Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-05 18:11:35

LOGOUT.hu

DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30741) J0shu4M1ll3r válasza TeeJay (#30733) üzenetére


J0shu4M1ll3r
senior tag

Na akkor ezt a 2 időintervallumot majd megnézem. Igen azonos, illetve már nálam is látszik a 200 felfelé. Erre mondtam, hogy max ezt is kipróbálom, mert az se olyan rossz, és még marad is egy kicsi a kasszában.
Mondjuk ennyi erővel ha az általános netezést nézzük, akkor az 500 is bőven sok :D
Gép szerintem meg van hozzá, a router meg amit adnak. Kénytelen vagyok azt használni a telefon miatt.
Akkor is fizetős a csomag váltás, ha nincs hűség? Mert az biza nincs.

@lajos0001:
Router nélkül nem lesz gond? A kábel ami bejön a lakásba azon rajta van a telefon is, azért kell a zte, hogy azt leválassza. Ha csak a bejövő kábelt bedugom a gépembe akkor nem lesz semmi baj?
Ezekre a tippekre majd ráguglizok, köszi!
Hdd is frissnek mondható, router pedig zte zxhn h298n, elvileg csak user jogom van hozzá, nem? Azt tudom piszkálni? Hw szerintem meg van hozzá. Kábel gyári digi által bekötött. Egy helyen csatlakozik a router, onnan meg a gépbe. Azt a rszét, ami az elosztóból jön a routerig, azt hogy tudom letesztelni? A megtörések látszólagos vizsgálatán kívül? Plafon magasságában van behozva, eddig nem vettem észre semmi sérülést.

"There are things you can't fight. Acts of God. You see a hurricane coming, you get out of the way. But when you're in a Jaeger, suddenly, you can fight the hurricane. You can win."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI internet (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.