Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Djmarko válasza -KP- (#27150) üzenetére


Djmarko
tag

Nagyon köszönöm a segítséget! :)

(#27152) Agostino


Agostino
addikt

sziasztok

ma délelőtt óta én is bmw-tulaj (1999/318i) lettem. még picit várnom kell rá, mert honosítani kell stb, de ezt már kibírom. : ) általánosságban azt olvastam, budapesten egy bizonyos hantos ricsit kell keresnem (általános átnézés), szóval ez oké. az autó viszont osztrák, ezért a bal hátsó kerékív picit hólyagos, de semmi vészes, ehhez viszont egy esetleges karosszériás telefonszáma klassz lenne. még a tél előtt rendbe akarom rakatni és üregvédelmet is tetetnék rá. alul egyébként szép a kocsi, semmi nyoma máshol rozsdának, csak ez a kerékív. illetve első és hátsó lökhárítót meg kell igazítani, de ennyi idősen szerintem ennyi belefér még.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#27153) Lavidaloka válasza MPowerPH (#27146) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Van alapból polírozott változat is...:"Styling 67 M Doppelspeiche Poliert" a neve.Gyárilag polírozott alu+lakk.Nekem is épp ilyen van..... :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27154) whited válasza Lavidaloka (#27153) üzenetére


whited
addikt

láttam eladót, 220k, ez reális ár érte?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27155) Lavidaloka válasza whited (#27154) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Ha eredeti 19" akkor igen...Replika felni ha szép akkor max 120-130-at ér gumival...Mint például EZ a Styling 220 M3 replika

De szerintem bőven elég a 18" is ami még olcsób...PL:Ez is nagyon szép!!! :Y

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27156) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Amúgy mire is kellene?
Ha 3-as BMW re akarsz eredeti M3 felnit akkor hátul peremezni kell a sárvédőket....ha csak replika akkor nem kell..álltalában ET35-40 körüli méret a megfelelő.Ha meg 5-ös BMW akkor ET20 körül keress ha jól tudom...

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27157) whited válasza Lavidaloka (#27156) üzenetére


whited
addikt

e39-re :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27158) CharlieDrop válasza whited (#27157) üzenetére


CharlieDrop
veterán

szerintem nem lesz jó rá

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27159) whited válasza CharlieDrop (#27158) üzenetére


whited
addikt

neten találtam olyat ahol ilyen volt rajta

erre pl most bukkantam rá
[link]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27160) Lavidaloka válasza whited (#27159) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

E39-re csak akkor megy fel az E46 felni ha teszel nyomtávszélesítőket...mert nagy az ET szám és a féknyereg nem fog elférni.ET20 a neked megfelelő méret vagy nyomtávval ET30-40

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27161) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Mondjuk nem leheteten de szerintem a styling 67 nem illik az E39-re,,, :F

Akkor már inkább a E90 M3 Styling 220

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27162) Lavidaloka válasza whited (#27159) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nah pl ez a Styling 220 szerintem pont jó is lenne neked az E39-re...még az agyátmérő is stimmel... :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27163) Lavidaloka válasza Lavidaloka (#27162) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Én tuti ezt választanám....100K-ért szerintem oda is adná... ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27164) whited válasza Lavidaloka (#27163) üzenetére


whited
addikt

Köszi srácok, lehet tényleg jobban állna a kocsin, mint a 67 :D
És a különbözetből meg feltudom gumizni :D

Ki milyen gumit használ / ajánl?

[ Szerkesztve ]

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27165) -KP- válasza whited (#27164) üzenetére


-KP-
addikt

Durex :DD :DDD

(#27166) KINKY_007 válasza Lavidaloka (#27162) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

18-as, 19-es replikát szerintem csak villantásra való autóra. Ennyiért már eredeti vagy használt márkás felni is van a kis ET-eknél.
A Michelin Pilot Sport 3 nekem bevált...

[ Szerkesztve ]

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27167) CharlieDrop válasza whited (#27164) üzenetére


CharlieDrop
veterán

nekem most Dunlop Sport SP01 van fent :) Egész jól tapad, még a tegnapi nedves időben is :)
Télre pedig Bridgestone LM-32 :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27168) negro


negro
őstag

Nekem special E39-en ujabb BMW-rol valo felni csak az E63 M6 -on levo Style 167 jott be. Az valahogy jol mutatott. Persze csak M5-on vagy M csomagoson. Bar volt egy ido, hogy rengeteg tipuson lattam replicat persze, ugy meg mar inkabb ki abrandito volt.

Btw replikaert ki a fene ad penzt? Hozza erto ugy is levagja gyagyi. Raadasul tized annyit birnak. Egy nagyobb katyu es torik. Evente lehet gorgoztetni.

Nekem 18" -as gyari BBS RX van es lassan 8 ev alatt 1x kelett gorgoztetni es az se volt veszes ami benne volt illetve 1db van hegesztve 1 centin a belso peremen. A magyar utakon ez azert nem semmi mit bir. Kisebb varos leven, latasbol ismertem egy autosot akinek szinten ez a felni volt persze replica es 3 havonta gumisnal volt. Hol gorgoztetni, hogy heggesztetni, mar ameddig birta. Nem ertette, hogy hogy evek ota ez van meg nekem... Ja hat ugy, hogy eredeti BBS. Ennyi :)

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

(#27169) Lavidaloka válasza KINKY_007 (#27166) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Szerintem nincs baj a F@S replikával sem.....mert az ha padkázod akkor csak elhajlik és általában könnyebben javítható..A "gagyi" gyári magnézium meg eltörik és 2-300K megy a kukába..ami a Magyar utakon 18-19 ".nál már igen csak nem esélytelen.Amúgy meg a kutya meg nem mondja hogy ez most replika vagy eredeti főleg menet közben... :DDD

(#27168) negro:Enyém is replika ...megvan már 2 éve és egyszer sem kellett még görgőzni.Még BMW talikon... sem sok ember volt aki levágta hogy nem eredeti.180-nál is szépen futnak nem ráz ,nem üt...semmi baja. :F

Ui:Azt elismerem,hogy replikák közt is lehet gagyi de van jó minőségű is.... :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27170) Declare válasza negro (#27168) üzenetére


Declare
őstag

"Btw replikaert ki a fene ad penzt? " nezz körül ebayen :D eleg sok ember szeretne többet felmutatni, mint amit tud es ebböl eleg sokan szepen meg is elnek :) en is latok itt gyakran egy 316i e46 ot, rapattintva egy brembo müanyag burkolat a gyari fekre....en nem tudom mi ezzel a bajod :DDD

(#27171) Lavidaloka válasza Declare (#27170) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Megjelentek most pl ezek a BBS RS Replika felnik......azt hallottam hogy tényleg qwajók minőségileg/esztétikailag egyaránt..Én is erősen gondolkozok rajta,hogy eladom az M3 felnit aztán veszek egy ilyen csudaguriga szettet... :DDD :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27172) Casanova* válasza whited (#27164) üzenetére


Casanova*
veterán

ez jól mutatna E39 alá. pont befér is... fészen a BMW klubban árulják.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27173) KINKY_007 válasza Lavidaloka (#27171) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

A BBS sem sokkal drágább már ettől, és ha beleveszed, hogy mennyiért tud azt eladni használtan, vagy ezt...
Amúgy az e46-on szerintem, ami kocsid alatt van az jobban néz ki.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27174) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Defekt... :( Egy hosszu femdarab beleallt a jobbhatsoba. Azt javitani sem lehet, ugye vagott, nem szurt. 3 nap alatt ereszt le teljesen. Ilyenkor mindket hatsot cserelni szoktak, vagy csak a rosszat? olyan 5,5-6mm lehet a melysege egyebkent, gyarilag 7,2, ha jol emlekszem.

Don't Tread On Me

(#27175) LuckyL válasza MPowerPH (#27174) üzenetére


LuckyL
őstag

mindkettőt, én úgy tudom hogy a hajtásnak sem tesz jót a különböző profil, és nem is igazán biztonságos
ráadásul nem is biztos hogy kapsz pont ugyanolyan mintázatú gumit
én legalábbis x5 nél jártam úgy hogy nem kaptam (az én esetemben volt max 1000km a szétcseszett gumiban :W )

cryptot minden termékemért elfogadom

(#27176) MPowerPH válasza LuckyL (#27175) üzenetére


MPowerPH
félisten

Csak ugyan olyan gumit raknek fel, ez termeszetes. Sajnos nincs hasznaltan, igy marad a penztarca kinyitasa.

Don't Tread On Me

(#27177) Casanova* válasza MPowerPH (#27176) üzenetére


Casanova*
veterán

:D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27178) -v-


-v-
addikt

Mennyiért mennek németeknél a 2000 utáni, jó 6 hengeres benzines E46-ok? Kombi vagy szedán érdekel, szívem szerint csak 330i jönne szóba :D itt jön rögtön az első kérdés, van-e akkora kínálat németeknél 330i-ből, hogy lehessen csak arra lőni? Úgy is találni jót? Elég sokat látok azért belőle ... de 328/325 is szóbajön, kombi lenne a preferált, nem baj ha nem a legújabb évjáratok, az se baj ha nem FL, csak 2000 utáni legyen, meg egyben legyen. Milyen ársávban érdemes nézelődni? 5000 euro körül én sok szépet látok már, az már bőven nem az aljának tűnik, és választék is van bőven. Mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

(#27179) pohár


pohár
félisten

ez mennyire lehet jó/rossz vétel? (nem sok fabetétes E46-ost láttam még ilyen belsővel, az is biztos)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27180) Casanova* válasza pohár (#27179) üzenetére


Casanova*
veterán

nagyon szép állapotnak tűnik képeken. ha nem tetszik neked a fabetét,azt lehet fóliáztatni selyem feketére vagy karbonra. én fóliáztatnám,sokkal jobban nézne ki! nem olyan sportos, túl angolos ez a stílus. :D ám ezt a kocsit mindenképp nézd meg! nagyon jól néz ki! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#27181) pohár válasza Casanova* (#27180) üzenetére


pohár
félisten

áh, sajnos csak ámulok-bámulok, legalábbis egyelőre... :D
face-en véletlenül megláttam, aztán megnyitottam, elnézegettem a képeket, kerestem a kopásokat/sérüléseket a kormányon, ülésen, váltón, de sokra nem jutottam :))

talán még HA-n se láttam ilyen szép, rendben lévő E46-ost :D (persze 1-2 kivétel akad azért)

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27182) KINKY_007 válasza pohár (#27179) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

A világos bőr nagyon szépen néz ki, de ha elkezdik használni elég csúnyán öregszik, jobban meglátszik rajta a használat, mint egy sötéten. Meg az alap ülés nem olyan jó(kevesebb állítási lehetőség), ha rendesen mész a kanyarban még csúszkálni is lehet rajta. Amúgy tényleg elég rendben lévőnek néz ki.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27183) LuckyL válasza KINKY_007 (#27182) üzenetére


LuckyL
őstag

ha néha le van bőrápolózva, akkor 20 évig is megőrizhető nagyon szép állapotban
persze beszálláskor ha olyan kialakítású az ülés akkor a széle kopni fog, főleg ha nagyobb darab a sofőr

cryptot minden termékemért elfogadom

(#27184) KINKY_007 válasza LuckyL (#27183) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Igazából tovább is szép maradhat, ha nem használják. Ha használják, akkor nyúlik, gyűrődik, kopik, koszolódik. Ez a világos bőrön látszik a legjobban. Ha gondolod lefényképezem az alig használt, bőrápolózott E65 belsőmet...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27185) LuckyL válasza KINKY_007 (#27184) üzenetére


LuckyL
őstag

én nagydarab is vagyok, a kocsiban is volt vagy 250e km (x5) (ki tudja valós-e, töröktől volt), mégis gyönyörű volt benne a bőr
3 havonta a mosóban lebőrápolózták, ennyi a titok

[ Szerkesztve ]

cryptot minden termékemért elfogadom

(#27186) KINKY_007 válasza LuckyL (#27185) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Vagy kicserélték egy töröttével...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#27187) CharlieDrop válasza pohár (#27181) üzenetére


CharlieDrop
veterán

azért a futómű, motor, ilyesmi többet számít milyen állapotban van :)

azért még a 18d-m még mindig vehető, jó nem világos bőr belsőm van, de nem leélt példány :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27188) whited válasza pohár (#27179) üzenetére


whited
addikt

lehet még azért gondolom ezt, mert nem ismerem behatóan a márkát, de nem drága ez 1 kissé ?

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#27189) CharlieDrop válasza whited (#27188) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ha tényleg olyan állapotban van ahogy kinéz és még a nem láthatóak is, akkor nem drága.

simán ráköltesz egy valag lóvét egy 1 millásra is

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27190) #56573440 válasza whited (#27188) üzenetére


#56573440
törölt tag

a 2 literes 318-am 1.7 körül állt meg itthon, mondjuk fele ennyi km-el de felszereltségben simán alatta volt, nekem 4 küllős a kormány, nem gombos, nem bőr, stb.

ha tényleg patent tényleg rendben van mechaikailag, akkor is simán lehet alkudni belőle 1-200-at. lepattant sz&pórollereket lehet venni milla alatt is minden bizonnyal, de a jó darabok itthon így mennek kb.

németeknél hirdetett norvég csaj 3k euró alatt kicsivel olyan 320d-t hogy állam leesett, de ha itthon forgalomba helyeztetem akkor is rámegy egy valag lé.

(#27191) Lavidaloka válasza pohár (#27179) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Szép a 320D de sok érte....2milkóért már E92 vehetsz......Enyém kb fele ennyibe került de azé ott van a toppon szerintem.... :B

Ui:Szintén Debrecen de nem eladó...! ;]

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27192) CharlieDrop válasza Lavidaloka (#27191) üzenetére


CharlieDrop
veterán

2 milkás e92 olyan is

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27193) Lavidaloka válasza CharlieDrop (#27192) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Németből ha behozod simán kijön annyiból....és tuti nem lelakott.Kollégám épp egy éve hozta az e90 320D-t pedig E46-ot akart ő is de 1000 Euróval került többe és inkább az e90-t választotta.
Kb ennyibe meg is állt neki és még mindig gurul hibátlanul.... :R

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#27194) CharlieDrop válasza Lavidaloka (#27193) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ebbe nem megyek bele...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#27195) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Felkerültek a matricák :D

(#27196) Lavidaloka válasza CharlieDrop (#27194) üzenetére


Lavidaloka
aktív tag

Nyugi....én sem adnám oda az enyémet még 2 millióért sem.....mert tudom hogy jó kocsi.Utána abból meg mit vennék?Talán egy leharcolt E90-t..? :R :DDD

ホンダシビッククーペ

(#27197) MPowerPH válasza Lavidaloka (#27191) üzenetére


MPowerPH
félisten

E92-ot biztosan nem, maximum E90-et....

Don't Tread On Me

(#27198) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Milyen ablaktörlőt ajánlotok? Van most rajta valami, de annyira rossz, hogy ha napsütésben törlök egyet akkor egy szembenapnál alig látok valamit.

(#27199) MPowerPH válasza zsolt1225 (#27198) üzenetére


MPowerPH
félisten

Bosch vagy Valeo.

Don't Tread On Me

(#27200) FET-MEN válasza zsolt1225 (#27195) üzenetére


FET-MEN
veterán

jaajjj neee :D

Iphone 7

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.