Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) ProEvoFan válasza Sirandrish (#18691) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#18698) K_mester elmondja a lényeget.ez a játék elején hatványozottan igaz volt.Sőt, most is az.
De ha már így lebutáztál egy idegen embert, mindjárt szólók egynek nézzen be ide, hátha leírja a véleményét ;]

[ Szerkesztve ]

(#18702) warcat


warcat
veterán

Lol, és tényleg működik a shift + nem max darab ledobás....
Példa: van 6 essenced,shift clickel feljön az ablak,hogy mennyit szeretnél elvenni belőle, legyen mondjuk 5, ha ezt ledobod a földre,más fel tudja venni.

EA: It's in the crate!

(#18703) Sirandrish válasza #57919488 (#18698) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért lenne lehetetlen?
A PH!-n is volt példa hogy valami magatalálós cuccban öltöztetett fel 5 karit is..
Emellett még ott a Trade chanel és a trade lehetősége, ahogy a D2-ben is volt..

ProEvoFan Szóljál...de tudod mit? Szóljál 2nek!
Ha egy amúgy olyan játékkal ami tetszik neki, azért nem játszik mert van benne AH, akkor buta..

warcat Ennyit az Account boundról :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18704) radi8tor válasza warcat (#18702) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Inkább farmolok még essence-t nehogy banoljanak érte. ;)

Sirandrish: akkor a marquise emeraldokat is lehet majd osztogatni, csak több kell belőle. :P

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#18705) #57919488 válasza Sirandrish (#18703) üzenetére


#57919488
törölt tag

Azért lehetetlen mert nem a játéktudáson múlik hanem a szerencsén.
Szerencse kérdése, hogy valaki tud érvényesülni könnyen és gyorsan vagy farmolhat goldot mert soha nem talált semmit.
Ha lenne egy olyan opció a HC mellett, hogy nincs AH de talál az ember magának cuccokat lehet többen odamennének, csak éppen abból a Blizzard-nak nem lenne semmi + bevétele.

(#18706) ProEvoFan válasza Sirandrish (#18703) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem az a baj hogy van benne AH, hanem hogy nélküle nem lehet normálisan játszani.Nem jutsz egyről a kettőre.Közvetlen rá van építve a játék.Ez sok embernek nem tetszik.Torchlight 2vel játszanak mint alternatíva, mert ott máshogy van felépítve a játék.Nem AHból kell halásznod a geart, hanem a dropból építed fel.
Néha próbálj meg gondolkozni más fejével is, hasznos tud lenni :K

(#18707) Sirandrish válasza radi8tor (#18704) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem pont van 20..kell vagy 5?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18708) mikromanus válasza ProEvoFan (#18701) üzenetére


mikromanus
veterán

Azé' vannak ám olyan népek is, akik furán gondolkodnak. PL: "Ha elindítanának a mostaniak mellett egy ladder reamlt is, akkor abbahagynám, mer' az milyen lehúzás lenne. Ellopnák a felszerelésem ezzel".
Nem pontos, de valami hasonló gondolatmenetet élvezhettünk korábban itt valakitől. Fura népek is vannak. Maradjunk ennyiben! ;] :C

Más: az Ah megbokrosodott? Nem enged piacra dobni semmi lomot... Másnál van ilyen hiba?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18709) Blizz válasza mikromanus (#18708) üzenetére


Blizz
őstag

Nekem azt írja,h unavailable,gondolom javitanak valamit

No mistakes, just happy little accidents

(#18710) jjc válasza Blizz (#18709) üzenetére


jjc
aktív tag

ah down van

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#18711) radi8tor válasza jjc (#18710) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Thank god, hogy megvettem a recepteket még dél körül. :C

⭐ Stella

(#18713) grex4


grex4
aktív tag

Kongor kraftolgat 500 amulettet. Kiváncsi vok lesz-e használható :)

üdv

(#18714) Sirandrish válasza ProEvoFan (#18706) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Torchlight 2-vel ugyan nem játszottam, de ha hajaz az 1re akkor az megint nem jó..
Mert ott kb mindig a saját kasztodnak megfelelő geart kapod és abból is a legritkábbakat ..
Nulla kihívás..

"hanem hogy nélküle nem lehet normálisan játszani."

Ennyi nerf után kb bármilyen gearben végig lehet vinni a játékot..nem kell AH-znod ha nem akarsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18715) #57919488 válasza Neró (#18712) üzenetére


#57919488
törölt tag

"Monster Power már elérhető Public Game -ben is."

WoW :C

(#18716) mikromanus


mikromanus
veterán

Lehet megszaladnak a "lángocska" árak. Egy rakat ember rászabadul az amulett craftra, ahhoz meg kell ez is. Mondjuk eddig csak 15-20% növekedés volt az árában. Lehet bespájzolok majd.:DD
Vagy felesleges?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18717) sto1911 válasza Neró (#18712) üzenetére


sto1911
veterán

Fojó??????? Ez nem magyar!

"Javítva lett egy hiba, ami akkor lépett fel, ha a Diablo III futása alatt bezárták a World of Warcraft-ot" - full kockak! :DD

(#18718) Sárpac válasza warcat (#18651) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Be is zárták az aht!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18719) warcat válasza Sárpac (#18718) üzenetére


warcat
veterán

Remélem ezt javítják épp,mármint a minimum árat.
Elfogadhatatlan,hogy:
1. patch notes-ban való feltüntetés nélkül
2. A 2 milliárdos felső korlát bennhagyásával nyúltak hozzá
Reméljük csak bug,mert különben kizárólag third party siteokon, illetve elvétve RMAHban lehet majd BiS közeli cuccokat venni.Esetleg trade chaten,ha bevállalod a scammereket.

EA: It's in the crate!

(#18720) Kobe


Kobe
veterán

olyankor wtf van ha a launcher 89,4% on megáll és nem tölti tovább a patchet ?

(#18721) radi8tor válasza Kobe (#18720) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Túl van terhelve a szerver. Reboot/restart.

⭐ Stella

(#18722) Kobe válasza radi8tor (#18721) üzenetére


Kobe
veterán

ERROR: The file Updates/d3-0-14633-Win-Final.MPQ appears to be corrupt. You may need to download this file again.

WTF ?

(#18723) radi8tor válasza Kobe (#18722) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Zárd be a launchert, töröld a fájlt, indítsd újra a launchert.

⭐ Stella

(#18724) ProEvoFan válasza mikromanus (#18708) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Arról a "népcsoportról" beszélsz, aminek az élmezőnyében vagy? ;]

Refi nerf után valahogy nem érzem a 2 ls fegyver hiányát.Elég az ~1000 loh + ls az egyik fegyverben.Még jó hogy nem vettem ls Furyt, pedig majdnem.

(#18725) Qru válasza Sárpac (#18718) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Vajon mikor nyit újra? Kb egész nap azt vártam, hogy böngésszesk ah-ban erre az fogad, hogy...

#nincsbennetarcsi

(#18726) Sirandrish válasza Qru (#18725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát mire van még szükséged? :D
Tegnap SzuperCsillagMonkot faragtunk belőled :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18727) Thrawn


Thrawn
félisten

"The gold and real-money auction houses are currently undergoing maintenance to address service-related issues. We don't have an ETA at this time for when maintenance will conclude, but we'll provide an update as soon as we have further details to share."

Emellett még olyan bugok is maradta a játékban (essence dobálás) amit már PTR-ben jelentettek :DDD :W

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18728) mikromanus válasza ProEvoFan (#18724) üzenetére


mikromanus
veterán

Én már hónapok óta skillezéssel oldom meg a védelmet. Most már szinte azzal se kell. Már csak az egyszem vérszomj árválkodik a passzívok közt. Ezen a 3% life leach-en felül csak a Vile Wardon van egy kis life regen és kész. Elég ennyi, há' nem? :D
(Azért MP8-10-en a rend-et berakom újra)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18729) Sirandrish válasza Thrawn (#18727) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt hitték hogy élesben eltűnik :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18730) radi8tor válasza Sirandrish (#18726) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csillámpóni után szabadon. :C

⭐ Stella

(#18731) vendingo


vendingo
veterán

Kb másfél hónap alatt 20 percet játszottam a d3-al.
Az új patch miatt érdemes újból nekiállni, vagy hanyagolható amíg nem jön rendes tartalom?
Igazából a karakteremen nem nagyon kell már fejleszteni, farmolgatni nem szeretnék.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18732) Sirandrish válasza vendingo (#18731) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor marad a Duel..ha az sem érdekel akkor hanyagold még :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18733) #57919488 válasza vendingo (#18731) üzenetére


#57919488
törölt tag

PvP :)

(#18734) Thrawn válasza vendingo (#18731) üzenetére


Thrawn
félisten

Nincs semmi extra, a PvP-t szerintem gyorsan megunod majd, főleg hogy OP WD-vel nyomulsz :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#18735) xavix13


xavix13
senior tag

Kongor most kraftolt egy olyan amut hogy besz@rás... 30k dps-t ad neki, bár bukik vele 15k hp-t.

24-51 avg dmg
283 str

133 dex
37 arcane res
96 chd
10 chc

:Y

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18736) Qru válasza Sirandrish (#18726) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:D Való igaz. Emeraldra lenne szükségem, mert star-ból nincs elég. Csiszolgatom amiket találok de az elég lassú...

#nincsbennetarcsi

(#18737) ProEvoFan válasza mikromanus (#18728) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Egy rend skillt én is elfogadnék ;) Az igazsághoz hozzátartozik, h mpl10 szólóra azért kellene az a 2 ls fegyver, de oda úgy sem megyek sűrűn, max csapatban, szvsz felejtős.
Barbarát levetkőztettem meztelenre, uncsi volt rajta az a sok ruha.
Aszem Leona is megkapja a bikinit:)

(#18738) mikromanus válasza ProEvoFan (#18737) üzenetére


mikromanus
veterán

MikroMonster is dagadó izmokkal szalad a fagyos Act 3-on :D
Először csak a vile wardot és a mempot "semlegesítettem", majd a kesztyűt mert az iLvl 62 nem illett az immo armorhoz. Csak úgy meg olyan fura volt. Inkább átment természetközeli megjelenítésbe :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18739) Neró válasza Sirandrish (#18732) üzenetére


Neró
őstag

A Duel már Brawling jó? :D

| www.diablohungary.hu

(#18740) vendingo válasza Thrawn (#18734) üzenetére


vendingo
veterán

Majd egyik nap gyepálhatnánk egymást, kíváncsi vagyok erre a duel-ra.
jutyubos videókat néztem már róla, kb 10 perc alatt tuti megunom majd.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18741) abéla válasza mikromanus (#18738) üzenetére


abéla
senior tag

Hogy is lehet ezt elérni? Csak mert a rózsaszín/lila TalR chestem csodás színe nélkül is meglennék :D

hootka!

(#18742) Kobe


Kobe
veterán

demonic essence nálatok h esik ? nálam 2 farmolós elites körben jött össze mp5ön 3 db.....keep depths 1-3 + skycrown battlements, össz kb 20 elit a teljes útvonalon

(#18743) Tom5 válasza Kobe (#18742) üzenetére


Tom5
addikt

Nálam délelőtt két kör alatt esett kilenc...MP4 Act3

(#18744) radi8tor válasza Qru (#18736) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyi kéne? ;)

⭐ Stella

(#18745) #57919488 válasza Neró (#18739) üzenetére


#57919488
törölt tag

PTR-en megtaláltam az ürgét de itt fogalmam sincs, hogy hol lehet.

(#18746) Qru válasza radi8tor (#18744) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Csak kettő a gatyámba. A mellvértben már kicserélgettem a köveket.

#nincsbennetarcsi

(#18747) mikromanus válasza Kobe (#18742) üzenetére


mikromanus
veterán

Eddig kb 50 eshetett ma. MP5-ön jobban potyog, mint MP3-on (most az utóbbin nyomulok. jóval kevesebb is van, mint reggel).

(#18741) abéla
Most már lehet színezni a set és legend itemeket is. A vanishing dye meg eltűnteti a tárgyat. A hatása persze ettől még érvényesül. Ez csak káprázat. ;)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18748) Sirandrish válasza Neró (#18739) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocsánat...tőlem Sz*ros Sárga Kiskacsa is lehet :DDD

-=Libria=- Nekem ma esett eddig vagy 80-100darab..
Mondjuk én nem is 2 kört mentem :N

mikromanus Színezni még nem lehet csak eltüntetni...legalábbis én így tudom..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18749) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Én is adhatok 10-15 demonic essencet, jó ideig nem fogok craftolni, az biztos.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18750) Franklin válasza abéla (#18741) üzenetére


Franklin
addikt

Vanishing Dye festéket kell venni valamelyik árustól.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.