Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93601) szmegma válasza Kódos (#93600) üzenetére


szmegma
aktív tag

+1

TV: JZ1000

(#93602) mikromanus válasza Kódos (#93600) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha videózok, akkor épp leszarom a feliratkozókat, de én antiszociális vagyok. :C
Emellett a játék nekem játék. Ha pénzt akarok keresni, akkor eljárok dolgozni. Persze a bérjátékos streamelől más rendszertani besorolás alá eshetnek...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93603) reelc válasza DaveHutt (#93597) üzenetére


reelc
veterán

Én azt vettem ki belőle, hogy hosszabb éra = kevesebb patch, kevesebb új tartalom/év.

(#93598) mikromanus: Az én kedvenceim azok a gyors kutyák vagy mik, meg a nekemcsapódósak. :) Winged Assassin, meg van még egy másik. Ja, meg a Lacuna Huntress. Ezektől (kivéve a kutyákat), kb. instant Awareness van nálam.

(#93604) dargelot válasza Grafirka (#93595) üzenetére


dargelot
senior tag

Nekem az jött le season végével hogy még nagyobb gr megy le, nagyobb paragon és 1-2 jobb item NS-ben volt már. Ha nem megy ugyanaz a GR akkor vagy nagyon rossz rifteket ad be állandóan számodra a rendszer, avagy nem tudsz már elég jól koordinálni ami gondolom pár hét alatt nem következett be. Egyszerű matek az egész, nem kell a dolgok mögé gondolni semmit.
Ez kb olyan mikor ment a vita a fórumon, hogy ha x szettben mész akkor csak y szett darabokat találsz... Mindennek van droprateje és kb ennyi, a többi szerencse, nem kell mögé gondolni semmit.

(#93605) savior


savior
őstag

Ez már biztos jelent valamit: [link]

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#93606) Lézerparaszt válasza savior (#93605) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Sokan már annyira beleélik magukat, hogy mikor kiderül hogy mégse, öngyilkossági hullám vonul végig a világon. Annyi mindent belemagyaráznak hogy rossz nézni. Pl ott van szeptember 11 -es terrortámadás. Számokkal leírva 911, ha a számjegyeket összeadjuk az 11, ebből elvesszük az eddigi szezonok számát, marad a 4. Biztos hogy Diablo 4 lesz a bejelentés.
Másik példa. 16.-án lett meg a jogosítványom, 4 hét alatt sikerült megcsinálni. Ha a 16-ot elosztjuk néggyel az eredmény 4, tehát megint egy furcsa egybeesés.
Unokaöcsi két és fél éves. Tegnap megevett másfél almát, ha a számokat összeadjuk az pont 4! Két kézzel ette miközben nézte mindkét szemével. Ezeknek az összege is 4. Ha hozzávesszük azt is, hogy olyan rossz mint az ördög maga, megint Diablo 4-nél járunk.

A játék az nem játék!

(#93607) reelc válasza savior (#93605) üzenetére


reelc
veterán

Ez azt jelenti, hogy egyszerűen sok weboldal elővette ezt a nyáron készült videót. Mert hát nincs semmi konkrét a Diabloról, és valamit csak írni kell a Blizzcon előtt, ha már 20 éves a sorozat, és semmi konkrétat nem lehet tudni róla. Akkor jöhetnek az elméletek.
Nem tudom milyen külföldi forrásból dolgoznak, de a Gamestar és a PcGuru is ma hozta le. Meg még jópár oldal, ahogy hirtelen rákerestem.

[ Szerkesztve ]

(#93608) SQX_Barto válasza Lézerparaszt (#93606) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ez ugyanaz a bullshit, mint a Half Life 3 "megerositesek" :DDD
Szerintem a D4 meg korai lenne, eselyesebb egy masodik kiegeszito.
De november 4.-en elvileg okosabbak leszunk. (igen tudom datum alapjan is D4 confirmed :P )

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#93609) reelc válasza SQX_Barto (#93608) üzenetére


reelc
veterán

Az igazság a Diablo vagy a Half-Life 3, vagy bármely várt játék megjelenésével kapcsolatban. :)

(#93610) front3r


front3r
őstag

De azért fogadni sem mertek arra, hogy nem lesz Diablo 4 bejelentés November 4.-én! Lássuk be!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#93611) reelc válasza front3r (#93610) üzenetére


reelc
veterán

Nem látom be.
Én biztos vagyok benne, hogy nem a Diablo 4-et jelentik be PC-re.
Ha esetleg mégis azt, akkor a megjelenéstől számított fél éven belül nem fogom megvenni. Sőt, lehet később sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#93612) shotika válasza savior (#93605) üzenetére


shotika
őstag

Ez nem lenne jó, mert azt jelenti, hogy még legalább 3-4 év, mire megjelenik. Szóval jöjjön csak az az új kiegészítő.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#93613) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Amúgy a D3 megjelenésekor nem azt rebesgették, hogy az lesz az utolsó játék ebben az univerzumban, viszont 2 kiegészítőt terveztek kiadni hozzá?

read-only mode on the forum

(#93614) proci985 válasza mikromanus (#93598) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

a main DHmnak azt hiszem talan 130m toughja van cinderrel is rendesen megkuldve LoKkal, azt nehezen csapjak le. gunessel ez 200+ volt.

S7 HC DHmnak volt vagy 350+m toughja elusive + gunessel, bar ott az volt a cel, hogy ha GR70en belehuznek Perditionba akkor se legyen baj. egy idoben bent volt a leech is, de az mar HCra is overkill volt (ertsd olyan GR65on meg se tudtak karcolni, cserebe a DHm se nagyon tudta a szornyeket).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#93615) Cadal válasza AtHoS (#93613) üzenetére


Cadal
őstag

Erre konkrétan emlékszem én is, hogy azt állították nem lesz 4. rész. De persze pénz beszél... Csodálkoznék nagyon, mert iszonyat sok meló szerintem egy 4. részt jól megcsinálni, ami nem egy 3. rész upgrade lesz...
Minden esetre kíváncsi leszek mivel lepnek meg minket. :)

(#93616) emmm válasza Cadal (#93615) üzenetére


emmm
senior tag

Én sem hiszem, hogy D4 lenne. Nekem kifulladt már a játék, túl monoton és igazából már nincs új tartalom. Attól még megérte az árát, hiszen évekig elvoltam vele :)

(#93617) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Szerintem kapunk egy új kieget. Lesz benne a wowból ismerős artifact fegyver, azt lehet majd fejleszteni. Talán kapunk PvP-t, mert mi mást tudnának berakni? Ezeken kívül egy új karakter is jöhet ami a nekró lesz.
És/vagy csinálnak egy PvE kieget mint wownál, és a bountyk mellé bevezetik majd itt is a world questeket, ami ugyanaz lesz mint a bounty csak mini conquesteket kell majd érte csinálni, mint pl key warden ölés t13-on 20 mp alatt. Talán kapunk új tárgy osztályt mert a legendarynak már nincs értéke, legyen mondjuk ez is artifact item, itemenként egyszer variálható skillel/passzívval. Ohh és a Grim Dawnban volt most egy olyan DLC, amiben egyre erősebb hordák támadását kell visszaverni egyre jobb lootért, ilyesmit is tehetnek bele.
Én erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#93618) Bird válasza Lézerparaszt (#93617) üzenetére


Bird
addikt

Jómagam a kutya pethez pneumatikus hátsóféket és a demon hunternek lézeres távcsövet látok új itemként... Aztán majd meglátjuk!!!!!!négy

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93619) Edge


Edge
veterán

Nem kell 4. rész, értelmét nem látom. sok kieg kell mint wow-nál és ennyi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93620) Sheol


Sheol
aktív tag

Fú David Brevik szelfizett egyet a Blizzard főhadiszállás előtt, meg még írt pár ködös utalást is a Diablo világa meg új arpg stb., biztos a D4 bejelentés! :Y

Ja, nem, a PoE-s csapattal fog dolgozni. :O
[link]

(#93621) Thrawn


Thrawn
félisten

Nem lesz D4 (egyelőre) hanem új kieg és karakter jön: [link]

;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#93622) Gorneck válasza Bird (#93618) üzenetére


Gorneck
titán

Én HP-t látok a polcon...meg egy bontot Jagert a frigóba... :DDD :D

Gorneck#1239

(#93623) Bird válasza Gorneck (#93622) üzenetére


Bird
addikt

A HP-t akkor látom, ha hazamegyek. Igaz, akkor UHD felbontásban erős skillezéssel. Na az tud fájni.... :D

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93624) emmm válasza Thrawn (#93621) üzenetére


emmm
senior tag

És ez az infó honnan van?

(#93625) Bird válasza emmm (#93624) üzenetére


Bird
addikt

A sohaneaddfel.com-ról. ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#93626) AtHoS válasza emmm (#93624) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Innen -> ;]

Szóval ugratás csak (bár igaz....)

Szerk.
Bird :DDD

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#93627) emmm válasza AtHoS (#93626) üzenetére


emmm
senior tag

Jóone :DDD

Szóval az új karakter Darth Vader lesz, Advanced TIE vadászt meg Halálcsillagot fog idézni, sőt, ha elhörgi magát, akkor még az őrült unokája is elszabadulhat! ;]

(#93628) reelc


reelc
veterán

A lényeg az, hogy a Blizzardosok nagyon szeretik a DIablo sorozatot, és a rajongókat, és most is dolgoznak valamin. :D

(#93627) emmm: Az másik cég tulajdona. A Zergek jönnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#93629) czpitti


czpitti
senior tag

Megnéztem a bat singlet.Jah kell hozzá paragon hogy dolgozzon a grave injustice és ne hulljon el.De azért meglepo milyen jol birja mégha melee is.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93630) Sárpac válasza Sheol (#93620) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Poe tör fölfelé keményen, blizznek bele kell húznia,mert így senkit nem fog érdekelni a dio egy idő után. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#93631) Edge válasza Sárpac (#93630) üzenetére


Edge
veterán

sokaknak a poe nem alternatíva ne feledd, ahhoz pénzt is kéne beletolni...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93632) kökény válasza Edge (#93631) üzenetére


kökény
aktív tag

Nem értem ezt a mondatodat.
Poe: nálam köbö 1 hét alatt kidurrant, végigvittem normalon, dobott kettő, azaz kettő legót...na az ilyen játék elmegy a fa...ba :)
Semmi késztetést nem éreztem,h visszalépjek és gyűrjem tovább, DIO3 forever, poe fényévekre van a tróndöntéstől nálam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#93633) Edge válasza kökény (#93632) üzenetére


Edge
veterán

ok :D akkor lefordítom:
jelenleg fos, ha nyomnak bele pénzt(mert mindig FtP volt, csak kozmetikai cuccok vételéből jön némi bevétel, szal ami ingyen van az sose lesz olyan jó amiért fizetni kell ez van) talán szar lesz de akkor se megy majd át sok ember :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93634) emmm válasza Edge (#93631) üzenetére


emmm
senior tag

Csak megnéztem már, mi ez a poe, és találtam egy egész jónak tűnő játékot... :)

(#93635) rumkola válasza Edge (#93631) üzenetére


rumkola
veterán

meg igazából nem casual az, szipiszopi van vele, amikor LVL50-60 környékén veszed észre, hogy a felépített karid a továbbiakban használhatatlan :D

(#93636) Edge válasza emmm (#93634) üzenetére


Edge
veterán

Csak ekézem ám, nem rossz a poe, de nem váltja ki nálam a dio-t az más liga, nyomultam egyszer én is a poeval de sok olyan begyöpösödött mechanizmus van még ott amiket a dio3ban már rég megoldottak, jobbra cseréltek. Poe inkább dio2 klón mint 3.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93637) czpitti válasza Edge (#93636) üzenetére


czpitti
senior tag

Rábactál ebbol már sose jossz ki jol :DD

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#93638) kökény válasza Edge (#93633) üzenetére


kökény
aktív tag

Köszi, így már világos, mondom engem beszippantott 1 hétre, aztán ki is köpött magából :D
Lehetne pár ötletet D3-ba átmenteni belőle, de akkor az már poe koppintás lenne :D
Maradok én is D3-nál várok és bizakodok, végül is a magyar válogatottra is vártam 40 évet... :))

(#93639) Edge válasza czpitti (#93637) üzenetére


Edge
veterán

"Rábactál"

az lehet, mer ha péntekig nem lesz meg az új vga akkor 320x200-ban fogok S8-ba indulni :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93640) emmm válasza Edge (#93639) üzenetére


emmm
senior tag

Mi lesz az új kártya? 1070/1080?

(#93636) Edge : nekem amúgy a skillfa valahogy jobban bejött anno.

[ Szerkesztve ]

(#93641) Sheol válasza rumkola (#93635) üzenetére


Sheol
aktív tag

Kezdőként nem saját buildet kell építeni, hanem követni egy jól bejáratottat. (Mint a D3-ban teszi (szinte) mindenki.)
Persze PoE-ban rengeteg jó build van, nem úgy, mint a D3-ban, hogy egy kasztnak van 1 db magas GR-re alkalmas buildje, mert a nyomorék setek döntik el, hogy mit és hogyan játszhatsz.
Félreértések elkerülése végett mondom, hogy én nagyon szeretem a D3-at is, de jelenlegi formájában a PoE messze lekörözi a "diót".

(#93642) mikromanus


mikromanus
veterán

Húbakker. Hogy nem szúrta ezt korábban ki a radarom?:DDD
The Curse of Tristram

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#93643) Edge válasza emmm (#93640) üzenetére


Edge
veterán

nvidia-t soha, radeon rx 480 lesz jó lesz az, bár a jelenlegivel is minden maxon megy a dioban, de most megtehetem hogy cserélem akkor megteszem, ennyi.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#93644) rumkola válasza Sheol (#93641) üzenetére


rumkola
veterán

naja, de kezdőként nem a netet kezded el túrni használható build miatt, hanem játszol
amúgy tudok mindent, imádom is, 800+ órám van benne

(#93645) Lézerparaszt válasza Edge (#93643) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én az AMD-vel vagyok Így, 2 égés után soha többet. Meg most sajnos az AMD eléggé sehol nincs, így az Nvidia úgy lövi be az árait ahogy akarja ='(

A játék az nem játék!

(#93646) emmm válasza Sheol (#93641) üzenetére


emmm
senior tag

Akkor lehet, hogy kipróbálom. :)

(#93643) Edge: nekem az AMD-vel van így, 10+ év AMD után, de ne csináljunk ebből gondot, csak kérdeztem :)

(#93647) Gyuri27 válasza emmm (#93646) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nincs gond.Csak az amd. Ha nem. Megkereslek. Megtalállak. Aztán diablo unistall! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#93648) need


need
addikt

sziasztok..

Ez valami vicc...??!!!!

Most vettem meg az alap játékot amit fel is raktam..szépen el is kaszaboltam magamat a Csontváz királyig..
és itt a vége fuss el véle..?!

ennyi volt a játék...?! vagy mi az isten van...!
kezdhetem elölről...mert csak ez az opció van..!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#93649) thesound válasza need (#93648) üzenetére


thesound
őstag

Valami nem ok.
Eddig tart az ingyenes próbaverzió. Az alapban 4 act van+1 a kieg.-ben.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#93650) emmm válasza need (#93648) üzenetére


emmm
senior tag

Te nem a demót tetted fel véletlen? :))

(#93647) Gyuri27: te Gyurikám', hát mi köze az áemdének a Diablóhoz? :))

(#93651) need: add hozzá a DVD-n található kulcsot a Steam fiókodhoz és jó kell legyen.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.