Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6751) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Milyen vicces hogy a srác General chaten beszéli meg a haverokkal, hogy a bot amit használ már 500M itemet szedett ki neki csak ma :C

Gz Blizzard!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6752) hackeeeee válasza RockHaRD (#6748) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pee, nem is "bántásnak" vettem. :N

Véleményem szubjektív...

(#6753) szallasi007 válasza mpierre (#6749) üzenetére


szallasi007
őstag

act4-ben nem kell kulcs, egyszer kell a plan onnan aztán csókolom (vagy arra gondoltál?), többször nem kell erőltetni

martin: köszi, használom :D

Andris: riportold a srácot :D

[ Szerkesztve ]

(#6754) RockHaRD


RockHaRD
addikt

van valami hír arról, hogy az A2-es wardennel csinálnak-e valamit? :(((

f.szom kivan már, hogy 2 napja farmolom, és egy k.rva kulcsot sem dob :W

(#6755) F-ECT$ válasza hackeeeee (#6735) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem néha eltűnik az mp állítás lehetősége, ilyenkor újra be kell kapcsolni. Másnál is van ilyen?

szerk. Közben látom, hogy másnál is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#6756) Helmoras válasza RockHaRD (#6754) üzenetére


Helmoras
őstag

Nekem dob rendesen, mp 4-en ölögetem.

(#6757) Madn!ght válasza Sirandrish (#6751) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az komoly...:S
Milyen bot? ;]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6758) szallasi007 válasza RockHaRD (#6754) üzenetére


szallasi007
őstag

nekem sem dob, de eddig act3 warden játszotta ezt :(

(#6759) RockHaRD válasza Helmoras (#6756) üzenetére


RockHaRD
addikt

én is mp4-en tolom most, de tegnap-tegnapelőtt 5-6-on is játszottam, és akkor sem dobott...

azért amikor mp6-on nem dob 3-4x egymás után az eléggé fel tudja b.szni az embert :W

(#6760) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Ha nála dmg-et akarok növelni, akkor chc-re kellen gyúrnom? Egyébként a karim tanknak számít? Bocs, ha hülye a kérdés, de hobbyplayer vagyok csupán. :))

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#6761) hackeeeee válasza RockHaRD (#6748) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Csak ugye, nézegettem, most ha visszább megyek armor-ban, cserében, hogy legyen socket, az "megéri"?

Gondolok itt arra, hogy kevesebb armor, de több dps?

Véleményem szubjektív...

(#6762) mikromanus válasza RockHaRD (#6759) üzenetére


mikromanus
veterán

MP5-ön simán hozza a feles átlagot. Alatta meg megy az mp3. Höhö :Y :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6763) Sirandrish válasza Madn!ght (#6757) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kérdeztem tőle de azért ez már vicc kategória szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6764) Madn!ght válasza Sirandrish (#6763) üzenetére


Madn!ght
addikt

Elvileg van lehetőség jelenteni, nem?!
Meg valami moderátor csak van a generálon... :U

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6765) RockHaRD válasza hackeeeee (#6761) üzenetére


RockHaRD
addikt

én az armorra abszolut nem figyelek a saját wd-nél... all res + vita bőven elég... armorra figyeljenek a barbik-monkok... Chest armorból talán már nem olyan drága, a 3 socketes 100-100-as + pici all reses verzsön... persze a legjobb megoldás a Zuni Marrow, de az tényleg rohadt drága... (tegnap adtam el az enyémet 35 misiért) A lényeg, hogy annál a cindercoatnál sztem 2 óra játékkal találsz jobbat :D

(#6766) szallasi007 válasza RockHaRD (#6759) üzenetére


szallasi007
őstag

na, csak kérnem kellett. 6odjára csak kidobta a mocska

(#6767) ProEvoFan válasza RockHaRD (#6765) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"armorra figyeljenek a barbik-monkok."
Monknál keményen lenerfelték a def passzívot:( Dps Monk buildnál rendesen meg lehet érezni, viszont a def mantrával nem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#6768) maross válasza RockHaRD (#6765) üzenetére


maross
veterán

Pedig ha keves az armor, tobbet ersz vele, ugyanugy hat magic damage-re is. Ha mar nagyon eltolodott az arany, olcsobb upgrade armorra figyelni, mint allresre. Nezz meg valami effective health calculatort, hogy 50 allres hany armornak felel meg a jelenlegi statjaiddal, megeri a befektetest. Ha mas nem, legalabb kiderul hogy tenyleg csak allres kell :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#6769) sith7 válasza Rossi (#6760) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, arra mindenképpen , ha jól látom, akkor 4% van összesen, ami annyit jelent, hogy 100 ütésből 4 a kritikus ... az meg egy pöttyet kevés :))

(#6770) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Micsoda első fél óra játék volt:)

(#6771) Madn!ght válasza Bazsi1987 (#6770) üzenetére


Madn!ght
addikt

Wow, azt a sapit elfogadnám. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#6772) Sárpac válasza sith7 (#6769) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Viszont 30 chc már elég jól hoz! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6773) Rayner


Rayner
őstag

Na az eddigi megrepedt jég az elmúlt 2 napban darabokra tört...
Tegnap 1 set 7 legend (abból 2 10M+. a set 25M de az jó a monkomnak)
Ma reggel meg volt fél órám akkor meg dobott egy nataya set fejest... act3 mp1 mindez.

(#6774) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tudtok dobni Nekem egy linket ahol magyarul le vannak írva a Barbár változtatások a patchben?

Leap spellt akartam megnézni lehet most bugos mert ha ugrok nem növeli meg az armorom :F

[ Szerkesztve ]

(#6775) mikromanus válasza Bencus88 (#6774) üzenetére


mikromanus
veterán

Eltalált ellenfelenként kapsz 100% armort 3 másodpercre. Mondjuk az nem egyértelmű, hogy a leap után bevitt találatok is számítanak, vagy az hány ellent találsz el a földetéréskor. Szerintem az utóbbi. Ha csak ugrasz a nagy semmibe, akkor nincs bónusz. Ez a része tuti ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6776) Tyler Durden válasza Sirandrish (#6731) üzenetére

Barbi tankkal sokkal élhetőbb act 3. Ezek a nagyot ütő mobok veszélyesek tudnak lenni, főleg kevés hp/alacsony block chance esetén..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#6777) mikromanus válasza Tyler Durden (#6776) üzenetére


mikromanus
veterán

Seismiccel is jól elvagyok. "Location-location-location". Igen fontos. Mondjuk a seismices barbi amit nyomok félig-meddig ranged már. Ha necces a helyzet távolról arcoskodik :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6778) kornel76 válasza Bazsi1987 (#6770) üzenetére


kornel76
aktív tag

Sapit nem adod el? 5misit adnék érte :DDD .

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#6779) Helmoras válasza Bazsi1987 (#6770) üzenetére


Helmoras
őstag

Jó kis dropok, nekem bezzeg zunimassa sapkák esnek 10 percenként :S :D

(#6780) priti


priti
addikt

Mi a túró van, nem megy az AH?

Belépek act1-be és ott mennek a 40k DPS-es formák, hogy a csába nem kel el semmi? Há' hogy?

Most kezdtem cserélgetni a hétvégén ezt-azt a wizemen ami a régi szarjaival, amik most nullát érnek volt 75k DPS-es karakter.
Kitettem licitre pár régi cuccát, hát jó ha 100k-ig felmegy 10k-ról, miközben vannak még kezdők, hát ott mennek, direkt beléptem és mentem mögöttük hárman alig haladtak act1-ben. Nem éééértem.

Mondjuk amióta 85k DPS fölött pumpálom felfelé azóta a drop is javul, közben esett 4db legend meg egy set most hogy solo-ban rendesen repkedek act3-act4-ben, mondjuk 2 legend meg a set full gagyi, de a másik kettő egész tűrhető lenne ha lenne vevő.

Most adjam 100k BO-val a régi cuccaim? Végülis ha van drop tojni rá, de akkor aki megveszi act1-ben annak full kimarad az egész inferno-s móka. Úgy jár, mint a többi fokozattal, hogy elkölt 1 millát és inferno átment normal-ba :DDD Azért a régi wizemmel is lehetett már soloban farmolni bárhol, 75K se olyan nagyon szar.
Tuti nincs gáz az AH-val amióta ez a cancel opció van? Bírja a server-ük és tényleg látják vajon mások amit kiteszek?

:U Persze 75k-ról 87k-ra is annyira filléres volt felnyomni a karit pfff hát másfél misiért vettem olyan offhand-et ami +5k-t dobott, szóval nyilván mindennek esett az ára megint, de hogy ennyire brutálisan az meglep.
Olyan 100k DPS-re fel tudnám tolni, ha lenne egy kis forgalom. Annyival már talán jobban mennék public act4-re. Most ott még nem sok vizet zavarok. Olyan barbárok vannak fent, hogy szégyellem magam, hogy mit keresek ott a fostos ~90K-mal gerebjézem ott a vizet meg futkosok utánuk :DDD El nem küldenek ugyan, de áááááááh magukra húznak két elite csomagot meg jönnek a kaszások ott sielgetni keresztbe-hosszába, lazán ott tankolnak nekem meg olyan para végig... Ott futkosok meg potizok meg ver a víz bahhze áááááhh, szégyen.

Hardverlesen

(#6781) mikromanus válasza priti (#6780) üzenetére


mikromanus
veterán

KIcsi a piac, az is jobbakat akar már mert megszállott kockák mint mi. Meg aztán a világ egyes részein ez hétköznap és nem ilyen magyar pihenőnap, így a szokásos hétfői forgalom megy. Nekem olyan 8-10 óránként elmegy 3-4 item egyszerre, aztán pangás. Mondjuk eléggé elulárazom a "Minőséget" :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6782) D1Rect


D1Rect
félisten

Ha az RMAH vásárlás process alatt áll, akkor mennyi idő alatt jön át a gold?
Eddig mindig megkaptam instant, most meg nem akarja feldolgozni.

(#6783) mikromanus válasza D1Rect (#6782) üzenetére


mikromanus
veterán

Pár óra és 1-2 nap közt. Szerintem az átutalás fajtájától függhet. Bnet balance lehet gyorsabb, bár a fene se tudja. Amikor a balanbce-ról vásároltam elég hamar meglett, mikor tőlem vettek, akkor nem lett meg pár órán belül eddig sosem.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6784) Rayner


Rayner
őstag

Amúgy nem tudom más is észrevette, hogy a loh monknál javítva lett.
patch előtt volt 1000 lohom és 1000körül tikkelt ahogy kéne illetve nem mert ugye monknál aoe a sebzések 90%-a így pl 3 mobnál 3k-t kellett volna. Na most peccs óta 644 a lohom és 3-4k-t tikkel ha bezúzok a tömegbe... valaki tapasztalta már ezt?
A másik a won kim lau vagy mi a fegyó neve na az valami über :D nagyon megdobja a sebzést :D valaki írta itt hogy azt használja, gondoltam kipróbálom, hát csak 46k az alap dpsem de ha minden buff fenn van akkor 95k és tömegben repkednek a 150k-s critek/ sec

(#6785) Bencus88 válasza mikromanus (#6775) üzenetére


Bencus88
nagyúr

oh akkor már tiszta köszi :R

(#6786) D1Rect válasza mikromanus (#6783) üzenetére


D1Rect
félisten

Nagyon remélem 14órán belül ideér. Bnet balanceról vettem, reménykedek. Thx

(#6787) Rayner válasza maross (#6768) üzenetére


Rayner
őstag

Monknál a dps növelés és a loh/steal kompenzálja az armort, bár tény többet kell szaladgálnom, 22% ms-el viszont simán kifutok mindenből amíg a cd lejár a skillekről és lehet visszafutni a tömeg közepére.
jelengleg így állok és nem esek kelek, kivéve a molten+arcane az még mindig fakereszt. (offhand is tegnapi drop, ezt cserélni akarom lifesteal+socketesre+chd amivel + dps + élet és talán még kevesebbet halok)

[ Szerkesztve ]

(#6788) davidsz


davidsz
őstag

Azt hiszem eljött az a rész, ahol azt kell mondjam a Diablo 3-ra hogy unom.

Össz játék óta 2 legend 2 set cucc esett. Az új Pach óta semmi, de semmi használható eladható nem esett.
Nézegetem a fórumot, hogy kinek mi potyogott, mindenkinek jó lehet. Részemről azonban a játék egy merő pénznyelő. Kitartásom meg volt, mert nem adtam fel. Most viszont azon a ponton vagyok, ahol már idegesít a dolog.
Lehet fogni random dropra, de ilyen azért már ne legyen. Mindig is a szerencsétlenebbek közé tartoztam D3-ban. A hosszú hétvége bebizonyította, hogy a legben benne vagyok.

Sokórai hosszúhétvégi játék alatt 0 set, legend. Közben csak pislogok másnál mi van.

Elérkeztem arra a pontra, ahol bárki bármit mond, hogy milyen a Diabló 3, az én szemszögemből sajnos egy sapka szar, egy elátkozott valammi.
Elkérkezik az a pont, amikor ez megy a kukába és a jó öreg D2-t fogom elővenni, mert az volt a kedvenc, és ahogy elnézem az is marad.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#6789) xavix13


xavix13
senior tag

Szerintetek mit kéne fejlesztenem? Van 8 millám a dologra.

Jelenleg (nem röhögni) mp1-en farmolgatom act1et mert mp2re már kevés vagyok.
Nem értem hogy mi a kevés/elb@szott a karimon. :(

Ő volna

Van 800+ lohom, 600+ resem, buffolva 4,6k armorom (igaz buff nélkül csak 3,9k), 40k hpm.
És mégis meghalok. :(((

De itt van képben:

Mp2-n nagyon hamar összetudnak csukni akár a sima mobok is. 3at rámver az a kalapácsos köcsög és fekszem. Az elitekről nem is beszélve. Befalaz, alámgyújt, dobálja a lézereket 100számra és összevissza rángatnak. Valamit nagyon rosszul csinálhatok, mert annyira szerintem nem gyenge a karim és a buildem sem rossz annyira. Azon gondolkozom hogy talán az armor a kevés. Mennyi armor felel meg 100 resistnek?

Íme egy mindennapos eset: :(

Szívesen várom az ötleteket, tippeket ami nem a dmg rovására javítana valamit a túlélési esélyeimen.
(Igazából így is lassan haladok még mp1en is, mert kevés a dmg-em, hát még ha tovább csökkenne.)
Most mp1en 45 perc alatt takarítom ki Halls of Agony level 1-2-3at, Crusaed Holdot meg Fesetering woodsot a 2 dungeonnal együtt.
Szóval minden tippet, tanácsot szívesen veszek. :)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6790) Rayner válasza davidsz (#6788) üzenetére


Rayner
őstag

mennyi órád van benne??? nekem 650+ óra után most esett set azelőtt 0, mondjuk most beindult :D
ez ilyen...kitartás

(#6791) Sirandrish válasza xavix13 (#6789) üzenetére


Sirandrish
legenda

8Millából most szerintem 50-60K DPS-t pikkpakk ki lehet hozni..
Egyébként csak egy kérdés..
Pajzson gondolkodtál már?
Alapba adna legalább plusz 1K DEF-et...erre még rájön mondjuk 60-70all resi és némi mainstat, a block %ról nem is beszélve..
8M-ből szerintem simán tudsz venni egy fasza pajzsot és még a DPS-eden is tudsz tuningolni..
Ez persze csak egy javaslat.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6792) Rayner válasza xavix13 (#6789) üzenetére


Rayner
őstag

Első körben cseréld le a köveket starra... az már hoz dpst + dodge-ot bőven.
loh mellé pakolj méf 1000 körüli life after killt.
Elég 1 main skill a másikat cseréld le binding flash-re faith in the light runával. 3 secre vakít és ad plusz 30% dmg-et

[ Szerkesztve ]

(#6793) D1Rect válasza xavix13 (#6789) üzenetére


D1Rect
félisten

Használd az Overawe mantrát, tedd be a Blinding Lightot +30% dmg rúnával.
Ennyi chc-vel mindenképp a Cyclone-t rúnával kéne sweeping wind-elni.
Így sebzel vagy 2x annyit. Egyébként bőven jónak kéne lenned ezzel a gearrel.

ui.:amikor odaérsz az elitekhez legyen maxon a spirit:
- buff(Blazing Wrath, ha nincs fent)
- buff(Faith in the Light)
- Sweeping Wind
- néhány ütés, elég spirit és ráfrissítesz a mantrára +48%dmg 3 secre

A Sweeping Wind "screenshotolja" az aktuális dmg-et az éppen aktív fegyverrel így felbuffolva nem 45%-on fog pörögni, hanem vagy 70-en.
Ha nagyon kombós vagy megnyithatod a karakterlapon a Details fület, hogy épp a nagyobb base dmg fegyver legyen aktív(neked a balta). De ez már kis gyakorlást igényel.

(#6792) Rayner: Life after kill, kb. semmire nem jó az elitek ellen...

[ Szerkesztve ]

(#6794) Rayner válasza D1Rect (#6793) üzenetére


Rayner
őstag

Abban az esetben ha nincs más, én mindig behúzok trasht is az elitek mellé. ha elfogynak akkor futok tovább amíg nem találok így pedig igen is hasznos. illusionista elitekre is hat és akkor pedig max hpval állok bármilyen trutyiban

[ Szerkesztve ]

(#6795) xavix13 válasza Sirandrish (#6791) üzenetére


xavix13
senior tag

Van egy hallowed shieldem, de valahogy nem igazán jön be vele a játék. És hiába ha egyszer nem illik az emberhez akkor megette a fene. Meg annyit nem is adott pluszba érzésem szerint mert ha az offhandfegyóm helyére rakom akkor nem lesz lohom. Ha viszont ami a mainhand fegyóm helyére akkor meg nagyon kevés lesz a dpsem. 8millából szerintem nem jön ki egy nagy dpses socketes/chd-s sok lohos fegyó.

Egyébként itt van a shield: Szerk.: valamiért nem jelenik meg a kép. Na mindegy van rajta 23+8% block 1000 armor, 100 res, 200 dex. De vagy bukom az összes lohom vagy rengeteg dpst ha használom.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6796) Rayner válasza xavix13 (#6795) üzenetére


Rayner
őstag

gatyát cseréld le blackthorns jousting mail-ra az +400 loh és a fegyódon akkor nem kell csak 4-500 ami van már 2M-tól, sage'seekers cipő pedig van 500k-tól (+movespeed) fegyónak won kim ami +20%lighting skill dmg offhandbe 300k-tól van. (a +20%-ot a karakterlapon nem jeleníti meg, viszont a cyclone így sokkal nagyobbat sebet ami már látványos.

[ Szerkesztve ]

(#6797) xavix13 válasza D1Rect (#6793) üzenetére


xavix13
senior tag

Kösz a tippet kipróbálom ezt a buildet.

(#6796) Rayner: Utána nézek a cuccoknak.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6798) szallasi007 válasza Bazsi1987 (#6770) üzenetére


szallasi007
őstag

anyám, az a sisak szerintem baromi sokat ér (hasonlót vettem monkomnak csak str helyett dexel és arcane ressel 30m volt és kb az volt a legolcsóbb) de az nem volt socketes. chest meg 3 soc miatt érhet sokat, csak kár hogy nincs rajta all ress :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6799) mikromanus válasza Rayner (#6790) üzenetére


mikromanus
veterán

diabloprogress szerint:
4 nap alatt 442 elit és 9759 össz killje volt

Nekem 20 óra alatt (többnyire MP5, de néha MP4 is volt):
284 elit és 4258 össz kill. Nem esett valami sok ebben az időben. Tán egy hellrack? (bár a hétvégén azért akadt jobb is). Több kill kell. Esetleg csapatjáték jó lehet. Akkor legalább láthatja mindenki, hogy vannak legendary dropok. Valakinek mindig esik valami lom. négyszer olyan gyakran, mert mindenkinek van drop ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6800) Rison77


Rison77
senior tag

Üdv,
Az infernal machine-al kapcsolatban lenne egy kérdésem, a bossok az alapanyagot fixen dobják, vagy ez is a mp-től függ %-osan? Hivatalos leírásban nemigazán találtam ezt a részt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.