Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111151) sixpak válasza eami (#111149) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi...kár. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#111152) djculture


djculture
félisten


Ez jár hozzá magyar feliratos: [link]

[ Szerkesztve ]

(#111153) Cheesus válasza djculture (#111152) üzenetére


Cheesus
senior tag

Már csak a Stalker cikk miatt is elgondolkodtam a beszerzésén, pedig lassan már 4-5 éve nem vettem PC Gurut (nem a minőség miatt természetesen, csak máshova kerültek a prioritások).

https://www.twitch.tv/csehla

(#111154) Crytek válasza djculture (#111152) üzenetére


Crytek
veterán

178 ezredszerre itt is köszönöm lostprophet munkáját aki megcsinálta mindkét rész magyarítását :R

Next PC Upgrade: 2022

(#111155) reelc válasza Crytek (#111154) üzenetére


reelc
veterán

Apropó magyarítás.
Nemrég volt egy nagyon jó kis Unreal Deal pack.
A Steames Unreal Tournament 2004-hez fel lehet tenni ezt a szinkront?
Nem találtam róla infót, de hátha próbálkozott már vele valaki. Ha nem, akkor majd bepróbálom a GoGos alá.

[ Szerkesztve ]

(#111156) szami777 válasza reelc (#111155) üzenetére


szami777
addikt

Amikor megvettem pár éve sikerült ráerőltessem a szinkront, tavaly megpróbáltam, akkor meg nem.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#111157) arty válasza cskamacska (#111141) üzenetére


arty
veterán

bukott ss4?!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111158) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ismét késik a Sniper: Ghost Warrior 3. Új dátum: április 4 helyett április 25.

Live-Die-Respawn

(#111159) cyberkind válasza oriic (#111158) üzenetére


cyberkind
félisten

Megvárják az új Denuvo-t, hogy ezt a várhatóan remek játékot nehezebben törjék fel. ;]

Paranormal Cocktivity

(#111160) cskamacska válasza tomsolo (#111147) üzenetére


cskamacska
addikt

War In The East-hez hasonló hextologatósok azért inkább nagyra nőtt táblás játékok, mint szimulációk, bármit is mondjon róluk a szektás köménymag. :) Panzer Korps pl simán logikai játék, ha a Panzer IV helyén Birodalmi Lépegető, vagy Csillámpóni virítana, az ugyanúgy szimulálná a világháborgós viszonyokat. :DDD

Ezért örülök a Decisive Campaigns: Barbarossa-hoz hasonló kezdeményezéseknek, egy erős politikai szálat is behoz ami alakítja a ikontologatás eredményességét, és a kaland körítés erősen segít a beleélésbe. :K

The Flare Path: Decisive Campaigns Debrief

Ha már nagyon szimulálni akar valaki, akkor Command: Modern Air / Naval Operations WOTY-val lehet, még akkor is, ha ebből csak körök, négyzetek, és rombuszok hajtépését látjuk. :DDD

Baloogan videói a témában

Sanctus Reach meg, hát, a W40k tabletop hívők örülnek hogy majdnem kaptak egy PC adaptációt, mások viszont fogják a fejüket, hogy egy PC-s körökre osztott taktikai játéknak nem itt kéne tartania.
Warhammer 40k Sanctus Reach Vs. a 19 year old W40k Chaos Gate

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111161) bullseye válasza cskamacska (#111160) üzenetére


bullseye
addikt

Ez a kép nagyon ott van! Be is wisheltem a játékot.

Amúgy a régi Harpoon-ból nincs valami jóféle remake/remaster/reload, vagy olyasmi ami nagyon hasonló? Nem kevés időt töltöttem vele a Hormuzi-szorosban.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111162) cskamacska válasza arty (#111157) üzenetére


cskamacska
addikt

;]

Majd meglássuk persze, de a gémpléj videókból nekem úgy tűnik, hogy elég semmilyen lesz. Strategy Informeres bemutatóban ahogy 20 centiről vagdalkozik 2 blobnyi páncélos az különösen broáf. :(

-hosszú nosztalgia kritika törölve, majd ha tényleg rossz lesz a SS4, akkor megkapja az 1 is hogy már az se volt jó csak akkor még nem volt jobb :D -
Viszont a 99 őszi Sudden Strike rolling demo-t újra belinkelem mielőtt a FilePlanet végleg kimúlna.
És még egy olyat megengedek magamnak, hogy a magyar stratégiák nem tudtak megfogni SWINE-tól Codename Panzers-ig, míg az ukránok Blitzkrieg-je részben és Soldiers: Heroes of WWII-je teljesen megvett kilóra már 12 éve. :B

bullseye: Ö, ö, izéke :P
USNI News Game Review: ‘Command’ is A Worthy Successor to Harpoon

De rakok be képet, hátha felébred benned a szunnyadó geometria tanár és ráizgulsz a 74 eurós játékra :))




[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111163) Dilikutya válasza cskamacska (#111162) üzenetére


Dilikutya
félisten

Mennyit nyomtam anno a Sudden Strike-ot. Érdekes újdonság volt, hogy nincs végtelen muníció, és utánpótlást is csak ritkán kapok, de szerintem volt pálya, ahol még ritkán se. Grafika rendben volt, volt sok egység, korrekt háborús RTS volt szerintem.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111164) bullseye válasza cskamacska (#111162) üzenetére


bullseye
addikt

Köszi, de azt hiszem kivárom amíg 1$ Humble lesz belőle :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111165) SityiSXT válasza bullseye (#111161) üzenetére


SityiSXT
őstag

Esetleg a Naval War: Arctic Circle. Ugyan sokan nincsenek tőle hasra esve, de szerintem akcióban szódával elmegy.

(#111166) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#111167) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Megvettem ebből a Deluxe verziót mert tetszik ez a játék, és kaptam 2 kulcsot. Ez idáig ok. De mivel még steamen nem elérhető, így a saját shopjában voltam kénytelen megvásárolni . Regeltem steamen a kapott kulcsot, és kaptam egy beta verziót. Viszont a ha megnézem a játék steam oldalát akkor nem írja hogy meg van nekem. Hogy lesz ebből deluxe? És a másik kulcsból is az lesz? Vagy az csak egy beta kulcs a closed beta idejére? Kicsit zavaros ez nekem így.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#111168) eszement24 válasza maross (#111120) üzenetére


eszement24
aktív tag

az év üzlete :))))

(#111169) horvathd válasza DrTechnoid (#111167) üzenetére


horvathd
aktív tag

Megnézve a honlapjukat, nekem az derült ki, hogy most csak két kulcsot kaptál a zárt bétához, a teljes játékot majd csak akkor kapod meg, ha az megvásárolható lesz Steamen is.

"Deluxe Edition : $39.99

• One full copy of PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
• Exclusive limited edition PLAYERUNKNOWN skins! These items will later be marketable on the Steam Community Market
• Instant access to the Closed Beta (2 Beta keys)

*Note : Both the full copy of the game and the exclusive skins will be delivered once the game is released on Steam Early Access!"

[ Szerkesztve ]

"The Kid just rages for a while."

(#111170) DrTechnoid válasza horvathd (#111169) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Időközben kibogoztam belőle, ha jól értelmeztem ezt :

"One digital download key for PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS.
(Once the game is released)."

, akkor nem a most meglévő beta 'alakul át' teljes verzióvá, hanem a release idején kapok egy kulcsot az emilemre ,legalább is valami ilyesmire számítok. :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#111171) Crytek


Crytek
veterán

Végre minőségi indie horror ami nem csúnya és garantáltan nem 3-15-20-30 perces hulladék lesz!

Rémisztő trailerrel ijesztget minket a Roots of Insanity

Steam oldala

:R

Next PC Upgrade: 2022

(#111172) eami válasza Crytek (#111171) üzenetére


eami
addikt

inkább valami igénytelen outlast koppintásnak tűnik :U

(#111173) Crytek válasza eami (#111172) üzenetére


Crytek
veterán

Te nem vagy tisztában az igénytelen horrorral kapcsolatban. Mondjuk ,hogy is lehetne tisztában olyan, akinek a fiókján lévő game-eket csak program futtatja ;] ;]
Csekkold meg a fikokom mostanában miket vittem végig ,majd nézz rá újra a ROOTS-ra kb évtízed legjobbja ...

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#111174) eami válasza Crytek (#111173) üzenetére


eami
addikt

muhaha... kitoltam az outlastot (alap + kieg) és a második rész ha kap árat jó eséllyel előrendelős lesz. ez a motyó amit linkeltél egy olcsó utánzat ami csak gyalázza az unreal 4 motort....

(#111175) Crytek válasza eami (#111174) üzenetére


Crytek
veterán

Pontosan az első mondatom alá adod a lóvat :C Nézzél körül mik vannak.... Ez egy gyöngyszem lesz a fertő mélyén.

Next PC Upgrade: 2022

(#111176) eami válasza Crytek (#111175) üzenetére


eami
addikt

mármint a sok sz*r közül amit tologattál ez egy kevésbé az? :DDD inkább pörgesd tovább az outlastot ;)

(#111177) Crytek válasza eami (#111176) üzenetére


Crytek
veterán

Már egyszer megvolt még betyár koromba amikor mindent feketéztem. Annyira semmilyen game volt azóta se vittem végig eredetibe.Inkább ezeket a szutykokat tologatom ,hogy legalább egy valaki játssza is őket ha már legyártották kb kényszrből.

Next PC Upgrade: 2022

(#111178) Dilikutya válasza Crytek (#111177) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy hős vagy! ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111179) Crytek válasza Dilikutya (#111178) üzenetére


Crytek
veterán

Régóta ezzel a tudattal kell együtt élnem :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#111180) micafighter válasza Dilikutya (#111178) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD

(#111181) cyberkind


cyberkind
félisten

Kér valaki egy DiRT 3-as kódot Steam-re?

Paranormal Cocktivity

(#111182) Crytek


Crytek
veterán

Inner Chains :R

Next PC Upgrade: 2022

(#111184) gyimger válasza kriszpontaz (#111183) üzenetére


gyimger
őstag

Köszönjük!

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#111185) i2k


i2k
senior tag

Hátha mást is érdekel:

https://www.greenmangaming.com/games/nier-automata-day-one-edition/: "NieR: Automata™ Day One Edition" --- oldalra belépést követően -18% OFF --- 32,79 font = ~10170 Ft.

Csak összehasonlításképp:
- STEAM : 59,99 euro = ~18600 Ft
- CDKeys: 44,99 euro= ~13960 Ft

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111186) DFlash válasza kriszpontaz (#111183) üzenetére


DFlash
tag

Köszi :R

(#111187) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humble Jumbo Bundle 8

Live-Die-Respawn

(#111188) DrTechnoid válasza oriic (#111187) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Végre , talán többen lesznek online Verdun-ban és felpörög kicsit.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#111189) i2k


i2k
senior tag

Hátha érdekel valakit:

Divinity Original Sin Enhanced Edition - Better Camera - by tomsolo
http://steamcommunity.com - Itt a guide és a letöltési link.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111190) djculture


djculture
félisten

Mekkora szemétládák feltörik a Homefrontot egyből adnak rá 75%-ot eddig 40 euroért árulták hónapokig..
Vicc már ez a pénzéhség egyes kiadóknál.

[ Szerkesztve ]

(#111191) Dilikutya válasza djculture (#111190) üzenetére


Dilikutya
félisten

:W

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111192) djculture válasza Dilikutya (#111191) üzenetére


djculture
félisten

Állítólag nem is feltörték hanem a kiadó kiszedte a denuvot, de akkor is egy baromság ez az árképzés.

(#111193) Crytek válasza djculture (#111192) üzenetére


Crytek
veterán

És itt most fogadok veled ,hogy fél éven belül humbleba is benne lesz valamilyen formában.

Next PC Upgrade: 2022

(#111194) [Prolixus] válasza djculture (#111190) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Na nem mintha decemberi steam sale alatt 12 euróért ment volna, vagy előtte november végén 14-ért...

Senkit nem érdekel az a játék, perce hogy akciózzák mint a hülye.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111195) maross válasza Crytek (#111193) üzenetére


maross
veterán

meresz kijelentes ez ugy, hogy mar most is bundleáron van steamen :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111196) Źşë' válasza djculture (#111190) üzenetére


Źşë'
addikt

Bundlestarson eddig is 12€ért lehetett megvenni teljeset, pár hét óta talán, ill karácsony tájékán még 15€ volt
egyébként korrekt árnak tartom főleg hogy minden DLC-t megkapsz és hogy ha jól tudom ma jött ki valamilyen nagyobb(?!) DLC-je - erősen gondolkozom rajta hogy behúzom, mert sztem nem lett rossz maga a játék, és a hibák is ki lettek javítva többé kevésbé

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111197) Crytek válasza maross (#111195) üzenetére


Crytek
veterán

12 euro akciósan az nem bundle ár. A bundle ár az a bta 5-6$ 5-6 másik game társaságában :)

Next PC Upgrade: 2022

(#111198) eami válasza i2k (#111185) üzenetére


eami
addikt

kicsit elbizonytalanodtam. maga a műfaj bejön, tetszik hogy váltja a perspektívákat, de kicsit üresnek / egyhangúnak tűnik a világ az alapján amit eddig láttam a streamekből :|

[ Szerkesztve ]

(#111199) i2k válasza eami (#111198) üzenetére


i2k
senior tag

Semmiképp se vedd rábeszélésnek, de: itt tényleg a puding próbája az evés.
Maga a harcrendszer, a karakterek és a sztori(cska) viszi annyira a hátán, hogy ha belekóstolsz [már a karaktergenerálásnál], akkor érdekelni fog.
Szerintem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111200) tomsolo válasza i2k (#111199) üzenetére


tomsolo
őstag

Sajna én a játékmenetet is láttam ami miatt ráér 2020-ig

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.