Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110201) oriic válasza cskamacska (#110200) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hjahgoy hja. Akkor várunk. :DDD Price history-t nem néztem. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110202) Agyzuzo válasza oriic (#110201) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha hamarabb kitalálod... 2 secondary acc-omra is benyomtam már, mert nem tudtam hova tenni a feles 2 kulcsom. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110203) csaba951 válasza oriic (#110201) üzenetére


csaba951
veterán

Steam price history: Advent Rising

(#110204) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Időközben egy kedves kollega megajándékozott engem vele, így már töltődik a játék. Köszönöm a segítséget. :R

Live-Die-Respawn

(#110205) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA/Origin Access tagok március 16-tól játszhatnak Mass Effect: Andromeda-val 10 óra erejéig. Egyelőre nem tudni, hogy a kampány korlátozva lesz-e, vagy mind a 10 órát ki lehet majd tolni. [link]

Live-Die-Respawn

(#110206) cyberkind válasza oriic (#110205) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha korlátozzák a kampányt akkor az már bőven rossz, mert a régi Mass Effect-tek nagyon de nagyon hosszú játékok voltak.

Paranormal Cocktivity

(#110207) szami777 válasza oriic (#110205) üzenetére


szami777
addikt

Ha tippelnem kéne azt mondanám nem, a fifa 17 esetében is úgy volt, hogy csak egy bizonyos ideig nyomhattad a The Journey-t, utána kiírta, hogy most menj és próbálj ki másik játékmódokat. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110208) oriic válasza cyberkind (#110206) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy értettem, hogy megkapjuk a 10 órát, de mondjuk csak 3 küldetést csinálhatunk meg, többet nem. (de azokat többször is akár)

Live-Die-Respawn

(#110209) cyberkind válasza oriic (#110208) üzenetére


cyberkind
félisten

Én akkor se értem miért korlátoznák amikor 10 óra alatt még ha rohan is az ember nem lehet sokat haladni ha csak nem a Mass Effect 1 volt a példa mert ott akár ki is lehet tolni a főszálat. :D

Paranormal Cocktivity

(#110210) Frod válasza oriic (#110208) üzenetére


Frod
addikt

valószínűleg ez lesz amit írtál.
szinte biztos vagyok benne, hogy csak egy fix darabig lesz tolható a kampány része, mondjuk 1-2 küldetés.
az ilyen naiv remények elég bátrak, hogy 10 órán át tolja az ember és eljut amíg eljut...
sőt, lehet hogy nem is a játék elejéről, hanem valami sztorifüggetlen küldetést lehet majd tolni sok akcióval.
(a prológusok sok játék esetében a megjelenésig embargó alá szoktak esni, hogy meglepetés legyen a sztori)

Do you see the white shadow?

(#110211) tomsolo


tomsolo
őstag

Unortodox ajánló:

Szerencsétlen Might & Magic Showdown megint jól pórul járt az UBI-val illetve a debil fejlesztőkkel.

Maga az alapötlet zseniális, a festegetős táblás játékfigurák nagy ötlet, kár hogy ezt leszámítva több sebből vérzik, maradjunk egyelőre a figuráknál:

- a modellek bár messziről jól néznek ki közelről már közepesek vagy rosszabbak. A rajtuk lévő textúrák dettó, ráadásul pár helyen illesztési hibásak. Nyilván játék közben ez nem tűnik fel, de a festegősdinél? Azt tudjuk be az EA-nak, hogy szörnyen limitáltak a lehetőségek, bár az unlockolható színek nem segítenek kreatívkodni.

- Ha már unlock, a játékfigurákat meg kell venni. Pénzt egyelőre a telejesített SP/Turorial harcokért kapunk illetve a PvP grindért. Egyébként lófasznyit. A játékra jellemző, hogy csak az SP mód bogarászásával csak az elérhető figurák felét - vagy azt se ha hősökre megyünk rá mivel azok drágábbak - tudjuk feloldani. Ez mindösszesen 10 db-ot jelent - a demó/paintshopban 5 db áll rendelkezésre.

A bevásárlókocsi ritka szerencsétlenlenül néz ki ebbe a milliőbe - rettenet mikrótranzakció szaga van - még szerencse, hogy egyébként a Might and Magichez semmi, de semmi köze nincs. A pénz és egyéb mókák mind accounthoz vannak kötve - így lényegében csalhatatlan.

Viszont a koronát az elbaszásra a játékmenet teszi fel, kezdjük ott hogy:
- egy táblajáték ami realtime harcokból áll. Teljes a képzavar ugye?

Ezt lehet fokozni azzal, hogy lényegében csak a hőst tudjuk "irányítani" - illetve Őt se, mivel nincs rendes irányítása neki se, hanem meg tudjuk mondani kit/mivel támadjon meg. Az összes tulajdonsága vmilyen támadás vagy buff csökkentő/növelő. Nincs hátrálás, kitérés meg ilyenek csak select és puff neki-üsd vágd, dögölj meg minnél hamarabb. Ezt tudja a hős.

Na mármost vannak teremtményeink a hős alatt akik még ennél is hülyébbek. Őket nem mi irányítjuk, hanem a csaták előtt "megtervezhetjük a taktikájukat" akik ennek megfelelően küzdenek automatikusan. Úgynevezett szekvenciákat készíthetünk - több féle támadástípusból összeállított mozdulatsor, amikhez tudunk rendelni feltételeket például a legkevesebb HP-val rendelkező ellenfélre ezt alkalmazza, a supporterekre(healer) meg ezt. A dolog szépséghibája, hogy erősen limitált a készíthető szekvenciák száma mivel slotba kerülnek.

A másik probléma, hogy teljesen felesleges mivel elég a legkevesebb HP-ra rámenni, és akkor akit mi megütünk kezdésnek/elsőnek a hőssel máris megfelel, ezzel a rettenet rámenős taktikával egyébként a teljes SP kampányt kivégezhetjük - szó szerint - percek alatt.

A játék rettenet frusztráló még így is a fent említett játkékmenet miatt, nekem személy szerint még ötletem sincs inenn hova kéne fejlődni. Talán lenne sakkszerű TBS még az is jobb lenne, de így szar.

SP kampány mint olyan nincs, 19! tutorial pálya és 11 - sztem ez is tutorial része egyébként - célmiszzió van, plusz még 30 ahol különböző feltételek alapján kell teljesítenünk dolgokat.

Történet nincs, minek az?
Van benne Orc, meg Ürdöng meg Egyszemű Ostoros máris kész a Might & Magic hangulat.

A PvP-ről annyit hogy 70 volt a csúcs, nekem még nem sikerült játszanom mással.

Elkéne venni pár játék jogát az Ubitól azt mondom.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110212) i2k válasza tomsolo (#110211) üzenetére


i2k
senior tag

Elkéne venni pár játék jogát az Ubitól azt mondom.

Kéne, de a szemét burzsoá tesók nem adnák semmi pénzért...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110213) alratar


alratar
addikt

Sziasztok,
Ha előfizetem a ME:A játékot a konzolokszervize oldalon, jar hozza a DeepSpace armor, a nomad skin és a booster pack?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#110214) cyberkind


cyberkind
félisten

Úgy tűnik az új Resident Evil végre jó lett, és nem a filmről beszélek. :))

Paranormal Cocktivity

(#110215) szami777


szami777
addikt

Köszönet azoknak, akik múlt héten bátorítottak itt arra, hogy vegyem meg a Life is Strange maradék részét.
Fergeteges élmény volt kivinni, évek óta nem élveztem így játékot, nálam egyértelműen felkerült az all time dobogóra is. :R

Ahogy olvasom, jönni fog a 2. évad, az biztos, hogy instant buy lesz.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110216) wesker24 válasza cyberkind (#110214) üzenetére


wesker24
senior tag

Csak a magad nevében beszélj, mert ennek már semmi köze a Resident Evil-hez csak a nevében az és ennyi, ma éjjel végignéztem a teljes Resident Evil 7-et és mindenki egy véleményen volt a Res Evil 7 csak egy újabb Outlast semmi több, Texas Chainsaw Massacre story-val, sehol se láttam még csak nyomokban se semmit ami a régi Res Evil-hez hasonlitott volna.

És a Játék nagyon rövid Normal Mode-on max 6 óra és ugy hogy még csak nem sietsz, és néztem az értékeléseket steamen Very Positive megnéztem miért:

Most of the review come from the Outlast/Amnesia fanbase for sure sins RE7 is more of a clone from those games.

Nincs több kérdésem, mint önálló játék nagyon fasza és sikeres lett mint Res Evil elbukott.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#110217) oriic válasza wesker24 (#110216) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted mitol Resident Evil egy Resident Evil?

A max 6 ora meg hulyeseg. Atlag jatekos nem fogja letolni ennyi ido alatt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110218) cyberkind válasza wesker24 (#110216) üzenetére


cyberkind
félisten

Beszélek is mert végre jött egy értékelhető Resi játék hány év után is, 5ezer év után ami alatt csak nevetségessé vált mind vásznon mind játékokban ez a hihetetlen széria, még jó, hogy örülök, gyakorlatilag a 4-től de főként az 5-től kezdve ment a licit, hogy mi a szarabb, a játékok vagy a filmek, nehéz dönteni menrt egymásra jöttek a licitek de az új "film" gyanítom meglépi ezt is. :U

Azt meg se említem, hogy ez anno egy horror, sőt túlélőhorror széria volt ami átment szép lassan szánalomba, szarba, viccbe (lehetne sorolni napestig a kategóriákat), tehát jön a kérdés, szerinted miért Resident Evil egy Resident Evil játék, én leírtam, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110219) ayo válasza wesker24 (#110216) üzenetére


ayo
addikt

hát az RE2 aranykor után a menj előre és lőj részekhez képest szerintem ezerszer jobb :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110220) Mr.Csizmás válasza oriic (#110217) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

zombik, vírus, tech-horror.

a 4 már szépen elferdül napirajz szintű karikatúrába az eredeti koncepciótól a vasvillás falusi lázadással.

kár hogy a zero, és társai erős kisebbségben vannak.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110221) tomsolo válasza ayo (#110219) üzenetére


tomsolo
őstag

Wii-re volt ilyen Rail Shooter a 2. sztorijának alapján nekem az bejött nagyon. :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110222) ayo válasza tomsolo (#110221) üzenetére


ayo
addikt

Az a Chronicles sorozat volt. Az RE4 még azt mondom nem volt rossz, de utána nagyon elszabadult a dolog buta akció henteldébe.
Egy TPS-nek én is jobban örültem volna az tény, de örülök, hogy végre egy minőségi részt adtak ki, amiben a túlélés a cél és nem az, hogy addig tömd ólommal az 50 méteres mutánst, amíg el nem fárad az ujjat.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110223) djculture válasza wesker24 (#110216) üzenetére


djculture
félisten

Ja jó játék de semmi köze a sorozathoz.

(#110224) cyberkind válasza djculture (#110223) üzenetére


cyberkind
félisten

Te a 4-ről és utánalévőkről beszélsz, mert azok comedyk, ez meg túlélőhorror mint az elsők.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110225) djculture válasza cyberkind (#110224) üzenetére


djculture
félisten

Az első 2 se ilyen outlast volt, azokat végig nyomtam..

[ Szerkesztve ]

(#110226) cyberkind válasza djculture (#110225) üzenetére


cyberkind
félisten

És azok is túlélőhorrorok voltak mint ez, csak van fegyver és fixkamerás.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110227) i2k


i2k
senior tag

Engem viszont érdekel(t volna) a 6. részt követő események alakulása. Pofánb*****k azokat, akik az utóbbi részeket megvették, végigjátszották, és a sztorivonalat nem csak végigklikkelgették, hanem elolvastak mindent... így engem is.

Tovább megyek:
Ahogy tették az Operation Raccoon City esetében, ez az Outlast-Texasi-Halálos kitérő szerű dolog is lehetett volna egy mellékszál, hogy a vérbő rajongók, akik hirtelen előbukkannak most a semmiből, is megnyugodjanak...
A 7. rész meg lehetett volna a Jake-Helena-Chris-Jake-Sherry-Ada vonalon, gördítve tovább a megkezdett szálakat.

Tojok rá, hogy olvasható dokumentumok, meg fiókokban található tárgyak szintjén insidereskedve utalgatnak előző részekre, karakterekre!

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110228) cyberkind válasza i2k (#110227) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudtam soha se megérteni azokat akiknek ezek a játékok tetszettek, sőt, továbbmegyek, a kiadót se értem, hogy ebben mi pénzt láthatott, mert az biztos, hogy semmit nem tettek érdemben a szériához de azt legalább porba tiporták, mondom ezt úgy, hogy kitoltam az 5-öt és pont annyira emlékszem abból mint a filmekből, azaz semmire mert ennyire király lett, Steam-en is +1 sornak vannak meg, szóval most, hogy végre vége a filmeknek és jött új vonal a játékban talán kaphatunk mindkét oldalra valami minőséget is ami eddig nagyon de nagyon elkerülte ezt a szériát. (saját vélemény)

(a rajzfilmek királyok voltak)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110229) i2k válasza cyberkind (#110228) üzenetére


i2k
senior tag

Látom, túlteng benned a tolerancia...
:U

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110230) cyberkind válasza i2k (#110229) üzenetére


cyberkind
félisten

:))

Paranormal Cocktivity

(#110231) tomsolo válasza cyberkind (#110228) üzenetére


tomsolo
őstag

Én se értem, de hát ez van.

Nálam a spinoffokat leszámítva a 2 után halt meg a sorozat, a 3 sajna rettenet gyenge lett utána a 4-5-6/Relevations meg érthetetlen/élvezhetetlen számomra mint a film kb.

Egyébként ha lenne eszük akkor kivinnék az űrbe/távoli jövőbe a sorozatot, abba látnék fantáziát de ezekre már nem tudok felhorgadni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110232) Agyzuzo válasza i2k (#110227) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem tetszik hogy ilyen merész váltást be mertek vállalni, viszont nem kéne 7-nek hívni, mert ez inkább csak vmi spinoff. Ha ezt tudatosítják a rajongókban, talán azok sem okádnak tüzet, hanem várják a valódi hetedik részt. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110233) djculture válasza Agyzuzo (#110232) üzenetére


djculture
félisten

Igen igy kellett volna valami más nevet adni neki, nem hogy 6 órás gameplayel (ugy hogy elég lassú is vagyok volt akinek 3 óra alatt sikerült állitólag) ez a hetedik rész.. Eleve kurva rövid az alapjáték ráadásul egy outlast másolat. Még jó hogy komám vette meg nem én. Majd a season pass persze szarásig adja a tartalmakat mint ígérik.

[ Szerkesztve ]

(#110234) oriic válasza djculture (#110233) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt a 6 órás végigjátszás hagyjátok már pls. Két videót látok most hirtelen YouTube-on, ahol 6 órás végigjátszás van, az is Madhouse módban ahol több átvezető és és animáció is hiányzik, plusz ahogy látom ezeket is nem átlagos játékosok tolták le. A 3 órás végigjátszás meg speedrun már, egy darabról tudok össz vissz. (gondolom speedrun lényegét nem kell ecsetelni)

Eddigi visszajelzések alapján átlag 9-11 óra a végigjátszás egy teljesen átlagos játékosnak. Én értem hogy nem jön be nektek a játék mert jaj nem Resident Evil igazából, de butaságokat nem kell terjeszteni.

Jelenleg 6 órám van a játékban és minimum lesz még 4 óra a befejezésig...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110235) ayo válasza Agyzuzo (#110232) üzenetére


ayo
addikt

Csináltak ezek már mindent, nézd meg a gyönyörű Umbrella Corps játékot egyszer :D

a klasszikus rajongók, ahogy én is a RE2 óta sírnak, nekem ezért a 4 után az összes rész spin-off.... :))

(#110234) oriic: nem tudtad hogy mindig a speedrun számít? Hitmannél is persze hogy azt nézték és nem azt, hogy az arcnak több 10 órája volt benne, hogy elérje azt :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110236) warcat válasza oriic (#110234) üzenetére


warcat
veterán

Mondjuk én akkor sem értem,hogy a "de van ez 10 óra is" miért menti meg, full AAA árat kérnek érte és persze be van lógatva a 30 eurós season pass. A hivatalos 1500Ft /óra (sőt amcsiknál 60 dollár, 1730Ft/óra) árazás botrány.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#110237) oriic válasza warcat (#110236) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a vegigjatszas ideje alapjan arazzak a jatekokat mar nagyon regota. Akit ez nem izgat ugyis megveszi, a tobbiek meg varnak learazasra.

"Egyesek" meg az 5 dollaros learazasra. :D

Ilyenkor lehet jonni hogy vannak ennyiert 30-50 oras jatekok is. Igen vannak, olyanok is. (Open world jatekokon tul nem is volt mostanaban ilyen)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110238) Frod válasza warcat (#110236) üzenetére


Frod
addikt

Na most ez olyan dolog, hogy lehet bármi bármilyen jó az itthoni bérekhez viszonyítva ezek az árak sosem, azaz SOSEM érik meg :D
0-day venni úri dolog, a többi már csak azon múlik ki mennyire türelmes, és mindenki majd megveszi azon az áron ami a saját világképe alapján belefér.
Amúgy, csak hogy a vitába is beleszóljak tegnap este néztem egy stream-et hajnal 3-ig, és amennyire nem érdekelt pl a 6, ez annyira odaragasztott. (tegyük hozzá én azért idomulok könnyebben, mert nem vagyok fan, csak az 5-öt vittem ki anno)

Do you see the white shadow?

(#110239) Agyzuzo válasza ayo (#110235) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Én csak egy 2. rész HD verzára várok, nekem ne is mondd. :D Remélem lesz abból remaster, össze se tudom számolni hányszor pörgettem ki azt a részt, már csukott szemmel is ment 40 perc körül.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110240) ayo válasza Agyzuzo (#110239) üzenetére


ayo
addikt

idén vagy következő évben jön.

http://jateknaplo.blog.hu

(#110241) tomsolo


tomsolo
őstag

Bugyi csata vótmá? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110242) tomsolo


tomsolo
őstag

Cayne - A Stasis alkotóinak ingyenes! játéka

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110243) lkksioskdl3 válasza tomsolo (#110242) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Szomorú, hogy egy negatív véleményt listáz csak az összesítő. Az is spanyolul és a kontroller támogatást hiányolja...

Köszönöm, hogy belinkelted! Már jön is lefelé :R

(#110244) i2k válasza tomsolo (#110241) üzenetére


i2k
senior tag

Megelőztél :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110245) echterion válasza tomsolo (#110241) üzenetére


echterion
nagyúr

Jesszus. :D

**********

(#110246) maross válasza tomsolo (#110242) üzenetére


maross
veterán

nohat nohat..koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110247) tomsolo válasza tomsolo (#110242) üzenetére


tomsolo
őstag

Kapcsolódik

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110248) maross válasza tomsolo (#110247) üzenetére


maross
veterán

Ha nem 2019 oktober lenne hanem 2017...még meg is gondolnam :). nagyon fallout remastered feelingje van

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110249) Lackki válasza maross (#110248) üzenetére


Lackki
senior tag

ugyanígy vagyok én is ezzel... dettó fallout ugrott be :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#110250) Csapoati válasza tomsolo (#110247) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Majdnem rányomtam a vásárlásra, de Oct 2019... :N

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.