Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94351) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Tegnap végre toltam egy sort, sokkal jobb ez a játék, mint emlékeimben élt :) Viszont mivel utoljára akkor toltam amikor még először végig kellett tolni normálon mielőtt nehezebbre lehetett volna tenni, nehézséggel kicsit meg vagyok lőve, hogy mi célszerű? Hagyjam normalon, mert ott lehet a leghamarabb végigszaladni, vagy nyomjam fel addig a nehézséget amíg anélkül tudok haladni, hogy túl sokszor meghalnék? Vagy tök mindegy? :)

(#94352) WOT-H-A-C válasza Cathfaern (#94351) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én alapból hard-on szoktam kezdeni. Én ajállanám , hogy próbáld ki és amelyik még szórakoztat és nem szenvedsz told azon.

Szerk : Magasabb szinten jobb a loot és a gold hozam is. No meg az enemy is brutálabb! :D

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#94353) Dyingsoul válasza Cadal (#94349) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Szerintem esélytelen, a lényeget lehagytad az elejéről:
PTR Only
PTR Only
PTR Bag of Fortune

2x is ott van jó nagy betűkkel. :DDD És szerintem ennek csak az a logikája, hogy tudják tesztelésre használni a játékosok, szerintem így a 2000% lego findot akarják eliminálni PTR-ről mert sokan csak akkor mennek rá PTR-re amikor 2000%-os buff van ott és ilyenkor tudnak próbálgatni buildeket de feedbacket nem adnak. Az új baggel legalább fixen azok a cuccok esnek amiket változtatás ért, így lehet tesztelni értelmesen és nem a lootot kell pörgetni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#94354) sandor906 válasza Cathfaern (#94351) üzenetére


sandor906
tag

Nekem a tapasztalatom, hogy minimum t1-en indulok lvl1-től. Ha sokat halnék, 1-et vissza, de nem szoktam, mert t1 -en előbb esnek leg itemek, azokkal már sokszor mehet a t2. is. Szólóban szeretem ezt csinálni, mert ha ketten vagyunk, ott sokat húz az nehézségen a játék....és sokan nem bírják a sok halást. csak wizarddal megyek, azzal az elején nem kell belemenni a tömegbe, vannak távolsági skillek az elejétől......)

[ Szerkesztve ]

GhostDragon#24437

(#94355) Mart1n válasza sandor906 (#94354) üzenetére


Mart1n
csendes tag

Szerintem meg csapatban T6 lvl 1 -től. Na persze nem kezdőknek.

(#94356) sandor906 válasza Mart1n (#94355) üzenetére


sandor906
tag

Igen, a leggyorsabb, ha valaki(k) t6-on felhúz(nak) lvl70-ig.....

GhostDragon#24437

(#94357) SQX_Barto válasza sandor906 (#94356) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Foleg ha meg utana tolnak nemi GR50-et is veled... :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94358) need


need
addikt

Sziasztok..

Kis élmény beszámoló..

Megalodon nak köszönhetően sikerült bele pillantanom egy burutál csatába én csak feküdtem keltem már akkor meghaltam ha negált mellettem egy szörny.. minden estre abból az 1-2 paragon pontot jól meghízott. Én még nem toltam hálózaton csak privátba néha betéved 1-2 orosz valami elképesztő cuccokkal bele gondolva te jó ég mennyi játék idő lehet e mögött!

Megalodon nak ezúton köszönöm még egyszer ezt az élményt..:)

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#94359) kökény válasza need (#94358) üzenetére


kökény
aktív tag

Hálózaton nyomod te is, mert állandó netkapcsolat kell ahhoz is, ha csak soloban nyomod, te a public gamre gondoltál ;)
Gr-t mentetek?Gondolom esett pár upgrade cucc, ha megadod a Battletagedet csapathatunk pár kört, de én előreláthatólag csak hvégén leszek, jah gyors kérdés NS(non season)-be v szezonba hentelsz?

(#94360) Mart1n válasza sandor906 (#94356) üzenetére


Mart1n
csendes tag

Nem. Én szezonkezdésről beszéltem. Sohasem huzatom az első karit.

(#94361) sandor906 válasza Mart1n (#94360) üzenetére


sandor906
tag

Én is, de egyedül szeretem csinálni, főleg, hogy a journey egy része szóló teljesítésű.

GhostDragon#24437

(#94362) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Kis barbár téma: mindenki a Raekor + IK kombó szette tolja, pedig az ugrálósban is van potenciál. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94363) -=Jam=- válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én is az ugrálósat használom, de a 75-ös riftet is keservesen tudtam csak megcsinálni. Igaz még csak 680 paragon vagyok, és anci cuccok is kellenének még, de azért belinkelhetnéd a gear-ed, kíváncsi vagyok mivel sikerült a 82 :)

(#94364) -=Jam=- válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Közben megtaláltam a profile-od :)

(#94365) KubanitoS válasza -=Jam=- (#94364) üzenetére


KubanitoS
veterán

:C

Írj privit, vagy vegyél fel ha lenne kérdésed.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94366) Ghoost válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


Ghoost
tag

Gratu! :)

Battle.net: Mcghoost#1381

(#94367) KubanitoS válasza Ghoost (#94366) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi, hiányoltalak is ma.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94368) need válasza kökény (#94359) üzenetére


need
addikt

Igen át raktam a publikust..mire is jó ez a fórum..?! én jövőhetén gépezek csak
ha fent leszek rád keresek látom a nicked alatt a nevedet.. ;)

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#94369) nemeth989 válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


nemeth989
senior tag

Ez akkor az earth sett? Jó fél év szünet után kezdtem újra a játékot. Diablofans-ról néztem pár tanácsot. Tegnap Kadaláztam össze a cuccokat hozzá. Van potenciál biztos benne. Csak elfogy a Hp-m 55-ös szinten. A cuccaim se világszámok.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#94370) szupermacs


szupermacs
veterán

Egy (talán hülye) kérdésem lenne:

Érdemes beszerezni X360-ra a D3-at? Most láttam 6K környékén az Ultimate Evil Editiont. Annyit még kiadnék érte.

(#94371) kökény válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


kökény
aktív tag

Azigen!Grat, nagyon érzed te ezt a játékot ;) :C

(#94372) kökény válasza need (#94368) üzenetére


kökény
aktív tag

Oké, csak írd már le, a te azonosítódat is, hogy tudjam te vagy az aki vagy :D

(#94373) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tenyleg nem nagyon jatszanak az emberek nonseason HCval.

DHval GR70 (ami ugye siman a journey miatt is kene) top580 nonseasonban, GR71el pedig top396ot megcsiptem 13 perc koruli idovel.

oke, eleve a DH annyira nem jo GR pushra, de kb hasonlo gearje volt a karinak amivel SCben GR75nek meg nekiugranek, UEvel meg az meg annyira nem extrem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#94374) Edge válasza KubanitoS (#94362) üzenetére


Edge
veterán

gz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#94375) Cadal válasza szupermacs (#94370) üzenetére


Cadal
őstag

Saját tapasztalatom nincs, de úgy tudom, hogy a korábbi generációs konzolokra elég sok tartalom nem lett aktiválva. Szóval szerintem nem érdemes ré pénzt kiadni, ha pc-n is megvan inkább tedd félre a pénzt necrora.. :-)

#94362) KubanitoS: Gz nem semmi eredmény ez is!

[ Szerkesztve ]

(#94376) szupermacs válasza Cadal (#94375) üzenetére


szupermacs
veterán

Igaz, van benne valami. :R De a Local Co-op nagyon csábít. :DDD

(#94377) Ghoost válasza KubanitoS (#94367) üzenetére


Ghoost
tag

Igen, a héten minden nap volt program de elvileg ma este tíz körül és hétvégén már leszek :)

[ Szerkesztve ]

Battle.net: Mcghoost#1381

(#94378) szmegma válasza Mart1n (#94360) üzenetére


szmegma
aktív tag

Hmmm, szoval negy lvl1-es karival kezditek a jatekot T6-on? No dps, no toughness, erdekelne errol egy video ha lehetseges...

TV: JZ1000

(#94379) AnginaP válasza szmegma (#94378) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Mi így (T6 lvl 1től) lvl 5-6ig bírjuk, mert nagyon nem esik cucc, a lények meg nagyon el-imbulnak. Utána átcsap szintlépésenként igazi torment-be. ;]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#94380) KubanitoS válasza Cadal (#94375) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi neked és mindenki másnak is. Kicsit azért fura, hogy egy ilyen eredménnyel top 50 körül lehet kerülni. Nem nagyon szeretik a barbárt a népek valamiért.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94381) rumkola válasza AnginaP (#94379) üzenetére


rumkola
veterán

Nem értem. LvL 1től 6ig normálon kb. 15 perc, szerintem T6on tovább tart mire leölsz pár darab enemyt. :F

[ Szerkesztve ]

(#94382) AnginaP válasza rumkola (#94381) üzenetére


AnginaP
aktív tag

Egyet értek. :K

Indítok egy Skyrim szervert.

(#94383) dargelot válasza rumkola (#94381) üzenetére


dargelot
senior tag

Levelingre a legjobb módszer T1-en kezdve (nem riftekben) a killchain xp halmozása. Soloban akár 2 óra alatt meglehetsz lvl70en.

(#94384) Muton


Muton
addikt

elvileg az ancient itemek aránya 10%.
ha 90% succes van gem upgradenel, akkor ugye 10% az esély a failedre.
Kadala 10% eséllyel ad legendet/setet

szeretnék pont ugyanolyan 10%-ot az anci itemek esésére és Kadalától legendre, mint a gem upgrade failedre...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#94385) Gyuri27 válasza Muton (#94384) üzenetére


Gyuri27
félisten

Gemnél 90%-ra rá se próbálkozok már. Sose jön össze.
Lehet matekozni pl, hogy három 90%-ra egyet nem ad be annak matematikailag mennyi az esélye.
Régóta mondom. Van a matematikai random és valószínüség. Meg a blizznél is van valami. A baj csak az, hogy a kettő nem is hasonlít. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#94386) Muton válasza Gyuri27 (#94385) üzenetére


Muton
addikt

csak akkor nem kellene kiírni a %-kat, mert így elég frusztráló a dolog...

de legalább óriási fejlesztéssel elérték, h a diablo pet ne hörögjön idegesítően. nem ritkították a hörgését, vagy csak lehalkították, hanem óriási kreativitást belevíve a a probléma megoldásba, egyszerűen elnémították :D >_<

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#94387) proci985 válasza Gyuri27 (#94385) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

van 90000 felhasznalo aki egy ora alatt gemet upgradel. ahhoz, hogy mind a harom gem 90%nal bukjon az esely (1/10)*(1/10)*(1/10), ez egyben annal a diszkret binomialis eloszlas szele. tehat a 90000 felhasznalobol 90nek ez fog tortenni.

mivel erre a kicsi az esely es igazsagtalannak erzik, ezert ok irjak le nagyobb valoszinuseggel ha buktak. ha mondjuk napi 20 riftet tolnak le egy 200 napos szezon alatt pedig negyszer is siman kozeperteken megeshet.

de ezt mar leirtuk itt a forumon is ezerszer, az, hogy egyen szinten kinek milyen a drop nem erdekes, mert nem szignifikans a teljes mintahoz viszonyitva.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#94388) SQX_Barto válasza Gyuri27 (#94385) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem van meg, hogy 60%-ra is bead parat, neha meg 90%-nal is szivat, total random :)
De azert, amikor van lehetosegem 100%-ra megyek inkabb.
Bar majd feljebb kene huznom par gemet, szoval vagy magasabb partit kell keresnem, vagy pedig 60%-okig is elmenni aztan maximum joval lassabban mennek fel a gemek...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#94389) dargelot válasza Gyuri27 (#94385) üzenetére


dargelot
senior tag

Jelenleg Hc-ban tolom egy karival és gr60 speedeket tolok gem uppra. A gemeket lvl 60ig húzom így tehát a végén sok 60% van 9 gem párhuzamos húzásánál, és van amikor 3ból 1sem, van amikor mind a három upp összejön. Teljesen random, de nagy átlagban tartja a a 60%-ot. Amit inkább észrevettem, bár lehet ez is csak beképzelt dolog, hogy rengeteg 100% után az kövi 90% nem jön össze.

(#94390) kecsawi


kecsawi
senior tag

Üdv!
"set me free" feladatot leírná vki, hogyan kell teljesíteni? :F

(#94391) -=Jam=- válasza kecsawi (#94390) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Az attól függ melyik set van fent a karaktereden, mert mindegyiknek más a set dungeon-je. Youtube-on keress rá az adott set neve + set dungeon szavakra.

(#94392) kecsawi válasza -=Jam=- (#94391) üzenetére


kecsawi
senior tag

Köszönöm, így már menni fog. :R

(#94393) DaveHutt válasza kecsawi (#94390) üzenetére


DaveHutt
őstag

A legtöbb set dungeon számomra agyvérzés volt. Érdemes a specifikus setedre keresni egy buildet, úgy teljesíthetőek.

(#94394) dargelot válasza kecsawi (#94392) üzenetére


dargelot
senior tag

Én inkább azt tanácsolom, hogy az adott kaszt könnyebb set dungeon-ját próbáld megcsinálni. Pl Monk-nál megkapod az Ulianna settet, de mégse azt a legtanácsosabb megcsinálni.

(#94395) DaveHutt válasza dargelot (#94394) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ha már Monknál tartunk, az Inna set dungeont mondták a legkönnyebbnek, de sztem a harangozó Sunwuko a legkönnyebb.

(#94396) -=Jam=- válasza KubanitoS (#94365) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Alakul nekem is az ugrálós barbárom :)
Azért még van vele hova fejlődni bőven, ha a 80-at elérem azzal már elégedett leszek.

Egyébként a furious charge build-del nem értem, hogy lehet ekkora rifteket menni, én azzal egyből halok még ilyen 65 környékén is, pedig több oldalon is átnéztem a buildet, és azokat próbáltam.

Aprópó, valaki majd segít a T13 rift 4 perc alatt, és a 45 mp Belial killel, hogy meglegyen a Guardian?

[ Szerkesztve ]

(#94397) czpitti


czpitti
senior tag

Viszont gemupnál észrevehetoen javult a 30% és azalatti esély.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#94398) KubanitoS válasza -=Jam=- (#94396) üzenetére


KubanitoS
veterán

Vegyél fel és közösen szétugráljuk a monszták arcát. :DDD

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#94399) proci985 válasza -=Jam=- (#94396) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

pl gem upgradelt gear meg +1000 para pont tol eleg sokat a vedelmen:).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#94400) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Keresek társakat, akik gr90 körül mennek.
Hokusz-2637

10400 16GB 1660s 4.5TB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.