Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110351) Frod válasza Dilikutya (#110349) üzenetére


Frod
addikt

Ez személyes vélemény, de jelen esetben nagyon károsnak érzem, hogy ilyen hamar törték a Resit, mert ez a vonal nekem nagyon bejött és simán elviselném ha még további ilyen részek érkeznének. Remélem nem fog meglátszani az eladásokon, a CPY-team meg várhatott volna pár hetet/hónapot.

A Battlefrontot szerintem nem azért nem törik mert nem tudnák, de már minek? Lejárt a szavatossága. Plusz lehet, hogy ott az is benne van, hogy online játék, és biztos folyamatosan kap a szervertől valamit, vagy ha más nem indításkor ellenőrzik a programot.

Do you see the white shadow?

(#110352) Dilikutya válasza cyberkind (#110350) üzenetére


Dilikutya
félisten

Denuvo-s játékok listája.

Anno a Dragon Age Inquisition is soká jelent meg torrenten, Battlefront, Battlefield 1 nincs még. Lords of the Fallen nem EA, de annak is kellett félév.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110353) cyberkind válasza Dilikutya (#110352) üzenetére


cyberkind
félisten

Én azt hittem ennél több van, ez nagyon gyenge eresztés, lassan nem éri fenntartani a Denuvo-t. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110354) djculture válasza Frod (#110351) üzenetére


djculture
félisten

Majd a végén rájönnek, a witcher 3 nem tartalmazott semmiféle védelmet mégis valamilyen játék platformon 10 millióan vették meg. Ez a védelmi mánia káros dolog, denuvo kurva drága dolog amit a vásárló fizet meg. Derül már ki hogy egyik másik kiadó embere kikotyogta e miatt 30%-os áremelést hajtottak végre. Nálunk a szar forint miatt ez meg rájön még, lassan 30 ezerért nincs meg egy komplett játék sp-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

(#110355) cyberkind válasza djculture (#110354) üzenetére


cyberkind
félisten

Jó példa a Wicther vagy a Gta, csak ezek ketten egymást húzva elég magas minőséget képviselnek, így sajnos nem lehet ilyen minden, és itt a minőségre gondolok főként.

Paranormal Cocktivity

(#110356) Dilikutya válasza Frod (#110351) üzenetére


Dilikutya
félisten

Elvileg tavaly jött single DLC a Battlefront-hoz. Nem valami filmes kampány, inkább gyakorló módok botokkal, de biztosan nem tudom, nekem nincs meg. Még nem járt le a szavatossága, ráadásul volt a játék fiatalabb is, akkor se törték. A CPY nem fog várni, ezeknél a csapatoknál a gyorsaság, elsőség presztízs. Hogy ezen a szinten mi megy, nem tudom, de pl. a magyar filmes rip scene szánalmas, ahogy az nfo-ban egymást anyázzák, meg csak ebben a formában oszd tovább az anyagot stb. És persze az a király, aki az első, akkor is, ha manapság ez már nem igényel tudást, tehetséget.

Egyébként most is azt mondom, túl van értékelve a warez, nagyobb számú vásárlót inkább későbbi akciósok közül visz el, mert ők végigjátsszák addigra, mire lemegy az ára, és azért sok játék van, amit az ember nem vesz elő többet. Aki premierkor veszi meg teljes áron, az máshogy áll hozzá, az így is meg fogja venni zömében. Se a chippelt Xbox, se az évekkel korábbi, megjelenés előtti PC-s kánaán nem tette tönkre a játékipart. A Need for Speed Underground 2-t megjelenés előtt 2 héttel játszottam anno. Ha az ilyen nem tette tönkre a játékipart, akkor a megjelenés utáni törések pláne nem fogják.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110357) djculture válasza Dilikutya (#110356) üzenetére


djculture
félisten

Az eleve benne volt a botos nyavaja de halál gagyi meg rövid. Amúgy meg a patchekre várnak pl a f1 új részénél emiatt a kiadó szarik is a patchre addig se kerül ki a játék. Igaz ezzel a vásárlókat megkárosítja de leszarják a jelek szerint. Inkább jöhet a dirt 4..

[ Szerkesztve ]

(#110358) cyberkind válasza djculture (#110357) üzenetére


cyberkind
félisten

Én ugyan rég játszottam a F1 2016-tal de akkor nem voltak hibák a játékban, nálad mik vannak?

Paranormal Cocktivity

(#110359) djculture válasza cyberkind (#110358) üzenetére


djculture
félisten

A játék menettel van baj nem a szokásos rossz a grafika meg ilyenek, az 1.7 behozott egy rahedli bugot..

Nem csak én írtam steam-en is ott van egy rahedli. Aki komolyabban ért a forma1-hez észreveszi..

-Spanish GP: IA overtakes behind yellow flag, when I retake position, I get penalized.
-Canadian GP: When I go to box, lap does´nt count, I get lapped https://www.youtube.com/watch?v=5VJr7EuxnqQ
-Austrian GP: SC goes out, it says (at the time), I am too far of the car in front me. I run as on qualyfing lap. I get penalized after 30 secs for to be too much away.

For to play it on 3 laps race, maybe it be good. For 100% race, it is NOT playable. Fix it, pleas

De van gumi bug is biztonsági autós bug meg ami létezik.. Aki csak igy bele nézeget azt hiszi valami szuper játék mert grafika fasza meg minden.

[ Szerkesztve ]

(#110360) Frod válasza Dilikutya (#110356) üzenetére


Frod
addikt

Pc-n már a megjelenést követően elég hamar halott volt, meg valószínűbb, hogy az állandó online kapcsolat lesz a kulcs ami miatt békén hagyják. Ahogy a BF1 és a legutóbbi NFS-nél is.
(Az új filmhez jött egyébként ki talán decemberben az utolsó dlc)

Do you see the white shadow?

(#110361) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Egy kiváló angol nyelvű cikk a sok idióta gámmer cuccról.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110362) dredbiro


dredbiro
senior tag

Szülinapi ajándékként kaptam a GMG-től egy 5%-os kupont, ami a legújabb címekre felhasználható. Nem vásároltam mostanában innen játékot, ez a kupon felhasználható olyanokra is ami egyébként is akciós?

Good hunting,STALKER !

(#110363) cskamacska válasza djculture (#110322) üzenetére


cskamacska
addikt

Anno nekem Ben "Yahtzee" Croshaw, John "TotalBiscuit" Bain, és Jim Sterling után már "Angry" Joe Vargas, és Jessie Cox is bőven sok volt, erre olyan videót linkelsz, hogy azt hittem hirtelen a klotyóba szorult a fejem. :(

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110364) Csapoati válasza dredbiro (#110362) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem legutóbb működött az akciós címeknél is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110365) dredbiro válasza Csapoati (#110364) üzenetére


dredbiro
senior tag

Akkor aki szeretne vásárolni mostanában az jelentkezhet nálam a kuponért, az akció még 4 hétig él.

Good hunting,STALKER !

(#110366) arty válasza Dilikutya (#110356) üzenetére


arty
veterán

tizenéve mennyibe került egy nfs és mennyit adtak el belőle?
sajna az arányok, az idő nem az enefesnek kedvezett.... :)

és ez az nfs, aminek azért stabil, milliós eladások "járnak" csak a név miatt.
mit szóljon egy denuvoval is csak 800k példányig jutó játék? könnyen mondhatod, hogy hagyják a francba, ha épp nem a kedvenc szériádról van szó ;)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110367) djculture válasza cskamacska (#110363) üzenetére


djculture
félisten

Én inkább ezt nézem mint a VR-t meg a többi szponzoráltat vagy konzolricsit ahogy az UBisoft meghívásában isteníti a Ghost Recon Wildlands-ot. Megint szopni fognak mert feltüzelték a népet miszerint ez a ghost recon már isten lesz és nem az lesz mint divisionnal induláskor:)
Nekem tetszik a játék de ha igy kezdik biztos hogy kivárok. Ha már arra van szükség az Ubinak hogy magyarországon youtuberekkel szponzoráljon, meg ette a fene megint kapunk egy fost.

[ Szerkesztve ]

(#110368) arty válasza djculture (#110367) üzenetére


arty
veterán

GR betakulcsot már kellett volna kapnom, ha kapok? vagy még nem osztották?

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110369) Csapoati válasza szami777 (#110329) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Basszus, én is belenéztem, de minek? Jabba él. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110370) djculture válasza arty (#110368) üzenetére


djculture
félisten

Nem adnak már kulcsot akinek aktiválják a fiókjára az kap egy emailt. Még szerintem nem aktiválták mert most a for honornak volt zárt bétája.

(#110371) szallasi007 válasza djculture (#110367) üzenetére


szallasi007
őstag

Closed béta wildlandsot volt szerencséd kipróbálni vagy most a szokásos rossz tapasztalatok alapján gondolod hogy nagyobb a füstje mint a lángja?

(#110372) Frod


Frod
addikt

A gyenge eladások miatt valószínűleg évekre parkolópályán a Deus Ex széria. :(
Helyette az Eidos megy az új Tomb Raider-re, az azon eddig munkálkodó Crystal Dynamics pedig az új Marvel's Avengers játékra.

Do you see the white shadow?

(#110373) eami


eami
addikt

Witcher 3 expansion megéri az a €15öt? lényegében nem játszottam még az alappal sem.

(#110374) Heavyrain válasza eami (#110373) üzenetére


Heavyrain
őstag

:K

(#110375) Zolás válasza eami (#110373) üzenetére


Zolás
addikt

Pláne hogy még karácsonykor se volt akciós, a két kieg külön volt akciós, kicsit olcsóbban mint az exp.pass. Ez nem volt egy kedves lépés tőlük.
Megnéztem, 22, 48 volt karácsonyi akcióban, most meg csak úgy lazán kiteszi 15 euróért.

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#110376) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

Egy érdekes jelenséggel szembesültem a steamen: elkezdtem aktiválni a régi humblis kódokat. A Humble Square Enix Bundle 3 -ból csomó Tomb Raider már megvolt, de nem ellenőrizgettem, hiszen eddig is kiírta ha már megvolt a játék.. Na most nem.. Szépen beaktiválta mégegyszer :D Magyarul , hiába volt meg már egyszer, egy újabb kódot is elfogadott rá, tehát buktam egy kódot. Nem nagy érték, de akkor is bosszantó. Találkozott már valaki ilyennel?

(#110377) csaba951 válasza eami (#110373) üzenetére


csaba951
veterán

Instant buy! :K
Végre a Steam-esek is meg tudják venni -40%-os akcióban, nem csak a GOG-osok!

(#110378) tomsolo


tomsolo
őstag

Sky Force Anniversary -2,99€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110379) csaba951 válasza tomsolo (#110378) üzenetére


csaba951
veterán

(#110380) tomsolo válasza csaba951 (#110379) üzenetére


tomsolo
őstag

bad copy sry, -.-

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110381) tomsolo


tomsolo
őstag

Clones - 0,19€

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110382) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

XCOM - Ufo Defense ingyenes Humble store-ban.

Live-Die-Respawn

(#110383) csaba951


csaba951
veterán

The Last Hope: Trump vs Mafia;3,99 €
Az első játék, ahol a trollkodás nem a történet hiányát leplezi! :DDD

(#110384) cyberkind válasza djculture (#110359) üzenetére


cyberkind
félisten

Értem, akkor mondhatjuk úgyis, hogy a szokásos Codies féle F1 problémák, nekem is voltak a régi részekkel gondjaim, amiből a legnagyobb az volt, hogy bekapcsolt Parc Fermé-vel versenyen pár kör alatt elfogyott akármilyen gumi, nem tudom azóta javították-e.

Paranormal Cocktivity

(#110385) DFlash


DFlash
tag

Humble
X-COM: UFO Defense Free.

(#110386) eami


eami
addikt

Sajnos amire már írnám javították is. Elég kemény elárazás volt Shadow Warrior 2 / Payday 2 bundle €3.32ért ment steamen. Shadow Warrior 2 €3.69ért. Utóbbit már javították is mire kosárba raktam de a bundlel még sikerült behúzni a shadow warrior 2-t :))

[ Szerkesztve ]

(#110387) tomsolo válasza eami (#110386) üzenetére


tomsolo
őstag

nice

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110388) i2k válasza eami (#110386) üzenetére


i2k
senior tag

Mázlista!

Nekem kosárban még 3,32-őt mutatott.
Pay Pal belövése után és a fizetés előtt már 27,97-et...
:W

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110389) djculture


djculture
félisten

Constructor nevű játék ingyen a GoG-on

(#110390) djculture


djculture
félisten

For Honor vagy Ghost Recon Wildands jár majd egyes gtx 1070 és 1080 nvidia kártyákhoz. 'Prepare for Battle' bundle néven indul az akció.

(#110391) djculture


djculture
félisten

Kijött ps4-re az első resident evil 7 sztori dlc Banned Footage Vol. 1

Minden más platformra késleltetve van a megjelenés:

Banned Footage Vol. 1
Available on PS4 1/31 (Coming to all other platforms 2/21)

- Nightmare: Trapped in a basement full of unknown horrors, you must fight for your life.
- Bedroom: Tied to a bed, you must try to escape, but Mother has her eye on you.
- Includes the highly difficult extra bonus content Ethan Must Die (not compatible with PSVR mode)

Banned Footage Vol. 2
Available on PS4 2/14 (Coming to all other platforms 2/21)

- 21: Take part in a twisted card game where the stakes are your life.
- Daughters: Experience the events that unfolded on the night it all started, when the downfall of the Bakers was set in motion.
- Includes the extra bonus content Jack's 55th Birthday (not compatible with PSVR mode)

(#110392) micafighter válasza djculture (#110391) üzenetére


micafighter
nagyúr

Még hamar.. Akkor biztos nem a játékból vágták ki :))

(#110386) eami grat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110393) djculture válasza micafighter (#110392) üzenetére


djculture
félisten

A vége eleve érdekes a játéknak szóval eleve szerintem kivágták a felét, igy kész van a következő rész is :) Nem lepődnék meg ha hirtelen bejelentenék év végén hogy 1 hónap és jön a 8..

[ Szerkesztve ]

(#110394) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Humble BANDAI NAMCO Bundle 2

$1+
PAC-MAN 256
Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition
ENSLAVED™: Odyssey to the West™ Premium Edition

BTA ($6+)
Warhammer 40,000: Eternal Crusade
Project CARS
NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 3 Full Burst
(More in 6 days 24 hours)

$15+
Tales of Zestiria
Project CARS On-Demand Pack (DLC)

$35+
Little Nightmares (Pre-order)

1 dolcsis BTA pakkot be is huztam.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110395) arty válasza oriic (#110394) üzenetére


arty
veterán

pacmanért adok 134 forintot, ha valakinek nem kell! :))

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110396) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Eladósorba kerülne néhány PC játékom. Az a kérdésem, ha pl. a Fifa, Battlefield 3 kódját beregisztráltam originbe akkor már nem is tudom eladni (lemezesen)? Az Ubisoft játékokra is ez vonatkozik ha Uplayen már beregisztráltam?

(#110397) cskamacska


cskamacska
addikt

rég vót má kép spam.rovat

Bundlistars Broken Sword Complete Pakk 4,38 euró

benne

Broken Sword - The Shadow of the Templars: Director's Cut

Broken Sword II - The Smoking Mirror: Remastered

Broken Sword 3 - The Sleeping Dragon

Broken Sword 4 - The Angel of Death

Broken Sword 5 - the Serpent's Curse

más

Ugyanitt Warhammer 40000: Eternal Crusade-et hajszolva bundli bontásban benne lennék.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110398) Csapoati válasza HaZsolt (#110396) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pontosan így van, ezek már accounthoz kötöttek, azt meg nem legális árulni (legalábbis itt).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110399) djculture válasza HaZsolt (#110396) üzenetére


djculture
félisten

Pc-n új játékot eladni nem tudsz mert mind regisztrációhoz kötött, legföljebb ha külön akountot (emailt is amit megadsz ) csinálsz arra regisztrálod és az egészet átadod ezt viszont ph-n hirdetni nem lehet.
Én bf1-et is igy adtam el a jófogáson, 10 óra után meguntam átadtam 3 rugóval olcsóbban azóta is játszik vele a vevő. De sokan ezzel visszaélnek eladóként úgyhogy vigyázni kell.

[ Szerkesztve ]

(#110400) micafighter válasza djculture (#110399) üzenetére


micafighter
nagyúr

Külön accra regisztráltad a BFet?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.