Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) radi8tor válasza Sirandrish (#19300) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kovácsnak? Én vendornak szoktam adni. Az alapanyagok sokkal kevesebbet érnek, nem?

⭐ Stella

(#19302) catroot válasza Integra (#19292) üzenetére


catroot
veterán

Ha van kedved vegyél fel nyugodtan (battletag-em az 1. hsz-ben), még én is azon a szinten vagyok. :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#19303) Sirandrish válasza radi8tor (#19301) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt írta eladja vagy szétbontja..
Ha nagyon szőrszálhasogatóak akarunk lenne akkor az 1K alatti értékűeket megéri szétbontani.. :K

Egyébként én is gond nélkül eladok mindent a Vendorkának :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19304) tatabánya


tatabánya
senior tag

valamelyik mogul ránézni a trade topikra tettem be két tárgyat hogy érnek e valamit?!

(#19305) Sárpac


Sárpac
nagyúr

80kraftból semmi normális nem lett, de még csak közelében se szépen le lessz állítva ez a csúcs cucc hullik mindenkinek sztory szvsz! :Pl. bracerből 60at kraftoltam le össz 3 chcs volt és egyetlen egy 6-os nem volt benne nem, hogy allressel együtt! )

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19306) radi8tor válasza Sárpac (#19305) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Allres, pff. Én már vitality-vel megelégedtem:

⭐ Stella

(#19307) ProEvoFan válasza Sárpac (#19305) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is kb 80at kraftoltam és semmi.
Amulett közelébe sem lett annak amim van.Vállvédők szinte dpsben mind jobbak, de all res, armor vagy vit hiányzik róluk.
Ezt a kraftolást a közepes vagy gyengébb karaktereknek találták ki, illetve nekik egyszerűbb a jó kraftolt item elérése.
Persze vannak kivételek, szvsz nagy mák kell ehhez is.
Én már nem pazarolom rá az aranyamat, a végén még elfogy ;]

(#19308) abéla válasza Sárpac (#19305) üzenetére


abéla
senior tag

Hét közepén ütöttem össze ezeket: amu vlmi 15-20 próba, gloves meg ez volt az 1. :K




Sajna azóta nem értem rá, de majd ma remélem beadja az AS-t amura :)
Még vit-es shouldersen gondolkodom, de bracers, chest a speckók miatt nem megy, gloves meg majd, ha amu bejött (max 1-1 néha).

Egyébként mi szavatolja, hogy nem csak az első napokban volt tuti a roll-esély? Droppal is megcsinálják...

szerk: Ja igen, még mindig nem éri meg mpl10-en rohangálni (max xp-ért): VofA kipucolása, úgy, hogy oda már nv4-gyel mentem, hozott össz 7 DE-t :U .(ez kb 40min), és az eddigi átlagok is ekörül vannak.

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#19309) Drizzt válasza ProEvoFan (#19307) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én meg pont erre verem el inkább az aranyat. AHban kellene legalább 100M az értelmes fejlődéshez. Craftból meg jópár kijön ennek a 10-edéből. Persze essencem nincs sok sajnos. :D

I am having fun staying poor.

(#19310) #57919488


#57919488
törölt tag

Van egy inna gatya AH-ban ami 0 gold. Licit most jár majd le és csak error megy. 160 dex, 70 int és megy vissza a feladónak :DDD

(#19311) Borsalino válasza Drizzt (#19309) üzenetére


Borsalino
csendes tag

a valódi pénzes eladáshoz mi kell? mert nekem mindig azt írja ki valamit létre kell hozni de minden létre van hozva. Sms jön rendesen ha kell pay pal beállítva nem értem mi kell még. Valaki le tudja írni teljesen mit kell csinálni és hol hozzá?

(#19312) radi8tor válasza Borsalino (#19311) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Authentikátor kell hozzá még szerintem.

⭐ Stella

(#19313) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Ha valakinek kell demonic essence, én adok el 90k/db-ért, van éppen 37 db. Vagy már kijavították?

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#19314) Borsalino válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


Borsalino
csendes tag

90 ezer arany darabja?? esik mint a szemét.
Valami autentikatort ír ki, de nem tudom mi az. Le kell tölteni vagy venni kell hozzá valamit?

(#19315) RockHaRD válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


RockHaRD
addikt

account bound :F

(#19316) Sárpac válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hehe már nem tudod eladni szétszedéses ledobásos trükkel sem! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19317) mikromanus válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


mikromanus
veterán

Remélem sokat gyűjtöttél, hogy majd jól eladod valakinek! Most aztán craftolhatsz magadnak ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19318) radi8tor válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Már javították, ahogy Sárpac is mondja. Nem lehet megbontás után sem odaadni másnak az essence-et.

⭐ Stella

(#19319) Sirandrish válasza sunnymarcell (#19313) üzenetére


Sirandrish
legenda

90K/darab?
30szor több esik belőle mint a legend itemekből pedig a 99%uk azoknak is csak 30K-t ér :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19320) sunnymarcell válasza Sirandrish (#19319) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

D2jsp-n, is 100k-ért vették. Kongor is 100k-ért vette, mindenki 100k-ért vette és adta el.

(#19317) mikromanus: Nem kell azt gyűjteni, esik magától, de aki sokat akar craftolni, annak kevés ami esik :)

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#19321) Borsalino válasza sunnymarcell (#19320) üzenetére


Borsalino
csendes tag

akkor én is adok el:D

(#19322) Sirandrish válasza sunnymarcell (#19320) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első 1-2 órába gondolom..
Amikor jöttek a milliárdos állatok és 500asával kraftolták a motyót..

Sokkal tovább nem tudták mert elég hamar javították a bugot.
Mellesleg ha azóta is lehetne árulni akkor kb 5-10K körül járna az ára / darab.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19323) CactuS válasza Sirandrish (#19303) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi. Egyébként igen, így gondoltam. :D

Az első pár óra után átpártoltam a monkomról - még mindig fáj a fejem a camera shakingtő - barbimra.

Az előbb cimbivel végigmentünk sima infernon - ő friss 60as, gyengébb a gearje -. A kérdésem az, hogy egyből próbálkozzunk MP1en, vagy azért nem eszik annyira forrón a kását és csúnyán elkalapálnak rajta?:B

Vagy próbáljunk inkább kulcsokat kiütni? (vagy ez még nagyon sokára lesz? :D)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19324) rhonin válasza #57919488 (#19257) üzenetére


rhonin
senior tag

Hát nem lenne gyenge ha mondjuk nem lépsz be 1 hónapig és a karidon minden item lerohadna... ;]
Amúgy igen lassan már nem tudok eladni semmit sem... :U

tatabánya: Pontosan mire érted, hogy jó hogy bevezették?? A trade topicot?

[ Szerkesztve ]

(#19325) Borsalino válasza CactuS (#19323) üzenetére


Borsalino
csendes tag

nem is lehet eladni azt a vackot:) ha ketten mentek szerintem simán menni fog. én is friss vagyok és egyedül is megy a főellenségig akt 1 be:)

(#19326) Sirandrish válasza CactuS (#19323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kb semmibe nem tart letesztelni mit bírtok.
Én azt javasolnám hogy rakjátok fel MPL3-ra..ha megy akkor mehet feljebb, ha meg nem akkor egyesével csökkentsétek :K

Kulcsot farmolni MPL4 de inkább felette éri meg szóval ha csak MPL1en mentek akkor szerintem kár vesződni vele.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19327) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Monkok figyelmébe ajánlanám a kövi videót, most tesztelem a buildet és igen csak bejövős, hátha másnak is megtetszik :) ;)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19328) tatabánya válasza rhonin (#19324) üzenetére


tatabánya
senior tag

ezeknek a 63-as cuccoknak a craftolását, szerintem hasznos a hozzám hasonló játékosoknak. trade topic xzart se ér beraktam oda 2 tárgyat írtam ide is hogy nézze meg aki ért hozzá, de eddig senki se vette a fáradtságot, hogy válaszoljon.

[ Szerkesztve ]

(#19329) artur003


artur003
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni ,hogy a kovácsot és a drágaköves ürgét hogy ,lehet tovább fejleszteni?
a másik a játék vége felé megjelent egy csóka valami "tréner" lehet át portál egy helyre , de ott nincs semmi ,mit kell ill. kellene csinálni? Remélem érthetően fogalmaztam Üdv

(#19330) #57919488 válasza tatabánya (#19328) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az nem a topic hibája, hogy már lassan senkinek nem kell semmi :)

(#19331) Drizzt válasza Scholes9 (#19327) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ettől idegesítőbb hangsúlyt\kiejtést még életemben nem hallottam.

I am having fun staying poor.

(#19332) tatabánya válasza #57919488 (#19330) üzenetére


tatabánya
senior tag

a kérdésem az lett volna, hogy érdemes AH-ba rakni, meg se próbálom itt eladni nem olyan szuperek hogy bárkit is érdekelne..

(#19333) Scholes9 válasza Drizzt (#19331) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19334) Sirandrish válasza Drizzt (#19331) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem direkt ilyen kis mesélősre vette a figurát :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19335) mikromanus válasza Drizzt (#19331) üzenetére


mikromanus
veterán

MI van ma veletek?

Grammar Nazi kezd mocos lenni!
"Ettől idegesítőbb" -> Ennél idegesítőbb

(#19329) artur003
"tovább fejleszten" -> továbbfejleszteni

#19327) Scholes9
"igen csak" -> igencsak

(#19329) artur003
Act 3-ból érhető el a PvP terület. Az új muksó oda irányít.
Fejlesztés: Mindig jelzi mi kell hozzá. Többnyire pénz és craft alapanyag. Vagy menet közben összeszedegeted ezeket, vagy megveszed az Aukciós Házban. Ilyenek kellenek: page of jewelcrafting, Page of blacksmithing, Tome of jewelcrafting, Tome of blacksmithing.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19336) Sirandrish válasza mikromanus (#19335) üzenetére


Sirandrish
legenda

ACT1-ből (is?) elérhető a PVP terület :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19337) ProEvoFan válasza Scholes9 (#19327) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Volt egy elit pakk, amivel 30 másodpercig szórakozott...és több amit 20 másodperc alatt ölt meg.
A geart nem láttam, így nem tudok teljes véleményt formálni, de halkan megjegyzem, szerintem nem jó build, főleg mpl3re.

(#19338) artur003 válasza mikromanus (#19335) üzenetére


artur003
csendes tag

Az mi ,hogy PvP terület? Én az ACT 3 -ban nem láttam a csókát

(#19339) mikromanus válasza artur003 (#19338) üzenetére


mikromanus
veterán

PvP: más játékosok ellen harcolhatsz. Act3 és 4-ben ugyanott érhető el a muksó szerintem. Az erőd teleportkörétől kicsit jobbra lefele. A ládáddal kb egy vonalban.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19340) radi8tor válasza artur003 (#19338) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ott van az a portáltól jobbra.

⭐ Stella

(#19341) mpierre válasza artur003 (#19338) üzenetére


mpierre
veterán

Ott áll a wp-től jobbra.

Szerk.: Lassú vok, de nagyon. Érdekes az FF... Már nem először.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#19342) VanDaal


VanDaal
csendes tag

Sziasztok!

Barbáromnak szeretnék venni Inna nadrágot movement speed miatt, hogy lecserélhessem a Lacunit egy craftolt bracerre.

Szerintetek melyik lenne a jobb kombináció?
-vit-es nadrág és str-es bracer craft vagy
-str-es nadrág és vit-es bracer craft

A nadrágok árában hasonló egyéb statok mellett csak 2-3 millió a különbség az általam kinézett 80-100 main statos kategóriában, szóval leginkább az érdekelne, melyik fajta bracerből könnyebb értelmeset craftolni szerintetek?

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#19343) Scholes9 válasza ProEvoFan (#19337) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem eddig ez a leggyorsabb, amit próbáltam és az is nagyon sokat számít, hogy a mobok között milyen gyorsan mozogsz, nem csak az, hogy milyen gyorsan ölsz :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#19344) ProEvoFan válasza Scholes9 (#19343) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Amit az eliteknél el is veszíthetsz.
Te melyik mpl-en használod ezt a buildet?Alkaizer run meddig tart?

[ Szerkesztve ]

(#19345) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Játékban honnan lehet megtudni, hogy milyen ip-jű szerverre vagyok csatlakozva?

I am having fun staying poor.

(#19346) Integra


Integra
titán

mi az az überezés? :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19347) DIMITRIUS


DIMITRIUS
tag

Gyerekek rohadtul unatkozom!

Valaki nem akar act3 mp5 farmolni? (CM wiz)

Bteg.: Dimitrius#1795

VW Golf 2 1.8 16v <3

(#19348) Integra


Integra
titán

ja meg még egy kérdés, hogyan beszéltek játék alatt?
counter strike-ban van ugye beépített voice rész, diablo ezt hallásból sem ismeri...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19349) mikromanus válasza Integra (#19346) üzenetére


mikromanus
veterán

A keywardenekből kifacsart kulcsok szervekké konvertálásának harcias megvalósítása. Szuper boss párosokat kell lenyomni: Erősebbek, több életük van mint az eredetinek és párban gyűlnek a prédára. A párosok:
- Büdösbogár + Sáska (Ghom+Rakanoth)
- Csonti + Bözsi (Skeleton king + Maghda)
- ZoltánKula + Breki (Zoltun KUlle + Siegebreaker)
Az elnevezésük játékban egyedi, de csak az alap boss szerint nevezem őket, amiből "továbbfejlődtek" :D

(#19348) Integra
Bármivel lehet: Pár lehetőség: Skype, TeamSpeak, Mumble, MSN (?), "inkább csönd", stb...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19350) Sirandrish válasza mikromanus (#19349) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csonti + Bözsi? :Y
Te beteg vagy :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.