Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110401) djculture válasza micafighter (#110400) üzenetére


djculture
félisten

Igen külön az email fiókot is amit oda adtam a vevőnek és Teamwieverrel még azt is lezongoráztuk hogy a fiókot és az emailt átírtam a nevére, kódot ő adott meg hozzá. Már nem az első, semmi nem tiltja az átruházást és normálisan meglehet csinálni így. Itt a ph-n is azért van tiltva mert sokan eladóként ezzel akarják átbaszni a másikat. De nálam ez nem fenyeget, mert a becsületem nem adom el egy szar játékért illetve az áráért.

[ Szerkesztve ]

(#110402) micafighter válasza djculture (#110401) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem köszi, persze ezzel én is így vagyok. Viszont akkor meg szívás ha meg akarod tartani a játékot :DDD Mondjuk én venni se vennék igy mert a sajátomon van vagy 30-40 játék, váltogatni meg nem szívesen váltogatnám a fiókot. Ez persze a rendszer hibája hogy nem lehet csak simán elpasszolni, konzolon rendben van, de hogy PC-n is lehessen úgy mint konzolon, ugyan már...

[ Szerkesztve ]

(#110403) Dilikutya válasza micafighter (#110402) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konzolon is csak a lemezest tudod eladni, a digitálisan vásároltat nem. De PC-n nincs is értelme szerintem a használt piacnak, a bolti árak is kb. úgy alakulnak, ahogy használtként menne. Csak épp szoftvert én így nem vennék, macerás lenne kiszűrni, nem vernek-e át. Mert azt nem támogatom, hogy a DRM a lemezen legyen, használok még optikai meghajtót, de nem arra, hogy örökké pörgesse a lemezt, mint a régi szép időkben. Még az eredeti játékaimhoz is volt letöltve nocd crack.
Mondjuk én eladóként sem igénylem a használt piacot, amim van, azt nem akarnám eladni, kivéve a bundlis meg ingyen indie szemeteket, amiket már tízszer megbántam, hogy aktiváltam, és ma már nem is teszem, még a 0,03 €-s kártyákért sem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110404) i2k válasza oriic (#110394) üzenetére


i2k
senior tag

Más járt úgy, hogy az On Demand Pack aktiválása ellenére sem a STEAM kliensben, sem a webes felületen nem látszik, hogy rendelkezi ka Project CARS DLC-kkel, és a játékban sem találhatóak a tartalmak?

Mert én így jártam. S csak ezért vettem a csomagot... :(

//STEAM kliens közli, hogy a kód már aktiválva van a fiókomhoz.
//Humble Bundle oldalán a cím mellett nincs kék pipa. Minden más aktivált játék mellett ott van.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110405) oriic válasza i2k (#110404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bundle topikban valaki irta hogy gond van a DLC-kkel, de rajta vannak mar az ugyon.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110406) Vertigo18 válasza oriic (#110405) üzenetére


Vertigo18
addikt

Igen, akkor ide is bevágom a Twitter linket, hogy megnyugtassam azokat, akik megvettél a 15$-ost, de még nem kapták meg a Dlc-ket...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#110407) djculture válasza micafighter (#110402) üzenetére


djculture
félisten

Nekem nem szívás van vagy 30 fiókom mindegyiknél 1 játék van belépési kódok feljegyezve, originnél meg a ubiplaynél is tök mindegy számomra. Steam fiókom csak 2 van.

(#110408) Dilikutya válasza djculture (#110407) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez önmagában szívás és kínlódás. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#110409) pingtest válasza i2k (#110404) üzenetére


pingtest
tag

Igen igen, köztük én is. Nézegetem eseményeket, valami csak lesz. Én is csak azért vettem ezt a csomagot.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#110410) djculture


djculture
félisten

(#110411) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha előrendelitek a Sniper: Ghost Warrior 3-at, megkapjátok a Season Pass-t is hozzá ingyen:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#110412) djculture válasza oriic (#110411) üzenetére


djculture
félisten

2 nap és meglátjuk hogy egyáltalán ér e valamit vagy megint olyan szörnyű lesz mint az előző része is.

(#110413) i2k válasza oriic (#110411) üzenetére


i2k
senior tag

Pár kattintástól megkímélem a többieket...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110414) pingtest válasza i2k (#110404) üzenetére


pingtest
tag

Meg is vannak.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#110415) tomsolo


tomsolo
őstag

Battleborn PC + DLC - 3,12 € az 5% kuponnal :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110416) i2k válasza pingtest (#110414) üzenetére


i2k
senior tag

Hopp, köszi, hogy szóltál - tényleg, nekem is megjöttek :)

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110417) BoneDragon válasza tomsolo (#110415) üzenetére


BoneDragon
veterán

Még ennyiért se...

(#110418) i2k válasza BoneDragon (#110417) üzenetére


i2k
senior tag

Botorság.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#110419) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#110420) micafighter válasza oriic (#110419) üzenetére


micafighter
nagyúr

Tetszik :) Bár van sok jó steam skin.

(#110421) tomsolo válasza micafighter (#110420) üzenetére


tomsolo
őstag

:(

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110422) arty


arty
veterán

ubisoft kiküldte a wildlands beta kulcsokat!

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110423) ayo válasza arty (#110422) üzenetére


ayo
addikt

Nekem semmi :s

http://jateknaplo.blog.hu

(#110424) Heavyrain válasza oriic (#110419) üzenetére


Heavyrain
őstag

Hasonlít a Steam 3.0 skinre. Nem rossz! :K

(#110425) arty válasza djculture (#110357) üzenetére


arty
veterán

és erre tegnap kijött egy patch :D

az F1 2016-hoz

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110426) djculture válasza arty (#110425) üzenetére


djculture
félisten

Ideje volt már majd megnézem javult e a sok bug.

(#110427) arty válasza djculture (#110426) üzenetére


arty
veterán

egyetlen egy bugot javítottak ki és nem lesz több patch :/

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#110428) tomsolo válasza arty (#110427) üzenetére


tomsolo
őstag

Leváltották Ecclestone-t? ;]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110429) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jövőre jön a GTR3

Live-Die-Respawn

(#110430) djculture válasza arty (#110427) üzenetére


djculture
félisten

Köcsög banda igy vegyen tőlük bárki autós játékot, dirt4-el is ez lesz?

(#110431) Lackki válasza oriic (#110429) üzenetére


Lackki
senior tag

wohoooo :) R3E szintet felülmúlni? alig várom!

Privátot hamarabb észreveszem

(#110432) eszement24


eszement24
aktív tag

(#110433) cskamacska


cskamacska
addikt

Az előzmények után Humbli most már mocskosan trollkodik ám. :(((

Épp küldtek levelet, hát, ezt:

You have a coupon that's about to expire!
Want more aliens? Get XCOM 2 in Humble Monthly!
Use it before February 3rd at 10:00 a.m PST to get 10% off.

Unlock XCOM 2 today with more to come. Cancel anytime.

Természetesen a linkekre kattintva csak a sima Humbli Scambli oldalra dob, amit rendesen vásárolva 12 dollár darabja, esetleges 5 dollárról bónuszról sehun semmi.

Nos, száradjon rájuk.^^

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110434) BasketWink válasza ayo (#110423) üzenetére


BasketWink
csendes tag

nem kulcsot küldenek csak szimplán uplay-ben megjelenik majd a Ghost Recon Wildlands Technical Test, de persze erről e-mailben értesítenek vagy valaki meghív rá (3 meghívót küldhet az akit kiválasztottak a tesztre)

(#110435) ayo válasza BasketWink (#110434) üzenetére


ayo
addikt

köszi, sajna nem jött semmi viszont duvi kolléga meghívott, úgyhogy most már csak várom :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#110436) tomsolo


tomsolo
őstag

cdkulcson 42.5 font a Tekken 7 Deluxe Preorder (kuponnal)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110437) Mr.Csizmás válasza tomsolo (#110428) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110438) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

ayyo,

Rust-ot kínálják valahol jóáron? létezik bundlemaradék formájában esetleg?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110439) MrGeE


MrGeE
csendes tag

Üdv! Valakit érdekel Mortal Kombat X + Mortal Kombat X: Kombat Pack DLC , nekem természetesen a Mortal Kombat X - Kombat Pack 2 DLC miatt kell :DDD
Baráti ajánlatot várok privátban...ha nincs jelentkező, megy az nagy "magyar" nindzsa topikba valami kellemes "ABACABB" pázől felavánnyalo ;]
9,1908 euroert veszem bulndlestars lunar 8% kuponnal!
Köszönettel: GeE :D

(#110440) MrGeE válasza Mr.Csizmás (#110438) üzenetére


MrGeE
csendes tag

privatbam kuldok neked egy nagyon akcios ajandek rustot, ha elfogadod ;)

(#110441) Mr.Csizmás válasza MrGeE (#110440) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

MrGeE egy úriember :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110442) MrGeE válasza cskamacska (#110433) üzenetére


MrGeE
csendes tag

szerintem nalad az a heizet h csak szuneteltetve van a havi bundli es nem mondtad le veglegesen... en is epp most jatszottam meg 1 ev utan a havi felmondasat, nekem is kuldtek a visszaváró email...meg is kaptam utána a 4.5 eurot plusz és a 10% kedvezményt az ujraindítasnál. csekkold újra hßtha csak pihentetve van 1 hónapra...

[ Szerkesztve ]

(#110443) cskamacska válasza MrGeE (#110442) üzenetére


cskamacska
addikt

Köszönöm a biztató szavakat, de már le lett mondva az előfizetés elébb. Kupon is fura lenne ha működne, mert a felhasználható kuponoknál sincs semmi, a Humbli meg mindenképp 12 dollárt von Paypalról.

Szóval a mama marad, lesz gyűjtve Battlefleet Gothic Armadára, cdkeys-nél már 15€. :) Meg ha nagyon nem akad majd szabad Eternal Crusade(veszik mint a cukrot mert GOTY :DDD ), akkor kénytelen leszek befoglalt Bandai Namco BTA-t bontani.

Egyébként nem hatalmas üzlet hosszabb távon a Humbli Scambli, 1-2 húzónéven túl random dolgokkal van feltöltve, vétel után meg nyűgös elcserélni/ eladni, mert már Steamtrades-en is rínak, ha Groupbuys 12/6-7-8 áron felül adnám, mer há bundliba vót. Lehet ez a bundli biznic az emberek agyára megy lassan, Alan Wék Collectors-re még mindig prüszkölnek, mert lassan 4 éve(!) benne volt egy dolláros Humbli Weeklyben, jah kérem, csak éppen azóta sem volt 5 euró alatt az alapjáték.

De mindeközben G2A-ról meg viszik sokszorosáért is, mint ha iskolában tanítanák, mert az hivatalos megbízható bolt, úgy ám. :K

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#110444) tomsolo válasza cskamacska (#110443) üzenetére


tomsolo
őstag

4 500 alatt van a BGA, kuponnal és fontban vedd akkor majd 100 forinttal olcsóbb. :)

DLC-t venni hozzá felesleges imho - bár ha azt nézem hogy preordereltem 5 500 -ért és mindent megkaptam hozzá akkor elég jól tartja még az árát.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110445) tomsolo


tomsolo
őstag

Pár rövid ajánló:

Xemo™ : Robot Simulation

Aranyos robot "animátor" fizikával - pl egyensúlya is van a robotnak!

Igazából ez egy motion sequence editor: a robotnak készíthetünk minden féle mozgásokat amiket tárolóba rakhatunk majd ezek sorrendjével tudjuk "programozni" a jószágot. Leírva ez talán bonyolultan hangzik, de pl. egy sétánál kell egy induló animáció(kilép), majd jön a séta - amikor lép, illetve ahány séta animáció teszünk a stackbe annyit fog sétálni - majd egy záró animáció(mikor megáll). Ha megcsináltunk mindenféle jó mozgást, akkor jöhetnek a challenge pályák ahol különböző feladatokat kell teljesítenünk: pl sétáljon innen ide, kerüljön meg egy nagy négyzetet stb. cserébe van ranglista is ki milyen gyorsan abszolválta.

Aki szereti a relaxos, szöszmötölős cuccokat annak ajánlott, de még ea státuszban van a játék.

G2an cirka 4 és fél ojróba fájt.

Downward

Kellemes parkour játék, Talos Principle hangulattal. A motor Unreal 3D ezért viszonylag szép, cserébe kell hozzá gép. Az irányítás szokni kell, nem ugrik olyan könnyen a jómadár mint szeretnénk főleg nem olyan messze.

A pályákon mindenféle bizbaszt lehet gyűjteni, amiért cserébe tudunk fejleszteni skilleket. Ha meghalunk az 2 bizbaszba kerül tehát van egyfajta minimal rouge játékmenet is.Nem nehéz a játék de fontos jól felmérni mit kell csinálni, nem mindig egyértelmű.

Ez is ea státuszban van, ettől függetlenül teljesen játszható, pár apró bugot leszámítva - pl. a DOF-t nem lehet rendesen menüből állítani. Igéretesnek tűnik, a béta teszter kulcsot szintén sikerült 4 és fél ojró körül beszerezni a gékettőan.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110446) djculture válasza szallasi007 (#110371) üzenetére


djculture
félisten

Szóval kipróbáltam perpillanat a nasa gépe kevés neki, egy matrix 980ti 6gigás kártya nem birja médiumon full hd-ben futtatni a játékot. Az rx 480-on ezek után már ki se próbáltam, nvidiás cím azon még szarabb lehet.

[ Szerkesztve ]

(#110447) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

A következő humble mothly-ban a húzó cím a Total War: Warhammer.
A havit nem mondom le, viszont a játék már megvan.
Tehát ha valakit érdekel és csak amiatt nem akar előfizetni, írjon privit.. szívesen cserélem majd a következőkre:
Dishonored 2
Doom,
Divinity: Original Sin Enhanced Edition,
Elite Dangerous,
IL-2 Sturmovik: Battle of Stalingrad

Ezeken felül meghallgatok minden javaslatot.. legfeljebb nem egyezünk meg :)

[ Szerkesztve ]

(#110448) Hunbeast87 válasza Gaborka30 (#110447) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt te sem gondoltad komolyan, ugye? :DDD

Mindenesetre feldobtad az estémet. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#110449) tomsolo válasza Hunbeast87 (#110448) üzenetére


tomsolo
őstag

A doom egész közel van :)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#110450) Gaborka30 válasza Hunbeast87 (#110448) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Nos.. valóban.. így jobban belegondolva: minek cserélne ilyen árú játékokat, ha megveheti a monthlyt :D

Akkor újabb próba.. egy dishonored 1 def edition :D

Elsőre csak az eredeti árakat néztem...
Aztán persze jogos a röhögés :D

Na de hátha ajánl valaki érte valamit, amire épp szükségem van :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.