Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111851) maross válasza ZsZso (#111847) üzenetére


maross
veterán

Nem is keves, 2.5-3.5% korul kellokepp nagy osszegnel, mert szerintem van benne valami %-tol fuggetlen alapdij is.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111852) eami válasza Crytek (#111829) üzenetére


eami
addikt

egyszerűen nem lehet abbahagyni ezt a játékot :K

(#111851) maross: már felmerült bennem, hogy megkérdezem a PayPalnál hogy rendben van e hogy egy üzlet áthárítja a paypal tranzakciós költséget a vevőre. Persze először csak megnevezés nélkül hátha ráugranak a témára :DDD

(#111853) maross válasza eami (#111852) üzenetére


maross
veterán

biztos kimagyarázzák, ez nem paypal fee, ez administration fee, ugyanugy levonják bankkartyanal is. tádáá.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111854) morfondőr válasza maross (#111853) üzenetére


morfondőr
őstag

Ja, hát ez logikus! Sehol nem írják, hogy paypal fee, csak fee. Innentől kezdve bármi lehet, jófejségi díj, hogy ilyen olcsón adják :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111855) tomsolo


tomsolo
őstag

mielőtt minden követ rádobnánk a g2a-ra azért a gírboksznak is tartsunk meg párat

a cinikus brit is elmehet az anyjába hogy ajánlottra tart egy fost mikor sikerült létrehozni megint egy olyan digitális szemetet ami randább mint a régi, természetesen új áron

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111856) bullseye válasza tomsolo (#111855) üzenetére


bullseye
addikt

Gondolom még nem láttad a videóját a játékról. :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#111857) djculture válasza tomsolo (#111855) üzenetére


djculture
félisten

Downgrader edition

(#111858) Crytek válasza djculture (#111857) üzenetére


Crytek
veterán

Ahova szánják ps4, xbox one oda jó lesz. Annyi el fog fogyni amennyi visszahozza a költségeket sőt...
A pc-s meg mellékes mint mindig de oda is eladnak jópár db az biztos.

Next PC Upgrade: 2022

(#111859) maross válasza tomsolo (#111855) üzenetére


maross
veterán

raengedték a csapat filtermágusát, szokasos tortenet

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111860) tomsolo válasza maross (#111859) üzenetére


tomsolo
őstag

jah de már az 5 ojrós Hard Reset Redux is vérlázító volt, ue 15 ezerért már bűntény

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111861) Agyzuzo válasza tomsolo (#111855) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Látom sikerült ráokádni 5 tonna blurt meg dof-ot és ennyi. Hányadék.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#111862) Dilikutya válasza tomsolo (#111855) üzenetére


Dilikutya
félisten

Eleve nem értem, mi késztette őket erre, mikor az eredeti sem volt nagy durranás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111863) cskamacska válasza tomsolo (#111855) üzenetére


cskamacska
addikt

Hát, ennyi volt

Destructioid - Gearbox pulls out of deal with G2A in truly embarrassing fashion

Waypoint VICE.com - Gearbox Backs Out of 'Bulletstorm' Deal With Shady Key Reseller G2A

"As there has been no public movement from G2A by the time Bulletstorm: Full Clip Edition launched now on PC," said Gearbox head of publishing Steve Gibson in a statement, "Gearbox Publishing will be doing their part to not directly support a marketplace that did not make the new public commitment to protecting customers and developers requested by Gearbox Publishing."

Randy Pitchford‏ @DuvalMagic
My understanding is that the dev, PCF, wanted to try something with those guys. Did not start as Gearbox Publishing initiative.

más

WinGameStore - Steel Division: Normandy 44 $33.24 a pcgames5off kuponnal

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111864) i2k válasza tomsolo (#111860) üzenetére


i2k
senior tag

Valóban az - jó lesz akkor ez a játék is egy 3,99 eurós bundliból :DDD

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111865) maross válasza cskamacska (#111863) üzenetére


maross
veterán

"G2A has a reputation that's elevated just ever-so-slightly above that of a common thief. " :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111866) i2k


i2k
senior tag

Bemoddolták:

【DOA5LR】NieR:Automata - 2B MOD【PC】

//"2B or not 2B? That is the question"
// :DDD

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111867) cskamacska válasza maross (#111865) üzenetére


cskamacska
addikt

Általában a lopott kulcsok vannak felemlegetve, amit vagy levesznek, vagy nem, mint legnagyobb görénység.
Engem speciel sokkal jobban aggaszt két dolog:

Egyrészt a kisebb boltok már amúgy is döglődtek, a kiadók boltjai(Steam, Origin, Uplay mellett a GoG is ide nőtte ki már magát) mellett a random webshopoknak semmi értelme leszámítva a zakciós árakat, ebben viszont a cédékúcsbótokat soha nem érik be.

Green Man Gaming is azzal a felvetéssel indult már 7 éve(!), amit most minden PC-re leselkedő konzolhuszár hiányol, hogy némi bukóval vissza lehetett adni a már feles játékokat, persze szigorúan store creditért, amiért új játékot lehetett kipróbálni. Na ez a kiadók(sokkal kénylemesebb eladni teljes áron preorderben mint szenvedni a visszavétel kiesését, pláne 2010 körül a kiadók a konzolos trade in nyakára is rááltak volna Project 10 dollar félékkel), és a júzerek(Securomos GMG kliens kellett, Steam lehetősége teljesen ki volt lőve) ellenállása miatt félelmetes gyorsan megbukott.
GamersGate is ügyködött, meglepően sok eldugott játék jogait szerezték meg(aminek jó részét mára el is vesztették, 7554-et azóta se kapni sehol :( ), próbálkoztak a reklámos ingyé játék ötletével(FreeGames/VOID), egyedüliként mindig járt a vásárlásokhoz store credit, és a saját letöltéseik kvázi DRM mentesek voltak.

Nos, többek között ezeknek befellegzett, GMG még próbálkozott versenyezni szürke kulcsokkal, ezen rajtakapták, megdobálták szarral, és most csendben várjuk a shutdown bejelentést.

A másik az, hogy bár Tomsolo már belenyugodott az új -50% egy év múlva, semmi bundli, semmi komoly leárazás, főleg semmi régiós kedvezmény alapú szép új világba, ahol minden kiadó Koei Tecmo, de ha úgy lesz nekem Dawn of War III-am, ahogy Nobunaga's Ambition-öm, akkor nyugodtan mehetek 2 gyerekes szeretőt tartani, mert a PC gaming kiesik. :))

De tényleg, addig buli volt a sztímszéles bundli sefterkedés míg a fű alatt folyt Steamtrades-en, Groupbuys-on, meg TF2 kulcsosztó helyeken, de most hogy már összehasonlíthatatlanul nagyobb méretekben megy a cédékúcsbótokban az már a kiadót is picsán harapja, és lassan minket is. Mert a G2A nem felejt, már nincs olyan, hogy egy korai mély leárazással megmarketingelik a portékát, ami később a teljes árú eladást is megdobja. Ma egy korai fél napos -75%, vagy egy limitált bundli azt éri el, hogy féláron is eladhatatlan legyen a játék, mert hát ott cédékúcsbótár -X dolláron, ami biztosítja hogy ezzel már tervezni nem lehet, esetleg tele lehet nyomni DLC-vel.

Aztán jön a Battlefront a no Steam, no sale, fizetős patch, eladjuk ugyanazt 5 játékban policy-jével, és röhög a markába, miközben a Graviteam ukránjai éhen halnak Steamen az indiemocskok özönében. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#111868) Źşë' válasza i2k (#111864) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem meg tök felesleges a remake verzió, néhol valóban sokkal rondább - ez kb olyan mint a Hard Reset esetében a felújított változat

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111869) i2k válasza Źşë' (#111868) üzenetére


i2k
senior tag

Annak fényében, hogy eltávolították mindenhonnan az eredeti verziót: sajnos nem felesleges...
De, nyilván, épp a látszólagos minősége miatt nem is érdemli meg az azonnali beszerzést sem.
Majd. Ráér. Pár év.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111870) Źşë' válasza i2k (#111869) üzenetére


Źşë'
addikt

huhh tényleg eltűnt, vajon ha valaki megveszi ezt a remaket akkor megkapja a régit is?! mint pl az Ori and the Blind Forest esetében?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111871) tomsolo válasza cskamacska (#111867) üzenetére


tomsolo
őstag

1. A nicknevem: tomsolo. Ha nem ezzel kezded a mondatod kéretik így írni. :)
2. Mibe nyugodtam én bele? Keversz valakivel, imho. ;]
3. GMG capsule system-e undorító volt, ne sírjon érte senki.
4. 'Mert a G2A nem felejt' - ez nem így van sajnos.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111872) morfondőr válasza cskamacska (#111867) üzenetére


morfondőr
őstag

Green Man Gaming is azzal a felvetéssel indult ... hogy némi bukóval vissza lehetett adni a már feles játékokat Ezt hogy? A be nem aktivált kulcsokat? GMG-en nincs is reveal, sőt küldik e-mail-ben is a kulcsot.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111873) eami válasza morfondőr (#111872) üzenetére


eami
addikt

voltak olyan játékok régen amiket vissza lehetett váltani, erre gondolt :)

(#111874) morfondőr válasza eami (#111873) üzenetére


morfondőr
őstag

Gondolom a hangsúly a régen-en van! Kb. 1 éve előszeretettel szoktam vásárolni GMG-en, de ilyennel még nem találkoztam...

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111875) eami válasza morfondőr (#111874) üzenetére


eami
addikt

igen, a régen a lényeg... én meg már lassan évek óta nem vásárolok előszeretettel ott semmit sem mert drágák. pedig régebben jó áraik voltak.

(#111876) morfondőr válasza eami (#111875) üzenetére


morfondőr
őstag

Amikor a font mélyrepülésben volt, sokkal jobb volt, akkor szoktam oda, de azért most is lehet találni olyan akciókat, ami megéri. Persze a normál árak magasak, mert sokszor más helyeken ugyanannyi euróban, mint ott fontban.

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#111877) Csapoati válasza morfondőr (#111874) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Régen = 5-6 éve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#111878) tomsolo


tomsolo
őstag

cédékulcs

Homefront: The Revolution PC + DLC cirka 5 ojró kuponnal

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#111879) arty válasza eami (#111875) üzenetére


arty
veterán

a mostani font mellett a gmg ismét sokszor a legolcsóbb, még legál bolt...

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111880) Hokunda válasza arty (#111879) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Day 1-ben az Xcom2 ott volt a legolcsóbb, tisztán emlékszem, talán 1500 huffal, mint a konkurenseknél.

(#111881) Źşë'


Źşë'
addikt

Mafia III 11.69€ a cdkeysen
Deus Ex új része 12.79€
DooM 9.29€

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#111882) Dilikutya válasza morfondőr (#111872) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ott is volt a hozzászólásban, hogy saját kliens, nem Steam-re regisztrálható. Régen voltak nem-Steam játékok is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111883) maross


maross
veterán

Black Mesa mennyire early? Várjam meg mig kesz, vagy vegigjatszhato most is?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#111884) cyberkind válasza maross (#111883) üzenetére


cyberkind
félisten

A Zen-ig megvan, ha nem emlékeznél melyik a Zen, a másik bolygó a portálon túl, az még mindig készül szép lassan.

Paranormal Cocktivity

(#111885) arty válasza Hokunda (#111880) üzenetére


arty
veterán

vidiakódosokat kivéve a wildlands is ....

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#111886) Jofi81 válasza Źşë' (#111881) üzenetére


Jofi81
őstag

Ez a cdkeys mennyire megbízható oldal?

(#111887) Dilikutya válasza cyberkind (#111884) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kész lesz az valaha? Nagyon régóta készül, ingyenes verzióban is ennyi tartalom van, csak régebbi Source verzióval. De már a fizetős is évekkel ezelőtt megjelent.

Végigjátszanám (kimaradt eddig), de olyan rusnya az eredeti, hogy nem visz rá a lélek. Tudom, a grafika nem minden, de akkor is... :) FPS-ek csúnyán tudnak öregedni, egy hasonló korú RTS vagy autós jobban fest többnyire. NFS Porsche is szép még mindig, meg az Age of Empires 2 is.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111888) cyberkind válasza Dilikutya (#111887) üzenetére


cyberkind
félisten

Kész, pár hónapja voltak képek, hogy lassan de biztosan haladnak. Én az eredetiből is a source verziót toltam ki, de erre várok főként.

(#111889) Crytek
Hála az égnek.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#111889) Crytek válasza Dilikutya (#111887) üzenetére


Crytek
veterán

Elvileg nyárra ígérik, hogy kész lesz a Zen is

Next PC Upgrade: 2022

(#111890) Dilikutya válasza Jofi81 (#111886) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megbízható, amennyire egy nem hivatalos bolt, ami szkennelt kulcsokat árul, megbízható lehet.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#111891) i2k


i2k
senior tag

https://www.greenmangaming.com/hot-deals/ - GreenManGaming Easter Sale

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111892) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bayonetta - Steam

Live-Die-Respawn

(#111893) eami válasza oriic (#111892) üzenetére


eami
addikt

elsőre szimpi, de €20 :DDD

(#111894) ayo válasza eami (#111893) üzenetére


ayo
addikt

szerintem meg baromi olcsó ennyiért, egyik legjobb cucc 4K-60FPS fap-fap.

http://jateknaplo.blog.hu

(#111895) Crytek válasza oriic (#111892) üzenetére


Crytek
veterán

Az lenne a frankó ha kb 1 hónap alatt elmenne belőle 750k + db.. Hátha akkor páran csinálnának pc-s portokat még.
Annyi jó cucc van még kexbox 360-on

Next PC Upgrade: 2022

(#111896) NyMRooD válasza Crytek (#111895) üzenetére


NyMRooD
őstag

Gondolom te is megvetted? :), Nekem okés xbox 360-on is, inkább a második részt portolták volna vagy valami dupla részt.

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#111897) i2k válasza NyMRooD (#111896) üzenetére


i2k
senior tag

Figyelem, spekuláció!

Szerintem, az első rész PC-n sikerességétől tehetik függővé a 2. rész portolását.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#111898) ayo válasza i2k (#111897) üzenetére


ayo
addikt

és miért is adná ki a Nintendo a kezéből azt? :) annyi esélye van rá, mint hogy a Sony kiadja a Niort vagy a Bloodbornet PC-re

http://jateknaplo.blog.hu

(#111899) cyberkind válasza ayo (#111898) üzenetére


cyberkind
félisten

A Bloodborne-t sajnos mindennél jobban kétlem, annak a motorja csont 30fps, és még a Pro gépen is csak 30-at tud, persze ez elég egy ilyen game-hez, de a Sony-nak nem kell a pénz annyira mert amilyen exkluzívokat dob ki a PS4-re muszáj vennie egy gépet annak akinek van lehetősége.

Paranormal Cocktivity

(#111900) eami válasza ayo (#111898) üzenetére


eami
addikt

nintendo "nyilván" nem, de sony előfordul hogy megjelenik PS exkluzív címmel is PC-n (pár évvel később). pl Enslaved.

Bayonettat viszont hozzácsaptam a libraryhez €9ért :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.