Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6401) DeckardCain válasza Sirandrish (#6382) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Mennyi volt ez a gear? Igaz nekem egy unbuffed 75-80k is elég lenne..

Nekem speciel kezd elegem lenni a wizard-ból.. Úgy hogy lehet jön a barbi, csak újra kell paragornozni..
Igaz úgyse ér sokat :D

(#6402) Gyuri27 válasza Sirandrish (#6399) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát nézzük. Ha évi 800k-t meghaladja ez a fajta bevétel. Akkor köteles vagy belőle adózni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#6403) P00By


P00By
nagyúr

Végre nekem is "legend eső" volt! ~40 perc alatt kettő. Tudom nem túl jók, de nekem estek!!!! :D

(#6404) Muton


Muton
addikt

Heló!

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a karakterek és npc-k szövegei megint megjelenjenek a chat helyén?

Meg most ennyit könnyítettek az infernon vagy csak jobban fekszenek ez aktuális ellenségek?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6405) Neró válasza Muton (#6404) üzenetére


Neró
őstag

Mármint melyik infernóra gondolsz? MP nélkül?

| www.diablohungary.hu

(#6406) Cyberbeni válasza Muton (#6404) üzenetére


Cyberbeni
addikt

options-t nézdd végig, meg lesz az.

[link]

(#6407) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Esett egy gyűrű elég nagy dmg-vel, s 7 attack speeddel, rare-ként. Patche előtt gyűrűn 6% asi volt a max., nem? Miket változtattak max. rolloknál, erről van valahol tábla?

I am having fun staying poor.

(#6408) Muton válasza Neró (#6405) üzenetére


Muton
addikt

igen. furcsa, hogy a templarom sem halt meg meg csak 1x :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#6409) Huma


Huma
addikt

Hellfire ring nincs fenn AH-ban. Senki sem ad el vagy pedig rögtön felvásárolják?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6410) mikromanus válasza Drizzt (#6407) üzenetére


mikromanus
veterán

Az AS nem változott most. 7 a max azt hiszem iLvl 60-ason, 8-9 iLvl 61-62-esen. Ez gyűrűre és amura is. Lényegében a "normál" gyűrűk AS jellemzőjét befelezték az AS nerfkor, a "magas" lvl bónuszt meg meghagyták.

(#6409) Huma
Hm. Lehet hogy account bound, minta receptjén kívül minden összetevője? :Y

(#6403) P00By
"de nekem estek!!!!"
Nagyon harciasak. Még jó, hogy túlélted :DD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6411) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Első set item megvan közben:

I am having fun staying poor.

(#6412) Sirandrish válasza Huma (#6409) üzenetére


Sirandrish
legenda

Leginkább nem lehet eladni...

Gyuri27 Akkor csittpszt :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6413) P00By válasza mikromanus (#6410) üzenetére


P00By
nagyúr

Tényleg! :DDD :R

(#6414) RockHaRD


RockHaRD
addikt

azért mp6-on az A3-as warden-nek kemény dropja van :K

4db 63-as sárga + a kulcs (amiért túlképpen bántalmaztam)

(#6415) Gyuri27 válasza Sirandrish (#6412) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van az a pénz vagy item. Amúgy a nav gyorstárcsázáson! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#6416) DeckardCain válasza Gyuri27 (#6415) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Minek, a telefont se tudják felvenni :DDD Szerver bekapcsolás se ment nekik :DDD

(#6417) Huma válasza Sirandrish (#6412) üzenetére


Huma
addikt

Nem lehet? Akkor mi a fenéért van fenn AH-ban a legend listában?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6418) Gyuri27 válasza DeckardCain (#6416) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ne akarjál vagyonosodási vizsgálatot kiharcolni magadnak! :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#6419) mikromanus


mikromanus
veterán

Zene és látókör bővítésként (no meg hogy legyen egy ilyen keyrun videom is) itt a friss anyag. Ezúttal Act 1 Keywarden kill :D
Diablo 3 - Inferno MP5 - Act 1 Keywarden - solo barbarian

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6420) Mrdevil válasza mikromanus (#6419) üzenetére


Mrdevil
addikt

És hol a kulcs? :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6421) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

mai MP3@act1 megfigyelés (kovács pincés nejétől fields kulcsosig tolva)

- a kartonpapír DH-mnak (kicsit erősebb, mint a sima papír) simán fekszik MP3, még 2fős mobok is okésak
- ha van tér, sentry+spitfire 2-t letesz, lövés nélkül ki lehet csinálni a szemetebb eliteket is
- kék-sárga itemeket szinte sz*rják a mobok, ideális crafthoz farmolni
- kizárólag FLSq gemek esnek, de dögivel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6422) mikromanus válasza Mrdevil (#6420) üzenetére


mikromanus
veterán

EZ csak keyrun. A célja a kulécsszerzés. A kulcsot meg lenyelte vagy úgy dugta fel magának, hogy amikor robabnt nem lett meg :D Azért párszor már beadta a kulcsot :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6423) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jó kis infernal run volt ma. Nagyon élveztem! :C
Köszi még egyszer Huma, D1Rect és CooLM@$TeR! :R

⭐ Stella

(#6424) mpierre


mpierre
veterán

Napi bogár. :DDD

Kilikadt a terep:

Elfogyott a visszaút (Itt akad még érdekesség, éppen teleportálnék, ha lehetne... :C )

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#6425) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Act 4-et honnan érdemes kezdeni, hogy tuti összejöjjön a valor a keywardenig? Most mentem a Silver Spirehöz legközelebbi küldetésen, de csak 4 lett mire odaértem.

I am having fun staying poor.

(#6426) Mr.Csizmás válasza Drizzt (#6425) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

utolsó küldetés, aztán lépkedsz visszafelé, ha találkozol a kulcsossal, ignorálod, és mész máshova csapatni, amíg nincs meg az nv5.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6427) sith7


sith7
nagyúr

Mai drop

1

2. Cold - os monk vagyok :))

(#6428) looser


looser
addikt

Hahó! Én még eléggé új vagyok a játékban, csak arra lennék kíváncsi, hogy ti miket javasoltok erősítésnek ezen a barbáron? Most Inferno Act2-n rendszeresen elhasalok, eddig nem igazán volt gond, a játék eleje óta nem költöttem többet 6-700e aranynál, ami eddig elég volt, de most vért izzadok az elite-ek ellen.
Eddig nem nagyon nézegettem alaposan, magas str, vit értékek legyenek, a többi nem számít, de ahogy elnézem, milyen dmg értékek vannak, a magam 20e-ével, egészen elszégyellem magam :B

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#6429) sith7 válasza looser (#6428) üzenetére


sith7
nagyúr

Hú ... hát 70k hp, az nem kell, viszont a 0 loh / life on hit / , az nagyon kevés ... szóval itt a hiba, hogy nincs életvisszatöltésed :N

Szerezz be egy loh -os fegyvert, amiben van socket is, abba tegyél bele zöld követ , és nem lesz gond :N

(#6430) userxy


userxy
őstag

Az első Hellfire Ringem.

Nem vmi fantasztikus roll. :D

(#6431) RockHaRD


RockHaRD
addikt

ha van 80k unbuffed dps-em, és emellé társul egy 5,6-os life steal, akkor az kompenzálja a reflect damage-ét pl siegebreakernek, vagy egy sima reflectes elite-nek?

azon agyalok, hogy veszek egy 1500-as kétkezes mace-t, amit a táskámba tartanék ilyen esetekre, mert tönkre vág a reflect... (100k unbuffed dps-ből lenne 80k, ha átvenném a life steales mace-t)

(#6432) Agro válasza RockHaRD (#6431) üzenetére


Agro
senior tag

Nem tudom most hirtelen pontosan mennyi a life steal a bowomon de 2,4 korul van es 130as dps (dh) pont kielegiti bar van 400 koruli life regenem is

(#6433) Gyuri27 válasza userxy (#6430) üzenetére


Gyuri27
félisten

Van rajta socket és kritikal is. Mit szeretnél még? :DDD
Ilyen szempontból a wd "jól járt". Mert ha nem annyira kaksi az encsilányt meg lehet ajándékozni vele.

Amd - Radeon - Ryzen

(#6434) sto1911 válasza persil (#6365) üzenetére


sto1911
veterán

A heten neztem 4-es csapattal tobbszor one-hitelek infen mint nem. Szegyen...

(#6435) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Az egyetlen acsi ami érdekel:

és nem kaptam meg...köszi Blizz :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6436) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Ma este 8tól stream. Kulcs szerzés, überezés, beszélgetés:
[link]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#6437) grex4 válasza Sirandrish (#6435) üzenetére


grex4
aktív tag

Anno pár napig úgy emlékszem nem működött az acsi rendszer és addig nem számolta a goldot.
Nekem is a 20Milliós acsi csak 21-22körül érte be magát de megkaptam.

üdv

(#6438) RockHaRD válasza Agro (#6432) üzenetére


RockHaRD
addikt

vettem 10k-ért egy 411-es regennel rendelkező amut, amin van 200 int + 5 chc , emellé az 5,6 akkor pont jó lesz

amu 1d11h volt, elég jól jártam vele :))

(#6439) Szancsó válasza Sirandrish (#6399) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Még nem, de lehet honatyáink (de nehéz leírni ezt a szót..) hamarosan észreveszik ezt a tátongó jogi kiskaput :)

Általános kérdés: ha kinőttem a cipőcskémet és cserélném, akkor mi ér többet, ~100 armor, vagy 35 all res? (Utóbbit szeretném növelni, csak nem tudom mennyire jó ötlet az armor rovására. Drágábban lenne 50 allres is ugyanúgy 100 armor helyett, ha az már jobb...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#6440) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

valaki használja ezt az érdekes funkciót? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6441) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tudja valaki hogy ez mi a f*szom akar lenni? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6442) Mr.Csizmás válasza Sirandrish (#6441) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

scam :DDD mi más

reportot nyomj a kis girnyónak :(((

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6443) John D'oh


John D'oh
aktív tag

Valaki meg tudja mondani, hogy mi történik ha több játékban (nem egyszerre) akarom az uberekhez vezető portálokat megnyitni ? Előfordulhat, hogy megkapom ugyanúgy azt a párost ami előtte már megadta az egyik szervet ? (És még nem lett belőle gyűrű persze)

(#6444) P00By válasza Mr.Csizmás (#6440) üzenetére


P00By
nagyúr

:K

(#6445) RockHaRD válasza John D'oh (#6443) üzenetére


RockHaRD
addikt

33,3% esély van bármelyik portálra, hogyha nincs megnyitva egy sem...

így ha letolsz egyet, aztán leave game, majd resume, és újra megnyitsz egyet, van némi esély rá, hogy pont ugyanaz nyílik meg (ha ez volt a kérdés)

ha vki hozzávalót akar farmolni, akkor meg kell nyitni mindhármat sajna :-/

(#6446) John D'oh válasza RockHaRD (#6445) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Köszi ez volt a kérdés igen, bár sajna nem örülök neki mert van ugyan már 4 infernal machine a ládámban, de hogy jobb szerettem volna ha több részletben is nekifuthatok. Pl. tegyük fel mp5-ön 50% eséllyel megkapom az első kettő portálban a szervet de a harmadikban nem. Akkor menyit új game és lehet, hogy kapok két olyat amim vár van mire esetleg megadja a hiányzót ha mákom van. Vagy nincs meghatározva, hogy melyik párost melyik szervet dobja ?

[ Szerkesztve ]

(#6447) Dadan01 válasza Sirandrish (#6441) üzenetére


Dadan01
senior tag

jah, csípőből report as spam & sexual harrasment :)

(#6446) mczuzlak
jobb, ha mindhárom kaput csapattal farmolsz, több esély így a cuccokra, plusz ne igazán reméld, hogy az első gyűrű tökéletes roll lesz, jó ha van sok sok kompid. Minden csapat csak a saját darabkáját dobhatja a gyűrűhöz.

[ Szerkesztve ]

(#6448) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi skacok.. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6449) John D'oh válasza Dadan01 (#6447) üzenetére


John D'oh
aktív tag

Nem reméltem én semmi ilyet. Kis esélye van, hogy lecserélném a jelenlegiket. Az egyiket muszáj hordanom a Legacy Nat set miatt a másikat meg 50 milláért vettem anno és már a szívemhez nőtt : )

Akkor ha esetleg valaki keres egy tagot partyhoz akkor jelentkezem négy infernal masinával. (Paragon 73 DH 150k dps 55k life)

(#6450) vendingo


vendingo
veterán

A gyűrű darabjait lehet egymásközt csereberélni?

Másik gond, hogy van egy felesleges A3 Plan-om, és nem bírok tőle megszabadulni.
Eladni, eldobni, még1x-r megtanítani nem lehet! Tipp?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.