Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#121411) Habugi válasza Whysperer (#121408) üzenetére


Habugi
addikt

Mielőtt megint rámvízionálsz valamit és lefutjuk a szokott kört felhívnám a figyelmedet arra a tényre, hogy a Te általad a 1060as topicból kiemelt idézetre reagáltam, kvázi a kedves kollégádat semmilyen szinten nem érte sérelem.

Az hogy valaki problémát generál saját magának engem aztán baromira nem érdekel, valaki a 1060as topicban az autóvásárláshoz hasonlította egy olyan országban ahol az emberek nagy többsége használt autót vesz magának, gondoltam hát h felnézek az apróra.., ez minden.. :D

Az aprós kártyák (~100db) legalább fele bolti garanciás, akinek bolt only becsípődése van egy ilyen időszakban annak legyen, mit érdekel ez engem szerinted, minősíteni sem fogom, vannak akik a saját hugyukat isszák, az sem érdekel és nem is minősítettem soha. :N

A tartsuk tiszteletben egymás agybaját mentén maradva pusztán utalni kívántam rá, hogy a 1060as topicból kiragadott idézet valóságtartalma nulla.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.