Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110501) tomsolo válasza ayo (#110498) üzenetére


tomsolo
őstag

Retroismen akciósak ma még a KOEI cuccok, nem tudom van-e ott orosz vásárlás

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110502) eami válasza KubanitoS (#110500) üzenetére


eami
addikt

én igen :) határozottan jót tesz, feltéve ha fél-egy év után kipatchelik a játékból.

(#110503) i2k


i2k
senior tag

Hátha érdekel valakit:

STEAM "Upcoming" listáról:

Agony - 2017 második negyedévében
Aquanox Deep Descent - 2017-ben
ARK Park - valamikor 2017-ben
Bulletstorm: Full Clip Edition - 2017.04.07
DiRT 4 - 2017.06.06
Frozen Synapse 2 - valamikor 2017-ben
Hand of Fate 2 - valamikor 2017-ben
Hellblade: Senua's Sacrifice - még nincs időpont
John Wick Chronicles - 2017.02.09 - only VR!
Marvel vs. Capcom: Infinite - 2017 vége
MOBIUS FINAL FANTASY - 2017.02.06
Mount & Blade II: Bannerlord - még nincs időpont
Prey - 2017.05.06
Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition - 2017.04.04
South Park: The Fractured but Whole - 2017 eleje
SpellForce 3 - valamikor 2017-ben
Styx: Shards of Darkness - 2017.03.14
Sudden Strike 4 - 2017 tavasza
System Shock - 2018
TEKKEN 7 - 2017.06.02
Two Worlds II - Call of the Tenebrae DLC - 2017 első negyedéve
ULTIMATE MARVEL VS. CAPCOM 3 - 2017. március
Vikings - Wolves of Midgard - 2017 eleje

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110504) i2k válasza i2k (#110503) üzenetére


i2k
senior tag

Jön még idén (PC-szemszögből):

* Bloodstained
* Cyberpunk 2077 --- [hiszi a piszi - lesz az 2018 vége is]
* For Honor
* Halo Wars 2
* Kingdom Come: Deliverance --- [valahol a kanyarban]
* Little Nightmares
* Mass Effect: Andromeda
* Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom
* Nier: Automata --- [PC még nincs bejelentve, majd meglátjuk]
* Outlast 2
* Red Dead Redemption 2
* Shenmue III
* Sniper Elite 4
* State of Decay 2
* Tales of Berseria
* The Bard's Tale IV
* Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands
* Vampyr

//Source 1
//Source 2

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110505) maross válasza i2k (#110504) üzenetére


maross
veterán

cyberpunk peesze, hamarabb lesz half life 3 :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110506) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Steamen végigjátszottam a Ryse: Son of Romet.
Nagyon egyedi játék, iszonyat tetszett.Ötletes a harcrendszere, a kivégzések ku*va jók lettek.A története is korrekt.Csak ajánlani tudom mindenkinek. :C
Viszont ami érdekes: "híres" magyar/külföldi gémer oldalakon visszaolvastam róla jó pár tesztet.Eléggé lehúzták.Átlag 5-6 pontos értékeléseket kapott....lassan kezdek kiégni a játék tesztekből.Minden bajuk van mindennel.Végre egy egyedi játék, ritkán látható korszakot ölel fel.Szép grafika (ok, gépigény kicsit magas), tök jó harcrendszer, fasza történet, remek átvezető videókkal és a hangulat ott van a szeren.Erre csak a fika megy...ellenben több fórumba is belestem, ahol több felhasználó nem is érti miért húzták le ezt a játékot....

(#110507) eami válasza ProEvoFan (#110506) üzenetére


eami
addikt

én is lelkesen toltam amíg meg nem untam hogy ugyanazt a 3 embert kell leütni 1000x :(

(#110508) ayo válasza ProEvoFan (#110506) üzenetére


ayo
addikt

anno én írtam róla egyet, harcrendszer nincs, baromi lineáris és ezek miatt monoton, de látványilag egyszer érdemes végigtolni és kizárólag 5 € környéket mondom, hiszen nagyon cső játék

én megértem hogy lehúzta mindenkit ezt, amikor full áron megvette vagy teszem azt előrendelte. én is olcsón toltam végig, de ha többet kellett volna fizetnem, akkor lehet megbántam volna.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110509) maross válasza ProEvoFan (#110506) üzenetére


maross
veterán

Szerintem is tuti jo jatek volt, 7-es ertekelest barmikor meger.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#110510) cyberkind válasza i2k (#110504) üzenetére


cyberkind
félisten

Ohh, ezek szerint mégse vár a R* és kidobja a Red Dead Redemption 2-t PC-re is? :Y Instant vétel, amint lehet rendelem is elő Steam-re.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110511) ayo válasza cyberkind (#110510) üzenetére


ayo
addikt

hivatalosan még nincs megerősítve tudtommal, csak néhány boltnál láttak coming soon feliratot :(

http://jateknaplo.blog.hu

(#110512) cyberkind válasza ayo (#110511) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja jó, én meg kezdtem örülni. :(

Paranormal Cocktivity

(#110513) wolf13 válasza cyberkind (#110510) üzenetére


wolf13
őstag

Én úgy tudom egy darabig ps exluzív lesz.

(#110514) cyberkind válasza wolf13 (#110513) üzenetére


cyberkind
félisten

Az biztos, hogy nem, maximum egy-két DLC meg ilyenek, de mindkét konzolon ott lesz, meg talán PC-n ha a RAGE motort használja majd a játék.

Paranormal Cocktivity

(#110515) wolf13 válasza cyberkind (#110514) üzenetére


wolf13
őstag

Igen , igazad van , rosszul emlékeztem. [link]

(#110516) micafighter válasza cyberkind (#110510) üzenetére


micafighter
nagyúr

Jól emlékszem az a vadnyugatni GTA lenne/lesz?

(#110517) cyberkind válasza micafighter (#110516) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan.

Paranormal Cocktivity

(#110518) micafighter válasza cyberkind (#110517) üzenetére


micafighter
nagyúr

Köszi, akkor várós :)

[ Szerkesztve ]

(#110519) i2k válasza cyberkind (#110510) üzenetére


i2k
senior tag

Linkeltem a forrásokat is...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110520) oriic válasza ayo (#110511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilvan az lesz mint GTA5-nel, hogy kesobb jon PC-re, de hivatalosan egyelore csak PS4-re meg XO-ra lett bejelentve. PC-s valtozat szerintem csak 2018 nyaran jon.

Live-Die-Respawn

(#110521) cyberkind válasza i2k (#110519) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ezek tükrében írtam amit írtam mert a R* köztudottan az a cég aki főként konzolozik és talán meglepnek minket a játékaikkal PC-re, nekem több mint meglepő lenne ha tényleg idén jönne a RDR 2 PC-re, az se biztos, hogy fog, az 1 se jött bár az inkább a remek grafikai motornak köszönhető.

(#110520) oriic
Ha lesz ilyen igazán meglephetnének az 1 PC-s kiadásával is mint ajándék. Én akartam konzolon tolni de a diavetítés maga volt a 60fps a PS3-as változathoz képest.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#110522) arty válasza ProEvoFan (#110506) üzenetére


arty
veterán

18 ezer forintot fizettél érte?

Ott állok benne fél éve másfél órányi haladással, de annyira monoton (ócska harcrendszer!), hogy bár kinézetre egy csoda, nem bírom rávenni magam a folytatására. Oké, a korszak valóban elhanyagolt videojáték szempontból, de kb ennyi, amit fel tud mutatni.

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110523) tomsolo válasza arty (#110522) üzenetére


tomsolo
őstag

> hogy bár kinézetre egy csoda

Ebből is látszik, hogy mennyire harmadrangú a kinézet egy játéknál. Engem egyébként eléggé zavarnak ezek a mai csodák, a Batman AK-nál már kifejezetten idegesített annyira szét volt dizájnolva.

Jól nézett ki, de mint játék baromi idegesítő volt mikor 16 milliomodik alkalommal égette ki a szememet vmi felvillanó reflektor fénye. Ilyen üres és szép játék egyébként az FC4 is - de akár az utóbbi AC-ket is ide lehetne venni :a sok poligon helyett inkább dolgoztak volna azon, hogy a város tényleg élő legyen a Unityben, ne pedig újrahasznosított digitális biohulladékok teleportálgassanak az utcákon.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110524) djculture válasza tomsolo (#110523) üzenetére


djculture
félisten

De mindig megveszi a szarokat mindenki szóval hülyék lennének mást csinálni. Majdnem én is beszoptam megint ezzel a ghost reconnal még jó hogy volt ez a béta, ritka egy gagyi játék. Ubinak a saját játékaiból összevan lopkodva az egész.

[ Szerkesztve ]

(#110525) tomsolo válasza djculture (#110524) üzenetére


tomsolo
őstag

Kedvencem az amikor úgy jön ki egy ilyen játék, hogy lényegében nincs pc amin normálisan elfutna. Az idei évből, meg a tavalyiból is feltudnék sorolni egy valag megjelenést ami ilyen csodásan el volt rontva.

Persze user oldalon se százasak az emberek: 750-es 2 gigás kártyával nyavalyog hogy nem tud mindent maxra állítani....

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110526) Csapoati válasza tomsolo (#110525) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De hát az aprón/boltban azt mondta a tesó, hogy mindent bír UHD maxon is. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#110527) oriic válasza oriic (#110487) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valaki el tudta indítani? :D Leszed valami 160 MB-ot, indítanám (DX11 módban), ablakban elindul, majd kiírja hogy frissítsem a legújabb verzióra a játékot. Leokézom majd alkalmazás leáll. :D

Asus ROG GL552VW-n próbálnám, szóval a gép megvan hozzá bőven.

OpenGL módban meg ezt a csodás error üzit kapom:

szerk: Redditen azt olvasom senkinek nem megy, várni kell... Csodás. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110528) ayo válasza oriic (#110527) üzenetére


ayo
addikt

én addig néztem, hogy update eli magát baromi lassan, mondjuk ha tényleg csak annyi hogy landscape view, akkor annyira nem lesz izgi.

ez viszont egy igazán jó ajánlat: Machine Hunt 0,59€ - Includes 1104 Steam Achievements :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#110529) tomsolo


tomsolo
őstag

Battlefleet Gothic Armada 9,5 GBP ~ 3400 HUF

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110530) sixpak válasza tomsolo (#110525) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egyetértek Kultúra úrral, nem sok újitást véltem felfedezni a játékban.
Talán az impozáns méretű játéktér, amit pozitívumként fel tudok hozni.
De az autók fizikája botrányos, nem is tudtam sírjak-e vagy nevessek, amikor először megláttam.
Az optimalizáció szégyen gyalázat, pláne ha megnézzük a grafikát.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#110531) ayo válasza sixpak (#110530) üzenetére


ayo
addikt

na igen, az "autó fizika" :DD

tökre kíváncsi lennék, hogy mit vettek alapul, mikor a járművek fizikáját modellezték :D igazából azt se értem, hogy miért nem fogták az Far Cry-ban bevált dolgokat és rakták át ebbe? Talán akkor nem lenne az az érzés, mikor beindítom az autót, hogy 2 db pixel tartja össze az egészet valami földöntúli fizikával :D

A játék maga amúgy nekem tetszik, jó az egész, mint koncepció, UBI ügyes, csak meg kéne tölteni kontenttel, hogy a béta alatt se kérdezzem meg magamtól, hogy akkor most mire fel csináljak bármit is.

Nem tudom ki az aki egy ilyen béta után előrendeli PC-re, tökéletesen látszik, hogy ez nincs kész... na mindegy, pedig már nagyon várok egy jó TPS co-opra, de úgy néz ki nem ez lesz az.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110532) tomsolo válasza ayo (#110531) üzenetére


tomsolo
őstag

De hát ez még a Future Soldiernél is randább, hogy lehet erre azt mondani hogy jó az egész?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110533) ayo válasza tomsolo (#110532) üzenetére


ayo
addikt

bár csak a grafikával lenne gond az összes játékánál a UBI-nak :)

WD-nél is leragadt az internet, hogy E3 vs release, azt tény hogy nincs megcsinálva minden egyes eső csepp rendesen, de soha se az jutna eszembe elsőként, hogy csúnya, hanem 10 más gond.

Wildlands grafikailag szép, a koncepció jó, csak ki kellett volna adni másnak a munkát. Nem értem, hogy miért éri meg nekik ezt így kiadni ahelyett hogy várnának.. egyszerűen nem szeretnének egy jó, minőségi játékot? Simán meg lehetne.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#110534) arty válasza ayo (#110531) üzenetére


arty
veterán

az fc4ben nem is volt autófizika :) ebben van, csak nem igazán jó... nagyobb gond a helikopter viselkedése, de méginkább: az openworldség..... :( semmit nem adott vissza a GHOST RECON hangulatból, teljesen úgy éreztem: egy 4-tagú, bérelhető gengszterbandát vezetek...

nagykép

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110535) ayo válasza arty (#110534) üzenetére


ayo
addikt

fc3-ban volt és tuti nem volt ennyire rossz, mert azt nem feledném :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110536) arty válasza ayo (#110535) üzenetére


arty
veterán

ott sem igazán volt, iszonyat puritán doboztologatás szintjére van a teljes FC szériában butitva a szárazföldi járművezetés :(

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110537) sagem válasza ayo (#110531) üzenetére


sagem
addikt

UBI kapcsán mindig az az érzésem, hogy rettenetesen jó ötleteik vannak és mindig próbálkoznak valami újat (vagy legalábbis frissebbet) kihozni az ismert játékelemekből, csak..csak éppen a megvalósítás során szétbarmolják az egész koncepciót :D

Van egy remek ötletük, leírva rettenetesen jól hangzik, mindenki várja, aztán kihoznak belőle jó esetben egy közepes valamit és az már a jó eset. De legalább próbálkoznak, nem úgy mint az EA, ezt értékelem bennük, s van amelyik játékuk később beérik, pl. az R6 Siege is egész jól összekapta magát mostanra, illetve a Division is elkerülte a megsemmisülést :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#110538) BoneDragon válasza sagem (#110537) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én már előbb veszek EA játékot, mint Ubit. Azok legalább optimalizálva vannak valamilyen szinten, meg a bugok is kevesebbek frissen kiadott játékoknál. Nagyon süllyed az Ubi. Legalábbis szerintem.

(#110539) Źşë' válasza arty (#110536) üzenetére


Źşë'
addikt

konzolszinvonal rulz :R

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110540) i2k válasza ayo (#110528) üzenetére


i2k
senior tag

Tales of Maj'Eyal - 1611 öcsi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110541) Mr.Csizmás válasza i2k (#110540) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Train Simulator

Global Achievements

% of all
players
Total achievements: 939

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110542) arty válasza Źşë' (#110539) üzenetére


arty
veterán

semmiféle relációban nincs az ócska/nemlétező autófizika a konzolokkal ... de nyilván a pécéexkluziv openworld játékokban világklasszis autofizika található :DDD

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110543) i2k válasza Mr.Csizmás (#110541) üzenetére


i2k
senior tag

Én mondjuk rákontráztam ayo "játékára"... a Train Simulator "csak" 939 öcsivel rendelkezik.

Ha a "kevesebb, de mégis sok" a játék neve, akkor én ezzel tromfolok:

Company of Heroes 2 - 452 darab öcsi.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110544) i2k válasza Mr.Csizmás (#110541) üzenetére


i2k
senior tag

Futottak még... [és érdekesség: ezekkel mind rendelkezem STEAM-en, és a vásárlásukkor általam rögzítetthez képest 1 kivétellel mindegyiknek nőtt az öcsi-száma - a PD2-nek például 227 darabbal!]:

A Valley Without Wind 2 - 210 öcsi
Age of Empires 2 HD - 294 öcsi
AI War: Fleet Command - 322 öcsi
Guns of Icarus Online - 465 öcsi - 568 öcsi
Killing Floor - 285 öcsi
Men of War: Assault Squad 2 - 490 öcsi
ORION: Prelude - 251 öcsi
PayDay 2 - 551 öcsi
Sid Meier's Civilization 5 - 286 öcsi

[ Szerkesztve ]

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110545) Źşë' válasza arty (#110542) üzenetére


Źşë'
addikt

minek egy kontroller alá fizika, azért hogy a 8 éves Pistike ne tudjon vele játszani?! jóreggelt vietnam! :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#110546) tomsolo


tomsolo
őstag

Steam Weeklong:

The Deadly Tower of Monsters - 3,74€
Smashing the Battle - 7,19€

G2A

Overfall ~ 1 000 Ft

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110547) arty válasza Źşë' (#110545) üzenetére


arty
veterán

nézd, ez trend :)

a gta4 nagyon sokáig konzolexkluziv volt és a legkomolyabb járműfizikával büszkélkedhet (nem a legreálisabbal!). jött a gta5 és butitották. van aki szerint persze csak reális lett a fenemód tapadó verdáival... ;)

watchdogs1->wd2 szintén butuláson esett át

fc2-3-4 szvsz alig változott, borzalom leegyszerüsített a szárazföldi járművek viselkedése (ellentétben a vízi járgányokkal), még akár az első részhez képest is (micsoda ugratásokat lehetett anno véghezvinni :D )

és hogy mi az ok? a szokásos. hány példány kell a nyereséghez ma és mennyi kellett 5 éve?
ha 3x annyi db-ot kell eladni, 3x akkora réteget kell megcélozni, 3x olyan egyszerűnek, hozzáférhetőnek kell lennie a játéknak (nyilván túlzok, csak a logikámat vezetgetem le :D ) ...

mafia3-at nemtom, még nem próbáltam. nemtom érdemes-e - jó a kocsifizika, bugokat, legalább a nagyobbakat, kijavították?

---

ellenben pl a dirt4-el kapcsolatban a codemasters nagyon esküdözik, hogy a szim mód dirtrallys magasságokig szárnyal majd ;) ha openworldben nem is, autósjáték fronton lehet h lesz némi előrelépés

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110548) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ryse: Son of Rome játékhoz keresek coop játékost.Akinek van kedve vegyen fel steamen; köszi!
Steam nevem: ProEvoFan

(#110549) i2k válasza tomsolo (#110546) üzenetére


i2k
senior tag

Az első kettő nem is tűnik rossznak [elsőről 'gémpléjt' is néztem].

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110550) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Már régóta fáj a fogam Spider-Man™: Shattered Dimensions-re. De 15 eurért még sokallom.
Tudjátok esetleg lesz-e olcsóbb, vagy ez is elfoi tűnni steamről?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.