Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111301) djculture válasza ProEvoFan (#111300) üzenetére


djculture
félisten

Zombie Army-nak nem sok értelme van mert kutya se játszik vele. Az elsőt végignyomtam az elég jól tartotta magát mindig lehetett találni társakat, a második már végig se tudtam nyomni normálisan mert este nem talált társakat csak nagyon ritkán. A trilogy meg már megjelenés napján döglött volt mert elbaszott lagos az egész. Max akkor érdemes pénzt adni ha összefogunk és játszunk vele.
Sniper elite ügybe nem tudom mi van de abban legalább van normális single player...

[ Szerkesztve ]

(#111302) ProEvoFan válasza djculture (#111301) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Zombie Army Trilogyban is van egyjátékos kampány.Vagy rosszul tudom?

(#111303) S1M0N válasza ProEvoFan (#111302) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, tudsz egyedül is játszani vele.

(#111304) djculture válasza ProEvoFan (#111302) üzenetére


djculture
félisten

Ja de 4főre van tervezve minden pálya egyedül kurva nehéz, majd meglátod ezt csak coopban 4-en érdemes tolni.

[ Szerkesztve ]

(#111305) ayo válasza djculture (#111304) üzenetére


ayo
addikt

ja, single felejtős, mindenképp akkor érdemes, ha van más haver, aki tolná veled

http://jateknaplo.blog.hu

(#111306) eami


eami
addikt

úgy néz ki a barter.vg -nek vége :|

(#111307) [Prolixus] válasza ProEvoFan (#111302) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ne higgy neki, nem olyan nehéz egyedül sem a kampány. Nem kell maxra csavarni a nehézségi fokozatot és kész. Pont elég kihívás így, én egyedül toltam végig nem is olyan régen.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111308) djculture


djculture
félisten

For Honor:
1500 játékos három napos tiltást, 4000 pedig figyelmeztetést kapott. Farmolást úgyse szüntetik be ezzel..

[ Szerkesztve ]

(#111309) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Wow...

Why you should play Nier: Automata after the first playthrough

Játékmenet SPOILER

Ezek szerint tényleg vagy négyszer kell újrajátszani a játékot, hogy teljes képet kapjon az ember. És itt jön a csavar: A 2. végigjátszás már más karakterrel megy, akinek a sztorija csak 60%-ban egyezik az első végigjátszással (mivel 2B és 9S van amikor szeparálódnak a kampány során). Aztán jön az újabb csavar, mivel ezután nem az előző kampányokat játszod majd újra, hanem lényegében az addigi kampány folytatását új küldikkel, területekkel satöbbi. És akkor még egy csavar, van egy harmadik játszható karakter is, akivel szintén lehet játszani valamit (a cikk nem részletezi, hogy konkrétan mi ez, gondolom ez lenne a 4. végigjátszás).

Whaaaaaaaat?! :Y

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111310) Dilikutya válasza Crytek (#111245) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amúgy így képek alapján jobb, mint a Colin Mcrae Rally. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111311) eami válasza [Prolixus] (#111309) üzenetére


eami
addikt

várom már a pénteket :)

(#111312) i2k válasza Dilikutya (#111310) üzenetére


i2k
senior tag

Jujjj... :DDD :DD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111313) i2k válasza eami (#111311) üzenetére


i2k
senior tag

Hol tudtad 14000-nél olcsóbban?

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111314) [Prolixus] válasza i2k (#111313) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ugyan nem nekem szólt a kérdés, de GMG VIP ár volt 32,8 font. Szerintem még most is annyi.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111315) i2k válasza [Prolixus] (#111314) üzenetére


i2k
senior tag

Jogos - most, hogy jelezted, meg is néztem, s valóban - ~11700 Ft a tranzakció előtti ára.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111316) eami válasza [Prolixus] (#111314) üzenetére


eami
addikt

igen, innen :K

(#111317) micafighter válasza Dilikutya (#111310) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ez övön aluli volt ... :DDD

(#111318) arty válasza Crytek (#111276) üzenetére


arty
veterán

"- semennyi, mivel nem fordítani kell eleve magyarok"

Tehát akkor a magyar verzió készen van, csak szemétségből nem adták ki? ;)

"- nem tudom nem értek hozzá"

Hónapok, talán évek, ha mondjuk ez az első nagyobb projekt.

"- jopofa? Mert egy magyar játék magyar lesz..ezt nem jopofságnak nevezném. Alapnak kéne lenni"

Tehát az 50 forintokra hajlamos magyaroknak PLUSZ melót ALAP hogy beleöl egy játékfejlesztő?
Alap az angol kiadás, hiszen azon a nyelven játszik a legnagyobb "tortaszelet".
És mivel a játék egy dev-nek a megélhetés, így abba öl pénzt, ami hoz is utána.

ÉS(!!!) mindezen racionalitás ELLENÉRE az általad megszólított dev azt mondta, egye-fene belerakja, majd.
Pusztán jópofaságból - gondolhatod, hogy anyagilag SOHA nem térül ez meg.

"- 3-5 euros ársávba mozgatnám az ilyeneket."

3-5 eurókért semmi nem indul ;)
najó, az említett félórás befektetett munkával unityben összekattintgatottak... de amiben valódi meló van, azokra nem jellemző.
ha nem létezne a bundli intézménye és a szupergyors leárazásos-elavulás, azt mondanám, 10 eur okés lehetne (3 eur a steamé, 7 maradna a fejlesztőnél... ami egy magyar gyereknél 2 éves projekt esetén 10k eladással tisztes haszon. 3-5 emberes indie-knél ellenben már necces, mondhatni nem érné meg a kockázatot... ha pedig a fejlesztő nem kelet európai... akkor sehogy nem jön ki :( )

----

(#111310) Dilikutya :DDD tusé!

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111319) cskamacska válasza [Prolixus] (#111309) üzenetére


cskamacska
addikt

Mivel open world játékról van szó, így újabb végigjátszásonként újabb területek és küldetések megnyitásáról lehet szó újabb karakterek kíséretében. Persze úgy leírva, hogy minden újrajátszásra teljesen mást kapsz a sokkal jobban hangzik, mintha a valóságot írnák, hogy most más skinnel mást fogsz meganimecsapkodni plusz 10 új küldetés keretében, ahol még akár 2-3 új rozsdás robotembert is találhatsz az üres sivatag eldugott sarkaiban oda vissza cikázva a 300 órás re-re-replaythrough alatt. ;]

Collectors Edition előrendelése megvolt, vagy izzadjanak a marketingesek még kicsit? :P

De komolyan, nem lenne rossz amit csinálnak, de az újrajátszatás az bezony padding, időkitöltés, ahelyett hogy simán felfűznék az egészet egyben a fő történetláncra. Nem ez az első játék ahol váltódik a karakter a narratíva kedvéért, de a jobbak nem játszatják végig újra a játék felét hogy eljuss odáig. :U

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111320) Crytek válasza arty (#111318) üzenetére


Crytek
veterán

Jó érzés engem azonosítani az összes magyar vásárlóval.Már valamit letettem az asztalra....
Az első bundlenál majd megyek is nekik ugatni hogy eljött a 0.00001%-os magyarok ideje. Ahogy ők úgy én is :)

Next PC Upgrade: 2022

(#111321) arty válasza Crytek (#111320) üzenetére


arty
veterán

nem azonosítottalak, általánosítottam - anyagi helyzetünknél fogva mindig, mindent a legolcsóbban akarunk, mármint az ÁTLAG, tisztelet a kivételnek :) (ami én sem vagyok...)
de oké, ne is ez ragadd ki: a magyar nyelv pluszköltség, rajtad magyarként kisebb a haszon, még ha azonos összeget is fizetnél!

"Ahogy ők úgy én is"
kifizeted a 20 eur-t miután ilyen őszinte és kedves és segítőkész volt a dev?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111322) [Prolixus] válasza cskamacska (#111319) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ha a játék amúgy jó, akkor nem biztos, hogy ez akkora probléma. Vagy pl. a második végigjátszásnál a cikk alapján még ugyanazok a szekciók is máshogy "jönnek le", mert 9S-nek más képességei vannak, plusz valami hack-elős minijáték lévén még ugyanarról a boss-ról is extra infók derülnek ki, így aki első blikkre csak egy furcsa robot volt, második blikkre kiderül, hogy valami súlyos sztori van a múltjában. Nyilván nem kell egy fél regényt kitöltő hihetetlen részletes extra narratívára számítani ezektől, de azért ez egy jó pont szerintem.

Amúgy ugyanazt a kérdést a cikkíró is feltette, amit te. Ezek szerint nem olvastad el, amit linkeltem. Ejnye. ;] Ő ezt írta válasznak:

While Nier: Automata does require players retread some of the same territory in a subsequent playthrough, Yoko Taro and Platinum Games are so inventive in how they transform this ever-expanding epic that those who persevere are greatly rewarded. One might question why the developer did this at all. Why not simply make it one chronological campaign that has players switch roles throughout the adventure? Or at least, why not advertise it as a Rashomon-esque game ala Odin Sphere, another Japanese action-RPG revolving around synchronous stories (and one vastly more repetitive than Nier: Automata)?

My belief is that Taro and co. wanted people to stumble into this. The eccentric director already stated in interviews that those who only play through the game once have "not even seen half of the story", but it wasn't clear what that meant. Would you have to play through the game multiple times just for a new ending or two? Would the post-game only offer more narrative nuggets, but little else? Could you simply look up the new content on YouTube and not miss out on much? Answer: No. No. And no.

Szóval ¯\_(ツ)_/¯

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111323) tomsolo válasza [Prolixus] (#111322) üzenetére


tomsolo
őstag

Nekem ez Dragon's Dogma játékmenetet sugall - csak ott a fő kampányban volt ugye ilyen, hanyatt esni nem esnék tőle, lényegében úgyis eldönti a plebs mi számít neki teljes játékélménynek. De pl. Tales of Zestiriában is van ilyen ott az NG+ pluszokban - ötért is van acsi! - is vannak hasonló dolgok pl. vadiúj dungeonok, szőrnyek whatever. Az esetek 99%ban ugyanaz a végtelen/szívtelen grind vár a lelkes játékosra állítsanak bármit is - ahogy a macska megmondta ;).

Legjobb ilyen húzás imho az RE2-ben volt ahol az elején szétvált pár egyik vagy másik tagját kellett terelgetni különböző helyeken mire összeállt a teljes kép.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111324) Crytek válasza arty (#111321) üzenetére


Crytek
veterán

Tripla AAA vagy legyen bármi jóság semmiért nem ki annyit sz kb 1 éves game költekezésem.Majd pont ezért a zs-ért adnám ki.

Next PC Upgrade: 2022

(#111325) [Prolixus] válasza tomsolo (#111323) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát nemtom, a kritikák alapján nem ez a lelketlen grind várt a játékosokra. :) Mindegy, én megvettem, nem fogtok lebeszélni nye-nye. :P

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111326) FollowTheORI válasza [Prolixus] (#111322) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Quantum Break-ben is volt piciben hasonló... bár ott az egyezés azért nagyobb volt...
Nem tragédia ez...

Ettől független nekem nem volt sem kedvem sem időm végigtolni a másik vonalat/vonalakat. :D

Megnéztem neten kb miről szólnak.

Viszont a játék "élettartamának" kitolására tökéletes módszerek ezek. :)

Utoljára a Dead Space tudott rávenni arra hogy kitoljam 2x, ráadásul back-to-back szünet nélkül, bár ott meg tényleg csak a new game+ volt a difi semmi más... de annak az atmoszférája meg újdonsága annyira beszippantott.
Biztos ennél is lesz pár ember akire így hat majd, nekik jó lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#111327) [Prolixus] válasza FollowTheORI (#111326) üzenetére


[Prolixus]
addikt

QB meg a Nier között viszont van egy óriási különbség. A QB "játékmenetügyileg" egy dögunalmas TPS azok alapján amit láttam belőle, akik szerették sem elsősorban a játékmenet hihetetlen élvezetei miatt szerették, azok alapján amit olvastam.

A Nier viszont elsősorban még mindig a játékmenetre gyúr én úgy érzem (ha nem is vegytiszta, de csak egy Platinum játék), az hogy a sztori nem totális csődtömeg (egyesek szerint még jó is) inkább csak plusz. Szóval nem mindegy, hogy végig kell játszanod egy játékot amiben magát a "játékot" élvezted elsősorban, vagy végig kell játszanod egy játékot, ahol maga a "játék" rész inkább csak olyan fárasztó házimunka jellegű volt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111328) tomsolo válasza [Prolixus] (#111327) üzenetére


tomsolo
őstag

> A Nier viszont elsősorban még mindig a játékmenetre gyúr

Mármint hogy kilógó seggű félvak androidlányokkal kell Pyrx kapitányban szereplő szemetes vödröket kalapálni? :) Félreértés ne essék nem vagyok a játék ellen csak nem látom benne azt a pluszt amiért rohannom kéne megvenni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111329) [Prolixus] válasza tomsolo (#111328) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hát az már a te bajod. :) Valószínűleg akkor alapból nem érdekelnek különösebben a hasonló hack and slah játékok. Ha nem így lenne, nem lom okát miért ne várnád a Nier-t.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111330) ayo válasza tomsolo (#111328) üzenetére


ayo
addikt

segítek: kilógó seggű félvak androidlány ;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#111331) tomsolo válasza [Prolixus] (#111329) üzenetére


tomsolo
őstag

Nincs bajom az ütöm-vágommal ha a klikkfesztnél azért bonyolultabb(bár ezzel most jó alaposan leszűkítettem a mezőnyt :D)

Ha nagyon csajócákat akarok nézegetni játék közben akkor beindítom a Dead or Alive-t, mert ott még a csúnyájukba is beletudok kancsítani ha nagyon akarok - modding. Eddig nem sikerült meggyőznötök a 0dayről pedig elég nyitott vagyok sok mindenre.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111332) [Prolixus] válasza tomsolo (#111331) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Meggyőzni? Ez sosem volt szándék. Én leírtam a véleményemet, ennyi. Hogy te mit csinálsz a pénzeddel az rád tartozik. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111333) eami válasza [Prolixus] (#111332) üzenetére


eami
addikt

Most jött meg a Nier: Automata kulcs GMGtől, már csorog is lefele :))

szerk: lent is van. 26.6GB-ot tölt le.

(#111334) morfondőr: 18% off sem volt olyan rossz így start előtt. Meglátjuk SE mennyire hamar kezd el akciózni. az legutóbbi Tomb Raider óta nem sietik el :)

[ Szerkesztve ]

(#111334) morfondőr válasza eami (#111333) üzenetére


morfondőr
őstag

Először nekem sem tetszett ez a Nier Automata, de épp tegnap néztem hosszabban egy PS4 gameplay-t, ami megváltoztatta az álláspontomat. Biztosan be fogom szerezni, de egyelőre van más, ami leköt, mire sorra kerül remélhetőleg jön egy kis leárazás is!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111335) [Prolixus] válasza eami (#111333) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem is küldték. :K

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111336) Pocok256 válasza morfondőr (#111334) üzenetére


Pocok256
veterán

Engem is érdekelne mi ez a nagy hype mert látom tolják keményen közben nem látok benne semmi forradalmit. Valaki segítsen mi is ez?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#111337) morfondőr válasza Pocok256 (#111336) üzenetére


morfondőr
őstag

Forradalmit én sem látok benne, de megtetszett a hangulat és a környezet, ahol játszódik. Éppen ezért elsietni nem fogom, inkább egy leárazás után szerzem be!
Viszont úgy láttam, hogy néhány párbeszéd nincs leszinkronizálva, de van, ami igen! Valaki meg tudja mondani, hogy milyen arányban vannak? Számomra a szinkron hiánya kicsit kiábrándító!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111338) i2k


i2k
senior tag

Lehet engem is ütni --- nem terveztem idén ekkora mennyiségű pénzt 1 játékra elkölteni, de a sok robotolás (érted... robot... :B ) mellett úgy érzem, ennyit csak megérdemlek már magamtól.
Szóval: "NieR" töltődik nálam is...
...igaz, pofátlanul lassan...
Lehet, hogy a fél világ pre-loadolja? :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111339) sagem válasza Pocok256 (#111336) üzenetére


sagem
addikt

Gyakorlatilag mindegyik új játék körül ilyen hype van, pl. nem is olyan régen a Conannal volt tele a Twitch, minden streamer azt nyomta, aztán most hol van?:) Ez van, ilyen a marketing, a nagyobb videósok "kötelezően" nyomják az összes új játékot, persze az indie cuccokat leszámítva.

Ez a game ráadásul "jól streamelhető", félvak droid csajok vannak benne kilógó fenékkel (vagy hogy jellemezte a kolléga :D) lehet rajta ragelni is, pörgős, stb.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#111340) eami válasza i2k (#111338) üzenetére


eami
addikt

nekem kb olyan 13 perc alatt lent volt. akkor még jött rendesen. gondolom azóta már mindenki rácuppant :) csak arra figyeljetek hogy legalább +50GB hely legyen ahova startnál majd kicsomagolja magát :)

[ Szerkesztve ]

(#111341) Pocok256 válasza sagem (#111339) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát őő ok :D Most komolyan azért vesznek meg játékokat mert az irányítandó karakternek melle van meg feneke ? :D

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#111342) i2k válasza eami (#111340) üzenetére


i2k
senior tag

Átmentem Ösztrékekhez is a kliensben... ott még majdnem felugrott 30 MB/s-re, aztán pár perce meg szivárog tőlük is...
Sebaj, majd Pause és holnap délelőtt tőtike, mikor fél Európa dolgozik :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111343) bullseye


bullseye
addikt

Miért kéne minden játéknak forradalminak lennie?

Horizonban 1 db árva egyéni/új gondolat nincs, és szerintem remek. ME Andromeda éppen csak nem reskin, de eddig tetszik (kivéve a menük...), stb. stb. Nyilván másik oldalon ott a Zelda, ami állítólag hihetetlenül más, meg egyedi, de egyrészt az azért legendás sorozat – másrészt meg ennyi résznél el is várható, ha valami nem CoD/AC :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111344) epicheroes


epicheroes
újonc

Láttam itt feljebb egy WIN10 PRO kulcs hirdetést.

Vettem egyet és teljesen jól működik, egyből megkaptam és aktiválta a Win10-em.

Ha gondoljátok csekkoljátok le, érdemes megvenni szerintem amíg akciós. :)

(#111345) sagem válasza epicheroes (#111344) üzenetére


sagem
addikt

Aha, milyen érdekes hogy pont ma regeltél csak ezért, hogy ezt beírd..mik vannak mik vannak ;]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#111346) bullseye válasza epicheroes (#111344) üzenetére


bullseye
addikt

Kösz a tippet, ez annyira jó, hogy szóltam is a haveroknak az MS-nél, NAV-nál és BSA-nál!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111347) Soybex válasza epicheroes (#111344) üzenetére


Soybex
őstag

Grat ugyan ez máshol 6$. What a deal

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#111348) Dilikutya válasza epicheroes (#111344) üzenetére


Dilikutya
félisten

Sehol egy céginfó, valószínűleg teljesen legális bolt. Ja, mégse. Mondjuk ahhoz képest a játékok drágák. Az 5990 Ft-os Windows természetesen nem legális, annyiért bajosan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111349) arty válasza epicheroes (#111344) üzenetére


arty
veterán

a winkrekkelő/aktivátor PONT ugyan ennyire legális kulcsot "generál/aktivál" ... értsd: a win működik, de ha kapsz egy szoftverellenőrzést, mindkettőért jár a pénzbünti :P

szal életed legfeleslegesebb 6k-s kiadásán vagy túl, gratulálok :D

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111350) i2k válasza i2k (#111342) üzenetére


i2k
senior tag

Megérte megvárni a délelőttöt - 40-41 MByte/s.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.