Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111351) tomsolo


tomsolo
őstag

Investigator - 0,59€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111352) maross válasza tomsolo (#111351) üzenetére


maross
veterán

erdekessegei ellenere nem volt rossz, 1 euroig merem ajanlani :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111353) Crytek


Crytek
veterán

Ha nem nagy kérés valaki leírhatná miről szól a game (investigator) kimaxoltam de nem jöttem rá miről szólt :(

Next PC Upgrade: 2022

(#111354) micafighter válasza Crytek (#111353) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD :DDD :C

(#111355) Dilikutya válasza Crytek (#111353) üzenetére


Dilikutya
félisten

0,59€-ért még szóljon is valamiről? Lóf* pénzért lóf*t kapsz. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111356) i2k válasza eami (#111340) üzenetére


i2k
senior tag

Ha minden igaz, akkor magyarországi idő szerint 18:00 órakor élesedik. :C

//"Óraátállítás 2017 tavasz

2017. március 26.
Az órát vasárnap hajnalban kell 2:00 órakor 3:00 órára előreállítani.

Ennél az óraátállításnál kevesebbet alszunk."

https://pontos-ido.com/tavaszi-oraatallitas-2017

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111357) EnDaN válasza i2k (#111356) üzenetére


EnDaN
tag

Már megy :)

(#111358) eami válasza i2k (#111356) üzenetére


eami
addikt

nálam már csomagolja kifele magát :) nyomj egy steam restartot :)

(#111359) i2k válasza eami (#111358) üzenetére


i2k
senior tag

Nekem nem is kellett kliens restart - csak klikk a "Play" gombra és megoldja.
//Csomagol :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111360) cskamacska válasza maross (#111352) üzenetére


cskamacska
addikt

Ismerős volt a neve.. és bezony az. Ritka gyenge ruszki FPS megtévesztő képekkel(nem néz ki olyan jól), rossz optimalizációval, teljesen csőpályás scriptelt játékmenettel, és még indie körökben is béna pálya elrendezéssel. :( 60 centért rápróbáltam tavaly Steamen, és másfél óra után repült rá a refund.

20 perc után is ment volna, de

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111361) eami válasza i2k (#111359) üzenetére


eami
addikt

mára feladom.... :(( kell neki egy patch de nem úgy... nem akad, hoz stabil 60 fpst maxon, viszont:

1) nincs rendes full screen. nem lehet rendes 1080p-be rakni fullscreenél csak ha windowba van. amúgy kap egy fekete keretet és leskálázza a képet. rendes 1080ban szép, így meg mintha valami kisebb felbontásban menne.

2) steam controllerrel próbáltam csak, lehet xboxal menne, de hogy nem állok neki még 45 percet azért hogy meghaljak xbox controllerrel az is tuti. szóval az a gond, hogy ahogy perspektívát vált úgy a controller beállítások is változnak. 3Dben mouse like joystick ami megy frankón, 2D platformer / top down pedig a sima joystick.

mellékes - mert hát ez ilyen játék - de prologue alatt nincs mentés. szóval legalább 80 percet úgy kell végig nyomni hogy ha meghalsz akkor kezdheted elölről. Nem is lenne ez gond ha nem lenne az a kettő probléma. Így pihentetem kicsit az első patchig legalább.

egyébként bejön amit eddig láttam, úgyhogy remélem hamar kikalapálják.

[ Szerkesztve ]

(#111362) tomsolo válasza eami (#111361) üzenetére


tomsolo
őstag

Sounds fun. ;)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111363) warcat válasza eami (#111361) üzenetére


warcat
veterán

NieR Automata - Port Report

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#111364) [Prolixus] válasza eami (#111361) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nekem jó a felbontás fullscreen mode-ban, viszont crash-el a játék. Steam fórumok alapján ez tipikus RX480 kártyán, visszaállás korábbi driverekre megoldotta a zemberek problémáját. Lulz.

Amúgy ezt leszámítva (ha-ha) nem tűnik gagyi konzol portnak, amikor fut akkor szépen fut. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111365) eami válasza [Prolixus] (#111364) üzenetére


eami
addikt

és milyen inputtal tolod?

(#111366) i2k válasza eami (#111361) üzenetére


i2k
senior tag

* 2 újrakezdés után 3. alkalommal sikerült eljutnom a save-ig.
* Azt hittem, hogy csak engem szívat (1680*1050), de akkor tényleg gond van a Fullscreennel. "Window"-t én is észrevettem (sokkal élesebb lett minden), így - egyelőre úgy játszottam vele ~5 órát (itt maradtam a könyvtárban miatta).
* X360 Controllerrel játszom. Akkor a STEAM Controlleres próbát hanyagolom.
* Nekem baromira bejön a játék. Érdekel a setting, a történet.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111367) eami válasza [Prolixus] (#111364) üzenetére


eami
addikt

borderless gaming app amúgy megoldja a felbontásos problémát (ablakban kell futtatni a játékot hozzá). kb most tudtam meg hogy ez is megvan steamen :DDD

megnézem holnap controllerhez töltenek e fel valami jó kis community configot :)

(#111368) [Prolixus] válasza eami (#111367) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja én is azzal jutottam el a save point-ig, így nem crash-elt. Viszont a cutscene-ek nagyon darabosak valahogy, 30FPS lock van rajtuk sajnos, annyit is ír ki a steam, de mintha 15 lenne. Én DS3 kontrollert használok. A játék egyelőre nekem: Mi a f*szom történik? :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111369) djculture válasza eami (#111361) üzenetére


djculture
félisten

Csak a szokásos, mostanában alig van játék ami nem ezer hibával küszködve jelenik meg...

Mass Effect Androméda ügyében is áll a bál.. Konzolon szaggat a cucc. Az animációkon a fél világ röhög.

[ Szerkesztve ]

(#111370) Crytek válasza djculture (#111369) üzenetére


Crytek
veterán

"Mass Effect Androméda ügyében is áll a bál.. Konzolon szaggat a cucc. Az animációkon a fél világ röhög." Manapság ez senkit nem zavar.... 1-2 hét és úgyis olyan hírek jönnek hogy már 2 millió ment el belőle stb.

Next PC Upgrade: 2022

(#111371) micafighter


micafighter
nagyúr

Valaki kérem magyarázza már el nekem a Zelda dolgot. Az életemböl teljesen kimaradt a sorozat - egyik kedves forumtársunk Link arcképét leszámítva - igy teljesen kívülállóként értetlenül állok a Breath of the wild körüli rajongás elött. Néztem róla videót, de pl a promo videó (aminek el kéne adni a játékot) nem volt rossz, de azért nem is estem le a székröl tőle. Mégis a teszteken el vannak töle ájulva az emberek, "világ legjobb játéka" stb stb és értetlenül állok a dolog előtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111372) eami válasza [Prolixus] (#111368) üzenetére


eami
addikt

a cutscenek előre vannak renderelve (azért is ekkora a játék) szóval nem nagyon fog feljebb menni az fps counter :)

(#111373) gyimger válasza micafighter (#111371) üzenetére


gyimger
őstag

Csak egy vélemény, de ennek az lehet az oka, hogy Zelda. Exkluzivitás és "nagy múlt". Ezért lesz sikeres minden Uncharted és minden Last of Us, attól függetlenül, hogy mennyire repetitív és lineáris mindkettő.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#111374) Crytek válasza gyimger (#111373) üzenetére


Crytek
veterán

" Ezért lesz sikeres minden Uncharted és minden Last of Us, attól függetlenül, hogy mennyire repetitív és lineáris mindkettő."

Has pont nem. Azok azért sikeresek mert rohadt jók. Én bármennyi gameplay-t nézek a zeldáról csak egy Fable + ot vélek felfedezni apró adalékokkal... de persze egyéni vélemény..

Next PC Upgrade: 2022

(#111375) i2k


i2k
senior tag

https://www.greenmangaming.com/st-patricks-day-sale/ - GreenManGaming - St. Patrick Sale

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111376) vorosmarti válasza micafighter (#111371) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nekem nagyon tetszik a Zelda, de nyilván sose fogom játszani, mert csak PC-n tolom. Az én meglátásom szerint az óriási nosztalgia-faktor miatt szeretik a Zeldát, és általában a Nintendót, de azt el kell ismerni, hogy a mítoszt ami ezt élteti, azt fel kellett építeni. Ez önmagában is nehéz lehetett, mert az igazi nintendo fanboy-ok is elismerik, hogy a cég sokszor mellélőtt az üzleti megoldásaival és sok mindenben 10 évvel a másik 2 konzolgyártó mögött jár. Azért csak eladnak mindig pár 10 milliót a játékaikból, és konzolok is szépen fogynak...

(#111377) gyimger válasza Crytek (#111374) üzenetére


gyimger
őstag

Tudom, hogy vélemény. Az én véleményem az, hogy a Last of Us egy rossz játék. Emlékszem is, hogy pár óra után elkezdtem beírni a játék címét google-be és mellé egy "b" betűt és máris kidobta a "last of us boring" javaslatot. Úgy untam azt a játékot, hogy rosszul voltam tőle. Egy kötött, lineáris, repetitív, buta játék. Utoljára az Assassin's Creed 3-nál éreztem azt, hogy inkább lemegyek az utcára sétálni, mint hogy egy percnél tovább kelljen játszanom vele. Az Uncharted meg egy mezei, egysíkú kaland-lövölde, megszórva QTE-vel. Igazi konzol játék. Sok ilyen van.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#111378) i2k válasza gyimger (#111377) üzenetére


i2k
senior tag

Kár, hogy nincs sunnyogósan, sarok mögül kikacsintva egyetértő szmájli....
Mert egyetértek.

Perverz módon az Unchartedeket azért ledarálnám.
A Lost of Us-ból elég volt a videózás.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111379) Crytek válasza gyimger (#111377) üzenetére


Crytek
veterán

"Az Uncharted meg egy mezei, egysíkú kaland-lövölde, megszórva QTE-vel. Igazi konzol játék. Sok ilyen van."

PC-n érdekes mod ez nem igen sikerült még megközelíteni sem mind minőségben mint abban hogy egyáltalán legyen hasonló jóság , pegid sokak szerint pc mászterrrész... :W

Next PC Upgrade: 2022

(#111380) gyimger válasza Crytek (#111379) üzenetére


gyimger
őstag

Most ezen ne vesszünk össze, mert nyilván egyéni véleményekről van szó, de hogy érted, hogy "nincs hasonló"? Sok jó játék van. Mármint exkluzív? És akkor most visszatértünk ahhoz, hogy az exkluzivitása miatt jó egy játék? Mint a fent említett két játék? Mert más erényüket akkor sem találnám, ha nagyítóval keresném.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#111381) Crytek válasza gyimger (#111380) üzenetére


Crytek
veterán

Az hogy nincs pc-re értelmes semmi ami hasonló az Uchartedhez... jó most egy van a Tomb Raider ami pörgésben akciózásban kezd felnőni hozzá de mégsem annyira akciódús mint az unchartedek . Más meg nincs.

Next PC Upgrade: 2022

(#111382) i2k válasza Crytek (#111381) üzenetére


i2k
senior tag

"Más meg nincs."

Talán mert már nem is kell - akinek olyasmi kell, az bérel, kölcsönkér, vagy vesz magának egy konzolt: lenyomja ezeket, és visszaadja (bérlés, kölcsönkérés), eladja a konzolt, és a játékot is.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111383) djculture válasza Crytek (#111370) üzenetére


djculture
félisten

Ezek a hírek nem is igazak tudja mindenki. Mafia 3-nál is ezt hajtották miközben ott porosodnak afizikai példányok százasával a médiában és mindenhol ahol kapható konzolos és pc-s dobozos játék.

Uchartedhez témához meg annyi hogy megveszed végig nyomod eladod a picsába mert úgyse veszed elő többet... Konzolon ez megy amúgy is.

[ Szerkesztve ]

(#111384) Crytek válasza djculture (#111383) üzenetére


Crytek
veterán

A kiadót sosem érdekelte kinél hol porosodik ..ők eladták megvan belőle a pénzük.

"Uchartedhez témához meg annyi hogy megveszed végig nyomod eladod a picsába mert úgyse veszed elő többet... Konzolon ez megy amúgy is." Ami nekem tetszik sosem csak egyszer játszom végig lásd pl Crysis, Fear , Far Cry . Metro stb szériát amiknél lassan már 10 végigjátszásnál tartok... Szerencsére a steam-es cuccokat nem lehet eladni soha nem is tenném mivel mondom a jó cuccokat nem egyszer viszem végig.

Next PC Upgrade: 2022

(#111385) djculture


djculture
félisten

DotEmu online boltnak is annyi.

March 1st, 2017: You won't be able to buy new games after this date but will still be able to access to your account in order to download the games you previously bought.
June 1st, 2017: the store is closing permanently. The domain will no longer be accessible after this date.

Még 2012-ben osztogattak játékokat nekem is volt pár, letöltöttem most.

(#111386) ayo válasza micafighter (#111371) üzenetére


ayo
addikt

mondjak vmit vagy ne.. ? :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#111387) djculture


djculture
félisten

Kiciński szerint a CD Projekt sikeréhez a kalózkodás is hozzájárult. Elmondása szerint maga a kalóztermékek létezése ösztönözte őket arra, hogy elnyerjék a játékosok bizalmát, és segítette őket hozzá olyan módszerekhez, amikkel bebizonyíthatták, hogy sokkal inkább érdemesebb az ő terméküket választani, mint a kalózváltozatot.

Igaza van. Nem levédeni kell agyonig valamit azzal megszívatni azt aki megveszi, hanem normális produktumot kell letenni az asztalra az eladja önmagát nem kellenek hozzá kamu reklámok és hazugságok.

[ Szerkesztve ]

(#111388) Crytek válasza djculture (#111387) üzenetére


Crytek
veterán

"amikkel bebizonyíthatták, hogy sokkal inkább érdemesebb az ő terméküket választani, mint a kalózváltozatot." Aha mi is az amibe TÖBB az eredeti mint a warez?

Next PC Upgrade: 2022

(#111389) micafighter válasza ayo (#111386) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jöhet, érdekel minden érdemi vélemény :DDD

A többieknek köszönöm az eddigi válaszokat :)

[ Szerkesztve ]

(#111390) micafighter válasza djculture (#111387) üzenetére


micafighter
nagyúr

Rajtam csupán azért keresnek most jo pénzt a játékiparban dolgozók mert anno hozzáfértem warezhez. Ha nem lett volna anno warez, a sok más hobbim közül valószínűleg nem ez marad fent (ki se alakult volna valszeg) hanem valamelyik másik. :)

Ugyhogy szerintem nem a warez ellen kéne kampányolni, hanem az emberek nevelését kéne inkább támogatniuk a jogvédök pénzelése helyett, á beleszőni egy kicsit többet az általános nevelésbe a gazdaságrol, mert a legjobb barátom aki ugyanabba a közgazdasági szakközépbe járt ahova én és most joval többet keres nálam (bár más területen dolgozik), hülyének néz hogy pénzt adok ki játékért, mikor letölthetö ingyen.. :)

[ Szerkesztve ]

(#111391) eami válasza Crytek (#111388) üzenetére


eami
addikt

pl akár instant kapja a patcheket meg nem viszi az adataidat vagy bányász másnak bitcoint a te áramszámládra. ennyiben biztos több :)

[ Szerkesztve ]

(#111392) smc válasza micafighter (#111389) üzenetére


smc
addikt

Az a csirkemaszk is zelda. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#111393) ayo válasza micafighter (#111389) üzenetére


ayo
addikt

Zelda-szüzeknek talán úgy lehetne elképzelni, mint ha most kijött volna a Half Life 3 a régi részekhez hasonlóan egy baromi innovatív motorral, amitől felrobbanna az internet.

Amúgy nehéz róla beszélni, mert tényleg annyi minden van benne, hogy néha én is csak nézek egy-egy gif vagy videó után, hogy miket lehet.

Persze fontos a kultusz is. A Zelda 31 éves, ahogy a Mario is bőven 30 felett jár (szintén a kategóriájában mai napig vezető). Ennyi év után most megint leraktak egy új alapot és hát amit beleraktak, az brutális, nagyon várom hogy más játékok is beépítsék.

Nehéz elkezdeni egy akkora sorozatot, mint a Zelda. Nekem is van sok olyan, amit mindenki istenít, de valahogy nem mozgatott soha, szóval simán lehet hogy nem a te játékod, de ha picit is mozgat a stílust, akkor érdemes ránézni vagy legalább is arra a sok technikai újításra.

Ez egy jó videó, de ez se tartalmaz mindent, inkább kedvcsináló.

(#111392) smc: lebuktam :B

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#111394) micafighter válasza smc (#111392) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen tudom amikor új arcképet kapott rágoogliztam mi az a csirke :D

(#111395) vorosmarti válasza Crytek (#111388) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Aha mi is az amibe TÖBB az eredeti mint a warez?"

Az érzés, hogy nem loptál, hanem vettél valamit, már jobb... ;)

Na igen, meg ahogy eami írja: sose lehetsz biztos benne tudod, mit csinál a gépeden egy feltört bináris (exe).

[ Szerkesztve ]

(#111396) [Prolixus] válasza eami (#111372) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azt vágom, de borderless gameing-gel olyannak érződik a cutscene néha, mintha 30 helyett 15 FPS lenne. Ha ténylegesen fullscreenbe rakom, akkor már OK. Amúgy tegnap toltam még egy picit, leérkeztem a bolygóra ismét, csináltam pár küldit fullscreen-ben és nem crash-elt. Ki érti ezt... :F

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#111397) smc válasza ayo (#111393) üzenetére


smc
addikt

Tényleg kedvcsináló.
Bedobta után ezt és ezt

Játszanám a játékot szívesen, de emiatt nem fogok sajnos berzházni egy switchre. :(

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#111398) ayo válasza smc (#111397) üzenetére


ayo
addikt

hát azért én tolnám a HZD-t is ha lenne gépem meg időm :)

az biztos, hogy nem érdemes beruházni szinte semelyik konzolra az elején.

G2A havi cuccával mi van? Lassan hó vége? Vagy csak beetetés volt, hogy add meg a bankkártyádat és szedik le a pénzt? :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#111399) cyberkind válasza djculture (#111387) üzenetére


cyberkind
félisten

Ettől függetlenül gondolom a Resi 7-nek se épp jót tett, hogy 4-5 napig bírta a védelem, és akkor írtam, hogy valamit ki kéne találni, legalább azt, hogy nyilvánosan megkérik a csapatokat, hogy ne törjék fel a játékot pár hétig vagy hónapig, mert ezzel csak mi szopjuk majd be ha ez meg az nem lesz PC-re, mielőtt bárki kérdezné az új konzolokon az a csalás, hogy ha vesz az ember hozzá bill+egér kombót és kész.

Közösbe:Uncharted 4 és a The Last of Us minden játékot zsebretesz, és a Part 2 még ezeket is zsebre fogja tenni, túl jók a Sony exkluzívok. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#111400) Crytek válasza cyberkind (#111399) üzenetére


Crytek
veterán

Kiadónál (de ahogy nézem sok embernél) is az a baj ,azt hiszik hogy a védelem = mindenki megveszi
Nagyon nem így van. A warezolásnak is rengeteg verziója van. Van olyan ember akit ha kínoznának se adna ki egy Ft-ot se eredeti játékért mert minek ha ingyen van/lesz x idő után.. Ezeket soha nem fogja egyik kiadó se megnyerni.
Van olyan is aki x összegnél soha nem költene többet. Ezeket is nem nyerik meg mert mire ilyen áron megveszi az illető a kiadó már kb a 2-vel újabb részt adta ki....

Totál mod felesleges bármilyen védelembe pénzt ölni...

Next PC Upgrade: 2022

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.