Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111201) arty válasza tomsolo (#111200) üzenetére


arty
veterán

felírtam, majd számonkérem! ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111202) tomsolo válasza i2k (#111189) üzenetére


tomsolo
őstag

Hehe, micsoda reklám :) Még csiszoltam rajta egy kicsit megint.

A másik amit megcsináltam - lehet írok róla egy leírást - hogyan lehet a futás sebességét állítani, csakhogy ne ezzel menjen az idő.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111203) wesker24 válasza eami (#111198) üzenetére


wesker24
senior tag

Ami a Nier-t illeti maga a műfaj nekem is bejön mert imádtam a Devil May Cry Series-t, a story elég ígéretesnek hangzik, a harcrendszerrel sincs semmi baj ami a karaktereket illeti na abból nekem csak maga a robot/kiborg csaj jön be minden más karakter egyszerűen röhejesen nevetséges, egyszerűen nem veszi be a gyomrom, és jah valahogy én is azt érzem hogy ez az android/robot világ kicsit üres és túl egyhangú.

Hát igen a Nier Automata olyan játék amiben vannak olyan elemek akik sokak számára nem emészthetőek.

Részemről Instant Buy lenne ha nem ilyen idétlen röhejes Android Robotok ellen kellene harcolni, nem magukkal a robotokkal van bajom hanem magával a Design-nal.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#111204) [Prolixus] válasza wesker24 (#111203) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A népek eléggé szeretik, úgyhogy ez a "sokak számára nem emészthetőek" kijelentés lehet inkább "kevesek számára nem emészthetőek" lesz szerintem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111205) i2k válasza wesker24 (#111203) üzenetére


i2k
senior tag

"és jah valahogy én is azt érzem hogy ez az android/robot világ kicsit üres és túl egyhangú."

Tekintettel arra, hogy sok-sok-sok-sok éve zajló robotháború zajlik a Földön, míg az emberiség a Holdra költözött... így "élet" nem nagyon lehet a környezetben...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111206) tomsolo


tomsolo
őstag

Aki vett tavaly júliusi HB monthlyt az nézzen rá a fiókjára mert belekerült a viccess nevű Copoka játk steam kulcsa is.

Az előtte lévő májusi is fog várhatóan bővülni mégpedig a Gunmetal Arcadia Zero
nevű játékkal.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111207) maross válasza tomsolo (#111206) üzenetére


maross
veterán

elvileg arcadia mar reg megjelent, copoka kb egy honapja

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111208) tomsolo válasza maross (#111207) üzenetére


tomsolo
őstag

ne offolj az offban, légy férfi írj olvasható betűkkel :D

Tudom, hogy szopóka megjelent talán már másik bundliban is volt azóta, csak ma vettem észre hogy van ilyen kulcsom a humbli librariban.

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111209) maross válasza tomsolo (#111208) üzenetére


maross
veterán

ugy ertettem hogy a humbli libraryban jelent meg egy honapja. csak egy ideig nem volt keresheto. es az arcadia elvileg mar reg megjelent humbli libarykban, nem sokkal a bundle utan.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Interaktív film.

Live-Die-Respawn

(#111211) ayo válasza oriic (#111210) üzenetére


ayo
addikt

ez pedig az olcsó verzió demóval

http://jateknaplo.blog.hu

(#111212) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha kell valakinek ebből az egyik kulcs, priviben írjon, lebótolhatjuk.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#111213) KubanitoS válasza oriic (#111210) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nagyon tetszetős. Játékidő vajon mennyi lehet? Kb egy filmhossz?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#111214) Frod válasza wesker24 (#111203) üzenetére


Frod
addikt

néztem róla streamet, nekem a nem pozitív értelemben ugrott be az x360-as éra, amikor még a hardveri gyengeségek miatt néztek ki így játékok.
amikor a totál csőszerű pályán megy a fakó barna, homokdűnés, "posztapok" városi romok között, totál nulla tereptárggyal, az 2017-ben egy ps4-en számomra röhej. (1óra45perc körül)
JÓ persze tudom, hogy a PlatinumGames játékai általában a nagyon jó és összetett harcrendszerről szólnak, de ez a fentebb ecsetelt megvalósítás engem nagyon taszít.

Do you see the white shadow?

(#111215) arty válasza [Prolixus] (#111204) üzenetére


arty
veterán

aszondod többeknek van meg a játék, mint akiknek nincs? ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111216) [Prolixus] válasza arty (#111215) üzenetére


[Prolixus]
addikt

He?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111217) reelc válasza arty (#111215) üzenetére


reelc
veterán

Tök jó lenne egy ilyen játékot csinálni. Mi bevétel lenne. :D

(#111218) bullseye


bullseye
addikt

Némi sorsolás

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111219) djculture


djculture
félisten

Steep free weekend

(#111220) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Az ilyeneket miért??? :(
http://hardverapro.hu/apro/superhot_-_1500_ft
Természetesen Lords of the Fallen kulcsot is árul karcsú 1500HUF-ért...

Elhiszem, hogy teljesen jó dolog a 30 centes játékot 5 euróért adni, de az ilyen hiénák miért nem tudnak addig várni, míg véget ér a bundle?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#111221) cyberkind válasza Hunbeast87 (#111220) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja, tőlem meg senki se akarja INGYEN a Dirt 3 kódot, szomorú. :(

Paranormal Cocktivity

(#111222) Hunbeast87 válasza cyberkind (#111221) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Azért, mert ingyen adod. Adhatnád ötször olyan drágán is, mint amennyiért most adod. :DDD

Szemezgettem aprón játékot keresve, akkor botlottam bele. Az ilyenek mindig fel tudnak húzni...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#111223) [Prolixus] válasza Hunbeast87 (#111222) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A múltkor is volt egy hasonló delikvens, kommentben meg is próbáltuk rontani az üzletet. Aztán egyszer csak valaki törölte a kommentjeinket...

Sajnos nem tudsz mit csinálni vele. Az ilyen nem csaló, csak felháborítóan pofátlan, úgyhogy nem ütközik szabályba amit csinál. Ilyenkor kellene számítani "a piac" józan eszére, hogy senki nem vesz az ilyenektől játékot. Kellene, de mindig akadnak sajnos palimadarak. Végül is minden cucc annyit ér amennyit a vevő hajlandó adni érte, ha így nézed...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111224) eami válasza Hunbeast87 (#111222) üzenetére


eami
addikt

"Adhatnád ötször olyan drágán is, mint amennyiért most adod. :DDD"

erről ez jutott eszembe :DDD

(#111225) DFlash


DFlash
tag

Subnautica nincs valakinek esetleg?

(#111226) cskamacska válasza [Prolixus] (#111223) üzenetére


cskamacska
addikt

Anno a fórumos-aprós időkben alapvetően nem a társaság volt látványosan jobb, hanem a kommentek szabályozták a piacot, a görények és csalók kvázi ki lettek utálva mielőtt komoly kárt okozhattak volna. Persze voltak hirdetésrontó túlkapások, mint mondtam hülyéből akkor sem volt kevesebb, de az adok-veszek-beszélgetek hirdetés topikok közösségen, és a józan ész határain belül tartották az aprózást. (2007 körül nekem is 500 fórumos hozzászólásra jutott vagy 1500 aprós dumáció :B )

Aztán jött a Hardvaterapró ötlete, hogy akkor majd az Aprónet, a Vatera, és az Expressz közönségét jól átcsábítják, és esetleg még pénzt is hoz a konyhára. Nos, az utóbbi nem sikerült, az apró csak viszi a pénzt a mai napig, de legalább átjött a csaló aljanép, és a kommentek precíz, villámgyors gyomlálása(á la Vatera) biztosítja hogy itt is maradjanak. :W

Totál megérte lezülleszteni az aprót, na. :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111227) Źşë' válasza Hunbeast87 (#111220) üzenetére


Źşë'
addikt

ezek melyik bundleban vannak amúgy?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111228) Crytek válasza Źşë' (#111227) üzenetére


Crytek
veterán

G2A 1.5 euro-ért

Next PC Upgrade: 2022

(#111229) djculture válasza cskamacska (#111226) üzenetére


djculture
félisten

Amig nem szabályozzák törvénybe hogy a netes hirdetési felületek üzemeltetőinek milyen szabályoknak kell megfelelni ez is lesz. Biztos hogy alap lenne pl hogy a regisztrált személyt ellenőrizni kell, nem az hogy beregel átver egy mázsa embert utána kitiltják a rendőröknek kiadjak az adatait amin azok ülnek 1-2 évig addig még tizszer beregel megint átver egy mázsa embert.

[ Szerkesztve ]

(#111230) oriic válasza djculture (#111229) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj a tabletes tema. Ott is vannak bajok a fejekben a hsz-eket olvasva.

Live-Die-Respawn

(#111231) djculture válasza oriic (#111230) üzenetére


djculture
félisten

Nem tudom kommenteket nem szoktam olvasni a homáron csak a történetet. Minden esetre új szint hardverapró a homáron.

(#111232) djculture


djculture
félisten

"nem számítanak azok az értékelések, amik olyan felhasználóktól származnak, akik ingyenesen, ajándékba, promóciós kóddal vagy ingyenes hétvégén jutottak hozzá játékaikhoz."

És akkor azt írjak olvassam többet az értékeléseket mert akkor kevesebbet kérem vissza a lét. Hát kedves steam üzemeltetők ti magatok hamisítjátok meg az értékeléseket ezzel.

(#111233) tomsolo válasza djculture (#111232) üzenetére


tomsolo
őstag

az overallba nem számítanak bele, de az értékeléseknél megjelennek

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111234) eami válasza djculture (#111232) üzenetére


eami
addikt

ezt hol olvastad? nem látok ilyet steamen.

(#111235) Hunbeast87 válasza eami (#111234) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Én látok ilyet.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#111236) eami válasza Hunbeast87 (#111235) üzenetére


eami
addikt

köszi, kár hogy szanaszét vannak ezek az infók :)

(#111237) Crytek válasza eami (#111236) üzenetére


Crytek
veterán

Nincs szanaszét elég ha 1 db magyar gamer siteot követsz és ott olvashatod.
Bár nem értem miért zavarta a kiadókat (mást biztos nem)..
Mondjuk elég nagy szegénységi bizonyítvány kell ahhoz is, hogy bárki azért játsszon xy játékokkal mert azt mondta xy hogy rossz/ jó a játék. Totális döntésképtelenség úgy hívják ez ami sajnálatos dolog..

Next PC Upgrade: 2022

(#111238) eami válasza Crytek (#111237) üzenetére


eami
addikt

heh? random gamer siteon kövessem a steam változásait? :DDD amúgy meg igenis szanaszét van, mert a storeban ha a leírásra kattintasz akkor ez a változás nincs benne...

(#111239) Crytek válasza eami (#111238) üzenetére


Crytek
veterán

Minden hülyeségek világgá kürtölnek(lásd ezt a 0 hírt is) ...így felesleges a steamen bogarászni

Next PC Upgrade: 2022

(#111240) maross válasza Crytek (#111237) üzenetére


maross
veterán

marpedig en is az alapjan valasztok a 100darab egyenfos horrorbol, hogy melyiknek pozitiv, es melyiknek gyengébb az ertekelese (utobbi = kuka, mivel van tucat masik helyette).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111241) Źşë' válasza djculture (#111232) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tartom hülyeségnek, mivel létezik olyan hogy "fizetett taps"... egyik kiadó a másik kárára tevékenykedik, azonban nem értek egyet azzal hogy aki ajándékba kapja a játékot az ne írhasson róla véleményt... tudtommal ha úgy aktiválsz be egy játékot hogy inventoryból, vagy éppen küldik giftként (ez majdnem ugyan az) akkor arra ezeket sem fogja számolni (sztem azért sok embernek van hasonló gift jellegű játéka amiért teljes árat fizetett és nem ingyen kapta). Holott ki lett valaki által fizetve a cucc, ill. jómagam is szoktam olyat csinálni hogy megveszem inventoryba, és ha majd később érdekel esetleg berakom a játékot steamemre... hiába én vettem ha nem úgy ítéli meg :U remélem finomítanak rajta, mert ez így nulla valóban, meg jelezetné valahol hogy nem feleslegesen firkálok revieweket :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111242) Źşë'


Źşë'
addikt

akit érdekelne a következő !nem steames! játék/DLC kulcs az privátban jelentkezzen érte/ük

- King Arthur's Gold Direct Download Multiplayer Activation key
- Guild Wars 2: Heroic Edition
- Robocraft Jingle Jam Pack
- Blade & Soul Yogscast Pack
- Neverwinter Enthusiast Pack + Humble Bundle exclusive in-game title

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111243) Źşë' válasza Źşë' (#111242) üzenetére


Źşë'
addikt

- King Arthur's Gold Direct Download Multiplayer Activation key
- Guild Wars 2: Heroic Edition
- Robocraft Jingle Jam Pack
- Blade & Soul Yogscast Pack
- Neverwinter Enthusiast Pack + Humble Bundle exclusive in-game title

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111244) tomsolo válasza maross (#111240) üzenetére


tomsolo
őstag

mondjuk én az alapján is választok, hogy pl. semmilyen egyenfos horrort nem választok

így rivjúra sincs szükség ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111245) Crytek


Crytek
veterán

Revhead magyar fejlesztésű játék + egy kis adalék. Rákérdeztem miért nincs alapból magyar nyelv egy magyar játékban.....

"Nincs kihagyva a magyar nyelv, sőt más nyelv sem. 3 napja van kiadva a játék, egyszerűen csak nem juttottunk el odáig. Türelem, a magyar nyelv az elsők között lesz.
Talan annyit tudunk meg hozza tenni hogy erthetobb legyen, hogy a kedves magyar barataink inkabb toltik le a jatekot torrentrol mint fizessenek erte. Igy nehez piaci szerepet kapni. Talan 0.001%- a vasarloknak magyar, es azok is inkabb ingyen probalnak hozza jutni.
Mivel magyarok vagyunk igy lesz magyar fordítás, de őszintén egy kicsit szívatjuk vele magunkat mert annyi penzt se fogunk belole latni mint amibe a fordítás kerul a supportrol nem is beszelve."

Egyik mondatukra szerintem jogosan felháborodva akartam írni egy szösszenetet ,de visszafogtam magam hátha ott is prohardveresek vannak és onnan is bannolnak.

20 euroért azt amúgy nem csoda hogy nem hogy a magyarok de senki más se veszi majd kap egy szép welcome indiegala 1$-os HH vételt azt csátók..

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#111246) Cheesus válasza Crytek (#111245) üzenetére


Cheesus
senior tag

Azt a részét mondjuk aláírom, hogy egy-két játék erősen mellé van árazva, és utána tényleg jön az amit írsz is, hogy bekerülnek valami bundlebe, hogy legalább valami jöjjön vissza a fejlesztési költségekből.

https://www.twitch.tv/csehla

(#111247) tomsolo válasza Crytek (#111245) üzenetére


tomsolo
őstag

MIndenképpen jelentsd fel még valahol őket ahogy szoktad hátha lesz belőle ingyen kulcs.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111248) Crytek válasza tomsolo (#111247) üzenetére


Crytek
veterán

Soha senkit nem jelentettem fel.
Ingyen .... 100% hogy indiegalába ott lesz nemsokára szóval ez pipa :C

cyberkind Ha nézed a steam profilom láthatód most ráálltam a jobb játékokra így ez is kell majd oda :DDD

reelc: Minek írogassak ilyeneket? Ezt ők már akkor tudták mikor steamre felküldték, hogy ez lesz belőle...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#111249) cyberkind válasza Crytek (#111248) üzenetére


cyberkind
félisten

Én nem tudom, hogy te miért várod ezt az oly csodás játékot ingyen, mert még ingyen se kéne. :DDD

Nem tudom megnézni mert nem tudom milyen névvel vagy fent. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#111250) reelc válasza Crytek (#111248) üzenetére


reelc
veterán

Amikor így lesz, visszaírsz nekik, hogy tudsz 20 magyar játékosról, aki legálisan megvette $1.25-ös bundliban másik 7 játékkal együtt? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.