Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52097) adam7027


adam7027
csendes tag

Sziasztok!

Haikelite tulajokhoz (és/vagy ideiglenes használóihoz, pl. ZozzV6) lenne kérdésem az MT03 illetve MT09R és MT07S modelleket illetően.

Jelentős különbségeket tapasztaltam ezen lámpák melegedését illetően, az érdekelne, hogy melyik lámpának mennyire vastag az a része, ami a LEDektől elvezeti a hőt.

Van egy MT07S-em XHP70.2-vel szerelve, kb. 4500 lumenre lehet képes. Van egy MT09R XHP35 HI verzióm is, ami valahol szűken 6000 körül teljesíthet. Tudom, hogy az XHP35 HI valamivel kevésbé hatékony, mint az XHP70.2, de mégis az MT09R-em sokkal gyorsabban átmelegszik (nem lesz nagyon égetően forró, csak kellemetlenül meleg, de akkor a TA féle driver lejjebb is kapcsol - és nem úgy, mint 1-2 FireFlies lámpa esetén, amikor még a külsejének nem is volt ideje átmelegedni, de már sokkal lejjebb szabályzott).

Gondolom, ennek örülnöm kell, mert ez azt jelenti, hogy jobb a hővezetés, mint pl. az MT07S esetében vagy akár az MT03-nál, de nem tudom, hogy minden szempontból helyes-e a következtetésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.