Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) xavix13 válasza mar_tin (#6694) üzenetére


xavix13
senior tag

Patch óta 1 db legendary sem esett. (Igazából előtte sem egy 2 hete) Tiszta lelombozó... :(((

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6702) Sirandrish válasza mikromanus (#6678) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért kéne gyatra fegyver?
LOH a mostaniban is van...de kb felesleges a Life Steal mellé :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6703) mikromanus válasza Sirandrish (#6702) üzenetére


mikromanus
veterán

Há' mer túl agresszív vagy így tanknak. Kis tankoló képességet tuti adna egy irdatlan nagy LoH-Life stolen-gyatradegyors fegyó :D

Amúgy meg te is olyan vagy mint a kalapács. Mindent szögnek látsz. Miért akarsz mindenből tankot vagy Dt barbit gyúrni? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6704) xavix13


xavix13
senior tag

WTF? Ez mi az isten? Bideltem egy Echoing fury-t majd egyszer csak már nem elérhető, pedig még 11óra hátra van (volt :U ) az aukcióból. :F
Nem volt Buyout ár rajta!
Egy párszor már jártam így, de ezt hogy csinálják? Tudtommal nem lehet visszavonni azt amire már egyszer bideltek. Vagy ez bug?

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6705) Sirandrish válasza mikromanus (#6703) üzenetére


Sirandrish
legenda

Semmiből sem akarok semmit gyúrni de látom rajtad hogy ebből előbb vagy utóbb DT lesz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6706) drk88


drk88
senior tag

Mai hellfire ring craft:

(#6707) D1Rect válasza mikromanus (#6692) üzenetére


D1Rect
félisten

Shrine csak 300-ig tudja vinni, arra jöhet a valor 375-ig, arra meg a MPlvl.

(#6693) F-ECT$: Szólsz valakinek, hogy "gyeremárbejátékba, ki kéne néznem az AH-ba" ;)

(#6708) Cyberbeni válasza xavix13 (#6704) üzenetére


Cyberbeni
addikt

amikor még elérhető volt, akkor sem volt buyout rajta?

másnak se sűrűn frissít az armory? mert patch előtt minden kilépésnél, mostmeg ritkábban.

(#6709) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Vótmá? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6710) xavix13 válasza Cyberbeni (#6708) üzenetére


xavix13
senior tag

Nem, csak simán bidre volt kirakva.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#6711) drk88 válasza hackeeeee (#6709) üzenetére


drk88
senior tag

Vizsgaidőszakban ilyennel a hátamon megyek be vizsgázni! :C

[ Szerkesztve ]

(#6712) hackeeeee válasza drk88 (#6711) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Garantált siker. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#6713) Huma


Huma
addikt

13 próbálkozás és egyszer sem dobta Act 1-ben a kulcsot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6714) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Az mitől lehet, hogy RMAH-ba felrakok valamit 49.99 buyout áron, és 1-2 órával később látom meg is vette valaki, de a megerősítő levélben a köv. áll :

Sale price EUR33.14
Transaction fee EUR1.00
Transfer fee EUR5.85
Applicable taxes EUR0.00
Your proceeds EUR26.29

Kizárt, hogy 49.99 elírjak valahogy 33.14-re főleg, hogy mindig le is ellenőrzöm.

(#6715) D4v3 válasza John D'oh (#6714) üzenetére


D4v3
őstag

Bugosak az emailek, nekem is feltűnt, a Salehez beírja azt, amit már el is küldtek paypalra. Utána meg levonja újra a feeket, de csak papíron. Ha visszafele számolsz 33.14-től ( /0.85 + 1 €), akkor kijön a 49.99.

(#6716) Mrdevil válasza Huma (#6713) üzenetére


Mrdevil
addikt

Ma este én is így járok, kb vagy nyolcszor nem dobott kulcsot. ( MPL4, ACT2,3 ) :O
Mára én már nem is erőltetem. Ráadásul ma már be is néztem egy portal nyitást, mikor levertem őket, akkor jöttem rá, hogy nem vagyok valor5-ben, elfelejtettem. Nézem, dobtak három kéket azt annyi, mondom ilyen nincs. :W

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6717) Szatesz. válasza Mrdevil (#6716) üzenetére


Szatesz.
aktív tag

A valort hol jelzi ki?

(#6718) John D'oh válasza D4v3 (#6715) üzenetére


John D'oh
aktív tag

hát remélem

bár a 33.14 / 0.85 + 1 az nálam 39.98 :P

[ Szerkesztve ]

(#6719) mikromanus válasza D4v3 (#6715) üzenetére


mikromanus
veterán

Jé tényleg. Eddig nem is néztem. Kétszer számolják el az email alapján a levonásokat. Vagyis a már kiszámolt/kapott összeget veszi "Kezdőnek" a második email. Pedig nincs is április elseje, hogy megtréfélják a kedves játékosokat :C

(#6705) Sirandrish
Nem, nem lesz DT. A skillezésnél az erőforrás kinyerés és a kényelmi sprint (ehhehe) ugyanaz, de egész más játékstílust igényel. Tudod. Kiteolos kis nyikhaj :DDD
Elég jól bírja az ütést, de azért nem kell beállni minden szemét dologba. Arra ott a pajzs-fegyver kombós barbi. Persze lehet kis vita segítene, de az felesleges goldpazarlás :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6720) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Ok nem egyedi a probléma : )

Mondjuk lehet nem 49.99 hanem 39.99-ért tettem fel csak rosszul emlékeztem :B

(#6721) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az miért van, hogy egy ringen a +30 minimum dmg úgy jelenik meg, hogy az average dmg is 30, míg pl egy +30 min dmg és +30max dmg ringen is csak 30 az average dmg?

Dive ever, work never.

(#6722) F-ECT$ válasza drk88 (#6706) üzenetére


F-ECT$
titán

A második és a harmadik egész jó.

Dive ever, work never.

(#6723) kopaszqtya válasza John D'oh (#6720) üzenetére


kopaszqtya
tag

Korábban én is írtam ezt valamiért kétszer vonja le a 15% de az emailben írja szerencsére rosszul és az eredeti ár jön a paypalra.

(#6724) Kobe


Kobe
veterán

hehe

mai 5. legend végre egy normális cucc. 200 dex 9% AS, 4.5CHC-s inna sapi a monknak. Plusz 9K damage :D

(#6725) ProEvoFan válasza Kobe (#6724) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van attack speedes Inna's sapi?Muti már!

(#6726) Kobe válasza ProEvoFan (#6725) üzenetére


Kobe
veterán

izé, elírtam. Andariels visage. havernak esett egy inna sapi azért kevertem. 3-4es partiban ma esett 1 Inna sapi, IK sapi, nálam 5, haveréknál 3/3/2 legendary per kopf

(#6727) D4v3 válasza John D'oh (#6718) üzenetére


D4v3
őstag

Akkor annyiért raktad be és nem 49.99-ért. A sale price fog megjönni a paypalra.

(#6728) D1Rect válasza John D'oh (#6720) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg, pedig azt hittem én írtam el, most megnéztem a PP-t és stimmel.

(#6729) m4rc!


m4rc!
őstag

Hali! Nekem még mindig nem tiszta, hogy hol érdemesebb farmolni: Public inferno act4 (4en) vagy solo act1 vége monster power 1 (esetlg 2, bár ott azért lassabban haladok)? Köszi!

We are analog players in a digital world

(#6730) Mr.Csizmás válasza m4rc! (#6729) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mp allitassal kb mindegy, de az a1 zombik viselhetobbek, mint a3 nyalos-ugralos kutyak. de elobb fejlessz, ha mp2 lassan megy.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6731) Sirandrish válasza Mr.Csizmás (#6730) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rám ACT1-en többet sebeznek mint ACT3-on :C

Van az a nagy kalapácsos kecseg ACT1-ben...az olyat rúg mint egy ló.. :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6732) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Vettem pár napja egy mojo-t, gondoltam mostmár rendet kéne tenni, mert nem bírtam Belial-al.. Lényegében csak azt cseréltem, és másodszorra öltem is.. Elsőre azért nem sikerült, mert figyelmetlen voltam. :D

Várom a kritikákat a WD-re. :)

A Mojo még ad valamit, amit itt nem ír. Hm..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6733) radi8tor válasza hackeeeee (#6732) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sok-sok INT-es kő kellene még neked. Chest armorba mehetne 3, legs-re 2 darab. :K

⭐ Stella

(#6734) Sárpac


Sárpac
nagyúr

Sziasztok!
Nem tudok kb. órája már monster levelt választani!
Kérdésem miért?

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6735) hackeeeee válasza radi8tor (#6733) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Tervezek módosítani egy kicsit a gear-en majd, hamarosan. Ehhez megy a farm épp.. Ezért is akartam továbblépni most act2-n, ami végre sikerült.

Kellene majd valami jó kis plant, 2 v 3 socket-tel, aztán egy kicsivel már jobb lenne a dolog. :) Na meg még a resist-eken kéne reszelni egy kicsit.

(#6734) Sárpac: Settings->gameplay-ben be van kapcsolva?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#6736) radi8tor válasza Sárpac (#6734) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem random vissza szokta állítani a MP választási opciót beállításoknál. Megnézted, hogy engedélyezve van most?

⭐ Stella

(#6737) mikromanus válasza Sárpac (#6734) üzenetére


mikromanus
veterán

Optionsben állítsd be a monster power elérhetőséget! Néha valamitől visszaáll/kikapcsol ez a beállítás.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6738) hackeeeee válasza radi8tor (#6736) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem minden kilépés után újra be kell kapcsolni.

Véleményem szubjektív...

(#6739) Sárpac válasza radi8tor (#6736) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ja nálam is ez volt a gond, köszi mindkettőtöknek!
Szal bugos akkor! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6740) RockHaRD válasza hackeeeee (#6732) üzenetére


RockHaRD
addikt

az a cindercoat kuka... vmi 150 int + 3 socketes chest armor kéne + egy normális mojo... 350-es dps minimum + 8 chc

a fegyód is gagyi, se kő, se loh, se semmi :(

[ Szerkesztve ]

(#6741) m4rc! válasza Mr.Csizmás (#6730) üzenetére


m4rc!
őstag

Mit kellene fejleszteni: [link] ?
Egyébként eddig összesen 1 azaz egyetlenegy legendary esett :(

We are analog players in a digital world

(#6742) Kobe


Kobe
veterán

[link]

a tegnapi nap szerzeményei: andariels sapi, a gyűrű (nem a set), és a kesztyű. Ahogy néztem azok egyben pár millát megérnek azért.

(#6743) Mr.Csizmás válasza m4rc! (#6741) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vit+allres mindenkepp fejlesztendo. offhandba meg olyat rakj, ami ad plusz statot is.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6744) Gyuri27 válasza hackeeeee (#6732) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]
Mp4 képes. Nagyjából ide kéne eljutni. Ezt most kevés goldból megtehető.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6745) szallasi007


szallasi007
őstag

sziasztok, act2-be gyors 5-ös valor útvonalat tudtok mondani?

ui.:hogy van ez az 5-ös valorral kilépek és nem módosítgatok semmit, visszalépek 5ös valorral kezdek dolog?

(#6746) hackeeeee válasza RockHaRD (#6740) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ehhez mind kéne lóvé.. Anélkül semmi nem megy.

Van egy másik knife, de azt épp az act2 miatt kellett cserélni.. Ez a mojo még ad még1 cuccot, de itt nem írja, amit nem értek, h miért nem, de végülis mindegy.

Véleményem szubjektív...

(#6747) mar_tin válasza szallasi007 (#6745) üzenetére


mar_tin
tag

Gyors útvonal: Assasins Vaultban mentett checkpoint -ról (resume game -nél oda tegyen be) indulni ott mindig van 6-8 elit csapat.

Az valor tudtommal csak akkor marad meg, ha partiban játszol.

(#6748) RockHaRD válasza hackeeeee (#6746) üzenetére


RockHaRD
addikt

a kesztyű is cserélhető, és az pár száz ezerből megvan... chc + int + att speed... az adni fog egy jó 10k dps-t

szerk.: Amúgy te kérdezted, hogy mit változtatnál, én csak válaszoltam :) mint "főállású" wd, gondoltam van némi rálátásom :B

[ Szerkesztve ]

(#6749) mpierre


mpierre
veterán

A nyavalya esne bele. 12. próbálkozásra (mplvl4, 5 nv) se dobta a kulcsot a warden act4-ben. :W A többiből már minimum 3db van...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#6750) #92888064


#92888064
törölt tag

megér ~200 allres -10k hp-t?
vettem egy immortal övet és kesztyűt kétszer annyiért, mint amennyibe van a komplett gear, de valahogy nem érzem erősebbnek a barbárt. egyiken sincs vit, és az öv cserével bukok str-t. a kesztyű cserével bukok attack speed-et, de több str van rajta, így ellensúlyozza sebzés szempontjából. +9% frenzy dmg-s az öv, de összességében 10-20k crit dmg-vel kevesebb a sebzésem annak ellenére, hogy csak 2k dmg-t bukok összesen az item cserékkel. illetve armort is bukok, mivel vit alapú armor passzív skillt használom.
act2 kulcsot farmolon jelenleg mplvl3-on(8 kör után sincs kulcs...), de hiába a nagy beruházás, nem érzem erősebbnek.
amúgy erről a karakterről van szó.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.