Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Amur válasza Amur (#18250) üzenetére


Amur
addikt

Most nyomtam le MP10-es szinten,de úgy sem dobta! Pedig úgy 100%-eséllyel kell dobnia nem?!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18252) mcwolf79 válasza Amur (#18250) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ez ilyen.Én múltkor kb. 15-ször mentem neki mpl5-6-on act1 warden-nek,mire kidobta a kulcsot. Amúgy cseppet sem voltam tőle idegbeteg.Ha nem akarja adni úgysem fogja kidobni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18253) Szancsó válasza Amur (#18250) üzenetére


Szancsó
aktív tag

A második kérdésre tudok válaszolni: a kulcs dobás esélye MP szintenként 10%, szóval MPL3 -on 30%, MPL7 -en 70% (persze 5 NV mellett, anélkül nem dob). (Act2 szívat engem is legtöbbet, ráadásul nagy helyen kell keresgélni...)

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#18254) ProEvoFan válasza Amur (#18251) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kell hozzá az 5-ös valor, anélkül nem dobja.Ezt olvasd át, hasznos.
Ennyire kevés dpsel nem időhúzás mpl10?De az.

[ Szerkesztve ]

(#18255) Amur válasza Szancsó (#18253) üzenetére


Amur
addikt

Akkor az NV a gond.. azt nem figyeltem hogy nv5 legyen..azt nem írják sehol.
ezt értelmeztem félre:
Furthermore, unless you are playing on Monster Power 10, the keywardens do not always drop keys and the uber bosses do not always drop the demonic organs.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18256) Blizz


Blizz
őstag

Nephalem Valor stacks will now persist through Acts

Ez azt jelenti,hogyha kilépek a játékból (mondjuk act1ben) és belépek act2be ugyanúgy ott lesznek a stackek? Tehát nem kell hozzá csapat se,lehetek egyedül is

No mistakes, just happy little accidents

(#18257) Sárpac válasza Blizz (#18256) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szvsz, nem csak ha végzel egy acttal akkor kövi actban megmarad, lépdelni nem hiszem, hogy lehet vele!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18258) Amur válasza Blizz (#18256) üzenetére


Amur
addikt

Ezt olvastam én is a patch kapcsán,lehet kilogolásig megmarad az NV,de az is lehet úgy értik hogy az aktuális act végén legyőzöd a főboss-t akkor mehetsz NV bukás nélkül a kövire.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18259) Vismajor01 válasza Amur (#18250) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ember, azért itt van bja, nem is kevés!
Van 168% chd-d a ...mennyi? 15-20% cc-re? Az NAGYON kevés. hiányzik a ringről, a kesztyűről,a bracersrtől, az amuról, mindenhonnan. 49k sebzés? Azzla még mp0n is kényes kényelmesen haladni, nemhogy mp10en :Y
Remélem ismered a chd+cc rendszert a diablo 3ban, ugye? Máskülönben el nem tudom képzelni, mi alapján építetetted ezt a barbárt.. 15 milla goldból egy komplett barbárt építek neked ennyi dpsel, de inkább 100kval.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18260) Amur válasza Vismajor01 (#18259) üzenetére


Amur
addikt

Akkora baj azért nincs,mert buffal 80k-ig megy a sebzés,és MP10-en is lenyomtam a kulcs örzőjét.
Nem sebzésre mentem az látszik.
Ismerem a rendszert csak nem arra mentem rá.
Amikor "építettem" a barbit még nem volt ilyen fosgyenge az inferno,akkor a védelemre kellett ráállni hogy ott halajd.. Jópár hónap kihagyás után tértem vissza,és próbálom a változásokhoz igazítani a barbit!

Azért teljesen hülyének ne nézz,mert nagyon az jött le a hsz-ből..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18261) Vismajor01 válasza Amur (#18260) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ne haragudj, én csak a karakter alapján következtetek.
Értem, hogy teljesen az életbe maradásra mentél, de ez teljesen rossz irány.
Sőt, minél több a DPS, annál könnyebb életben maradni, lévén a LifeSteal ősi találmányának. Természetesen továbbra is törekedni kell a resist és az életek megtartására, de már közel sem annyira, mint az általad is említett nerfek előtt. Nézd, az én barbáromnak most van kb 500 allrese, nulla block, ~6-7k def, 35-40k life, és emellé 200k buffed dmg, ami már tényleg elégségesnek mondható.
De ettől függetlenül, még az életben maradást is szem előtt tartva, nem tudom mi vett rá, hogy cc nélkül vegyél bracerst vagy glovest, amiken kb musthave stat a CC. Ráadásul CD-t viszont halmoztál,aminek cc hiányában abszolút semmi értelme.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18262) Amur válasza Vismajor01 (#18261) üzenetére


Amur
addikt

Köszi a tanácsokat,bracerst már cseréltem is chc-sre.
+3k alapsebzést hozott.

Gloves-on tényleg többet ér 9% attack speednél pár százalék chc?

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18263) proci985 válasza Face8814 (#18249) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

egyébként éjjel megint felkerült egy csomagnyi "280as" trifectes kesztyű az éjjel, lehet újból aktív a delikvens.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18264) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Amúgy nem akarják normal, nightmare, és hellből kivenni a keywardeneket?
Iszonyatosan erősek, a WD-vel alig bírtam lenyomni nightmaren, egy kevésbé gearelt hardcore karit nagyon simán megölhet.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18265) Face8814 válasza proci985 (#18263) üzenetére


Face8814
őstag

Na akkor szétnézek köztük. :DDD Mondjuk túl sok pénzem nem maradt, de hátha találok valamit jutányos áron..... :DDD

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18266) mikromanus válasza Amur (#18250) üzenetére


mikromanus
veterán

5 NV alatt garantált 0% esély van a kulcsokra. :C HA ez megvan, akkor MP szintenként 10% az esély. Tehát Mp5-ön fele-fele arányban, MP10-en garantáltan.
Bash mellett meg természetes, hogy majdnem kihasználod teljesen a hammerezési lehetőséget. Franzy nélkül nincs 75% AS bónusz. Kevesebbet tudsz csapni, könnyebb a 100% kihasználtságot elérni ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18267) Mr.White


Mr.White
senior tag

egy wizardnak milyen skilleket ajánlotok milyen rúnákkal?

(#18268) fahrii válasza mikromanus (#18266) üzenetére


fahrii
őstag

5% az a 0%

(#18269) Amur válasza mikromanus (#18266) üzenetére


Amur
addikt

Akkor jobban járok a frenzyvel? AS miatt szimpibb,de ez így hatékonyabbnak tűnt.
Persze igaz amit írsz.. nézek sebzést,melyiknél kombónál jobb,elvégre az a lényeg.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#18270) mikromanus válasza Amur (#18269) üzenetére


mikromanus
veterán

Mindegyik jó. Használjad azt, ami jobban kézreáll. A Bash nagyobbat csap, több furyt tud szerezni és van területsebző rúnája is. A frenzy meg gyors és jó kis dam buffot tud adni a megfelelő rúnával. Meg fürgébb. csak épp egy célpontot támad.

(#18268) fahrii
Az a 0% az 0%. Amire te gondolsz, az esetleg a bekapcsolt Monster Powernél a "no monster power" szint (MP0). Vagy tévednék? Ha nincs 5 nv, nincs kulcs és nincs organ sem.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18271) fahrii válasza mikromanus (#18270) üzenetére


fahrii
őstag

Igen, igazad van, ne haragudj de elég fáradt vagyok :(

(#18272) sunnymarcell válasza mikromanus (#18270) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Egyes források azt mondják, 5%, mások azt hogy 0%.

http://www.diablowiki.net/Infernal_Machine : "At MP0 there is a 5% drop rate."

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#18273) fahrii válasza sunnymarcell (#18272) üzenetére


fahrii
őstag

sunnymarcell... te véletlenül nem d2jspztél anno? :D
ismerős a neved

(#18274) mikromanus válasza sunnymarcell (#18272) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez még mindig az MP szintre vonatkozik (bekapcsolt/elérhető MP-re) és nem a valorra. Ugyanott van ilyen is:
"The Keywardens will appear in their designated areas on all difficulty levels, but can only drop the keys on Inferno, and only to players with 5 stacks of Nephalem Valor."

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18275) _ocsisajt válasza Face8814 (#18249) üzenetére


_ocsisajt
őstag

azert az meleg, hogy ezt valaki lecraftolta... :)

amit eddig sajat szememmel lattam, az az elozo accomon vett (anno kb. 300M) brutal 1H axe volt*... amikor szepen hatradolven csodaltam kedvenc karimat, akkor rugott pofan a teny, hogy valaki irtozatosat makolt szinten crafttal :D

*1098.4 DPS, CD 55%, 2.9 LS, lik, meg meg 2% immobilize :DDD

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#18276) Vismajor01 válasza sunnymarcell (#18264) üzenetére


Vismajor01
addikt

Engem tegnap ölt meg act4 plan-warden HC-ban, normalon, lvl 34en. 4.5k lifeal rohangáltam, 1k+ dmg, mindenkit egy hiteltem, a warden jött, látott, győzött. Sírtam is miatta, pont amit te irsz, mi a *********ért vannak bent, ahol nem is dobhatnak semmit.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#18277) Face8814 válasza _ocsisajt (#18275) üzenetére


Face8814
őstag

Márpedig valakinek sikerült. :K
Mondjuk jelen esetben én csak örülök neki hogy "occsón" hozzájutottam, de ha igaz az hogy mindezt egy ember csinálja (Sárpac elmélete szerint) akkor tuti valami bugot használ ki, mert ilyen cuccokat ilyen mennyiségben nem lehet normál játékmenet szerint lecraftolni.
Az ár meg tényleg egy vicc. Nézegettem a többi hasonló nacit, de az mind 20-30 milliós tétel volt. Sőt.....

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18278) proci985 válasza Face8814 (#18277) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kesztyűknél ugyanez.

201dex, 71 vit, 6 AS, 8 CHC 34 CHD. 45mért tegnap éjjel.

viszont most nézve normalizálódtak az árak valamennyire. van bent pár 280as, de szerintem flipek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#18279) tatabánya válasza Face8814 (#18277) üzenetére


tatabánya
senior tag

általában úgy gondolkodok, hogy ha van bent valamiből kb 30db 10 misiért, akkor azt 7-ért rakom be hogy el is vigyék, valószínű hogy ezzel nem csak én vagyok így a következő lehet már csak 6-ért fogja árulni, elég sokan használják az AH-t megeshet a dolog

[ Szerkesztve ]

(#18280) xavix13 válasza tatabánya (#18279) üzenetére


xavix13
senior tag

Amúgy azokkal a gatyákkal tényleg nincs minden rendben.
Mindegyik kraftolt, lvl62-es és kivétel nélkül 360 armor van rajtuk.
Ha 150 mainstat 200 vit 60 all res 2 soc helyett, 140 mainstat 190 vit 50 all res 2 sockettel keresek rá akkor már feltűnik egy-két nem dupeolt darab.
Azokon teljesen más az armor, meg általában nem ugyanúgy néznek ki. (Nem lvl62-esek)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#18281) SLYM válasza Amur (#18250) üzenetére


SLYM
veterán

komoly ez az armor meg resi mennyiség rajtad, alakulgat a karakter. nem gondolom, hogy nagy problémáid lennének a túléléssel, de a passzív skilljeid közül a Nerves Of Steel-t beáldoznám a helyedben a Bloodthirst-re. ez life stealt ad, méghozzá 3%-ot, ami fegyveren aranyárban van, nem kell neked az a plusz armor már, inkább ezt használd helyette

(#18282) F-ECT$ válasza Mr.White (#18267) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez így egy kicsit túl általános kérdés...

Dive ever, work never.

(#18283) Qru


Qru
MODERÁTOR

Mi van akkor ha lezárolták a Dio 3 profilom? Másik gépről akakrtam megnézni a battlenet acc-om, de nem engedett be. Zárolta a fiókot, mert hogy máshonnan akartak hozzájutni a fiókomhoz.
Ha otthonról logolok be akkor automatice felszabadul? Vagy mi a túrót kell csinálni ilyenkor?

Nincs autentikátorom (még)... :U

#nincsbennetarcsi

(#18284) catroot válasza Qru (#18283) üzenetére


catroot
veterán

Ha otthon sem enged be, akkor a support-ot meg kell keresni ez ügyben.

szerk.: szívesen :)

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#18285) Qru válasza catroot (#18284) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Köszi! Remélem otthonról beenged. :R

#nincsbennetarcsi

(#18286) radi8tor válasza Qru (#18285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem fog. :( Írni kell a supportnak, ők elkérik a személyi igazolványod másolatát (remélhetőleg erre regisztráltad az accountot).

Authenticatorhoz ne felejtsd el az SMS protect-et is aktiválni!

⭐ Stella

(#18287) persil válasza radi8tor (#18286) üzenetére


persil
nagyúr

Sms protect-et amúgy is érdemes beállítani(ha van auth, ha nincs) és akkor nincs ez az egész.
Bármi gond van, akkor sms prot-tel 1 sec alatt meg lehet oldani.(account zárolást is oldottam már fel így)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18288) radi8tor válasza persil (#18287) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Még jó, hogy már tegnap este mondtam Qru-nak Authentikátort és SMS protectet. ;]

⭐ Stella

(#18289) Qru válasza radi8tor (#18286) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Franc. Nem tudom mire regeltem be anno, de tuti nem a személyimre, mert ilyeneket senkinek sehol nem adok meg neten (sem). Akkor írok a supportnak.

mod:

Am mit írjak, nekik? Hogy lezárolt és élesszék újra a acc-om? Ennyi elég, nem?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#18290) radi8tor válasza Qru (#18289) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Reméljük a legjobbakat. Akkor hivatkozhatsz arra, hogy fals névvel regisztráltál anno.

⭐ Stella

(#18291) persil válasza Qru (#18289) üzenetére


persil
nagyúr

A személyidet amúgy sem kell "megadni"... Arra gondolt radi8tor, hogy nem Kummantós Alfréd(ha valakit így hívnak, akkor bocs) néven regisztráltál, hanem a valódi neveden. Ha meg hülyeséget írtál be a valós neved helyett... nos, az hülyeség, és így jártál, máskor legyél okosabb. :)

De, ha már beállítottad az sms protect-et, akkor nem kell foglalkozni semmivel, csak ráböksz, hogy ki vagy zárva az account-odról és az sms feloldást választod. A kapott kódot beírod és puff.

Szrk.:
Amúgy, ha support-os lennék és valaki azzal jönne, hogy zároltatta magát valami hülyeséggel, de fals adatokkal regisztrált, akkor a válaszlevélben csak beszúrnék egy ilyet és odaírnám, hogy HA-HA!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18292) Qru válasza radi8tor (#18290) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, a valós nevem adtam meg az tuti.

mod:

persil

Akkor mégis a felkóm kell nekik majd. Thx.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#18293) Sárpac válasza Qru (#18283) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Ha zárolták és otthoni ipd nem változott be fogsz tudni lépni, ha változott akkor már otthonról sem és írni kell a blizznek! :)

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#18294) Qru válasza Sárpac (#18293) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Sikerült feléleszteni. Security kérdést feltette válaszoltam rá és kész. Újra él(ek).

Köszi a segítséget srácok. :R

#nincsbennetarcsi

(#18295) radi8tor válasza Qru (#18294) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ez megnyugtató :P

Remélem SMS protectet beállítod majd ;)

⭐ Stella

(#18296) Qru válasza radi8tor (#18295) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen, az sms értesítést is meg az auth. progit is feltettem a szifonra. Most már védve vagyok.

#nincsbennetarcsi

(#18297) VanDaal


VanDaal
csendes tag

Sziasztok!

Segítenétek nekem kicsit tisztábban látni ezt a main hand/off hand témát?
Barbárommal szinte folyamatosan kétkezessel mentem, ami tiszta sor volt. Eddig leginkább HotA-ztam, de most próbálnék átállni WW-re. Skornnal 100k unbuffed dmg környékén mozgok, de két egykezessel ezt megközelíteni sem tudom. WW miatt próbálgatom az egykezeseket, mert ahhoz nem érzem tökéletesnek a Skornt.
Érdemes egyáltalán keresgélnem, ha max kb 10 milliót szánnék rá, és nem szeretnék dps-t veszteni?

Kérdésem az lenne tehát, hogy mire figyeljek miközben fegyvert keresek?
-main handnél tudom, hogy előny a black damage, de offhandnél is az a jobb?
-offhandnél is számít azért az alap sebzés is, vagy inkább csak a tulajdonságai (crit dam, socket, attack speed, life steal...)?
Nem is igazán értem sajnos, hogy két egykezesnél hogyan számítódik a sebzés. Volt már olyan is, hogy egyenesen csökkent az alapsebzésem egy második fegyver hozzáadásától...

Tudom, hogy 1000-szer lerágott csont, de megmondanátok azt is, hogyan tudok AH-ból bemásolni tárgyakat magamnak, hogy le tudjam ellenőrizni, javítanának-e a karakteremen?

Örülnék, ha segítenétek kicsit tisztábban látni :)

Diablo 3 - VanDaal #2403 / WoT: VanDaal

(#18298) Bird válasza Vismajor01 (#18261) üzenetére


Bird
addikt

Egyetértek Veled, teljesen rossz irány, egy közelharcos barbárnak a sebzésre kell a legnagyobb hangsúlyt fektetni, mindezt a lehető legtöbb resist mellett. Erre majd 1x Ő is rájön! ;)

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#18299) mikromanus válasza VanDaal (#18297) üzenetére


mikromanus
veterán

"black damage"
Ez meg mi?

általánosságban:
- main hand: mace, vagy axe a jobb. Ez alapján passzívból szerezhetsz egy egészséges adag chc-t. Több crit, több proc az into the fray-en. Az meg furyt ad. WW-hez és minden fury spender skillhez jó ez (hammerhez is). Ha két egykezes fegyverrel dolgozol, akkor az echoing fury nagyon jó tud lenni. Egyrészt elég gyors önmagában is, másrészt azt hiszem az offhandre is hat a +attack (0,21-0,25 közt hozzáadódik az alaphoz). Opcionálisan lehet kard is (több damot adhat), vagy mighty weapon is (ez meg több furyt ad, de szerintem nem éri meg)
- Offhand fegyver: egy gyors fegyver szokott lenni. A legjobb a dagger, vagy sword. Magasabb sebzéssel és jó statokkal sword-ok vannak csak.
Mindkét fegyvernél hasznos a chd és a socket + esetleg némi main stat. Furyn a socket olcsóbb, de a socket chc, vagy socket life steal kombó irreálisan magas. Ha olcsón akarod megúszni, akkor a dupla "kiemelt" elemzősek nem férnek bele.

Skillekkel kapcsolatban (bár aki többet pörgött majd kipótolhatja/javíthatja, ha valahol tévedek):
- a ww támadásainak számát és sebzését a main hand fegyver határozza meg
- a sprint forgószelei (ha ezt használsz majd) az offhand fegyveres támadások számával kalkulál, azaz ez határozza meg, hogya azonos idő alatt mennyit "üt" a forgószél. Több ütés - több crit - több fury

Egyébként armory alapján 80k az unbuffeded :D

edit: búgócsiga barbinak hasznos tud lenni némi élettöltés is. Gyors fegyvernél a LoH is jó, magasabb sebzésnél a life steal egyre hasznosabb lesz. Ez szerezhető fegyveren, vagy gyűrűn-ringen (LoH), vagy övön és skillel (life steal). Nem dt-ww barbinak nem olyan kiemelt fontosságú. Ha rend-et használsz és a passzív életszívó skillt, akkor nagy sebzés mellett is elvagy nulla élettöltéssel a felszerelésen.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18300) persil válasza mikromanus (#18299) üzenetére


persil
nagyúr

""black damage"
Ez meg mi?"

Azt hívják így ezek a népek, amelyiken teljesen fizikális típusú a sebzés, nincsen rajta elementál.(a dps szám háttere fekete, nem színes...)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.