Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110701) NyMRooD válasza Źşë' (#110700) üzenetére


NyMRooD
őstag

Ha magadnak vetted akkor tudod emelni az összeget.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#110702) djculture válasza Źşë' (#110700) üzenetére


djculture
félisten

Mint irta más is lehet emelni a lét teljesre

(#110703) cskamacska válasza djculture (#110702) üzenetére


cskamacska
addikt

Lehet nekem is ezzel kell majd élnem, mert ha év játéka a Warhammer 40k Eternal Crusade, ha nem, bezony lerabolják mindenhunnan hamar mintha az lenne. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110704) djculture válasza cskamacska (#110703) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom én már 1 éve nem veszek meg egy bundle szart se, ez majdnem elcsábított de kereskedni vele nem érek rá azért meg hogy beregisztráljam és sose játszom vele hülyeség megvenni.

(#110705) djculture


djculture
félisten

Beszarás mit össze hazudnak ezek a kiadók..

Előtte az volt hogy legjobban fogyó call of duty most már nem fogyott elég. Lesz még valami hazugság kedves kiadó?

Elbúcsúzhatunk a AAA-kategóriás játékipar forradalmi megoldásaitól. Az Activision Blizzard 2016-os üzleti jelentése szerint csak a tradicionális megoldások tetszenek a vásárlóknak. Az Overwatch mindent vitt, azaz a játékosoknak nincs elege a kizárólag gyors multira kihegyezett shooterekből. Ellenben a Call of Duty: Infinite Warfare olyan rosszul szerepelt a kasszáknál, hogy a kiadó a sorozat újraindítása mellett döntött. A hivatalos álláspont az, hogy a Call of Duty 2017-es inkarnációja „visszatér a gyökerekhez”.

[link]

(#110706) cyberkind válasza djculture (#110705) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt olvastam én is és nem igazán tudtam ezt értelmezni, mindig is arra gondoltam, hogy nem kéne évente kiszarni ezt a tetvedéket és akkor talán kaphatna az ember valamit a pénzéért, de nem, most már az a hibás akik ezt a szart is megvették, az Activision-nek meg igaza van, minek erőltessék meg magukat ha ezt a foszuhatagot ugyanúgy viszik mint a korábbi részeket amikben több munka volt talán.

Paranormal Cocktivity

(#110707) maross válasza djculture (#110705) üzenetére


maross
veterán

watevah makes mo money

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110708) micafighter válasza djculture (#110705) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ott lett elcseszve a dolog, hogy az OWhez hasonlitják, mikor a kettő köszönő viszonyban sincs egymással :N

(#110709) oriic válasza djculture (#110705) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tele van pontatlansaggal es fals infokkal ez a hir.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110710) szami777 válasza djculture (#110705) üzenetére


szami777
addikt

Érdekes hír, nekem úgy rémlett, hogy csak Pc-n bukott meg a játék, konzolokra világ-világtalan megvette.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110711) cyberkind válasza oriic (#110709) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként mennyi ment ebből a csodából, lehet valamit tudni? (a simára gondolok nem az MW-hez csatolt kiadásra)

Paranormal Cocktivity

(#110712) oriic válasza cyberkind (#110711) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos adat nincs, nem hivatalos infok szerint eddig 10,8 millio osszesen. De ez csak a digitalis valtozatra vonatkozik, konzolos lemezes eladasok nincsenek benne.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110713) cyberkind válasza oriic (#110712) üzenetére


cyberkind
félisten

:Y :Y

Erre nem lehet mit írni, vagyis csak azt, hogy minek is változtatna az Activision a dolgokon ha ez így is bőven megvolt.

Paranormal Cocktivity

(#110714) ProEvoFan válasza djculture (#110705) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Novembertől januárig vezette pl a Brit dobozos eladási listát.Karácsonykor a legjobban fogyó játék volt több helyen.Benne van minden hónapba a top10 eladási listákon úgy, hogy kb majdnem mindig megelőzte a BF1et..."EA a BF1et hivatalosan is elismerte: nagyon jól fogy!"
Erre nem sikeresnek minősítik, mert rosszabbul fogy, mint a korábbi részek.Emberek, de így is "kurvasok(k)" megy el belőle!.Más kiadó összetenné a két kezét ha ennyi fogyna a játékukból, mint az IWből.
Vicces ez a történet, vicces...

(#110715) cyberkind válasza ProEvoFan (#110714) üzenetére


cyberkind
félisten

Lehetne ez jobb is ha nem minden évben fosnák ki ezeket, mert nagyon gyorsan rálehet unni az egészre annak ellenére, hogy mindenki már kb 3 évet kap egy részre, én valahol a BO 2-nél vesztettem el a fonalat. Persze amíg megveszik akár csak szart is tehetnének a játékba mert úgyis vinnék, úgyhogy a vevő a hibás, hogy ezért fizet állandóan, én is megveszem majd ha jól lemegy az ára és kész, ennyit talán érhet.

Paranormal Cocktivity

(#110716) bullseye válasza ProEvoFan (#110714) üzenetére


bullseye
addikt

Corporate logika általában perverz.

Pár éve mesélte egy multi középvezető, hogy a központ fúj rájuk, mert rosszak a számaik. Éppen előtte kaptam róla tájékoztatást, hogy kb. 20%-kal növelték az eladásaikat. Csakhogy előző évben is annyi volt, így erre már 25 százalékot vártak tőlük, ahhoz képest kudarcot vallottak...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110717) i2k válasza bullseye (#110716) üzenetére


i2k
senior tag

Az efféle üzleti tervekről MINDIG a drága Hofi Géza jut eszembe, és az a bizonyos disznó - újoncoknak érdemes meghallgatni - öregeknek meg felfrissíteni.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110718) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Hollow Knight - Release Trailer Jónak tűnik nagyon! :Y

(#110719) reelc válasza i2k (#110717) üzenetére


reelc
veterán

Igen, köszi a disznós (is) nagyon jó. Nemrég hallgattam meg. :)

(#110720) Frod válasza djculture (#110705) üzenetére


Frod
addikt

Azt bírom az ilyen "hírekben", hogy ők úgy érzik MOST már változtatni kell, erre ezt ráfogják arra a részre amit már HÁROM ÉVE fejleszt a Sledgehammer, hogy akkor most csak emiatt visszatérünk a gyökerekhez. Miért kell hazudni, de most komolyan? :DDD
Továbbá egész érdekes piaci számokkal dolgozhatnak ezek, hogy ha így is eladtak belőle 10M-et az miért is ennyire rossz...

szerk: jaj, közbe olvasom, hogy fentebb már írtak erről a kollégák, akkor értem.

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#110721) eszement24 válasza Heavyrain (#110718) üzenetére


eszement24
aktív tag

https://www.humblebundle.com/monthly/p/february_2017_monthly

(#110722) Heavyrain válasza eszement24 (#110721) üzenetére


Heavyrain
őstag

"Exclusive Sneak Peek" csak. :(
Majd 24.-én fog megjelenni.

[ Szerkesztve ]

(#110723) cskamacska válasza oriic (#110675) üzenetére


cskamacska
addikt

Nincsen Halo Wars 2 elfelejtve, csak, hááát, szerintem nagyobb a marketingje mint a lángja. Biztos konzolon jó(mivel nincsen más ;] ), meg talán a 2. rész már PC szinttel mérve sem lesz gyermeteg(mert csak a Creative Assembly készí.. adta hozzá a márkanevét ;] ), de azért úgy előrendelni, hogy egy _nagyon_ langyos első részt tud felmutatni, közben ugye Win10 / Win Store / DX12 exkluzív.. ejj, rizikós. :U

Szóval magazinok PR szemével ilyen, ni:
Eurogamer 20 minutes of Halo Wars 2 Campaign Gameplay
PC GAMER Halo Wars 2 gameplay and impressions
PC GAMER Halo Wars 2 gameplay: multiplayer deathmatch 1v1

Nem érzem azt, hogy akár egy Etherium szintjét megütné. :(

No meg úgy kéne előrendelni, hogy közben kettő zakciós nagyágyú is itt van mellettünk:

Tomsolo belengette a Cdkeys Battlefleet Gothic Armada zakciót 10 fontért amiből még lejön 5% a Facsebuk appjuk kódjával

Kiváló RTT / akció / hajószim keverék, ami nem is feltétlen mint csak stratégia érdemel említést. Én magam a 2006-os Pirates! óta keresek hasonló vitorlás sortüzelő szimulátort, és több tucat játék elvetése után(igaz a Star Wars Empire at War űrharcánál kicsit leragadtam) meglepetésre az Armadában találtam meg a szellemi örökösét. :B Egyszerűen öröm nézni ahogy egy hadicsel beválik, és az ellenséges hajó oldalát egy eltalált lövéssorozat szabdalja széjjel, majd komótosan szétbomlik az egész hajó. :K Az sem árt neki, hogy sok indie Warhammer játék után a körítéssel sincs gond, zenék, egységhangok, sztori szinkron, grafika teljesen rendben van, és a fő küldetéssorozat is szerethető, miközben ízig-vérig W40k.

Aztán ott csücsül a 12 dolláros márciusi Humbli Scambliban a Total War WARHAMMER ami kapásból legalacsonyabb ár érte még ha 6 Bad Rats mellé csomagolják akkor is. :D Nem mellesleg eddigi legjobb Total War játék(bátor vagyok tudom ;] ), Shogun 2 óta gyöszmötölt játékmotor vadonatújra lett cserélve benne, és csodásak benne a harcok, de a stratégiai térkép is jobb lett szvsz.

Emellett mindkét játék Win7/8/10 kompatibilis, Total War még Linux, és lassan Mac támogatással is bír.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110724) oriic válasza cskamacska (#110723) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát nyilván PC-n van jobb alternatívája is. :D Mondjuk a bétáját én notin toltam, simán élveztem. Szerintem a teljes kiadást is gépen tolom, nem Xbox-on.

Live-Die-Respawn

(#110725) i2k


i2k
senior tag

Újabb mélypont a STEAM-en... (játék)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110726) ZsZso válasza i2k (#110725) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Kíváncsi lennék rá, hogy mennyi profitot hozhat egy ilyen szutyok játék :U .

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#110727) djculture válasza ZsZso (#110726) üzenetére


djculture
félisten

Inkább arra hogy ki az az állat aki ilyeneket irkál hozzá:

This is a great game, it rly is great.
It was made by wonderful people.. truely wonderful people

And I made the mexicans pay for my copy of the game!

(#110728) reelc válasza djculture (#110727) üzenetére


reelc
veterán

A fejlesztők haverjai?
4-ből 100% pozitív. :D

[ Szerkesztve ]

(#110729) AtHoS válasza i2k (#110725) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ilyeneket ne linkeljetek...most meg kell innom egy sört gyorsan, hogy vérnyomásom újra rendbe legyen :C

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#110730) szami777 válasza ZsZso (#110726) üzenetére


szami777
addikt

Azért a kitűzői és a háttérképei is megérnek egy misét. :DDD [link]

Mondjuk a Darth Vaderes háttérkép eléggé adja.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110731) bullseye válasza djculture (#110727) üzenetére


bullseye
addikt

Valaki, aki jobban hozza Trumpot, mint az #EverySecondCounts videók fele.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110732) djculture válasza reelc (#110728) üzenetére


djculture
félisten

Minden esetre a steam greenlight megszűnik.

Helyette lesz:

A Steam Direct jelenleg még kidolgozás alatt van, legkorábban csak tavasszal indulhat el, de az, hogy az új rendszer ahhoz fog hasonlítani, mintha valakik egy bankszámlát akarna nyitni. Ezután minden egyes megjelentetni kívánt játék után díjat kell majd fizetni. Ennek mértéke még vita tárgya, a Valve a fejlesztőkkel tárgyal, de 100 és 5000 dollár közötti összegre lehet számítani. "Mindkettőnek megvannak az előnyei és a hátrányai, így további információkat kell gyűjtenünk, mielőtt eldöntenénk." -- közölte a Valve illetékese

[ Szerkesztve ]

(#110733) echterion


echterion
nagyúr

Ezt a G2A-s bundlit nem lehet megvenni wallet-ről? Csak kártyát meg paypal-t enged, de azok meg fizetősek, ugye.

**********

(#110734) ZsZso válasza echterion (#110733) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Azt az előfizetésnél nem lehet választani, csak a 2.5 € opciónál :S.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#110735) echterion válasza ZsZso (#110734) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem kispályások. :U

**********

(#110736) djculture


djculture
félisten

Azért még mindig nemértem mire fel van vat meg fee felirat pluszba, hong kongban egy fillér adót nem kell fizetni ezeknek kifele értékesítés esetén. Tehát ha jó kisfiú /lány vagy szépen be jelölőd hogy uniós állampolgár vagy tőled levonják az adót ők meg sehova se fizetik ezt be.

(#110737) Mr.Csizmás válasza djculture (#110736) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vannak akik még meglepődnek a G2A kreatív/unortodox gazdasági vetületein? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110738) bullseye válasza djculture (#110736) üzenetére


bullseye
addikt

Én olyat sem láttam még, aki külön fizetteti a PP díjat, de a neten azt mondták temérdek ilyen oldal van.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110739) tomsolo válasza bullseye (#110738) üzenetére


tomsolo
őstag

éne ezt nem is vágom hogy lehet, elvbe pont erről szólna pp hogy nincs vásárláskor felár

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110740) micafighter válasza tomsolo (#110739) üzenetére


micafighter
nagyúr

A PPnek mint szolgáltatás, van díja, csak ezt sok bolt benyeli. A G2A nem ;)

(#110741) eami válasza micafighter (#110740) üzenetére


eami
addikt

sőt, úgy rémlik a paypal nem is engedi áthárítani, a nagy kérdés az hogy akkor miért is huny szemet e felett :F

(#110742) cskamacska


cskamacska
addikt

cskamacska válasza #16245 gyimger üzenetére:

Mint említettem volt, ez szintén egy Humble Jólleégtünkmintaz Origin Bundli, ugyanazzal az irreális árral, csak itt nem megy mind jótékonyságra, de hogy magából az eladásból csak centek jutnának minden 5-20 eurós játék után a fejlesztőknek G2A zsebbenyúlás nélkül, az világos. Feltéve, ha tényleg a saját zsebükbe nyúltak, és nem máséba.. :DDD

G2A-ból meg simán lehetne rendes bolt, az csak elhatározás kérdése, hogy kivágnak minden eladót akinek nincs lepapírozott szerződése a kiadóval kulcsok kereskedelmére, csak TOR-on lelt kártyával kicsalt ukrán kutya szájából előrángatott ingyen bundli CSGO skinek nélkül hol tudnának megmaradni a nyugati legál boltok árversenyében? :U

más

Agyzúzó 7255 játékkal lenyomta a 7224 pluszegysorral szégyenkező Pistidokit mint a bélyeget, így most ő a legmasszívabb epéniszű magyar a Steamon

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110743) Mr.Csizmás válasza cskamacska (#110742) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

látom ott a fél nindzsa topik ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110744) eami válasza cskamacska (#110742) üzenetére


eami
addikt

csakhogy a steamladder nem pontos. steamdb.info inkább releváns. igaz ott meg nincs fent mindenki. Pistidoki befért a top 100-ba :)) Agyzuzo pedig csak a megalázó 314. helyen van a 120 millióból :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#110745) maross válasza cskamacska (#110742) üzenetére


maross
veterán

szeginy agyzuzo osszetenné a két kezet ha 7k jateka lenne "Games 6,075". Erdekes hogy pistidokinal 7224 vs 7157, itt alig csalt a rendszer.

g2a-rol ha kivágnák az kiadokkal nem szerzodott eladokat, egy legures tér maradna + az indie eladok a 100%-os steames árukkal.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110746) i2k válasza eami (#110744) üzenetére


i2k
senior tag

Így van - például személyes ismerősöm sincs a listán, a maga 3338 játékával...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110747) Agyzuzo válasza maross (#110745) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nem tudom hogy jött össze ez a gyönyörű eredmény, de ja, eléggé messze vagyok még ettől. :D
De nem baj, remélem pistidoki azért most összecsinálta magát és izibe behúzott 300 sort steam-ről. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110748) tomsolo


tomsolo
őstag

Játékotok most akciós ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110749) cyberkind válasza tomsolo (#110748) üzenetére


cyberkind
félisten

Ennyiért még drága. :D

Paranormal Cocktivity

(#110750) djculture


djculture
félisten

Na végre a crytek Hungary tagokból szervez a GTA és max payne 3 producere új stúdiót itthon.
CryEngine modifikációjával készítenek játékot, végre nem ilyen city interaktiv féle kókányolásra lehet készülni.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.