Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111551) tomsolo válasza cskamacska (#111550) üzenetére


tomsolo
őstag

Kinzó kérdés: mit vettél legutoljára g2an? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111552) eami válasza tomsolo (#111551) üzenetére


eami
addikt

végig indiegala volt a téma :)

(#111553) tomsolo válasza eami (#111552) üzenetére


tomsolo
őstag

tudom, de mivel ez egy egy hónapos hír csak van vmi oka rantnek...

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111554) bullseye válasza tomsolo (#111553) üzenetére


bullseye
addikt

Az, hogy úgy tűnik azzal terjeszkednek legit felé, hogy ezzel majd segítenek megakadályozni (vagy legalább nehezíteni) a kódok újraeladását saját maguknál. Ami első hallásra védelmi pénz séma.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111555) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Tehát akkor ha jól értem, a G2A nagyobb Sátán, mint Trump? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111556) maross válasza cskamacska (#111550) üzenetére


maross
veterán

az klassz ha csak g2apay lesz, igazabol nem is erdekelne, de felek ugy lesz ebbol "very competitive fee", hogy az 1$ bundle utolag 1.3-ra modosul amit mi fizetunk ki...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111557) tomsolo válasza bullseye (#111554) üzenetére


tomsolo
őstag

Az interweb eddig felkapott g2a vérszívó történeteiből eddig azt lehetet leszűrni, hogy:

- balfék developerek, balfék módon osztogatott, saját maga árult kulcsát eladták a g2a-n (pl PunchClub)
- utóbbi szemrebbenés nélkül tolta bele a humble 1 dolláros bundlijába a szarát holott előtte sírt a 450 000 dolláros kárról
- eddig is volt direkt értékesítés a g2a-n - legalább egy éves sztori, ha nem régebbi
- shield, fee és egyéb mókák kb. g2aval egyidősek(alapjában véve ennek reális oka van, persze túl van tolva ez is és van belőle profit)
- second hand értékesítésről beszélünk. lényegében ez a problémája mindennek még akkor is ha a g2a-t Szent Mihály arkangyal csapata igazgatná
- end of story.

Védelmi pénzről felesleges beszélni, mert:
- azok a fejlesztők, kis indie kiadók akik szigorúan veszik a saját kulcsaik értékesítését, nincsenek és továbbra sem lesznek a g2a-n, max. steamgift formában(ami egy egy laza regional price játékot jelenthet). A húzósabb japán kiadók szinte mind ilyenek néha beköszönnek a steamen egy 50% deallel és nincs tovább. (pl. KOEI)
- rettenet gyorsan elfogynak a különböző beta/alpha/tester whatever jellegű kulcsok - ezek azok amiket a youtuberek kisírnak a fejlesztőktől majd gondolkodás nélkül tolják fel eladásra - ezekből nem lehet marginális veszteséget felmutatni mivel olyan sok nincs belőlük, hacsak nem elmebetegek osztogatják
- indiegála évek óta egy trágya a happy hourjával és mindenével együtt, nyugodt szívvel kilehet jelenteni, hogy nem kár értük ha kimúlnának, max Crytek néha venne játékot boltban is és nem ilyenekkel múlatná az amúgy számára nem drága idejét csak mert sikerült ingyen összeguberálni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111558) sagem


sagem
addikt

Én mindig meglepődöm, hogy az embereknek milyen a memóriája. Mármint, hogy mennyire hajlamosak a felejtésre. Aki régebb óta képben van, az tudja, hogy honnan indult a g2a és hogy valójában miért született meg a marketplace ötlete. Az a "cég" egy mocskos lehúzó gittegylet, akik szó szerint lopással értek el oda, ahol most vannak. Ja, hogy most már szponzorálnak/támogatnak, meg "igyekeznek", akkor most már felejtsünk el nekik mindent, vásároljunk ott, mert olcsó (megjegyzem: mostanra máshol is vannak hasonló árak) értem:) Mindenkinek jár egy esély..még ha a vagyonát lopással is szerezte :D

Ugyanez van a választátásoknál is, 4 évente resetelődik az emberek memóriája (és itt most politika mentesen, pártfüggetlenül mondom), mindegy, hogy addig mit -nem- csinált a delikvens, a kampányban megígérte az xy hogy ez lesz meg az lesz, jaj de jó, akkor szavazzunk rá :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#111559) cskamacska válasza tomsolo (#111551) üzenetére


cskamacska
addikt

Az alfelem köszöni szépen, jól van, ha éppen ez érdekelne.. :DDD

De hogy a kérdésre is válaszoljak; Humble G2A Origin Bundli abban a reményben hogy G2A most kifizette a fejlesztőknek a bánatpénzt, és nem az eladóit kérdezte közbe, hogy hány kutya szájából tudnának kulcsokat nélkülözni a nagy alkalomra. Meg valamikor vettem tőlük 15 eurós Steam kártyát 10 euróért. Na azt sem tudom honnan kukázták össze.

Nem lettem hirtelen örihariba a G2A-val, csak ezekről aktuálisan akartam kopipasztálni, akkor elmaradt, aztán gondoltam most bepótolom. De aszondod a febuár legeleji foruncut AMA összefoglalót ne spamoljam be? :F

Why you should avoid Stores like G2A

People who know us – the for UNCUT! team – and who have spent some time in our forums will know that we continuously advise against purchasing games at unlicensed key stores and “marketplaces” such as MMOGA or G2A.

Frequently, we come across criticism and lack of understanding, as the members in our group who participate in these discussions have “never had a problem” or are willing to accept that there is a risk of receiving a fraudulently acquired licence key in light of the attractive prices.

Only a few hours ago, a discussion between a seller on G2A and the official G2A Reddit account made for quite a hot topic on Reddit. We would like to take this opportunity to reemphasize some of the issues that can occur when using unlicensed platforms such as G2A.

G2A blocks seller’s account, including funds

Screenshot for evidence

Let’s start with the argument between a seller on the marketplace and a member of G2A’s support. Within the scope of an AMA (“Ask Me Anything”, a user on Reddit asked G2A what their stance was on the commonly known fact that many “stolen” keys are being sold and therefore can be bought on their marketplace. G2A responded to this by claiming that all sellers, along with their keys, are thoroughly checked to avoid buyers purchasing fraudulent keys. Apparently, all sellers who have sold more than 10 items are checked.

Having read this statement, a seller consequently disputed G2A’s supposed buyer’s protection and seller verification process, and claimed to easily be able to prove that these security measures do not exist. Despite having sold “more than 50 products”, he was never asked to undergo any type of authentication procedure. Shortly thereafter, he put words to action by placing an obviously fake key into the G2A system, took screenshots of his actions and linked to these. Immediately after having done this, he deleted the key. Thus, no harm was done upon anyone; only a rock-solid example was provided.

Although G2A had only just claimed that this would be impossible to do, the key in question was immediately listed as “active” and consequently – obviously unchecked – was available for purchase. One has to ask, how would a reputable store react to such feedback that clearly shows that there is room for improvement? Now, G2A was able to identify the seller without issue and proceeded to block the user, freeze his funds on the account and justified all of this afterwards by wanting to protect one’s customers and oneself – yet, this seller never posed any risk to the marketplace.

Despite the seller not having previously attracted negative attention and merely wanted to dispute a false claim, he was hit with the most severe punishment possible on the platform without comment or prior warning. As a comparison, there are companies that pay customers or even hackers rewards of up to €10,000 for pointing out flaws in their system. Things seem to work differently at G2A, however.

Outside of the AMA, a second person reported similar experiences with a throw-away email address. He created a brand-new account with such an email address, placed the key “G2AIS-SUCKY-ANDTH-ISKEY-SFAKE” in G2A’s system and, again, the key was without any sort of verification or delay made available for purchase. There is no indication of any sort of security measures, despite it being logical that new accounts get scrutinised. Right?

But G2A has buyer’s protection – shouldn’t that keep me safe?

The actual question one should ask is not whether one is protected by an optional buyer’s protection – not to mention one that was one has to pay for – but rather why a company which claims to be reputable even requires such a thing. Here it plays no role what type of platform one is dealing with.

In regards to G2A, the complaints from customers who despite having buyer’s protection never receive a refund after the purchase of a fraudulent key are mounting up. While we cannot verify these claims, it is certainly something to think about when more and more people make these complaints independently from one another.

Unlicensed stores harm honest businesses

Anyone who has previously thought that unlicensed stores and their semi-legal operations wouldn't have any negative effect on the business of other, 100% legal and licensed stores, is wrong.

On 4 January of this year, Gamesrocket stated in their blog that they will cease trading as of January 31st 2017. Throughout February, however, customers would still have the opportunity to download their purchased games.

Gamesrocket justified the decision to close the business by citing the poor conditions that licensed digital resellers are forced by publishers to operate under. These are frequently worse than in the classical retail trade. Gamesrocket continued with:

»In contrast to this, international traders can help themselves indirectly and without issues to the retroactively digitalised license codes from the PC wholesale market, which gives them a lot of influence. The growth of the industry is mainly due to competitors based outside of the EU who can offer aggressive prices and who are not subject to VAT charges. Many games publishers seem hesitant to tackle this issue. This environment makes it extremely challenging for companies within Europe selling digital games to turn a profit.«

With competitors based outside of the EU who can offer aggressive prices and retroactively digitalised license codes from the PC wholesale market, it is clear that this is in reference to stores such as G2A and MMOGA.

Herein one finds the reason why emails received from MMOGA, for example, contain keys in the form of pictures, as these keys are systematically purchased in local retail stores, scanned in and consequently resold. In the year 2014, the Berlin District Court judged that the separation of licence keys from their original packaging was a form of copyright infringement in the cases when these are then sold in Germany.

With such strict conditions in place, it is clear that reputable stores, such as Gamesrocket once was, cannot survive when keystores who source their keys from cheap countries come into play.

As a result, Gamesrocket was not the only store that had to close its door in the last few weeks. Games Republic stopped trading on 31 January. While no official reason was given for their closure, it seems reasonable to assume that it was due to the above-mentioned competition from abroad.

“Person X”, “Website Y” or “Stream Z” are in partnership with G2A, so G2A can’t be the bad guys!

Wrong. G2A in particular is known to spend a lot of cash on promotion, and if something comes knocking at your door not only promising a lot of cash in exchange for endorsement but also a quick delivery thereof, then many people will turn a blind eye to what is right. It doesn’t matter if these people are esports giants such as the ESL, Virtus Pro or Natus Vincere, along with popular streamers such as PashaBiceps – all are responsible for creating a false sense of trust in relation to G2A and other keystores.

How can I check if my keystore is legit?

If you want to make sure that your favoured keystore is licensed or not, you can do so easily through Key Radar. After having entered the URL, Key Rader will check to see if it is within its own database, and compares it to 211 stores. The result then shows you if the store is licensed or not. Shockingly, there are 2.5 times as many unlicensed stores as licensed ones (144 to 60 with another 7 "mixed" stores).

The moral of the story

Greed doesn’t always pay off. We don’t want to dictate what you should or should not do, but rather inform you to the best of our knowledge of the consequences that one might otherwise inadvertently be funding from home. The price difference between official and unofficial stores is often not even that great when you take into consideration what an official site additionally offers.

Jaj, hát nem becsúszott. :D Mondjuk a GamesPlanet seggnyalást kivágtam, meg az AMA környéki G2A bejegyzésekből is kihagytak, meg a Gamesrocket is minimum félig cédkúcsbót vót, nem kár értük, de low effortnak elmegy. :B

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111560) tomsolo válasza cskamacska (#111559) üzenetére


tomsolo
őstag

Tőlem nyugodt szívvel forgathatod ezt a pöcsköszörűt , ha kell még négyszer ennyi walltexttel, - bár ez már azért az off topikban is floodnak számít mivel elég tukó dolog egész oldalakat be kopizni egy beszélgetésbe, de mindegy - szóval a sok nyálfrecsegésben elveszik a lényeg: ez egy marketplace.

Ennyi, nem több. Hogy kit/mit/miért hogyan támogatnak irreleváns. Bánatpénz és hasonló kártyák szintén szimpla marketingfogás. A másik marketplace egyébként detto ugyanez ez egy ilyen műsor.

Ebay, vatera vagy az apró jobb mi? :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111561) Crytek válasza cskamacska (#111550) üzenetére


Crytek
veterán

"Szóval február elején Gáláék kivágtak minden fizetési módot ami nem G2Pay, PayPal, Razer zGold, vagy Bitcoin tulipánhagyma lett volna."

És honnan vágták ki? A Store részéből? Mert bundleknál azóta is csak azok vannak amik eddig ott voltak paypal stb

Next PC Upgrade: 2022

(#111562) ayo


ayo
addikt

mindeközben: G2A Land

http://jateknaplo.blog.hu

(#111563) tomsolo válasza ayo (#111562) üzenetére


tomsolo
őstag

A nyitótopik neve vicces mivel a steam moderálja g2a szót

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111564) echterion válasza cskamacska (#111559) üzenetére


echterion
nagyúr

Nem unod még ezt a sok copy-paste-et? Értettük az első után is, felesleges tovább reszelni a fingot. Mindenki ott vesz és azt, amit és ahol akar. És én pl. rohadtul nem tudom sajnálni a kiadókat, mert ezzel a klienses drm-jükkel bekaphatják, meg a 0. day peccses játékaikat is hagyhatnák a francba. Szar az irány, amit vettek, és ha már ilyen kulcsos megoldásaik vannak, ne csodálkozzanak, ha vannak, akik ezeket is kijátszák. Bármit kitalálhatnak, mindig lesz kiskapu, amiért majd jól sírhatnak egy sort.

**********

(#111565) sagem válasza tomsolo (#111560) üzenetére


sagem
addikt

Ez a marketplace szöveg jobb mint a shield, ez az ő igazi "pajzsuk". Nem mi áruljuk, mi csak közvetítünk!:) Réges-régen egy messzi-messzi galaxisban a g2a-n csak a g2a árult, mármint nem volt több eladó papíron sem. Itt még nem volt arról szó, hogy xy kiadó kiakadt rájuk, ez a kezdetek, itt csak simán tömegével vonták vissza a kulcsaikat, mert pl. lopott kártyákkal lett fizetve értük, ki tudja honnan szerezték őket. Amikor már kezdett nyakig érni körülöttük a fekália, mert egyre több volt a negatív visszajelzés, jött a zseniális (és ezt irónia nélkül írom, valóban az), ötlet: legyünk marketplace!

Dupla haszon: egyrészt mi csak közvetítünk, mi nem vagyunk vétkesek, másrészt még akár ezzel is kereshetünk valamit, bónuszként akár rejtve is árulhatunk tovább kétes kulcsokat, a tuti biztos drágábbak mellett (sok esetben a g2a által forgalmazott 100% biztos kulcsok drágábbak vagy ugyanannyiba kerülnek mint a "normál" boltokban)

Az a gond ezzel, hogy honnan tudod, hogy xy username valóban egy létező személy vagy csak egy sima g2a fiók? Ja, mert ők azt mondják. Azt is mondják, hogy ők minden nagyobb mennyiséget forgalmazó marketplace usert ellenőriznek, ez több ízben kiderült, hogy nincs így.

Nyilván mostanra már nem nagyon szorulnak rá arra, hogy pár dolláros kulcsokkal szórakozzanak, de attól még szimpatikusak had ne legyenek már:)
A g2a esetében baromira nem arról van szó, hogy köcsög kiadók, megérdemlik, egyáltalán nem Robin Hood cégről van szó, az csak a jéghegy csúcsa, hogy a kiadók sírnak, a durvább az, hogy a kezdetek kezdetén ők maguk is lopott kulcsokkal kereskedtek. Most már "csak" az eladóik egy része teszik ezt, kvázi szabadon, mindezt úgy, hogy a boltot teljesen legitnek állítják be és hangsúlyozzák a biztonságos vásárlást.

Pluszban most is vannak még érdekes ügyeik, legutóbb, 2016-ban pl. az automatikusan megújuló/az előfizetéstől alig szabadulható shield szolgáltatásuk kavart vihart. Ezt azt hiszem a botrány hatására utólag javították, de addig is jó kis pénzek zuhantak a kasszába:) És akkor még a hova megy vajon az adó, ha Te tisztességesen kifizeted nekik, meg egyebek még sehol nincsenek.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#111566) Dilikutya válasza sagem (#111565) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az megvan még, hogy shield-et lemondani leghamarabb a nem kért próba hónap vége előtt 2-3 nappal lehet? És ha kimegy a fejedből, jön a fizetős hónap. Volt valami ilyesmi. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111567) FollowTheORI válasza sagem (#111565) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A Go2Arena-ra gondolsz szerintem... az volt a "szürkeboltjuk", itteni terminológiával... és azzal nem nagyon voltak botrányok sem. Kb mint a CD Keys, Instant-Gaming és tsai.
(Nekem onnan pl van jópár játékom, amit olcsón vettem... pl pár Call of Duty... és még mindig meg is vannak.)

A G2A mindig is market volt és gondolom a Kinguin és hasonlók miatt indult el. :)
És a problémák is mindig csak a G2A-val voltak, meg a botrányok is.
Az más kérdés hogy sajnos a Go2Arena-t lelőtték, mert nem ment annyira gondolom és beolvadt a G2A-ba, mint sajátként árult cucca többi marketes cég/egyén között. Bár igen... lehet saját termékkel már nem is foglalkoznak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#111568) tomsolo válasza sagem (#111565) üzenetére


tomsolo
őstag

1. csak itt ebben a topikban ismerek 3 sellert aki g2an is árul és vesz :)

2. olyat is ismerek aki nem rég vett shieldet előre, egész évre. A lehúzástól nem kell tartania mert ahogy kifizette le is törölte paypalon az automata megújítást. Nyilván azokat az értelmeket akik kérés nélkül megadják a bankártya adataikat mindenhova utána meg sírnak, nem lehet összevetni vele, de neki megéri.

3. 4 éve vásárlok ott, ebből volt összesen 3 revoke-om aminek visszadták az árát és volt még 2 amikor nem azt kaptam mint amit vettem - ennek is visszaadták az árát, pedig marha jól jártam az egyiknél. Shieldet sose vettem nem is fogok, bár az ismerős aki előfizetett rá azt mondta megéri mert simán visszajön a 10%-os cashbackel vásárlásokként, sőt.

4. nem utálom, nem is szeretem őket, ha szükségem van rá használom a szolgáltatásukat. Az utóbbi években főleg kisebb dolgokat szereztem be ott, néha pl. kimaradt bundlikból elemeket vagy sikerült berántani pár tester kulcsot, jó áron. A cdkey egyébként nagyon a fejükre nőtt.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111569) sagem válasza Dilikutya (#111566) üzenetére


sagem
addikt

Az az egyik fele volt igen, a másik, hogy kb 22 oldalon kellett átrágnod magad, mire le tudtad mondani, de akkor sem lehettél benne biztos, mert jött egy megerősítő email a végén, amire kattintani kellett, de mire megérkezett a mail addigra elévült a token így újra kellett kezdeni:D Aki paypalon fizetett az szerencsés volt, paypalon keresztül ez könnyebben ment. De ezt már javították azt hiszem :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#111570) eami válasza Dilikutya (#111566) üzenetére


eami
addikt

vagy csak egyszerűen letiltod őket paypalon aztán lehet próbálkozni reggeltől estig, egy fillért nem visz el a shield :)

(#111571) i2k válasza echterion (#111564) üzenetére


i2k
senior tag

A cégekkel kapcsolatban jut eszembe egy örök érvényű igazság:

"Aki qvának áll, az ne csodálkozzék, ha b*x*gatják!"

A cégek pedig e'q-vútak - nem kicsit, nagyon.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111572) arty válasza echterion (#111564) üzenetére


arty
veterán

ha nem lenne day1 pecs, nem lenne g2a?
és akiknél nincs drm, mégis árulja a g2a?

remélem nem unja még cskamacska és továbbra is lesz tőle wot :P

---

(#111571) i2k - amikor még nem voltak ennyire elkurvulva a cégek, akkor a nem tetsző játék árát visszakérhetted? tudod, abban a sokat emlegetett szebb világban! ;)

(és ha most az jönne, hogy minden szép és jó volt és egyébként is csomó címből volt demo.... akkor ne is válaszolj :D )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111573) echterion válasza arty (#111572) üzenetére


echterion
nagyúr

Csak arra próbáltam célozni, hogy egyáltalán nem sajnálom a kiadókat. Kár, hogy nem ment át elsőre.

Mod: Miért ne jöhetne amúgy a demókkal? Nem voltak? Vagy miért? Meg akkor még el lehetett adni őket.

[ Szerkesztve ]

**********

(#111574) tomsolo válasza arty (#111572) üzenetére


tomsolo
őstag

Értelmetlen érvelések: szevasztok!

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111575) W.Wilson válasza echterion (#111564) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ennyi erővel warezolhatsz is, azzal is bünteted a kiadókat, és nem gazdagítod a G2A gengsztereit.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#111576) echterion válasza W.Wilson (#111575) üzenetére


echterion
nagyúr

Ez így van, az is egy módja ennek. De én inkább azt az utat választom, mikor ki tudom játszani a régiós politikájukat, mert azért valamennyit megérdemelnek a játékokért, a nulla az azért túlzás lenne (régen nem így gondoltam, de azóta fejlődtem :) ).

**********

(#111577) i2k válasza arty (#111572) üzenetére


i2k
senior tag

"(#111571) i2k - amikor még nem voltak ennyire elkurvulva a cégek, akkor a nem tetsző játék árát visszakérhetted? tudod, abban a sokat emlegetett szebb világban! ;)
(és ha most az jönne, hogy minden szép és jó volt és egyébként is csomó címből volt demo.... akkor ne is válaszolj :D )"

2011 óta vásárolgatok és játszom csak STEAM-en (és után más digiteken)
Értelemszerűen előtte akkor maradt a DOBOZOS verzió. Sajátságos helyzetemből adódóan még a Gears of Wart (dobozos, eredeti) is csak offline-ná téve tudtam internet nélküli helyzetemben végigjátszani.
Igaz, úgy meg háromszor!

Lehet deduktívvá tenni a beszélgetést [értelmetlen], de ettől még a cégek EQ-wootak nagyon. Nincs mit szépíteni a dolgon. A pénzéhségtől (és a befektetett pénz visszaszerzési vágyától) hajtva nem restek napról napra, évről évre alulmúlni magukat...

[Súgok, hogy mire gondolok: platformokhoz szögezés, aluloptimalizálás, alfa-béta állapotban publikálás, Nulla Déj patchek (sokszor több GIGABÁJT méretben), Season Pass, DLC, Őrl Lee Ekszeksz, Denuvo, online-DRM-ek, "őskori" lemezekkel védekezés online kulcs mellett, operációs rendszerhez szegezés, estébé, estébé).

Idézem a saját aláírásomat a másik oldalról:

"A Gamer Pokolba vezető út DLC-vel, Early Accesszel, Pre-Orderrel, UWP-val, epizódokkal, régiókorlátozással van kikövezve."

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111578) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#111579) Csapoati válasza oriic (#111578) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Medieval 3 or gtfo :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111580) oriic válasza Csapoati (#111579) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

En valami modern kori reszre vagyom. Nem futurisztikusra lezerfegyverekkel hanem Generals szeru jatekra.

Live-Die-Respawn

(#111581) micafighter válasza Csapoati (#111579) üzenetére


micafighter
nagyúr

+1 :K

(#111580) oriic medieval után jöhet majd az is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111582) Csapoati válasza micafighter (#111581) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy-úgy, szerintem ennek a stílusnak Napóleon a teteje, annál modernebbet nem viselne el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111583) cskamacska válasza oriic (#111580) üzenetére


cskamacska
addikt

Halo Wars 2 szerelem már ilyen gyorsan tovaszállt? ;]

A Total Warhammer-nek mindenképp lesz folytatása, már rég be van tervezve, hogy amellett lesz-e még egy másik, azt passzolom.

Viszont a Steel Division: Normandy 44 erőteljesen készülődik, tegnapi Twitch videóba még némi játékmenet is belefért.
Wargamét kicsit meg CoHosították, és lelopták dinamikus területfoglalást a Soldiers: Arena alól, úgyhogy az ukránok nézhetnek.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111584) oriic válasza cskamacska (#111583) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Halo Wars 2-t már ilyen gyorsan dobtad? ;]"

Inkább sztori fan vagyok, kampányt meg már letoltam oda vissza. Most Mass Effect pörög már egy hete nálam. :D

Live-Die-Respawn

(#111585) sixpak


sixpak
nagyúr

Humble Bundle Rise of Tomb Raider 19,99.
Nem tudom volt-e ennél olcsóbb, de ezt megveszem, mindenképp ki akarom próbálni a 3D-t, állítólag nagyon horzsol.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111586) maross válasza sixpak (#111585) üzenetére


maross
veterán

Ha van aktiv monthlyd, -10%, ha nincs, meg tudom venni neked ha kell.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111587) sixpak válasza maross (#111586) üzenetére


sixpak
nagyúr

Mikor beírtam ide, utána pár perccel meg is vettem.
Mindenesetre köszönöm szépen a nemes gesztust. :R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111588) wesker24 válasza sixpak (#111585) üzenetére


wesker24
senior tag

Green Man Gaming-en Square Enix Sale volt a múlt héten ott a Rise of The Tomb Raider kerek 13 euro volt.

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#111589) sixpak válasza wesker24 (#111588) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem gond, ez így is jó vétel volt....már majdnem elfelejtettem, hogy mennyire szórakoztató játékok ezek, a 2013-as is nagyon tetszett, de az már régen volt. :)
Alig bírtam felállni a gép elől, de muszáj, fél 8kor ébresztő, meló.... :(

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111590) cskamacska válasza oriic (#111584) üzenetére


cskamacska
addikt

Uhh, a Trap Effect Andromehda? :Y Részvetem.

Ahelyett hogy te is segítenél felmenteni Ojrópát a gonosz kraut/jenki/tommy uralom alól a Day of Infamy-ben. :P

Mert hogy tegnap megjelent és tetszik. Source motor ellenére egész jól néz ki, jól fut, játékmenet WWII Insurgency, de jobban működik a kevesebb automata fegyver miatt, a játékmódok, az eltérő fegyverzetű egységek és a tiszti támogató képességek csapatjátékra sarkallnak, van benne rakás fegyver és kiegészítő, jó oldalnak megfelelő szinkron(amcsi Crytekek nyávogása miatt külön felirat került a német szöveg alá :) ) és automata beszólások karakterek részéről, egész korrekt bot támagatás így erős coop rész, meg post release support.

Ja, meg vannak 7 eurós sapkák mikrotranzakciós egyenruhák képében, de egyelőre mindent fel lehet oldani játékkal is.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111591) Csapoati válasza cskamacska (#111590) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Multi only, a viszontlátásra, a viszonthallásra. ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111592) Dilikutya válasza cskamacska (#111590) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hááát... kissé sterilnek tűnnek a pályák, ez elég 10 éves színvonal legalább. Source motorral lehet ennél szebbet is. Nem biztos, hogy ér 20€-t, pláne annak fényében, hogy n+1. multis vacak. Érdemes összevetni a Verdun-nel, az is indie fejlesztés.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111593) FollowTheORI válasza Dilikutya (#111592) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Csak a garázsprojekt érződik rajta... ez nem nagy studió munka. :)

Ha majd rácuppannak tömegek és jön be elég pénz, lehet később fejlesztik (vagy nem :D). A Verdun sem olyan volt elsőre, mint most... sőt.

Ha meg nem jön be, akkor kisebb bukó mindenkinek így...

Én biztos nem veszem meg, kizárólag BF a multi. :D
Ha abból lesz majd 2.VH. akkor játszok majd ebben a korban újra.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#111594) Dilikutya válasza FollowTheORI (#111593) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ilyenre 2017-ben nem pocsékolnám az időmet. Se a fejlesztésére, se a játékra vele. Vásárlóként vannak elvárásaim.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111595) Crytek


Crytek
veterán

Eddig fel se tűnt pedig fél naponta néztem a G2A bundle oldalát... van visszaszámlálás. 5 nap 20 óra 15 perc.
Várjuk :C

Next PC Upgrade: 2022

(#111596) ayo válasza Crytek (#111595) üzenetére


ayo
addikt

nem gondoltam volna, de most ott tartunk, hogy a G2A bundle-t várja mindenki.

remélem egyszer Humble Bbundle is észbe kap és visszatér az nem zsákbamacskás havi bundle-re...

http://jateknaplo.blog.hu

(#111597) Dilikutya válasza ayo (#111596) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nincs időm játszani, de mindig jó volt látni és venni a régi jó Humbli bundlikat. :) Szerencsére néha most is becsúszik 1-1 jó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111598) Crytek válasza ayo (#111596) üzenetére


Crytek
veterán

Számomra egyértelmű miért csinálják ezt a modit.
Benyomnak egy "nagy címet... ami még nem volt elvileg 12$-os áron megveszi rahedli ember... Innentől kezdve a leggázabb cuccokat is mellé lehet tenni ugyanis már ki van fizetve...aztán csak a háttérben kell a kiadók között elosztani a zsetont. Ők biztos jobban járnak mind mi akik sokszor 0.7$-ért se tudjuk elszórni a gázosabb cuccokat :O
Remélem a következő hónapban villantanak végre valamit. Bár ilyen Witness után el se tudom képzelni lehet-e még ennél lejjebb

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#111599) tomsolo válasza Crytek (#111598) üzenetére


tomsolo
őstag

Hát hogy a vérbe ne lehetne, csak azt az indiegala árulja.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111600) Crytek válasza tomsolo (#111599) üzenetére


Crytek
veterán

Ott 8-12 játékot kapsz 0.6-1.3$ között és látod miket veszel :C És sokszor ezekben több olyan van amit aktiválok mint a 12$-os AAA- játékos Humble mothlyban. Ez a Witnesses is garantáltan 0 játékos lesz...

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.