Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111451) sixpak


sixpak
nagyúr

PC gameplay...azért 1080-al sincs meg stabilan a 60 fps, igaz 1440p-ben tolja a tag.
Amúgy ezt lehet billentyűzettel tolni vagy a kontroller az ideális...mert az nincs és soha nem is játszottam vele, mint ahogy ilyen játékkal sem.
Lehet én leszek az első játékos, aki idegességében lyukat fejel a monitorba? :)
Mennyire nehéz/idegesítő a játék...kérdezem ama kedves kollégákat, akik már megvették és játszottak vele.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111452) Mr.Csizmás válasza Crytek (#111450) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bő egy hetes: (#14807) Crytek válasza Out (#14806) üzenetére ÚjVálaszPrivát2017-03-12 12:50:06 semmi, félreértettem :N

amúgy a GTA5 árdilemmára azt mondom, hogy amikor megjelent, 13990 ft volt. na ez az akkor munkámmal kb. 16-18 munkaórabeli bérem volt, azaz kevesebb mint 3 nap alatt kerestem meg az árát. autóm nincs, nem dohányzok, nem alkoholizálok masszívan, stb., szóval simán kihozható egy tróger fizetésből is, az aláírásodat elnézve meg nem lenne okom panaszra, ha ez lenne nekem is :))

de így minden hsz-edből az süt, hogy vettél egy ferrarit, de drágállod bele az evo neo super+ üzemanyagot.

szerk.: nekem van talán 180, abból is 20-30 tuti ninja-egysor-kártya, de a maradékkal így se játszottam az összessel, nemhogy végigvinni :U

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111453) Crytek válasza Mr.Csizmás (#111452) üzenetére


Crytek
veterán

Akkor értelmezni tanulj meg. Én nem farmolok és nem aktiválok olyat amivel nem akarok majd játszani.
(ÉRTSD jól nem magamra értettem)
A többi részére meg lol. Látom nem esett még le. Bármit megtudnék venni 0 day mert én absz nem költök semmire a pénzem 85%-ba mindig halmozódik 12 éve melozom van mit a tejbe aprítani. Csak minek költsek 13k-t ha majd egyszer 1,5-ért utánam dobják majd ? (maradjunk a GTA5-nél)

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#111454) Csapoati válasza sixpak (#111451) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őszintén kérdem :ez jó grafikának számít? Mert nekem olyan mosottas PS3-at idéz. De lehet, hogy csak a videó ilyen, tényleg nem trollkodásból kérdezem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111455) sixpak válasza Csapoati (#111454) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem nagyon tetszik, nem tűnik mosottnak, de a játék közben lőtt screenshot-ok is szépek.
Persze nem egy BF1 vagy Division, nekem ezek jelentik a csúcs grafikát.
De ez szubjektív...a Mafia 3, na az egy ürülék grafika...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111456) Mr.Csizmás válasza Crytek (#111453) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD

0day nem sokat vettem, csak az igazság kedvéért, diablo3, gta5, train simulator world, dying light, dishonored 2. mellesleg ez nem a tartaléktól függ, nekem is van egy csinosabb mozgósítható összegem befektetésekben, mégis vannak 0day játékaim. (mai világban "sajnos" 13k nem egy nagy összeg)

szerintem boltold el az avatarát vele :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111457) Crytek válasza Mr.Csizmás (#111456) üzenetére


Crytek
veterán

Ahogy más se ,úgy játékot se veszek max/fél/ -75$-os áron sem... A kiadó amikor már nem hoz neki annyit ,hogy legyen értelme az árat magasan tartani csökkenti és csak csökkenti árazza lefelé.. végső esetben humble bundleba teszi. Én ott szerzem be őket vagy másik bundleban.. Ők rakják oda nem én. Alkalmazkodtam hozzájuk :C

Next PC Upgrade: 2022

(#111458) Dilikutya válasza Mr.Csizmás (#111452) üzenetére


Dilikutya
félisten

A hasonlat nem pontos. Nemhogy az EVO Neo-t sajnálná belőle, hanem úgy egyáltalán a benzint. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111459) Mr.Csizmás válasza Crytek (#111457) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ahh, elnézést.

szóval a logikád/matekod teljesen jó, csak a legfontosabb összetevőt hagytad ki belőle. az időt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#111460) Źşë' válasza sixpak (#111455) üzenetére


Źşë'
addikt

Warframe-t nem próbáltad még steamen? lehet tetszene, rendkívül sokat fejlődött az elmúlt évek alatt (am ingyenes)

(#111457) Crytek

"Ők rakják oda nem én. Alkalmazkodtam hozzájuk :C"

te am megérdemelnéd (a hozzáállásod alapján), hogy egy gyárban, 3 műszakban, szombat, vasárnap 70ezer forintot keress, zombi életmódot folytass, ingázz a lakhelyed és melóhelyed között napi több órát, aztán talán elgondolkozol hogy miért keresel ennyit olyan körülmények között (zárójelben elárulom, mert sztem úgysem fog leesni: a smucig külföldi főnökök sajnálják a pénzt a munkádért, egy semmibe néznek, szimplán egy biorobotnak aki számára termeli a hasznot (kvázi az értéktelen játékokat ami a kutyának sem kell, majd jólesz bundli szökevénynek))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111461) Crytek válasza Mr.Csizmás (#111459) üzenetére


Crytek
veterán

Nekem nem fontos az idő......többször jeleztem. GTA5 a nagy hájp miatt meg ,hogy szépen fogy a mai napig érzésre 2021-et mondanám, hogy olyan áron lesz amit kiadok érte.
Az ,hogy ti akkor már a GTA6-ot fogjátok elfelejteni az engem nem zavar..

Next PC Upgrade: 2022

(#111462) sixpak válasza Źşë' (#111460) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm, ránézek. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111463) Crytek válasza Źşë' (#111460) üzenetére


Crytek
veterán

Ismét csak mosolygok a rossz hasonlatodon...
A munkámat megbecsülik...nem véletlen lettem csoportvezető...több ember helyett tudom végezni a munkámat. Ami ebben az iparban szinte nélkülözhetetlen nagyon kevésszer van olyan ,hogy csak 1 gyártással kell foglalkozni. De én szeretem a pörgést ha meló van.
Mint mondtam engem is mindettől függetlenül bármikor ok nélkül kirúghatnak ,de nem fogják megtenni mert nem igen van utánpótlás...Amit meg fizetnek érte az számomra nagyszerű nekem nem kell több hova minek...
Ha 35x írod le ugyanazt akkor se fogok továbbra sem sajnálni senkit a játékiparban azért mert én olcsón akarom megvenni a játékokat.Így is 3 műszak folyamatosba tolom szabadidöm alig van.
Mutass be olyan emberkének a játékiparban aki 3 műszakba húzza 70k-ért.... annyiért fel se kelnek az emberek (tisztelet a kivételnek)

Next PC Upgrade: 2022

(#111464) tomsolo válasza Crytek (#111463) üzenetére


tomsolo
őstag

ha már a social engineering: havi 70 ezret keresel 3 műszakos melóval de a tanácsadás az megy? :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111465) eami válasza sixpak (#111451) üzenetére


eami
addikt

nekem 1060al is ilyesmi értékeket hoz. teljesen játszható. cutscenek alacsonabb fpsel mennek, de azok előre renderelt cuccok. controller szerintem erősen ajánlott, mondjuk én amúgy sem tudok elképzelni egy jó kis hack & slasht billentyű/egérrel.

(#111466) sixpak válasza eami (#111465) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszönöm.
Az átvezetők 30 fps-el mennek, de ez nem egyedi eset, teljesen jó az úgy.
Kontroller!...ettől féltem, azt sem tudom hogyan kell megfogni...maradjunk annyiban, hogy nem adtad meg a végső lökést, a vásárlásig vezető rögös út vége felé közeledve.... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111467) eami válasza sixpak (#111466) üzenetére


eami
addikt

egy gamernek kell hogy legyen otthon legalább egy :)

(#111468) sixpak válasza eami (#111467) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jogos...de nincsen. :N

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111469) [Prolixus] válasza sixpak (#111468) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Az "alap" játékmenet szerintem egész tűrhető bill+egér kombóval, de amikor bejönnek a felül meg oldalnézetes szekciók, azoknál valóban nagyon kell egy kontroller. Viszont amúgy az EASY mód az tényleg annyira ízi, hogy szinte helyetted játszik a játék (oké, ez túlzás, de tényleg nagyon sok segítő chip-et rakhatsz az androidokba). Szóval ha csak bizgerel a világ/sztori vagy akár a játék nem hétköznapi felépítése, de kihívást igazából nem vársz tőle, akkor bill+egér kombóval is át lehet vészelni a játékot.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111470) NyMRooD


NyMRooD
őstag

Szerintem ebben crytek-nek van igaza, a piac így működik, ha valamit drágának tartok nem veszem meg rögtön, várok amíg nekem elfogadható ársávba kerül, legyen az játék vagy műszaki cikk. Ha a gyártó árat csökkent az vagy azért van mert már rég behozta amit akartak (vagy a gyártási költség csökkent) vagy azért mert a kutyának sem kell és a veszteséget akarják minimalizálni. A két eset közül egyikhez sincs köze a spórolni vágyóknak, nem ők döntenek az árcsökkenésről. Arról nem is beszélve, hogy ezt a topicot mindenki a spórolás miatt látogatja, szóval nem nagyon van jogunk emiatt beszólni neki (abban hogy egy 15000 Ft-os játékért 7500 Ft vagy csak 1500 Ft vagy hajlandó megadni, elvi különbség nincs).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#111471) i2k válasza sixpak (#111451) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem nagyon bejön a játék - igazi japános -, és X360-assal irányítom (a STEAM vezérlőt már rá se erőltetem, mert állítólag azzal nehezebb). Az irányítás harc közben is frankó, reszponzív.
A játékban több fajta nézet váltakozik, és ehhez szinte elengedhetetlen egy controller - billentyűzettel én senkinek sem merném ajánlani.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111472) Źşë' válasza NyMRooD (#111470) üzenetére


Źşë'
addikt

| ez teljesen világos, de ezt már írtam is- én a hozzáálláson vagyok kibukva |
te szerinted mennyire fontos ezen emberek (fejlesztők) támogatása? esetlegesen egy másik de hasonlóan érintett dolog az adakozás pl egy olyan ember irányában aki igencsak rászorulna? pl leégett a háza, oda mindene (jó, ez már tényleg drasztikus dolog, na de ha belegondolsz akkor ha így állnának hozzá sokan akkor mi maradna... összeomlana az egész mindenség, és még jó hogy vannak akik...) de tényleg mindig ugyan oda lyukadunk ki, mert tovább nem is kell, hisz ez a cél :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111473) tomsolo válasza NyMRooD (#111470) üzenetére


tomsolo
őstag

Havi 70ks 3műszakos fizetéssel nem a fórumokat járnám gaming sales, marketing, development témában észt osztani a tavalyi csúcshardveremmel, hanem helyette min. önképezném magam, hogy minnél előbb szabaduljak a rabszolgatelepről.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111474) NyMRooD válasza Źşë' (#111472) üzenetére


NyMRooD
őstag

Persze, az is fontos dolog (főleg, hogy jó magam is fejlesztő vagyok, igaz nem játék fejlesztő), de ha neki nem ér annyit, akkor egyszerűen nem ér annyit. A spórolással nem látom, hogy miben károsítja a fejlesztőket, nem arról van szó, hogy kell neki a játék de nem ad érte pénzt és le warezolja, hanem arról, hogy annyit nem ér neki amit a megjelenéskor kérnek és inkább vár. Ha annyi ember van így vele, hogy a játék bukó lesz az a játék hibája, nem a vásárlóké. Abban meg megint csak igaza van, hogy a kiadók szúrják el az árazást, lásd Activision-Blizzard, azokat a játékokat megveszi mindenki teljes áron, vagy minimális akcióval, mert a kiadó akkor sem kezdi el ingyen osztogatni amikor már 10x-es hasznot hoztak. A stílusa engem is zavar néha, és szinte semmiben nem értek vele egyet abból amit itt leírt, de ebben a két dologban igazat adok neki.

tomsolo: Ha ez így megfelel neki az az ő dolga (bár amihez nem ért abban tényleg nem kellene okoskodnia, de ilyenek a fórumok :D )

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#111475) Crytek válasza tomsolo (#111473) üzenetére


Crytek
veterán

Ezt a 70-ezres maszlagos Zsé mester hozta fel...irásod alapján rám gondoltám, nos hiba volt. Lásd fentebb 70kért fel se kellnék az ágyból.

Next PC Upgrade: 2022

(#111476) reelc válasza Mr.Csizmás (#111452) üzenetére


reelc
veterán

Akkor nem elég tróger a fizetésed, az enyémből nem jönne ki 16-18 óra alatt.
Az emberek elég eltérő szociális helyzetben lehetnek, aki nem iszik, nem dohányzik, és nincs autója, az még nyőghet albérletet vagy hitelt, vagy gyerektartást, stb.

Vannak dolgok amiben hasonlítok Crytekhez. Felőlem 6e-ért is dobálhatják a GTA 5-öt. Nekem drága. Mert egyrészt én hadd döntsem el, mennyit adok ki egy játékért, bármi is legyen az. Másrészt annyira őskövület a gépem (vannak 10 éves alkatrészek is benne), hogy súlyos pénzekből kellene újat építeni, hogy tudjak ilyesmivel normálisan játszani. Ennyit már nem ér nekem ez a hobbi. Öregszem, más szemlélet, vannak amiket megtehetek, vannak amiket nem. Működjön a masina, és elvagyok.

Crytekben én becsülöm, hogy tartja magát az elveihez, neki így hobbi a hobbi és kész. El nem tudjuk képzelni mikkel játszhatott, olyan játékokkal, amikből mindenki más csak a kártyákat szedi ki programmal. Legszívesebben betiltanám az összes ilyen módot, ha kell a kártya, játsszon az ember. Ne csak a pénzzel gyertek, mi mennyibe kerül. Hol vannak a kártyafarmolók? Erkölcsileg hogy becsülik meg a fejlesztőket a farmolással? Szerintem sehogy.

(#111472) Źşë': Ha az a fejlesztők támogatása, hogy akár 8-10k-t adjak bármilyen játékért (ha csak belegondolok, egy 14k-s játékért mennyit kell melóznom, hogy nettóra kijöjjön az ára... inkább nem), akkor az egész ipar lehúzhatja a rolót. Van akinek (pl. nekem) van egy erős lélektani határ, amit nem lépek át. Semmiért. Akkor inkább vagy évek múlva játszok vele, vagy soha. Mint Crytek. Eltartják mások a fejlesztőket helyettem. Soha nem 0 dayeztem, semmit sem vettem teljesen áron, és semmivel sem érzem magamat kevesebbnek nálatok, mert én is vásárló vagyok. Szoktatok élelmiszer stb. katalógust is nézni, nem? Ha valamit ami kell jóval olcsóbban látsz valahol, akkor onnan veszed te is. Jól gondolom?

Mert vannak emberek abban az emlegetett gyárban, ahol nem ti vagytok, akár 1-2-3 műszakban, de olyan fizetésért, ami mellett (+ szociális körülmények, amiket kívülálló nemigen tud) igen nagy luxus lehet minden játékra kiadott összeg, ami nem pár ezer Ft.
Vannak akik szemében egy hülye vagyok, mert miért adok akár $1-is olyanért, ami letölthető ingyen?

Persze lehet válasz az, hogy az ilyen minek költ ilyesmire... de csak kell egy hobbi, nem?

Lehet szétszedni.

[ Szerkesztve ]

(#111477) Źşë' válasza reelc (#111476) üzenetére


Źşë'
addikt

nem azt mondtam hogy ha nem teheted meg akkor is vegyél 0day, ez egy szórakozás ha nincs pénze az embernek nem megy moziba se... Crytek pont azt írta egy hszében (hadd ne keressem meg) hogy van felhalmozott tartaléka, ha ezek után így látja a dolgot akkor ez van :( és kérlek ne vetítsd le a mondanivalóm saját magadra, mert nem neked vagy a többi fórumtársnak írtam amit írtam...

én sem veszek sűrűn 0day játékot (magyar fizetésből nem is csoda...), de az elmúlt 10-15évben azért több összegyűlt még collectors editionból (7dbCE-nekem ez soknak mondható, nem vagyok egy gyűjtő (ez látszik is), de ami megtetszik azt próbálom megvenni). Mondjuk hogy évek alatt megspórolsz !pár ezrest!, és pl kibeb*szottul várod a pl. a gta5-öt és csak nézed róla a gameplayeket ahelyett hogy azt a pár ezrest rááldoznád, mondhatni a hobbidra, talán az egyetlen kikapcsolódásra ami egy nehéz nap után megérdemelt - ha megteheti az ember ill. ha kell valami tessék megvenni, egyszer élünk, lehet addig várunk vele amíg beüt a krahh aztán nöl a virág :/

nem azt mondom hogy több címért ki kellene csengetni évente a 10est, dehogy, ezt mi magyarok nem nagyon tehetjük meg, tiszta sor... meg mióta így felmentek az árak játék téren is azóta egyre inkább ódzkodom én is a 15ezres játékoktól, BF1et CE-ben megvettem, nem bántam meg, már értve az alapjátékra mert baromi jó lett, de még a CE pack is kegyetlen részletes! Méltó utódja nálam A Bad Company 2-nek...
btw. ami érdekelne olyan nem nagyon fog megjelenni mostanában, ami érdekel arról nézek gameplayeket, és ha nagyon tetszik akkor pár ezres félre és must buy.. de ilyen mostanában nem lesz, hála a sok konzolportnak, ill. a konzolos megoldásoknak, ezek engem elriasztanak egy játéktól, azok a bizonyos sablonos megszokott elemek... kövezzetek meg de pl Zelda sem érdekel engem csöppet sem, pedig tudom mekkora hypeje és sikere van a gamenek.. Prey 2 érdekelt volna, de igen gagyi lesz szvsz

(#111473) tomsolo mondjuk vidéken leginkább a gyáraké a főszerep, és ha van diplomád akár több is, és nem tudsz elhelyezkedni, mert utóbbi időbe megnőtt a diplomával rendelkezők száma akkor gyárba kényszerülsz, akár rövidebb alkalmi megoldásként akár huzamosabb ideig... köszönhető a politikának és még sok más dolognak... van nem egy olyan ismerősöm aki diplomával gyárba kényszerült, pár közülük fél-egy év meló után sikeresen elhelyezkedett más szférában, van olyan is aki diplomával 3műszakba jár melózni, ingázik nem keveset, de viszont nem gyári melót végez

(#111475) Crytek tudtommal legtöbb helyen minimálbért fizetnek, persze erre még jönnek a pótlékok, meg későbbi 1-2%os fizuemelések, bérkorrekció meg legyen a magyar álom szerintem, mert olyan úgysem lesz idehaza az eus árak mellé...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111478) i2k válasza tomsolo (#111473) üzenetére


i2k
senior tag

Crytek 6 jegyű keresetből él, melynek első számjegye 3-as, vagy 2-es - már nem emlékszem pontosan.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111479) bullseye


bullseye
addikt

Az off az off, Crytek meg Crytek, de nem hiszem, hogy mások fizetése érv lenne egy vitában, akár magasabb, akár alacsonyabb, mint az "elvárt".

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111480) reelc válasza Źşë' (#111477) üzenetére


reelc
veterán

Igazad van, írta hogy van tartaléka. De ha egyszer nem erre akarja költeni? Beállt valamikor egy életvitelre, szerencsére az életkörülményei olyanok, hogy tud is spórolni, akkor miért ne tenné?
Nála valóban nem az a helyzet, hogy azért nem vesz drágábban játékokat, mert nem teheti meg. Nem látja értelmét megtenni. De mindkét esetben a végeredmény úgyis az, hogy kivárja a számára legjobb árat.

Nem csak neked volt válasz, egyúttal ki is fejtettem a témában az álláspontomat. Így tudtam megoldani, bocs.

Teljesen igazad van, még havi 1000-1500Ft félrerakásával is meglehet oldani játékot akár CE-re vagy 0dayre... sok játékot már olyan hamar elkezdenek reklámozni, hogy amikorra kijön elcsodálkozom, mert azt hittem már kint van vagy fél éve. :) Mivel új játékokkal nem játszom, nem igazán követem nyomon a megjelenéseket. Persze, látom a legnagyobb hypeokat, és bukásokat is. De nem érint.

Most kicsit belegondoltam mi is volt a helyzet 10+ éve... megjelentek az elérhető árú újracsomagolt játékok (a régi kék Ubisoft Exclusive, EA Classic, stb.). 2000-2500-ért lehetett bezsebelni a korábban 5000 alá be se néző játékokat. Micsoda címeket lehetett kifogni: Black&White 2, Freelancer, stb. direkt olyanokat írtam, amik mai napig nincsenek digitálisan. Meg persze a 4e Ft-os Diablo2+LoD, Warcraft 3+TFT, stb.
Ritkán járok a Médiába, a Tescóban nemrég néztem a játékokat, és siralmas a választék.Kevesebb helyen kevesebb féle játék már évek óta.
Pár éve már csak a bundlikat sasolom, ha van valami jó vétel, vagy értelmesebb ingyenes játék, írok ismerősöknek, aztán eldöntik érdekli-e őket? Még egy $6-os csomag is olcsóbb, mint egy régi 2500Ft-os újracsomagolt budget áras játék volt. De sajnos a Ft se ér már annyit, mint akkor.

(#111481) Hunbeast87 válasza bullseye (#111479) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem hogy csak érvnek nem kellene felhozni, hanem úgy konkrétan nem mások zsebében kellene nyúlkálni. Annyit keres amennyit, nem tudom miért találgatnak az emberek vagy kategorizálják be valahova a fizetését a munkája alapján. Senkinek semmi köze hozzá. :(((

(#111480) reelc: Nem is értem ezt az egész vitát eszmecserét. Mindenki annyit költ játékra, amennyit akar. Van akinek a szemében ő furcsa, mert fillérekért vagy nagyon olcsón akar megvenni egy játékot. Az ő szemszögéből nézve viszont az a fura, hogy van aki teljes árat fizet nulladik napon egy játékért.
Ebben sosem fogunk kiegyezni, hogy ki a jó vagy ki nem, hiszen ebben a szituációban ilyen nem létezik.

(#111477) Źşë': Sajnos igazat kell adnom neked. Nálunk a melóhelyen is vannak olyanok (nem is kevesen), akik azért jöttek 3 műszakba dolgozni, mert nincsen más, pedig a végzettségük alapján nem egy gyárban lenne a helyük. :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#111482) Źşë'


Źşë'
addikt

egyébként szerintem teljesen más 0day játszani egy játékkal amit vársz is mint megvárni míg ocó lesz, egyrészt annyit vársz míg teljes mértékben elavul a motor technikailag ami a játék alatt van, másrészt a hype ami feltüzeli az ember figyelmét, sztem még jobban tudja élvezni a cuccot... én emlékszem pl gta5re mikor steamen előtöltöttük haverral, ott ültünk bammeg mint valami kisiskolás a gép előtt, vártuk h beélesedjen, aztán az első pillanatok, az indítás, az első mozzanatok a multiban, a grafikán és részletességen való ámulás... na ezek szép emlékek a témában, de h ne csak gta5ről írjak ez vonatkozott a bad company 2-re (mondjuk itt voltak szerver oldali gondok keményen az elején, de amíg helyreállt addig is sp), resi5-6ra, avp2010re, killing floor 2re, vermintide-ra, és még nem tudom melyik játékokra...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111483) sixpak válasza Źşë' (#111482) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem talán az első héten voltak problémák a BC2-vel, az induláskor. Beletettem vagy 500 órát, legjobb BF volt.
Itt az ellenpélda a BF1, ami az idő múlásával egyre nagyobb fekália lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111484) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kezd a topik szerintem rossz irányba elmenni. :U

Live-Die-Respawn

(#111485) reelc válasza oriic (#111484) üzenetére


reelc
veterán

Mint oly sokszor, ha szóba kerül az illető.

[ Szerkesztve ]

(#111486) eami válasza reelc (#111485) üzenetére


eami
addikt

érdekes módon nem ő pörgeti a témát tovább :U

(#111487) Vertigo18 válasza reelc (#111485) üzenetére


Vertigo18
addikt

Viszont azt látom, hogy vagyunk már egy csomóan, akik egyszerűen már nem reagálunk, amikor nem értünk vele egyet. Tisztában kell vele lenni, hogy Ő ilyen, neki más a hozzáállása, a véleménye egy csomó dologról. Ő más, különc. Nem különb, nem kevesebb nálunk, csak kicsit szélsőségesek a megnyilvánulásai. De emiatt nem kell nekiesni, szerintem nem kell minden mondatát, amivel nem értünk egyet vérre menően lereagálni...

... akkor csak megint Őt fogják kitiltani.. .:)

Tiszteljük egymást, tiszteljük őt is! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#111488) reelc válasza eami (#111486) üzenetére


reelc
veterán

Azért írtam, hogy szóba kerül. :)
Igen, most én is ludas voltam a dologban, de én sem bírom a végtelenségig szó nélkül. :)

(#111489) Źşë' válasza sixpak (#111483) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is az volt a legjobb BF, 3at előrendeltem előző részen felbuzdulva, de bár ne tettem volna, 4el már óvatosabb voltam - de az jobb volt mint a 3. rész - sztem a BF1 nem rossz, bár vannak hibái, de ez mellet annyira adrenalinpumpáló, látványos és hogy is mondjam dögös hogy még ha fel is qr agyilag később újra akarok belőle, bc2nél is uez volt :DDD bc2be sztem én raktam vagy 2000-2500 órát simán, majdnem minden fegyvert kitoltam platinára - bf1ben ezek a badgetek kikészítenek, ölj 1élet alatt 5x revolverrel... köszi, ezt is csak az 5x xp miatt csináltam meg :DDD de nagy nehezen meglett - meg játékmechanikailag vannak benne érdekes megoldások amiket nem értek hogy miért... nekem az elején voltak dc-k most már jó és ahhoz képest hogy 6 éves a gépem ultrán elviszi fix 60fpsel, jó néhol azért beesik, meg sztem szereti a gyors háttértárat meg ramot is

(#111487) Vertigo18 de most mit kell itt jópofizni?! sztem nem esett neki senki, ez egy fórum, beszélgetünk, múltkor sem azért tiltották ki sztem mert szimplán csak használta a fórumot és beszélgettünk a témában hosszasan, ezzel ő biztos tisztában van hogy miért, hisz a modik olyankor írják az okát is... legalábbis biztosra veszem

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111490) i2k válasza sixpak (#111483) üzenetére


i2k
senior tag

Közel ezer multi órám volt benne - 50-es és 4x-es legény.
Valamelyik statos oldalon fenn is vagyok.

//Meg is van.
Score: 5,809,074
Kills: 42,144
Deaths: 52,589
K/D Ratio: 0.80
Time: 575h 36m

és

Score: 3,859,198
Kills: 26,560
Deaths: 25,436
K/D Ratio: 1.04
Time: 316h 52m

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111491) Źşë' válasza i2k (#111490) üzenetére


Źşë'
addikt

ez hh külön van? mármint 2 statos oldal adatai, vagy vietnam?
most rákerestem én is, valahogy rosszul emlékeztem, 1180órát ír nálam

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111492) i2k válasza Źşë' (#111491) üzenetére


i2k
senior tag

Azért külön, mert az egyik az 50-es karakterem (2011-ből), a másik pedig a 44-es (2012-ből).
Egy statos oldalról vannak az adatok: http://bfbc2.statsverse.com/

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111493) Vertigo18 válasza Źşë' (#111489) üzenetére


Vertigo18
addikt

Mármint ezt most rám értetted, hogy én jópofiztam?

Vagy úgy értetted, hogy nem kell senkinek sem itt jópofizni?

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#111494) pingtest válasza i2k (#111490) üzenetére


pingtest
tag

Jó kis BC2. Hiányzik, a társaság is. :(

Én sem panaszkodhatok.

Score: 10,462,888
Kills: 41,928
Deaths: 37,821
K/D Ratio: 1.11
Time: 741h 1m

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#111495) sixpak


sixpak
nagyúr

Én is rákeresek a BC2 statomra, ha gépnél leszek, csak tippeltem az órát, azért a Vietnam megjelenésekor felpörögtem újra.
Lehet ma tolok is pár kört...
Más: a GS magazinban lévő Remember Me Steam-es?
Ha igen, akkor elhozok egyet.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111496) pingtest válasza sixpak (#111495) üzenetére


pingtest
tag

Igen, steames. BC-hez ha kell társ keress meg.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#111497) sixpak válasza pingtest (#111496) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi.
Mi a nicked?
Annyi, hogy én csak HC-t tolok.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111498) sixpak válasza sixpak (#111497) üzenetére


sixpak
nagyúr

Na, megtaláltam, alálőttem az 500 órával, közel 700...mennyire OFF ez itt? :F

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111499) cskamacska válasza micafighter (#111418) üzenetére


cskamacska
addikt

Jah, de meg tudom érteni a modikat. Crytek periodikusan jön a hülyeségeivel, a hozzá hasonszőrűek vannak olyan balfaszok hogy ráugranak, aztán utána mit lehet kezdeni 80 hsz értelmetlen fingreszeléssel.
Anno szívesen láttam volna Crytek mellett még 3 triggervitézt tempbanán kúrán, de akkor meg azok kapnák meg a PH! Mártír rangot plusz 300 hsz fölösleges nyávogás mellett. Azért csak nem vagyunk Koreában, hogy az illetékesek 4 év átnevelő tábort jegyezhetnek elő a rászorulóknak.. bár szükség az lenne rá. :P

Pedig sokkal szívesebben olvasnék arról, hogy pölö a konzol fanok saját lelki nyomorukról állítanak ki bizonyítványt az exkluzívok éltetésével, miközben egy Killzone egy Halo-val megtoldva sem ér fel a totál indie Killing Floor bokájának feléig sem fegyver kezelésben és a lövések leadásának élményében. ;]

Vagy hogy miért nem indítunk lelkisegély szolgálatot Ayoék kedvéért, mikor a Switch system seller játéka nem tudja tartani a cinematic 30FPS értéket, Wii U-n meg pláne.
A játék egyébként nem rossz Zero Punctuation - Nintendo Switch & Breath of the Wild, de ha Nintendo fanok előtt kicsúszik hogy nem a játéktörténet eddigi legjobbja, hát menten elvágják a torkod ;] The Jimquisition - Weapon Durability, Fanbase Fragility

Illetve ha már anno Doom eredményekkel riogattam Vulkan alatt az nVidia fanboyokat, meg cyberkind AMD utálatát is csúcsra járassam, de leginkább némi információért kuncsorogjak a téma felől, beteszek egy tavaly nyári kellően elfeledett teszt eredményt a mai középkat grafkártyák vs régi gépek, és azoknak kihajcsaje a gépvasat kérdéskörében:

GTX 1060 vs. RX 480 in 6 year old AMD and Intel Computers

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111500) micafighter válasza eami (#111486) üzenetére


micafighter
nagyúr

:K

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.