Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110951) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Hátha valakit érdekel.

PlayerUnknown's Battlegrounds-hoz 2000 closed beta kulcsot osztogatnak.

(#110952) bullseye


bullseye
addikt

Nem akarom az ON-t rombolni, de van valakinek tippje, hogy miért nem mutat meg néhányunknak dolgokat a cdkeys?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110953) oriic válasza bullseye (#110952) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mikre gondolsz? Dobsz egy linket arról amit valaki nem lát pl? (esetleg ip alapján bokkol az oldal bár sok értelmét nem látom ennek)

Live-Die-Respawn

(#110954) bullseye válasza oriic (#110953) üzenetére


bullseye
addikt

Doom
Ami nem jelent meg sima keresésre, max ha a kiadókra szükítettem a PC-s gamékat.

Ahogy Shadow Warrior 2 vagy Shadow Tactics sem, de ott mentség, hogy éppen nincs raktáron nekik a doboz. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110955) oriic válasza bullseye (#110954) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És tényleg. Szerintem bug lesz a rendszerben.

Live-Die-Respawn

(#110956) DrTechnoid válasza bullseye (#110954) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nem merem megvenni , pedig már rajta van az ujjam a paypal continue gombon :D Kidobott 4k lenne ha holnap leszedik az accountomról

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#110957) eami válasza DrTechnoid (#110956) üzenetére


eami
addikt

a kulcsosban én inkább bízom mint a gékettőben. előbbi szimplán szűrke de egy cég, az utóbbi meg a népliget aluljárója :DDD

(#110958) bullseye válasza DrTechnoid (#110956) üzenetére


bullseye
addikt

Én már pár cuccot vettem ott, azok eddig megmaradtak, pedig jóval erősebb különbség volt a bestbuyokkal, mint itt ez a 2-3 euró. De ha kockázatosnak érzed, inkább várj, lesz ez ennyi nem olyan sokára, és játék miatt idegeskedni hülyeség lenne. Mondjuk én behúztam, mert nem bírtam a hörcsög véremmel. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110959) tomsolo válasza bullseye (#110954) üzenetére


tomsolo
őstag

Szar a keresőjük ennyi.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110960) i2k válasza DrTechnoid (#110956) üzenetére


i2k
senior tag

Én még elő is rendeltem már náluk játékot... azóta is megvan (CDKeys).
Sőt: a G2A-ról vásároltak is megvannak...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110961) gyimger válasza i2k (#110960) üzenetére


gyimger
őstag

Én se bántam meg soha a G2A-s vásárlást, aztán egyszercsak eltűnt egy játékom... :) Úgyhogy nem erőltetem tovább.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#110962) Balesz1899 válasza DrTechnoid (#110956) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Vettem már pár játékot itt, de soha nem volt semmi gondom velük.
Persze nyilván nem életbiztosítás, de inkább ezer játék innen, mint egyetlen példány a G2A-ról.

(#110963) Cheesus


Cheesus
senior tag

Nem szoktam figyelemmel követni a Kickstarteres projecteket, de ezen megakadt a szemem, és el is gondolkodtam mondjuk egy kézzel fogható Art Book pledgen, csak hát ugye 2018 December...

Narita Boy:
80-as évek látványvilágával megtámogatott pixel kaland kellemes zenével és ötletes grafikai megvalósítással.

https://www.twitch.tv/csehla

(#110964) Dilikutya válasza Cheesus (#110963) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kicsit unalmas már ez a sok retro pixeles szar.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110965) tomsolo válasza Dilikutya (#110964) üzenetére


tomsolo
őstag

Or not

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110966) echterion


echterion
nagyúr

Az normális, hogy ilyet dob nekem a steam? Kér tőlem nevet, cimet, ilyeneket, különben nem adhatok el több kártyát a piacon. Mi ez a széklet?

**********

(#110967) tomsolo válasza echterion (#110966) üzenetére


tomsolo
őstag

Igen

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110968) DrTechnoid válasza echterion (#110966) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Előbb utóbb ebbe belefut aki használja a marketet.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#110969) echterion válasza tomsolo (#110967) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Legközelebb mi lesz, megkérdezi a zoknim színét? :B

**********

(#110970) eami válasza echterion (#110969) üzenetére


eami
addikt

amióta van market azóta van ilyen :) amerikaiaknál kicsit szigorúbban veszik ezt a marketezést. nyilatkozol hogy nem vagy US citizen és kész. nagyon zárójelben megjegyzem, hogy ha véletlenül odakint csináltad volna a fiókod és úgy nyilatkozol erről, akkor kb instant lock :))

(#110971) echterion válasza eami (#110970) üzenetére


echterion
nagyúr

Szerencsére nem így történt, szóval megy a nyilatkozat. :))

**********

(#110972) arty válasza Dilikutya (#110964) üzenetére


arty
veterán

Mekkora erőfeszítés nem foglalkozni velük? ;)

Én nagyon sokat imádok, psn-en pl ingyen kaptam februárban a NOT A HERO-t, amíg nem kezdtem vele játszani, kissé húztam a szám, de játszva nagyon megtetszett!

https://www.youtube.com/watch?v=tEuxvLNfMjY

A Broforce pedig örök legkedvencebb, egy legenda :)

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110973) tomsolo


tomsolo
őstag

Hú de jó, hogy nem vetttem meg a Naruto 4-et. A sztori mód kevesebb mint 5 óra volt benne ami bár mint történet jó de rövid, a minőségéről meg már írtam. Ingyen jó volt, de pénzt ezért nem adtam volna.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110974) micafighter válasza tomsolo (#110973) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én megvettem még anno és nem bántam meg. A régebbi részekben ugy volt, hogy volt mászkálós rész és közben tudtál storyzni ugye, az is haladt, itt fordítva van megoldva, a story-t végig tolod küldetésekkel, utána meg szabadon mászkálhatsz, szerintem jó megoldás volt mert kezdett már kicsit unalmas lenni a sok mászkálás, meg nekem a mászkálós rész elég rosszul is ment PC-n konzolhoz képest, régebbi részekben a mászkálós résznél volt vagy 15 átlag FPS meg grafikai glitchek, viszont a harccal szerencsére nem volt semmi gond igy összességében azért nem volt rossz a régebbi játékok játékélménye se. De ehhez hozzá tartozik az is hogy az összes manga meg anime részét láttam / olvastam :)

Szoval a story csak 5 óra, utána meg mászkálhatsz, de ez a játék inkább a harcokról szól mint ahogy az MK is, legalábbis nekem :)

(#110975) cskamacska válasza tomsolo (#110965) üzenetére


cskamacska
addikt

Ez pont jó példa, mert a linkelt Butcher a kis karakterei, és azoknak pixelessége már nem hogy az esztétika, de a láthatóság rovására megy. :P

Serpent in the Staglands fogadtatásán sem segített, hogy indie pixelartot hegesztettek a minimál büdzséből, mert szegény már használatot akadályozó módon menthetetlenül segg randa lett. :( Akkor már sokkal inkább bármi amit mostanság a Spiderweb Software csinál, ott is egy szem grafikus(a programozó-mindenes csodacserkész Jeff Vogel felesége) jut egy egész hónapot betöltő játékra, de a hátterek, az ikonok, az egész UI ahogy van frankó nagy felbontásban pompázik, a sprite-ok a játéktérben meg olyanok amilyenek, de akkor sem kap az ember szemgyulladást a hipster pixelhulladék kiválogatása közben. :U

arty: De pixelart, és pixelart között is van ám különbség. :P
Broforce speciel pont nagy méretű, relatíve sok pixelből álló, egymástól és a háttértől jól elkülöníthetően színes, szépen megrajzolt karakterekkel operál, sőt, a retro kinézetet direkt a 80-as évek B zakciófilmes életérzésének alátámasztására használja sikeresen.
És mivel minden rombolható, az egyszerűbb tile eltűnés animációk sokban segítenek a helyzetet átlátni mikor épp a fél pálya egyszerre felrobban a hathatós segítségünkkel. :D Ugyanez 3D-ben sokkal macerásabb lenne, mert egyes effektekből vissza kellene venni, úgy, hogy egyenként már randán egyszerűnek tűnnének, de ha nem lennének visszakurtítva, akkor meg az egész kavalkád az ember szemét kienné.

Aztán ott van a Noct, aminek még alacsony felbontású hőkamerás alibije is van hozzá, aztán mégis borzasztó vele játszani. :(

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110976) tomsolo válasza cskamacska (#110975) üzenetére


tomsolo
őstag

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110977) i2k válasza tomsolo (#110976) üzenetére


i2k
senior tag

:C

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110978) cskamacska válasza tomsolo (#110976) üzenetére


cskamacska
addikt

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110979) i2k válasza cskamacska (#110978) üzenetére


i2k
senior tag

Ezt csak így, link mögött
[nem kell megijedni...]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110980) Crytek


Crytek
veterán

Rengeteg nagyon nagyon olcsó game Mivel én játszom is velük (most is szereztem egy új adagot) joggal mondhatom hogy a legótvarabb indie címeket lehet megkaparintani. Csak azoknak akik szeretik ezeket is. Itt minden megtalálhtó ami szem szájnak ingere a 3 perces játéktől a 15-20 percesig minden megtalálható csak ínyenceknek :C

Next PC Upgrade: 2022

(#110981) szami777 válasza Crytek (#110980) üzenetére


szami777
addikt

A kártyák kb a dupláját hozzák vissza, így eléggé megéri.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#110982) sixpak válasza Crytek (#110980) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kell regisztrálni, mert PP-al simán engedne fizetni, de akkor hova/hogyan küldik a kódokat...találtam néhányat, amit kipróbálnék.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110983) Cheesus válasza sixpak (#110982) üzenetére


Cheesus
senior tag

Én úgy láttam nem lehet PayPal-al fizetni, én a kártyámon levő adatokat adtam meg, és oda kellett egy e-mail címet is megadni, 1 perc múlva már küldték is a kódot, és kemény 50Ft-ot fizettem két játékért.
Asszem a PayU rendszeren keresztül vitte végig a folyamatot.

https://www.twitch.tv/csehla

(#110984) ayo válasza Crytek (#110980) üzenetére


ayo
addikt

gyönyörű gyűjtemény :DD

http://jateknaplo.blog.hu

(#110985) Crytek válasza sixpak (#110982) üzenetére


Crytek
veterán

Ennél a "válogasd össze magadnak" résznél nincs paypal. És nem szeretem megadni a banki adataimat így egy külföldit kérek meg mindig, aki mindig nálam vásárol IG csomagot. Megveszi nekem cserébe ingyen kapja a csomagját. Mindenki jól jár.

Invention 2-öt végig is játszottam 20 perc volt :DD

Next PC Upgrade: 2022

(#110986) sixpak


sixpak
nagyúr

Köszi srácok. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110987) maross válasza Crytek (#110985) üzenetére


maross
veterán

kovetkezo jatekod ugyanattol a mestertol :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110988) Crytek válasza maross (#110987) üzenetére


Crytek
veterán

Megy is a wishlistre!!
Ezt legalább becsülöm bennük hogy ezért a rövidségért nem kér sokat 1 euro. A 3 perces kollégája is ugyanennyit kér a Lost Base Escape-ért. Ilyenkor amikor 3 perces "játékot" lát az ember elgondolkodik ,hogy a valve ez ellen miért nem lép fel. :W

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#110989) oriic válasza Crytek (#110988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a 2,2 órád az hogy jött össze vele? :D Kártya farm? Ahogy olvasom értékeléseket kb mindenki ki van akadva a játékon.

Live-Die-Respawn

(#110990) cskamacska


cskamacska
addikt

Concerning Désiré

We (Valve) have identified unacceptable behavior involving multiple Steam accounts controlled by the developer of this game, Sylvain Seccia. The developer appears to have used multiple Steam accounts to post positive reviews for their own game. This is a clear violation of our review policy and something we take very seriously.

For these reasons, we are ending our business relationship with Sylvain Seccia and removing this game from sale. If you have previously purchased this game, it will remain accessible in your Steam library.

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110991) eami válasza cskamacska (#110990) üzenetére


eami
addikt

akkor akinek kell az még gyorsan megveheti humblin :)

(#110992) Dilikutya válasza szami777 (#110981) üzenetére


Dilikutya
félisten

Csak mire kifarmolod ebből a sok szarból, a gép többet fogyaszt, mint amennyi bejön a szerintem filléres max. 0,05€ kártyákból. Az egész nem ér annyit, hogy az ember foglalkozzon vele, amúgy meg csak foglalja a helyet a Steam-en. Sok rakás fekália, sose értettem azokat akik ilyen igénytelen szarokkal játszanak.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110993) echterion válasza Dilikutya (#110992) üzenetére


echterion
nagyúr

Én pl. a letöltős gépemen szedem ki ezekből a szarokból a kártyákat, így nincs extra fogyasztás, mert az majd' mindig megy. És most nemrég ezért ingyen lett meg az FF XIII és a Beyond Earth (ez utóbbi egy kedves fórumtársunknak hála). Szóval azért nem teljesen feleslegesek ezek. Ha félévente kijön belőlük egy gamma, már megérte. A 2015-ös karácsonyi akciókkor is vettem belőle ilyen 6-7 eurós játékot, szóval jó dolog ez, na. Mondjuk külön én nem veszek ilyeneket, csak a bundlihulladékokból gyűlik össze, amim van.

**********

(#110994) Crytek válasza oriic (#110989) üzenetére


Crytek
veterán

Igen sajnos az a 20 perc nem elég a 3 kártya kiesésére és ha már megvettem essenek ki mivel ezekkel kb soha többet nem fogok játszani.

Next PC Upgrade: 2022

(#110995) bullseye


bullseye
addikt

Nagyon off, nagyon perverz kérdés jön:
Szigorúan szakmaiatlan, méréstelen véleményekre, megérzésekre, jóslásokra és prekogságra vagyok kíváncsi (ezért is kérdezem itt, és nem szakmai topikban):

Szerintetek mire cseréljem szegény kicsi 270X-emet, 470-re vagy 1060@3-ra? Esetleg összeszorított foggal, de 1060@6-ra? (Sajnos elsősorban csöndeset szeretnék, így egyelőre az MSI Gaming a legesélyesebb, ami viszont elég drága...)

A hasznos választ értéktelen játékokkal jutalmazom :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#110996) sixpak válasza bullseye (#110995) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én jelen pillanatban 1060-ra cserélném, pedig az AMD mindig is közelebb állt a szívemhez....de sokat töketlenkedtek, ezért kellett nekem is júliusban 1070-et venni, egy 290-et váltott.
GTX 10** sorozatból mindegyik halk és hüvös, nem lehet melléfogni egyikkel sem.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110997) cyberkind válasza bullseye (#110995) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben az 1060-ra, de ha tudsz egy kicsit még félretenni a váltásig akkor a 480-at utána, a 480 ellen már az 1060 annyira nem egyértelmű.
Az MSI Gaming az egész szériában kiemelkedő minden téren, így ezzel se foghatsz mellé.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110998) [Prolixus] válasza bullseye (#110995) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nyilván attól is függ, milyen jellegű játékokkal játszol és meddig akarod megtartani a kártyát. Ha négy évre tervezel és a mostani memóriazabáló AAA-s játékokkal is játszol, akkor nagyon nem érdemes 3-4 giga VRAM-os modellt választani.

Amúgy a 3 gigás 1060-asnak inkább a 4 gigás 480 a közvetlen ellenfele szerintem. Én utóbbit vettem, de 2 év múlva legkésőbb cserélni akarom a kártyát.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#110999) i2k válasza bullseye (#110995) üzenetére


i2k
senior tag

R9 390 (sima, 8 GB VRAM) VGA-s gépről írok (otthon meg HD7790 van): én is 1060-ast vennék, de 6 GB-osat.
S mivel közvetlen tapasztalatom van (haverom révén): a fehér ASUS példányokat kerüld messzire.
Vissza kellett küldenie, hogy cseréljék.

1070/80 az "óverpávered" bizonyos játékstílusokhoz. Na, és ahhoz már sok minden más, erős és drága hardver-elem dukál.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111000) cyberkind válasza i2k (#110999) üzenetére


cyberkind
félisten

Egyébként a Core 2-vel tervezed majd hajtani? Mert ha igen az nagyon erősen limites lesz akármivel.

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.