Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) Sárpac válasza Thrawn (#19199) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Tiszta véletlen! :DDD

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19202) Myki19 válasza abéla (#19169) üzenetére


Myki19
tag

"Azt hiszem, kijelenthetjük, a sok száz millás VW/TalR amu/trifact-kesztyű-lufi kipukkadt"
Nem gondolom!Kevés olyan szerencsés lesz aki elkészít egy gyűrűt kevesebből minthogy megvenné.tegnap is sikerült eladnom egy amut 50eu-ért vagy is remélem jól emlékszem,hogy 50 mert már nem küld levelet a blizz,és azon csak CC meg CHD- volt.

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#19203) Sirandrish válasza flash- (#19197) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azokat nem :N

Thrawn Csúúúnya rossz R2 ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19204) Gyuri27 válasza Sárpac (#19193) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted?
Keresett már annyit, hogy vesz vagy másik 10 acc-t és még marad is.
Ha meg rájött az okosságra. Azt megteheti ismét.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19205) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ugye nem akarja lenyúlni a Blizz a lóvémat?
1-2M nem érdekel de EZ??? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19206) Qru


Qru
MODERÁTOR

Nálatok se megy az AH?

#nincsbennetarcsi

(#19207) jjc


jjc
aktív tag

új nap, új remények:

avagy negyed óra alatt hogyan vegyük el egy napra a játékkedvet.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#19208) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mivel kicsit már besokalltam a farmolásba a CM varázslómmal gondoltam
felhúzom a DH-t 60-ra,aztán majd meglátjuk,mi legyen vele.
Tanácsokat szeretnék kérni,hogyha majd fel akarom öltöztetni (bő 200m
van rá),akkor mire kell figyelni? Mire gyúrjak rá leginkább ?(tudom,
mindenre)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19209) Helmoras válasza mcwolf79 (#19208) üzenetére


Helmoras
őstag

Nati cipő ring esetleg armor a discipline miatt, inna öv gatya, manticore2 socket (ls talán mostmár nem is kell) dead mans discipline el, craftolj amut kesztyüt vállast csuklóst ilyesmik, szerintem :)

(#19210) radi8tor válasza Qru (#19206) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem, breaking news-ba is beleírták, hogy le van kapcsolva.

⭐ Stella

(#19211) Gyuri27 válasza radi8tor (#19210) üzenetére


Gyuri27
félisten

Milyen meglepő.
Hihetetlen. Komolyan. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#19212) MrCsiT válasza radi8tor (#19180) üzenetére


MrCsiT
addikt

..ha 230 a max, akkor hogyan lett a craft-olt shoulders-en 306 int ? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#19213) abéla válasza Myki19 (#19202) üzenetére


abéla
senior tag

Ahogy érzed, mindenesetre a kb 2 hete 100m-ás vw-ok most 40-60-ért mennek és ez a csökkenés az elmúlt napokban következett be, TalR amu szintén (300-350m-ről 150-200), trifact kesztyűk, jó alapsatatokkal a korábbi, nevetséges mrd-os szintről 100-200m-ra esett.
Nyilván vannak kivételek, de én alapvetően a piaci trendről beszéltem, nem egy-egy szerencsés eladásról.

Mindenesetre ajánlom neked is, hogy próbáld ki a craftot, én is szkeptikus voltam, de már néhány próbálkozás után is elég érdekes eredmények születtek (amu/gloves) és én messze nem nyomom olyan intenzitással, mint sokan mások.
Mondom ezt úgy, hogy nekem is jó pénzekért vett VW-om, TalR amum, trifact kesztyűm van, de ha sikerül jobbat craftolni, röhögve adom el bukóval, mivel nálam egy fasza kis kari összepakolása a motiváció, nem a biznisz, így érthető módon én örülök az ezirányú változásoknak.

Persze megértem, ha valaki a pénzért nyomja, az kevéssé örül a mostani folyamatoknak, de azért nem kell magunkat hitegetni, ha ez így marad(roll-esélyek), a fentebbi piacoknak befellegzett, finomabban fogalmazva, egy merőben új egyensúlyi állapot fog beállni. :D

MrCsiT : úgy hogy a többi 5 változó is lehet alapstat, így 230 +50-150(?) lehet a max (az 2.értéket nem tudom pontosan)

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#19214) #92888064 válasza MrCsiT (#19212) üzenetére


#92888064
törölt tag

+5 random properties
ami lehet main stattól a resistig minden.

[ Szerkesztve ]

(#19215) MrCsiT válasza mcwolf79 (#19208) üzenetére


MrCsiT
addikt

legyen chc-d, manti helyett windforce-ot is használhatsz : igaz, alacsonyabb dps lesz, de mivel hátralőki az ellenfelet, több időd lesz megölni.. én a nati chest helyett a "the inquisitor" chestet szeretem, szerintem hasznosabb tulajdonságokat ad (van 3 lukas belőle..).

Kezdő DH-ként act3 bridge-nél gyakorold az elmozgást a tűzlabdák elől, amit a madárkák ráddobnak..

Amíg nincs 150-200k unbuff dps-ed, de talán tovább is : - javaslom a sharpshooter passzív használatát : múltkor eljutott ez a topic is oda, hogy egyik prominens tag felismerte, hogy a +chc, amit ad a passzív, nem hülyeség, hanem lehetőség. (ideje volt, egyébként, a sok fújoló mellé.)

Skillekből Caltrops /Hooked Spines -t ajánlom (legdurvábban lassítja az ellenfeleket), hogy mikor a T. teleporter hulkica rád ugrik, akkor ne üssön agyon azonnal.

Olyan 5-600 resist sem árt.. Kb.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#19216) persil


persil
nagyúr

Na, asszem nálam most jött el az idő, hogy kifulladt a diablo teljesen. Nem panaszkodom, minden pénzt megért, mert rengeteget játszottam vele, de ez az igazságtalanság tényleg tűrhetetlen, konkrétan kár bekapcsolnom a gépet, csak az áram fogy.

Patch óta összesen esett 4(!!!) darab demonic essence, 2 archon plan, 0 legend, 0 set, 0 eladható sárga.(és nálam az eladható azt jelenti, hogy egyáltalán többet ér, mint amit vendornál kapnék. Nos ilyen sem esett)
Persze, amikor kellett az infernal machine plan, akkor kb 30x kellett nekimennem mp4-5-6 szinten, mire meglett, most pedig, amikor poénból(mert act 3 már olyan unalmas, mint a szar) mentem egy(1!!!!) kört act 4-en, elsőre kidobta mp3-on az infernal tervet... Szóval köszönöm, de ez így elég is volt. :)

Mindeközben mások már százezreket vettek ki a játékból, forintban. Nem sajnálom senkitől, de, hogy nekem egy normális fegyver nem esett még ki, az kicsit kiakasztó.

Asszem én megpróbálok lecraftolni pár cuccot, hogy a rajtam levőket el tudjam adni, aztán kiszedem azt a pár forintot, amit esetleg megér a rajtam levő szemét és jó sokáig spájzba rakom a játékot.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#19217) ProEvoFan válasza Gyuri27 (#19194) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

35-40k élet fejesben life% kavics nélkül, 4700+ armor, 600+ all res, min 40%chc, min 300%chd és min 2.0 attack speed megszerzése lebegjen a szemed előtt.
Elvileg a kraftolással szép dolgok hozhatóak; vállas, alkarvédő, armor és amulett.
Amulettbe 7-8%chc, 90%+chd, socketest vegyél.Ez olcsó, pár millió.
Armor mehet inna is ha van olcsóban cold resel akár, de rareben is elég jó áron be lehet szerezni cold resest, 3 socket és sok életest.
Furyból dexes kellene, 1100dps körülit lehet kapni 10 milla környékén, vagy ami neked van 200+ dexesben is olcsó lehet.
A rare fegyver az egyelőre szerintem ok, későbbiekben mehet a helyére egy olcsó 750+dps mace, socket, ls, chd offhand.
Rare gyűrű helyett keress olyant, amiben van sok dex, élet, chc, as.Vannak fent komoly darabok pár millióért is.
Csizma csere több dexes (170+) példányra.
Inna öv vétele, amiben van élet.
Röviden ennyi az olcsó gear útmutatásról.D3ban még beszélhetünk.Szerintem viszonylag kevés pénzből kihozható már 90-100k unbuffed dps, amivel gyors iramban tudsz mpl2-3on játszani.
Esténként jöhetsz velem is, majd szólok ha megyek.
Pénzt is tudok kölcsön adni, azt majd visszaadod.D3 nálam nemsokára pihenni fog, új projektbe kezdünk haverral...Guild Wars 2 :B

(#19218) Integra válasza mcwolf79 (#19208) üzenetére


Integra
titán

hogy az istenbe szereztek ennyi pénzt?!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19219) Face8814


Face8814
őstag

Az egyik ismerősömnek szeretnék segíteni felhúzni a karakterét 60-ra. Még csak normálon jár. Át tudom hozni valahogy infernora? Próbáltam de azt írja hogy unlock ez a szint neki.... :F

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19220) Sirandrish válasza Face8814 (#19219) üzenetére


Sirandrish
legenda

Alkaizer runokkal kell húznod..
LV30ig Normalon - Normal Dio kill
LV31-50 Nightmare - Nightmare Dio kill
LV51-60 Hell - Hell Dio kill

És tádááám...Infernon van..
Gyorsabb módja nincs :N

persil Há mivan veled?
Hova mennél? D3-t toljad, agyba főbe ecsém :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19221) radi8tor válasza Integra (#19218) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mázli drop-al, amit utána jó áron eladsz AH-ban.
Pölö: [link] [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#19222) Gyuri27 válasza ProEvoFan (#19217) üzenetére


Gyuri27
félisten

A tanácsokat köszönöm. Ahogyan az anyagi helyzetem engedi követem is.
A fury a wd-é, azt csak kölcsön adtam a cicának. Az armor, allres nem gond.
A chc, chd lesz a baj.
A meghivást köszönöm amikor tudom elfogadom.
A kölcsönt meg nem fogadom el. Lévén annyi goldom van amit a földön találok. Hiszen a loot és a rol velem mostohán bán. Úgy meg nem szeretek tartozni, hogy nem tudom mikor adom meg.

Amd - Radeon - Ryzen

(#19223) Face8814 válasza Sirandrish (#19220) üzenetére


Face8814
őstag

Ok, thx
:R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19224) ProEvoFan válasza Gyuri27 (#19222) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez kimaradt, mert leállt a PH szerver pár percre.
A nadrág helyett elvileg kezdésnek nagyon jó a Blackthorne's.Sok életet ad, ha nem akarsz brutál Monkot, akkor akár végig is maradhat.
Build. Vagy ez.

(#19225) Gyuri27 válasza ProEvoFan (#19224) üzenetére


Gyuri27
félisten

A buildot még nem tudom. próbálok ezt is azt is.
Wd-l is egyedi geart és buildot használok. Nem profi karit akarok. A progressre se növesztem az epenisem. Azzal megyek ami nekem jól esik. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#19226) dzsonhee válasza persil (#19216) üzenetére


dzsonhee
csendes tag

nekem utoljára ennyire rossz drop talán 1.0.4 környékén volt, akkor abba is hagytam 3-4 hétre
én sem vagyok egy multimilliomos de a patch óta esik bőven:
~130 DE, 8 set, 20+ leg
szerencsére voltak jobbak is közel 100millió be is jött belőlük
a 4 DE amit neked dobott az tűnik furának

(#19227) Zan válasza radi8tor (#19221) üzenetére


Zan
aktív tag

Basszus én olyan KÖZELI garlakit nem találtam még eddig, nem hogy ilyen fullosat...!:( De hát igen, ilyen a szerencse.

Minél jobb, annál jobb!

(#19228) Zan válasza dzsonhee (#19226) üzenetére


Zan
aktív tag

Nálam patch óta inf-en 1 darab (!!!) Inquisitor cloak esett...de-k esnek, de eddig 30 amuból és ~20 kesztyű craftból semmi. Nincs mit tenni, üldöz a szerencse SZÓ SZERINT :)!

Minél jobb, annál jobb!

(#19229) mikromanus válasza Myki19 (#19200) üzenetére


mikromanus
veterán

Alacsonyabb MP-n bent van a sprint. Vagy rend, vagy yeti helyett többnyire. Néhol ebben a videóban is ráállt volna a kezem. Amikor a nagy semmi közepént ellőttem 1-1 rendet az emiatt volt :D
Egyébként minnél nagyobb HP-val rohangál az ellen annál kisebb a jelentősége a spurinak. A gyilkolási sebesség többet számít már "magasabban"... Csak hát act 2 picit foghíjas néhol szörnyekben...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19230) Integra válasza radi8tor (#19221) üzenetére


Integra
titán

ettől egy "kicsit" messze vagyok :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19231) mikromanus válasza Face8814 (#19219) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha már van egy 60-as karaktere, akkor szerezzen egy bármilyen hellfire ringet és aggassa a kezdő karakterre. Másik lehetőség, hogy amint tud szerezzen socketes fegyvereket. Ebbe (akár havertól kölcsönözve is) bele kell gyömöszölni egy minnél magasabbra craftolt rubint. Alacsony szinten nagyon durva sebzést ad ez is. Főként most, hogy megemelték a sebzéseket. Ezekkel akár szólóban is letarol mindent. A Monster powert állítsa 10-re és uccuneki. Ha nincs másik karakter 60-on az accountján, akkor kicsit lassabb lesz a HF ring hiányában, de egy jó rubin simán együtés-egyhalál sebességre gyorsítja. Ennél meg nem nagyon lehet gyorsabb.

Ami később még segíthet, az az, hogy xp/kill item tulajdonság legyen a legtöbb felszerelési tárgyán! Egy jó cain set sokat dobhat, de egy picit lehet drága kis karakter viszonylatban.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19232) Drizzt válasza Zan (#19228) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nekem Sledge of Athsklenegh, vagy miből esett 3. :D M?eg pár egyéb is, de milla feletti eladás még nem volt. Kb. 30 shoulders gyártásból 3 teljesen vállalható, de még folytatom, kell egy dex+vit+all+arcane+armor+life cucc.

I am having fun staying poor.

(#19233) Face8814 válasza mikromanus (#19231) üzenetére


Face8814
őstag

31-es szintű monk. Ez az egy karaktere van.
Húztunk most pár szintet, de még hiányzik a 60-hoz. Legközelebb folyt köv. Addig túrok neki valami olcsó xp növelő cuccot AH-ban. :K
Köszönöm azért a segítséget és a tanácsot. :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#19234) SLYM válasza abéla (#19175) üzenetére


SLYM
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#19235) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

103. craftolt bracer:

(#19236) sundorgo123


sundorgo123
csendes tag

elárulja valaki hogy mi történt mert én nem értem..

tegnap éjszaka a játékban paypalon keresztül vettem 100millió goldot.
jött is az sms a banktól a levonásról,ennek megfelelően kevesebb is lett a pénzem.
de a játékba nem kaptam meg a goldot,felkiáltojel volt.
aztán ma kaptam sms-t a banktól hogy visszavont vásárlás.
nézem ma a bankom oldalán valóban visszakerült a pénz a számlámra.
a az ah-t meg az imént nyitom meg és látom ott a 100 milla gold.

na most wtf?ingyen kaptam 100millát?

(#19237) fahrii válasza sundorgo123 (#19236) üzenetére


fahrii
őstag

Az érdekes... nekem euroval volt így, úgy küldtek 6k ft-ot pp-ra hogy nem is adtam el semmit. Erre jött a mail, hogy ne nyúljak a pénzhez mert valami gebasz történ, du-ra valóban visszavonták az átutalást :D

A helyedbe nem költeném el a goldot.

(#19238) jjc válasza fahrii (#19237) üzenetére


jjc
aktív tag

17 napja nem érkezett meg egy eladásom paypal-ra. eddig 6 levél ment a blizz-nek ticketen és 5 a paypal-nak. a paypal állítja, h nem jött meg ez a pénz, a blizz meg azt, h elutalták. volt pár gyenge próbálkozása a blizz-nek, miszerint nem vagyok certified user a paypal-on, meg olyanok, h várjak még picit.
a paypal kéri a blizz-től a transaction id-t, blizz közli, h náluk nincs is ilyen, reklamáljak időpont és összeg alapján.

ma végre eljutottunk erre a pontra:
"Greetings,

Thank you for for getting back to us. I have escalated this issue to our payment team and we will be in contact again as soon as we have more information on this payment."

tisztára, mintha magyar cég lenne.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#19239) Sárpac válasza persil (#19216) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Mp6 act3 ghom run a legjobb ott szórja nekem 3 du alatt 140 essence esett eddig!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#19240) jjc válasza Sárpac (#19239) üzenetére


jjc
aktív tag

nekem is fura, h nem esnek neki essencek.
én mp1 tempest rush-t (+ keep depths 3) megyek. kb. 10-13 perc és átlagban 3-5 essence esik.

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#19241) Rison77 válasza jjc (#19238) üzenetére


Rison77
senior tag

Nálam szintén ugyanez 01.31.-én adtam el, és azóta semmi híre, előtte való nap az eladásra rá kb 2 órára meg is jött a paypalra a pénz, de másnap már semmi. Eltelt 6 nap, írtam ticketet, hogy legyenek szívesek ránézni, 2 órára rá kaptam a sablon szöveget, hogy 4-5 nap mire megérkezik pénz, sebaj ugyanaz a ticket még egy kör, nagybetűkkel kiemelve, hogy már 1 hete semmi nyoma. A következő már elolvasta, és leírta hogy aznap volt valami kavarodás, pár nap és megkapom. Csütörtökön már live chaten érdeklődtem, a support azt se tudta mi merre, 3x kérdezett rá, hogy biztos semmi nyoma a paypalon az összegnek? No probem, továbbküldi az illetékeseknek kivizsgálásra és majd visszajeleznek, ez akár hetekig is beletelhet. Péntek reggelre jött szóról szóra ugyanaz a válasz, hogy az adott napon probléma volt blabla, a következő néhány napban megkapom majd.. Nem tudom, hogyan definiálják náluk a "következő néhány napot" de biztos hosszútávban gondolkodnak.

(#19242) grex4 válasza jjc (#19238) üzenetére


grex4
aktív tag

nem is fog.
2hónap után fog csak megérkezni valszeg. Akármit írhatsz nekik, rizsálni fognak, hazudozni meg ugyanazokat kérni amiket 2 fordulóval előbb már elküldtél nekik. Nincs nekik semmiféle csapatuk, fos a rendszerük és majd az fogja neked elküldeni. Jópár kört spórolhatsz ha egyből a paypal history-t küldöd el nekik, olyan formátumban amilyenben meg tudják nyitni (nekem anno visszaírtak hogy nem jpg ugye pp history pdf volt...)
Blizzard még kamuzni fogja az utalási időt, cuccnak a nevét és bármi mást. Húzni fogják az időt, inkább tolvajbandázd le őket és várd ki az időt...

u.i: ja a kedvencem mikor azt kérik majd türelem és ŐK jelentkeznek...

jjc: paypalon bejelentkezve My account/history/download history

[ Szerkesztve ]

üdv

(#19243) jjc válasza Rison77 (#19241) üzenetére


jjc
aktív tag

az enyém is január 31-ei eladás.

@grex: szép kilátások. és ilyen megnyitható paypal historyt hogy kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

Galaxy Note 8, Dell Inspiron 7559, Popcorn Hour A-110, TP-LINK C1200

(#19244) Andie válasza persil (#19216) üzenetére


Andie
őstag

Látom nem vagyok ezzel egyedül :(
Kár érte, mert nekem pl ez az egyik, -ha nem az egyetlen - vonzereje a játéknak, már D2 óta. Gyakni, és gyönyörködni a kipottyant spec tárgyakban. Hát ez most nem pottyan, már jó ideje.

Hanem. Kraftolta pár INT-es amut a WD-mnek, hát ötödikre lett egy egész korrekt. +1500 dps-t adott, meg némi életet. Igaz bukok 700 LoH-ot, de még igy is elég jó.
Ti micsináltok a kukás craftolt cuccokkal? Simán eladjátok a merchantnak, vagy salvage?

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#19245) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Van valami hír, mikor lesz AH?
Benn van pár 10M cuccom, jó lenne látni mi a helyzet.

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#19246) Bazzzs válasza hokuszla (#19245) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nálam most megy az AH és az RMAH is. Ezek szerint nem mindenkinél?

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#19247) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

DiabloProgress honlapján esetleg másnál sem jelenik meg az új patchben jött amulett (amit kraftolni lehet)? Nálam napok óta semmi, ebben csak az érdekes, hogy az ugyancsak kraftolt bracers, shoulders és gloves simán megjelenik.

(#19248) radi8tor válasza HZoli87 (#19247) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Majd biztos javítják a dolgot.

⭐ Stella

(#19249) rhonin


rhonin
senior tag

Az uccsó posztom óta kicsit fejlődgettem a karimmal. A karimon lévő vile ward szerintetek mennyit érhet ah-ban?
[link]
Gondolkozom rajt, hogy kirakjam mivel a rare vállasom is kb. ilyen.
Köszi mindenkinek a segítséget. :R

(#19250) #92888064 válasza rhonin (#19249) üzenetére


#92888064
törölt tag

van trade topik is, amúgy 1,5 millióért árulok ugyanilyet fire resit nélkül, és nem viszik annyiért sem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.