Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19251) warcat


warcat
veterán

Szerintem ne aggódjatok,előkerülnek a pénzek mindig,ott is van elszámolás/könyvelés.
Egy ticket hasznos,hogy legyen nyoma a problémának,velem nyáron volt ilyen,aztán egy hónappal később hirtelen rákerült paypalra a pénz,friss fizetésként.Addigra már én is megkaptam a hasonló válaszokat ( várjak többet, tranzakciós id -t mellékelve - nincs nyoma náluk a dolognak stb)
200+eurós tétel volt szóval evett a méreg,tényleg nem lehet erre emberük vagy kapacitásuk ahogy írták is feljebb,de szerintem hó végi elszámolásnál előkerül az extra,és akkor átutalják.

EA: It's in the crate!

(#19252) tatabánya válasza rhonin (#19249) üzenetére


tatabánya
senior tag

kirakhatod annyiért akkor amennyibe a craftolt került :)

(#19240) jjc ezt az útvonalat megerősítem én is, mostanában csak itt futok archonként szinte megszakítás nélkül

[ Szerkesztve ]

(#19253) rhonin válasza #92888064 (#19250) üzenetére


rhonin
senior tag

huhh tényleg van ilyen topic. Bocs az offolásért. Hát azt hittem, hogy több 10 milláért tudom felrakni.... :F
Pedig elég combos darab. ;]

tatabánya: Nem craftolt az sem, hanem úgy találtam. :P

Érdekes mivel én publicban játszom nagyrészt és mondhatni 10 percenként 1 essence simán jön. Van legalább 30is pedig nem hardcoreban nyomom és ment már el jópár craftra.

[ Szerkesztve ]

(#19254) warcat


warcat
veterán

Essence-re én a vault of assassint használom,mint gondolom még sokan mások is,én még hozzácsapom a Magda előtti packot is,mert gyakran van dupla elit,azt a kis kocogást megéri.

EA: It's in the crate!

(#19255) tatabánya válasza rhonin (#19253) üzenetére


tatabánya
senior tag

pedig jó móka, hogy bevezették ezt a dolgot végre a budget játékosok is érvényesülhetnek. AH számomra már rég felejtős se eladni se venni nem tudok :))

(#19256) capafog23


capafog23
őstag

Armory

Elkezdtem újra játszogatni, így áll a karim, írhatnátok hogy mit lehetne kezdeni vele (skillek-gear), anyagi lehetőségeim szűkösek.

Meg esetleg hogy melyik részt lenne érdemes farmolni, inferno act3-ig megy simán, act4-et még nem próbáltam.

Köszi! :)

(#19257) #57919488 válasza rhonin (#19253) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ez ilyen, egyre csak több dolog kerül AH-ba mert néha találni valamit. Ha valaki vesz valamit akkor idővel ha jobbat szerez be akkor az adott tárgy visszakerül az AH-ba.
Tehát a választék egyre csak nagyobb lesz és egyre értéktelenebb (az átlag persze :) ).

Majd idővel talán jön valami Patch ami tesz egy időlimitet minden cuccra és egyszerűen lerohad az idő leteltével és lehet venni újat :DDD

(#19258) F-ECT$ válasza Cyberbeni (#19235) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép darab :C

Én wizként nem kraftolok bracert, mert hiányozna a +12% ms...

Dive ever, work never.

(#19259) flash-


flash-
veterán

excuiste essence-t nem lehet venni?
csak rare cuccok salvageolásábol lehet ilyenre szert tenni?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#19260) mikromanus válasza flash- (#19259) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem. A legendaryk salvageolása után is kapsz. Az AH-ba is ilyen úton állítják elő az eladók :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19261) Drizzt válasza flash- (#19259) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sima kékből is kapsz, ha legalább ilevel 61-es.

I am having fun staying poor.

(#19262) flash- válasza mikromanus (#19260) üzenetére


flash-
veterán

eléggé megéri vállast kraftolni,dpsben mind jó,az már más kérdés hogy nekem fontos a 6 chc,allres,vit,dex rajta...

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#19263) Drizzt válasza flash- (#19262) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Vállason nincsen chc semmiképp... A bracerrel kevered.

I am having fun staying poor.

(#19264) flash- válasza Drizzt (#19263) üzenetére


flash-
veterán

aha azzal kevertem...
sry

hát amúgy ezt a excuiste essence-t jobb megvenni..
elég sok idő most ezér mindent szedni plusz salvageonli...
én elve csak meghatározott dolgokat szedek...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#19265) F-ECT$ válasza flash- (#19264) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, csak ms nincs rajta. És ha 24-et szeretnél, akkor egy lacunin a legkönnyebb behozni a csizma mellett.

Dive ever, work never.

(#19266) Tom5 válasza capafog23 (#19256) üzenetére


Tom5
addikt

Kard pajzs kidob, skorn vagy két egykezes fegyo equip.
Ez az én barbárom, nem nagy eresztés de nem is költöttem rá csilliókat.

(#19267) dzsonhee


dzsonhee
csendes tag

nem egy tegnapi színvonal, de amuletezni jó lesz :)

(#19268) Myki19 válasza abéla (#19213) üzenetére


Myki19
tag

Nincs ezzel semmi gond,még nem igazán látom át igazán ennek az anyagi részét.Mivel a blizz-t nyilván a nyereség motiválja elsődlegesen,nálam másodlagos szempont,de a lényeg,ha megöli az ah-t az neki nem érdeke sőt a nyeresége legfőképp onnan származik.Kereskedésben meg lényegében annyi változott,hogy átkell állni főként azokra a holmikra,amiket nem lehet craftolni.Természetesen én is craftoltam nem is keveset,kisebb nagyobb sikerrel.

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#19269) Myki19 válasza mikromanus (#19229) üzenetére


Myki19
tag

sprintben van a damage kb 20%a, igen mp10-en. a sebességről már ne is beszéljünk,all time Yetivel természetesen.

[ Szerkesztve ]

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#19270) P00By


P00By
nagyúr

10 alkazier run, mpl3-4

2 eladható, ezeknek összértéke 400e arany :D

MOD: A 2 dupla természetesen azonos körökben estek.

MOD2: 35 amuból egy értékelhető sem lett... :(

[ Szerkesztve ]

(#19271) mikromanus válasza Myki19 (#19268) üzenetére


mikromanus
veterán

Játéktechnikailag úgy akarták megoldani a pénzmennyiség és a drágakőmennyiség kivonását, hogy a felhasználók kevésbé lázongjanak. Erre volt ez az egész craft-account bound dolog jó. A gold/euro árfolyam feloldása is ezt szolgálta volna, csak nyúlbéla módjára visszakoztak. Biztos ha marad, akkor kilóg a lóláb. Nem kell aggódni. MAjd egy következő patchben módosítanak a nem accounthoz kötött dolgok craftján, behoznak pár új receptet erre, vagy dropolhat egy "szinttel" magasabb item, azt' jól megoldják, hogy legyen AH/RMAh, mer' mégis jó az :D
Érzem az lesz az indok, hogy sajnos a legendary itemmekel elértéktelenedtek a rare itemek, így létrehoznak pár jobb raret, hogy nagyobb legyen a változatosság és egyedibbek legyenek a karakterek. ;] :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19272) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Basszus...
Röhej ,hogy elkezdtem felhúzni a DH-emet, és most Nightmare Act1/Halls of agony-ig esett 2 legend! Komoly 16 % MF-fel, szemben a plvl40-es wizzard-ommal (300 % feletti MF-fel) 3 kör act 3 mpl6 run alatt egy db legend/set nem esett :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#19273) Myki19 válasza mikromanus (#19271) üzenetére


Myki19
tag

erre gondoltam én is ,most fosásig gyűjtöm magam holmikkal,nem is craftolok többet,azt bizakodom,hogy ugyan úgy esence kell majd hozzá:)

Ha 10 Tyúk 10 Nap alatt 10 Tojást tojik! Akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?Ha ma nulla fok van és holnap kétszer ilyen hideg lesz akkor hány fok lesz holnap?

(#19274) Amur válasza capafog23 (#19256) üzenetére


Amur
addikt

Szia!
Jópár cuccodból tudnál olcsón jobbat venni
(nekem is segítettek,és bevállt tanácsokat adok tovább):
vállasból 200+ str-est tudsz olcsón venni.
kesztűn legyen attack speed és/vagy critical hit damage
bracers-en sem árt chc
ővet is tudsz 200 strenght felettit fillérekért!
nadrágból nemrég adtam el 40k-ért olyat mint a tiéd csak volt benne 2 socket.
az még 90-100 str ha jó kavicsokat raksz bele(vagy vitality ha arra hajtasz)
a pajzsod nem sokat ér,vagy vegyél egy olcsó stormshieldet(van eladóm ha még nem vitték el,50k-ért),
vagy tényleg egy másik fegyó sok chd-vel,sockettel.
ha kétkezest akarsz akkor skorn, ha két egykezest akkor fury lehet az egyik sockettel,
de én pl. sun keepert is találtam olcsón sockettel,és azon bonus damage vs elite is szokott lenni,valamint
látom még sok magic find-os cuccod van,azon 40mf is szokott lenni.(paragon levelt ha huzod majd úgyis elhagyod az MF-es cuccokat)
gyűrűn,amun legyen chc,chd vagy attack speed,egyiken sincs értékes stat(main statokat leszámítva,de hidd el sokkal többet ér egy jól balance-olt chc-chd páros mint 50-100 str)
a sebzésed nagyon kevés, én az itt kapott jótanácsok előtt voltam 26k-n,most 130k-t ír az armorym:
konenbarbár
jobb fegyóval(fegyokkal),és egy kis chc-chd-as trióval jócskán fel tudod tornázni majd!
ezres dps jó lenne,de ha sok chd és socket van rajta elég lehet kevesebb is a fegyveren.
(egykezeseknél,kétkezesnél 1200-1400 dps kell)
cipőből is van jobb,nekem mániám hogy movement speed is legyen rajta,de fire walkersből tényleg van olcsó,jó statokkal!
skillek:
passzívból a weapon mastery és a ruthless ,tough as nails trió vált nekem be(az ucsót nem merem még mindig elhagyni,mert kell az armor,sokan rakják be még ahelyett is az életszívást,de azt akkor érdemes ha tényleg nagyon sokat sebzel!)
többi skill nem rossz,bár a revenge és a rend hasonló skill,revenge helyett próbáld meg a hammer of ancientet,brutálisakat lehet vele csapni!
act3 tökéletes farmolni! sok mob és elite kis területeken,lehet haladni paragon levellel is itt rendesen.
olyan monster power levelt válassz ahol gyorsan haladsz,nem érdemes szenvedni,sokat behallni,nem haladsz gyorsabban xp tekintetében sem ha adott időre lebontod!
Nekem xp tekintetében a bridge of korsikk waypointtól a teljes csatatér letakarítása meg az arreat crater level 2 jön be a legjobban!
Szép hosszúra sikerült! Remélem tudtam annyit segíteni ami segítséget én is kaptam itt! :K

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#19275) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Sárpacnak, hogy örüljön :)

Illetve egy szép kraftolt amulett, amit elfogadnék. Sajna nem az enyém.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#19276) sunnymarcell


sunnymarcell
aktív tag

Echoing Fury jó offhandnek?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/BasedSwag420-2997/hero/25313006

Eztet használom most.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#19277) Cadal


Cadal
őstag

Tudna valaki wizardhoz XP farmolásra valami jó kis skill buildet? Van kb 100 - 110K sebzésem és XP szeretnék farmolni. Thx. Skill Calculator

(#19278) mikromanus válasza Cadal (#19277) üzenetére


mikromanus
veterán

Szerintem a standard archon buildek épp erre jók? Mész és olvad az ellen. Ha erős vagy annyira, hogy az extra sebzés rúnája nélkül menj, akkor a teleporttal talán még fürgébb.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#19279) Tom5


Tom5
addikt

Nem megy a server?! :Y :W

mod - megy :B

[ Szerkesztve ]

(#19280) Borsalino válasza Tom5 (#19279) üzenetére


Borsalino
csendes tag

Üdv.

Inferno machine terv kellene, ahol írva van act 4 az nem adja be 2 napja nyomom reggeltől estig mp 0- mp 4 ig mindenhogy 5 vaplorral egyszer se adta be nem tették máshova? vagy 50x ppróbáltam már ha nem 100 or

(#19281) radi8tor válasza Borsalino (#19280) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Keywardent megtaláltad azért?

⭐ Stella

(#19282) sunnymarcell válasza Borsalino (#19280) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

Azt ugye tudod, hogy a Keywarden minden játékban spawnol, még normalon is, a Silver Spire level 1-ben?

A kulcs már nem biztos hogy esni fog, annak az esélye 5% MP0-n, 10% MP1-en, 20% MP2-n, és így tovább, viszont az 5 NV kötelező, hogy essen.

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#19283) Borsalino válasza radi8tor (#19281) üzenetére


Borsalino
csendes tag

sziasztok, igen megvan elötte felnyomom vapel 5 szintre és úgy megyek. de ez nem a kulcsot adja abból mind megvan 2ra simán beadták hanem a terve:(

míg válaszoltok próbálom még
egyszer:)

[ Módosította: radi8tor ]

(#19285) radi8tor válasza Borsalino (#19283) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az egy dolog, hogy adhatja, de te is látod, hogy nem adja. mpierre fórumtárs 32x futott neki a plannek, ha jól emlékszem.
Qru-nak most MP10-en szereztük meg, itt elsőre dobta.

⭐ Stella

(#19286) Borsalino válasza Borsalino (#19283) üzenetére


Borsalino
csendes tag

persze most se adta be mp 1 el NV 5 el

(#19287) Borsalino válasza Borsalino (#19286) üzenetére


Borsalino
csendes tag

jó neki, nekem elég az mp 1-4 ig:) a lényeg hogy jó helyen vagyok próbálkozok tovább.

(#19288) mpierre válasza radi8tor (#19285) üzenetére


mpierre
veterán

Yep. Veled együtt püföltük ki. Tán mp7-n... :))

Borsalino: Sz'al kitartás, meglesz az. ;]

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#19289) Borsalino válasza mpierre (#19288) üzenetére


Borsalino
csendes tag

köszi remélem meglesz: jó hogy van magyar fórum is:D

(#19290) mpierre válasza Borsalino (#19289) üzenetére


mpierre
veterán

Próbálkozz magasabb mp-n többed magaddal, akkor javulnak az esélyeid.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#19291) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Nekem is van most egy buyoutolt nati csizma, ami nem jelent meg a completednél. Pedig jó flip lesz, kb. 7M-et kéne rajta nyernem.

I am having fun staying poor.

(#19292) Integra


Integra
titán

act1-ben infernon, 15k damage és 30k élet mellett lever még az imp is ha hárman vannak :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19293) Gyuri27 válasza Integra (#19292) üzenetére


Gyuri27
félisten

Dobsz egy battletaget?
Lássuk mit tud az a baba. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#19294) Helmoras válasza Drizzt (#19291) üzenetére


Helmoras
őstag

Detto ma nyertem egy cuccot biddel 1 óra alatt kaptam meg azóta meg vettem valamit szintén fél órája nincs sehol... :S

(#19295) Integra válasza Gyuri27 (#19293) üzenetére


Integra
titán

este majd, most megyek nagymama szülinap zsúrozni, nyolvanvalahányadik az öreglánynak :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#19296) Paarthurnax


Paarthurnax
senior tag

Valami (megint) elromlott, mert egyre több US felhasználó webes profilja nem elérhető, köztük az enyém sem, pedig pénteken még működött. Annyi a hibaüzenet, hogy Profile Unavailable.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

(#19297) Gyuri27 válasza Integra (#19295) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az armoryt attól még megnézhetném. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#19298) Borsalino válasza Gyuri27 (#19297) üzenetére


Borsalino
csendes tag

végre beadta masina tervet:D

(#19299) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Egy gyors kérdés skacok. Jelenleg (mp0, inferno, épp csak újrakezdtem ugye) az a mindennapi menetrend, hogy act 3 farm, ami esik sárga/kék azt eladom a kovácsnak - vagy szétbontom? -, kivéve, ha az adott item max körüli statokat tartalmaz és abból is mindent, ugye?

Mármint arra akarok kilyukadni, hogy az AH annyira telített, hogy a kieső cuccok 99.99%át nyugodtan dobálhatom a kovácsnak, mert nem fogják megvenni, ugye? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19300) Sirandrish válasza CactuS (#19299) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon jól csinálod :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.