleg a fing a kád vízben. EGYSZER talán megmosolyogtató. de órán át? műsorról műsorra? még azt is elfogadom, hogy időnként vicceset mond - de nem bírok 15 perc bazmegfaszozást hallgatni 1 épkézláb szóvirágért! :( :)

(és hogy VIDEOblogként a video mi.... ótejóég.... dejó, hogy nem szorulok rá a magyar közösségre... ill. ilyenkor már fáj, hogy nem lesz több otherworld gém-kritika sem (akiket sajna eddig nem becsültem sokra, de már látom az értéket :D pláne a játékfejlesztős, 3 részes sorozatuk tetszett, ahol 1-1 órát beszélgetnek 1 témáról, egyszerűen nincs itthon hasonló))

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110343) Dilikutya válasza arty (#110342) üzenetére


Dilikutya
félisten

Évek óta menő ez a fajta "humor" bizonyos kor és IQ alatt, van akinek ez is vicces: [link].

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110344) Agyzuzo válasza arty (#110342) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én csak amiatt vagyok szomorú, hogy vannak arcok akik pl. látszik hogy sok időt és energiát beletesznek - pl. a Retroshock egy jó példa, nevetséges feliratkozó szám ahhoz képest milyen színvonalat képvisel. Nyilván mert egy réteghez szól, de akkor is. Aztán jön egy kis 150 centis hülyegyerek, fröcsög össze-vissza minden szart és nem egy büdös nagy pofont kap érte, hanem 500k sub-ot. Chh... De igazából ez sem őt minősíti, hanem inkább a tartalomfogyasztókat. Lenne 10-20k sub-ja szót se érdemelne, elkönyvelnél hogy hát van pár hülye, ez van. De egy magyar csatornánál 500k sub az bizony durva szám és elég szomorú hogy ez mit jelent.

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110345) Źşë' válasza Agyzuzo (#110325) üzenetére


Źşë'
addikt

ezzel én is így vagyok, iszonyat mennyire érdektelen/jellegtelen az a gyerek (mert még gyerek) ill a másik a godlike, ő meg a nagyképűsége és kivagyisága miatt kerülök

(#110327) cyberkind egyetértek, Lucky is kb egy színvonal unfieldel, meg még akad pár hozzájuk hasonló...
Molnár Kiki meg hát igen, saját maga beégetéséhez is értenie kell, és ezt ő mesterfokon nyomja.
Szirmait nem láttam még, lehet majd ránézek.

(#110334) Frod én is csak a konfig miatt néztem meg, konzovilág ricsi spanol vele, gondolom hogy ide is oda is jöjjön nézettség (nem mintha én pl nézném akármelyiket is ill menne a sub nekik)... múltkor rakott fel videót KR' hogy végleg abbahagy valamit - erre bejelentette h a wowowt, én meg azt hittem hogy a játékot, mert hogy meg kell komolyodni, meg annyi idős is már, tervben a gyerek vagy akár úton, erre ugyan úgy tovább játszik mint az unfield :DDD

(#110336) Dilikutya igen kb ennyi a tartalma :DDD

(#110341) Frod mondjuk sztem aki mai fejjel fiatalon azt gondolja hogy a cigi meg a káromkodás menő az irtó buta gyerek, és még van bőven hova fejlődnie, azt nem mondom h mi nem használtuk ezeket a szavakat, de nem azért hogy yolo meg swaggerek legyünk :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110346) cyberkind


cyberkind
félisten

Denuvo is Dead, 5 napocska alatt feltörték a Resident 7 védelmét, már csak az a kérdés, hogy itt milyet használtak mert ha a végsőt akkor lehet is hagyni a picsába. :W

(#110345) Źşë'
Jajj tényleg, ez a goodlike gyerek is akkora egy méretes pöcs, hogy szavakkal leírhatatlan.

Paranormal Cocktivity

(#110347) djculture válasza cyberkind (#110346) üzenetére


djculture
félisten

Annak csak örülni lehet, tekintve hogy nélküle minden játék jobban megy gyengébb gépeken. Persze neked mindegy meg nekem is ilyen géppel de a gyengébb gépeken direkt leteszteltem.. Memória foglalás kapásból 1 gigával kevesebb a watch dogs 2nél pl ráadásul folyamatosan ír és kommunikál is kifele a neten ami folyamatosan eszi az erőforrásokat. Nem hiába patchelik ki amint lehet.

[ Szerkesztve ]

(#110348) szami777 válasza Agyzuzo (#110344) üzenetére


szami777
addikt

"500k sub az bizony durva szám és elég szomorú hogy ez mit jelent."

Ez ugyanaz, ami a tv-nél. Megnézed mik a legnézettebb műsorok és sajnos tökéletesen beárazza ennek a 10 milliós országnak az elborult ízlését. Ez így persze rohadtul ocsmányul hangzik, de a számok nem hazudnak.

Igen, a Retroshock jó példa, kevesen követik(mondjuk szerintem a szélsőséges téma miatt), de legalább igényes contentet gyárt. Én a baaad movies-os srácokkal vagyok még így, ők is lassan 10 éve tolják az ipart, a kezdetektől fogva nézem őket, mert szimpatikusak és jó témát dolgoznak fel, de pl őket is alig követik pár ezren.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110349) Dilikutya válasza cyberkind (#110346) üzenetére


Dilikutya
félisten

Azért csak megszenvedtek a Denuvo-val, mire eljutottak oda, hogy 5 nappal megjelenés után lett belőle tört verzió. És még mindig a legtöbb denuvós játékhoz nincs törés. Ha nem vált be ez a verzió, majd használják, ami pl. a Battlefront-ban van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110350) cyberkind válasza Dilikutya (#110349) üzenetére


cyberkind
félisten

Az EA-s játékokban milyen védelem van, ugyanez csak még jobb kiadásban?

(#110347) djculture
Ehhez sajnos nem tudok mit szólni. :F

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.