Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110051) djculture válasza wesker24 (#110050) üzenetére


djculture
félisten

Ennyi. Egyébként nem is drága 30-ért láttam már stranglehold steam verziót 1000 dollárért hirdetni meg egyéb sose látta senki játékokat már.

[ Szerkesztve ]

(#110052) eszement24


eszement24
aktív tag

Szerintetek megéri beszerezni a season passt a Rise of the Tomb Raiderhez? Mert állítólag a 3 story dlc egész korrekt belőle, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

(#110053) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

How much should games cost?

Jól látszik hogy a 0-day/early adopter-ek fizetik ma már a játékokat ki. :)

Nagyon jó cikk lett, szinte minden megállapításával egyetértek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110054) micafighter válasza FollowTheORI (#110053) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jó kis olvasmánynak igérkezik, köszi :) Rávetem magam.

(#110055) csaba951 válasza eszement24 (#110052) üzenetére


csaba951
veterán

Ebből a Baba Yaga-val játszottam, mert kb. 10 hónapja ez volt kész. Egyáltalán nem tetszett a története. Ami említésre méltó belőle az a lift előtti utolsó akadálypálya. Na, itt nagyot nézem, hogy hogyan is lehet tovább menni. De megoldottam! :) A másik meg a barlang legtetején lévő gyűjthető biz-basz volt. Erre az egy darabra ráment legalább 2,5 órám. Szerintem az összes többit együttvéve kevesebb idő alatt gyűjtöttem össze. Igazából az egészet csak azért csináltam meg, mert kellett a 100%-hoz és külön acsikat is ad. Így olyanok is megvannak nekem, amik a játékosok 95,3%-nak nincs meg. :DDD

A játékban egy mellékköltésnek még megtette volna, de az kifejezetten bűn, hogy ezért pénzt kértek!

A SP-os outfitek is tejesen felejthetőek! Én a játék nagy részében a Huntress-t használtam, mert valami pluszt adott. Meg ezzel lett meg egy acsi, ami a játékosok 98,4%-nak nincs meg. ;]

(#110056) Źşë' válasza csaba951 (#110055) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem bejött a történet, sztem igencsak emészthető volt
a pálya lélegzetelállító sok helyen, a dlc ára nem tudom mennyi de láttam már sokkal hasznavehetetlenebb dlc-ket is - ahhoz képest hogy nem szánták a single kampányba én örültem hogy elkészült, collectors editiont rendeltem be, jóval megjelenés után mondhatni jólárasítva, nem bántam meg, lett egy szép, igényes Lara szobrom :D:P sőt Season Pass is :)) hozzáteszem nem nagyon láttam még ilyen árkategóriában ennyi mindent egy csomagban, le a kalappal előttük hogy mindezt belevarázsolták, nem csalódtam a Crystal Dynamic-os csávókban, sőőt!!

SP outfitek én nem azért használtam mert adtak valami extrát, hanem a Tomb Raider érzet miatt, régi részekben is amilyen területre tévedt olyan ruhát viselt, alkalmazkodott a környezethez :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110057) tomsolo


tomsolo
őstag

hogy hasít a ph ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110058) DFlash


DFlash
tag

Lehet buta kérdés, de a steam kigyűlt kártyákból készíthető tárgy mire jó? :)

(#110059) tomsolo válasza DFlash (#110058) üzenetére


tomsolo
őstag

az vagy hangulatjel (emoticon) vagy profil háttér lehet.

előbbit beszélgetésekben használhatod - profilnévben sajna nem - utóbbival meg a profilodat díszítheted

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110060) Dilikutya válasza tomsolo (#110059) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem a kitűzőre gondolt. Az kb. semmire. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110061) i2k válasza tomsolo (#110057) üzenetére


i2k
senior tag

Belegondolok, hogy az a gép, ami miatt teszi ezt milyen jó lenne játékra... :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110062) djculture válasza i2k (#110061) üzenetére


djculture
félisten

Pláne ha van benne egy Video Type: Integrated Matrox® G200 with iDRAC8
Video Memory: 16 MB shared with iDRAC8 application memory, még képes lenne menne full hd-ben az unreal 1-is :D

[ Szerkesztve ]

(#110063) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Enjoy your free order of DiRT Showdown!
Note: You must redeem your free DiRT Showdown key by 10AM Pacific on Saturday, January 28th, 2017! Immediately after 10AM Pacific on January 28th, the code will magically vanish as if it were just a figment of your imagination, leaving this cryptic message behind in its wake.

:U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110064) FollowTheORI válasza Mr.Csizmás (#110063) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Probléma? :D

Ez amugy a HB oldalára vonatkozik... szóval csak figyelmeztet, hogy másold ki a kulcsokat.
Utána már azt és akkor csinálsz velük amikor és amit akarsz.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110065) DFlash válasza tomsolo (#110059) üzenetére


DFlash
tag

Lett belőle egy emoticon, abból csináltam drágakövet, 80db-ot adott, egy háttér meg egy 75%-os kupon (Blast Em!). :R

(#110066) csaba951 válasza DFlash (#110065) üzenetére


csaba951
veterán

További hasznos tudnivalók: Steam Trading Cards (kérdések-válaszok, csere) fórum Téma összefoglaló írása

[ Szerkesztve ]

(#110067) i2k válasza djculture (#110062) üzenetére


i2k
senior tag

Problem?
Adják a gépet oda - én belepakolom a nyócgigás R390-esemet.
Ízi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110068) arty válasza FollowTheORI (#110053) üzenetére


arty
veterán

Baromság az egész, realitás 0, egyetlen következtetésének sem örülnék, ha megvalósulna a gyakorlatban :)

Így is fuldoklunk a "kivágott tartalmakban", biztos tuti lenne mégolcsóbban (=mégfélkészebb) játékokat árusítani, amihez végképp nem lehetne megúszni a seasonpasst.

Értem én, hogy képtelen az író ellenállni a "teljes" játéknak, de ez a maga baja.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110069) FollowTheORI válasza arty (#110068) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyet sehol nem írt, ez a te következtetésed... ne keverd bele. :)

A többi meg kvázi tény... szóval realitás 100%. :D ;)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110070) arty válasza FollowTheORI (#110069) üzenetére


arty
veterán

a more or less fejezet miről szól? nem a 40 dolcsis játék teóriájáról?

tényeket is ír, majd a saját szájízére magyarázza őket, jahhhhh és így azok tök jól klappolnak :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110071) i2k válasza arty (#110070) üzenetére


i2k
senior tag

Én is így* értem a szövegét - mintha csak egy fórumozó írta volna, egy kis Google-zás után...

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110072) arty válasza i2k (#110071) üzenetére


arty
veterán

egyébként tény, hogy iszonyat drága (nekünk) a 60 eurós (+dlc-k) induló az átlag AAA játéknál, ám tény és való: hamar beszakad az áruk... (és egyébként nekem a 12k-s induló is durva volna!)

hogy szeretném-e, ha a legtöbb cím 40 eur lenne, cserébe évekkel később is max 32 eurós remek vételekként kínálnák magukat? nem. a végén szerintem még többe is kerülne a géming cakkpakk (nekem), mert félévet-évet kivárok ugyan akcióig, de 2-3 éveket már jóval nehezebb volna :(

+ számtalan remek játékhoz jutottam má 5 eur alatt, amiket esetleg kihagytam volna drágábbér' (mert pluszegysornak vásárlódott meg és később derült ki, hogy jé ez jó is egyben ;) )

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110073) i2k válasza arty (#110072) üzenetére


i2k
senior tag

Egyetértek.
Biztos, hogy lesz még a fejlesztők és az (mondvacsinált, önjelölt) "újságírók" (fórumozók) részéről még sírás, hogy "jaj, milyen drága a játékfejlesztés, és szegény kiadók, meg programozók és grafikusok, és szinkronszínészek és...", csak közben a fürdővízzel repül a csecsemő is:

A Piac sosem látott tempóval bővül! Már 3-5 éves gyerekeket engednek a szülők mobil- és asztali eszközökkel, meg tévé előtt konzolokkal matatni = döbbenetes mennyiségű "friss hús" kerül a rendszerbe.
Ezek a lurkók annyi pénzt fognak otthagyni a virtuális és valódi kasszáknál játékokért és a szükséges hardverekért a következő években, hogy belefulladnak a cégek.

Ja, hogy még csak az elején járunk ennek...?
A Facebook is csak 13 éves - kinevelt olyan (kis)generációkat, amik már létezni sem tudnak a szolgáltatásai nélkül, és észre sem vették, de már a Rendszer részesei, a temetésük után is...
Na, így van ez a modern játékiparral is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110074) tomsolo válasza i2k (#110073) üzenetére


tomsolo
őstag

> = döbbenetes mennyiségű "friss hús" kerül a rendszerbe.

OFC

Egyébként meg az a szerény véleményem, hogy:

1. a játékgyűjtés egy betegség
2. normális esetben azt kéne megvenni amivel játszani akarsz
3. amivel nem játszol és megveszed az ugyanolyan pénzkidobás mintha 50 forintosokkal dobálnád az utcát összefosó galambokat
4. aki nem teheti meg, hogy játékra költse az ne költse arra (költse inkább képzésre amivel több lóvét kereshet whatever)
5. 1 600 játékom van, tudom nagy a pofám. ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110075) arty válasza tomsolo (#110074) üzenetére


arty
veterán

épp reagáltam volna, de akkor felsejlett az ötös pont :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110076) eami válasza tomsolo (#110074) üzenetére


eami
addikt

játékgyűjtés nem betegség csak szimplán szenvedély.
na meg persze buknak rá a geek csajok :DDD

(nekem csak szerény 5k játékom van, de kérdezd meg agyzuzot, neki hogy polirozzák minden nap fényesre :DDD ;] )

(#110077) arty válasza eami (#110076) üzenetére


arty
veterán

te nem lány vagy?! :Y :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110078) Agyzuzo válasza eami (#110076) üzenetére


Agyzuzo
addikt

És még én is kutyafasza vagyok, mert Pisitdoki már behúzta a 7k-s plecsnit. :D

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#110079) Louro válasza arty (#110077) üzenetére


Louro
őstag

Avatar alapján sose ítélj. Nagy csalódások érhetnek :DDD

Mess with the best / Die like the rest

(#110080) eami válasza arty (#110077) üzenetére


eami
addikt

miért? bajod lenne azzal ha lánynak políroznák lányok? :DDD

(#110081) xuser


xuser
tag

ha valakinek megvan az OtakuMaker Bundle #25 és a gem monsterre nem tart igényt, akkor átvenném reális áron, vagy csere is lehet

[ Szerkesztve ]

(#110082) i2k válasza tomsolo (#110074) üzenetére


i2k
senior tag

Az még sejlik valamiféle szociológia előadásról, hogy mi a szubkultúra axiómája tudományos körökben - és úgy érzem, a játék [PC- és konzol, meg mobilgéming] valamiféle olyasmi.
Az mellett persze, hogy a JÁTÉK része az Ember szocializálódásának, majdhogynem a méhbeli élettől, de a megszületéstől, az első világra tett reakcióktól biztosan - hiszen a gyerkőc mindent tapasztalás és játék (az utánzás is játék kezdtben a számára) útján sajátít el.

Szóval: én inkább maradnék örök Gyermek, aki minden életkorában Játszik.
S nem is szégyellem, hogy költök rá, gyűjtöm, és élvezem (a gyűjtését és magát a játékot is). Mindkettővel jutalmazom a szívem-lelkem ebben a szaros, hideg világban, amiben az Ember egyedül van, még Családban, és tömegben is.

Kell a léleknek a kikapcsolódás - egyeseknek lepkegyűjtés, olvasás, pletykálás, sörivás, szosüllájf, adrenalin.hajkurászás, foci és ezernyi más dolog... a gémereknek mondjuk ezek mellé még a játékok.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110083) Hokunda válasza i2k (#110082) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Azért maradjunk annyiban, hogy a játék és játék milyensége - mint a szocializáció eszköze és segítője - között hatalmas különbségek vannak! Nem teljesen mindegy, hogy egy műanyagfejpánttal a füleid körül és egy pálcikával a szád előtt kommunikálsz a monitor előtt egy "terroristával"; egy félig sárkány-űrlénnyel vagy egy japán manga figurával meg aközött, hogy a barátaiddal elmentek focizni, társasjátékozni, kocsmázni... Még mielőtt én is játszom - szeretem is - de az arányok azért fontosak.

(#110084) tomsolo válasza arty (#110077) üzenetére


tomsolo
őstag

de az! csak letagadja ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110085) FollowTheORI válasza arty (#110070) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A végszó az csak egy megoldási lehetőség az előtte több bekezdésben leírt jelenlegi beteg üzleti modellel és annak problémáiról.
Oké legyen ez a saját szájíz szerinti egy megoldási lehetőség, bár sehol nem írta azt hogy legyen 40 dolcsi egy játék és cserébe legyen mégtöbb fizetős DLC és ne legyen kész egy játék sem. :)

Azt írta, korábbi példák alapján, hogy a kevesebb néha lehet több lenne (pár indie játék hozza a drágább AAA játékok bevételeit) és erre a kiadóknak rá kéne jönni (valahol a kettő között ugye)... mert néha a jelenlegi üzleti modellben bizonyos, amúgy jó játékok is, bukásra vannak ítélve (mert pl lehet mindenki úgy van vele nem ér 60-80 dolcsit a nulladik napon és 50%-ra vár... csak közben a játék meg elbukik).

De számomra pl a cikk lényege inkább és megállapításai inkább előtte hangzanak el.

Egyébként szerinted nem már most is az van amit írtál? De, hisz te is leírtad:
"Így is fuldoklunk a "kivágott tartalmakban", biztos tuti lenne mégolcsóbban (=mégfélkészebb) játékokat árusítani, amihez végképp nem lehetne megúszni a seasonpasst."
Most akkor szeretnéd vagy nem? ;] :P

Ergo szerinted már most jó ez a modell... csak annyi hogy te szeretnél inkább 80-120 dollárokat fizetni... vagy minimum 60-at, a 40 helyett... :D

Én ha választani lehet, inkább az utóbbi felé mennék... legyen sok DLC (most is az van), meg szinte minden játék már SP-vel jön most is... de legyen akkor olcsóbb a bekerülés, játszhassak normálisan az alappal az elejétől kezdve... és ha nekem kell az összes kiegészítő bizbasz, akkor kelljen csak fizetnem 80-120 dollárt.

A cikk címe még ugye mindig az volt hogy "How much should games cost?"... :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#110086) tomsolo válasza FollowTheORI (#110085) üzenetére


tomsolo
őstag

Annyira azért ne dőljünk be a cikknek, lényegében csak a szokásos AAA vonalra próbál megállapításokat tenni azt jó estét.

A sikeres, olcsó játék akkor is a legjobb recept - főleg ha még kész sincs, és még így is __2 millárd forint__ hasznot hoz. Tessék itt egy példa.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110087) maross válasza tomsolo (#110086) üzenetére


maross
veterán

hát még a sosembefejezos 20 euro koruli survival jatekok...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110088) arty válasza tomsolo (#110084) üzenetére


arty
veterán

okés, hajlok felé h inkább ezt hiszem, így akkor továbbra sincs törés az életemben! :D

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110089) tomsolo válasza arty (#110088) üzenetére


tomsolo
őstag

nekem elhiheted, tessék ez a kép eamiről és rólam készült a szigeten, azóta is szoknyában jár biztonságtechnikázni ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110090) arty válasza FollowTheORI (#110085) üzenetére


arty
veterán

A jelenlegi üzleti modell pont azért beteg, mert nemigazán inflálódtak a játékárak, holott az elkészítéshez szükséges eszközök árai igen, ahogyan a bérek is csak nőttek. Éspersze úgy általánosságban is nőtt a játékok készítésének költsége (AAA szegmens), szebbek, komplexebbek, mint régen.

Ezért alakult ki a seasonpass és társai (dlc hegyek) - kvázi áremelés, de álcázzák: többet kapsz! ;)
Ez jelenleg SZVSZ még kezelhető: rengeteg a játék és általában az alap is simán élvezhető, nincs dráma az extra tartalmak nélkül.(kivéve annál, aki bolondja a "teljesjáték" érzésnek, de szerintem az inkább költsön pszihóra, jobban megérheti! :D)

Szal szerintem nem jó a mostani modell, de jobbat se nagyon tudnék mondani ;) Mármint olyat, ami általánosan igaz volna, ill. nem lenne csak még rosszabb tőle a helyzet. Te igen?

A cikkíró szerint az egy lehetséges(!) megoldás, hogy mééégolcsóbban kéne adni indulóba a játékot... erre írtam én, hogy ez csak mégtöübb seasonpasst vonna maga után. Ez valóban nincs benne a cikkben.
És igen, jelenleg is szar a helyzet, mert tonnaszám mennek a preorderek a gold edisönökre, akár anélkül h tudná a delikvens, hogy mit is kap majd.... ;) Ez is gond.

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110091) i2k válasza Hokunda (#110083) üzenetére


i2k
senior tag

Hogy sejtettem, hogy valaki jön majd a "de PC" meg "de hát való világ" témával...

Vezesd elő ezt azoknak a Facebook- és mobil

-nak, akik már egymással kommunikálni is csak telefonnal és fészbúkkal hajlandóak, legyen a távolság akár csak 0,5 méter...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110092) cyberkind válasza i2k (#110091) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem meg mindenki jobban teszi de főleg a "gyerekek" ha kimennek a haverokkal zülleni, piálni, drogozni és a többi móka, de, hogy a földön maradjunk csak inni és cigizni, végülis ez jobb mint "kockának" lenni, valszeg pont azért küldik/küldenék a szülők is gyerekeket társaságba haverokhoz mert fogalmuk nincs, hogy mi folyhat ott egy bizonyos kortól, de ez nembaj csak ne a gép előtt üljön és ne csináljon semmit.

Paranormal Cocktivity

(#110093) Louro válasza cyberkind (#110092) üzenetére


Louro
őstag

Ne sarkítsunk. (Értettem az iróniád.) Játszani jó, de valóban cska mértékkel. A mérték pedig egyénfüggő.

Én tudom magamról, hogy iszonyat el tud kapni a gépszíj és akkor otthon asszony toporog és köhécsel mellettem. Egy jó kis Civ5 vagy most a Stellaris és az XCom2 nagyon be tud szippantani és tudok róla, de élvezem a játékokat. Asszony meg a vásárlást. Neki az az, ami nekem a játék.

Szóval kell kis szociális élet - nem csak chat vagy multi fps -, de kell egy kis játék is. Én azért játszok, mert megnyugtat, még ha szarul is jön ki egy-egy lépés ingame. (Na meg a 8-ban lakok, így ez is érthető, hogy a virtuális világba menekülök :DDD )

[ Szerkesztve ]

Mess with the best / Die like the rest

(#110094) i2k válasza cyberkind (#110092) üzenetére


i2k
senior tag

Nem akarom elhinni, hogy ennyire érthetetlen voltam, vagy te nem érted... :Y

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110095) cyberkind válasza i2k (#110094) üzenetére


cyberkind
félisten

Feljebb egy hsz-el értik a dolgokat. :D :P

Paranormal Cocktivity

(#110096) i2k válasza cyberkind (#110095) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem lejjebb van (fordított).
Másrészt, én neked címeztem - hiszen te meg nekem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110097) cyberkind válasza i2k (#110096) üzenetére


cyberkind
félisten

Én csak azért neked mert továbbvittem a példádat erősen sarkítva és ironizálva ha már ez is a szociális élet hiányáról szól(hat).

Paranormal Cocktivity

(#110098) echterion válasza cyberkind (#110092) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát köszi, de az én lányom inkább ne menjen piálni, meg cigizni, hogy aztán leitatva, bedrogozva cigiztessék.

**********

(#110099) #18193920


#18193920
törölt tag

A mai napon kaptam a Ubisoft Store-tól egy 2017 január 20-ig felhasználható 30% kedvezmény kuponkódot.
Nem tervezek vásárlást az elkövetkezendő napokban, így ha valaki igényt tart rá szívesen átadom.
Az első privátban érdeklődőnek küldöm.

(#110100) tomsolo válasza #18193920 (#110099) üzenetére


tomsolo
őstag

acchoz kötött általában meglepő lenne ha átadható lenne

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.